Jump to content

Ateist Şiirler

Recommended Posts

• İleti 52
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Hacı abi bu şiiri asmamışın buraya en güzeli bu şiir yılar sonra buldum ama burasını anlamdım yoksa elinmi sürçtü kıröızıya boyadım

KENDİLİĞİ ARACILIĞI ARASINDA SEYAHAT ETMEKTEDİR ...

Zaman gezmeniyiz...
Yalnız yıldız tozu değiliz!

Canlıyız aynı zamanda…

Sonsuz geçmişle, sonsuz gelecek arasında
Seyahat ederiz.

Aradaki kısa süreyizdir belki ama,
Sonsuzu ikiye bölmeye yeteriz...

Bir sonsuzdan gelir,

Diğerine gideriz…

İki sonsuz arasında
Seyahat ederiz..

Doğarız-ölürüz...
Ölürüz-doğarız...

Ve her seferinde sonsuzu,
Tam ortasından
İkiye böleriz...

HACI

BEN KİMİM?

Her yerde, her an var olan bir otoriteyim,

Sonsuz evrenlere sığmayan…

Bana gereksinim duyanların,
Yaratıcılığıma inandıkları,

Görkemli bir varlığım…

Yaşamlarını bana adayan kölelerin,
Ve beni yoktan var eden ahmakların,
Gönlündeki Yaratıcı’yım.....

Doğurulmayan ve doğmayanım,

Ve var olmadığı halde olanım!
Hem yaratanım, hem de yaratılan......
Sonsuz evrenlerin sahibiyim.

Ben….

Allah’ım !

HACI

Sitelerde Paylaş
  • 2 years later...

Hoşgeldin Mahrumiyet

Ölüler mahrum yaşamaktan bir parça soluktan

Diriler mahrum tatmaktan ve dokunmaktan

Hayat mahrum bu kıraç topraklarda açmaktan

Ahalisi mutlu mesut helak olmaktan

Peki kuşlar da kendini tutsun ötmekten

Kuğular da göllerde dans etmekten

Nasılsa kıtlıkla ölmek yeğdir helak olmaktan

Ahalisi mutlu mesut helak olmaktan

Kaz

-Şiiri yazarken kelimeleri dikkatle seçmek zorunda kaldım, ama ne kastettiğimi ateist biri rahatlıkla anlayacaktır.

Sitelerde Paylaş

İSLAMDA KADIN
Şeriat kanunlarına göre her erkek, kadınların davranışlarını denetleyebilir. Tabii bu görevi şeriat polisi daha iyi başarır.

Korku dolu gözlerinde,
Kadının,
İslamı gördüm rüyamda,
O gece.

Ölmüştü kadın.
Açık gözlerle.

Kafasında bir kazık,
Elleri bileklerinden kesik.

Tepesine dikilmiştim,
Söyleniyordum.

Çizmeli bacaklarımı,
Çıplak göğüslerine dayamış,
Acımaksızın "OH" çekip duruyordum.

Kan ter içinde uyandım,
Dehşetten titriyordum.

Onu aradım…...
Yatakta bulamadım.

Benden izin bile,
Almadan kalktı gitti yine,
Dedim,
Uzun, uzun söylendim.

Onu aradığım her yerde
İslam vardı…

Beni koruyan İslam,
Erkek İslam........

Her kirli çıkıda,
Her tahrat alışımda.

Her kerhaneye gidişimde,
Her avrat sikişimde.

Arada bir uğradığım,
Dostumun döşeğinde.

Gözlerimi göğe diktiğim zaman,
Sonra çevirip onları yere indirdiğimde.

İçimde bir sıkıntı,
Kafamda bir uğultu,
Beni yatağa düşürdüğünde.

İki rekatlık bir namazın,
İnanılmaz rahatlığı vardı.

Erkek olmak zor İslam’da,
O kadar çok yapacak iş var ki...
Komşunun kızına bile,
Parmak atacak zaman, o kadar az ki.

Sen yoktun kadın,
Aradığım yerlerde.

Yalnız İslam vardı,
Baktığım kuytu köşelerde.

Sofu ve bağnaz kafalarıyla,
Yobazlar etrafımı sardı.

Çektikleri Baretta tabacalarıyla,
Cami için para topluyorlardı.

Bir cami daha yaptırmak,
Onların yasal haklarıydı.

Okul ve Üniversitelere,
Ne gerek vardı.

Kuranı okuyup, yorumlayacaklara,
Daha çok ihtiyaç vardı.

Benliğimi korkunç bir sıkıntı sardı,
Düş mü görüyordum?

Emindim düş değildiler,
Bir kâbus olmalıydılar.

Uykuda bile değildim, oysa,
Nerde karım dedim,
Terkedip beni kaçtı mı, yoksa?

Büyük bir hırsla sarsıldım,
Kafasını ellerimle bizzat kopartacaktım.

Sonra durdum birden,
Hatırladım.
Kendi kendime söylendim.
Yahu dedim,
Deli miyim, neyim?,
Ben daha evli bile değilim.

Sağol İslam diye şükrettim,
İki rekat namazı yine hakettin.

Erkek olmak ne kadar da zormuş!
O olmasa ne yaparız?
Biz erkekler,
İslamsız.............

HACI

Sitelerde Paylaş

ASPİRİN

Benim hazır cevaplarım yoktur.

Ve her derdime deva olan bir ilacım.

Çok az doktora gitmişimdir.

Aspirin bildiğim tek ilacım!

Aspirinle kurtuldum ilk hastalığımdan,

Sonrasında ne doktor yüzü gördüm

Ne de başka bir ilaç kullandım!

İyi miyim bilmiyorum ama

Bir tek ilaçla daha az kirleniyorum!

Zaten aspirini ilaçtan saymıyorum!

İlk hastalıktan talimliyim,

Yaramı kendim sarmak istiyorum.

O yüzden bütün ilaçlara ben

Hep şüpheyle bakıyorum!

hazır cevap: doktrin/dogma

dert/yara: soru

ilaç: ideoloji

doktor: ideolog

aspirin: şüphecilik

hastalık: teizm

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

Şura üflendiği gün . // .işte o gün gunahkarları gözleri görmez halde toplayacağız .//. İnsanlarım dağılmış kelebekler gibi olduğu gün .//. Melekler sıra sıra dikilli iken , rabin hesap sorma vakti gelmiştir .//. Mezardan kalkış gününe yemin ederim .//. Alçalıp yükseldiğinde o yıldız önemlidir .//. Güneş ile ay bir araya getirilmiş olur .//. Dağları yürüteceğimiz gün , yeri cıplak halde göreceksin.//. Bir tek eksik bırakmadan onları bir araya toplayacağız .//. Dağlar Yere atılmış , boyalı yüne dönüşmüş olur .//. GÖK acılmış , kapılar oluşturulmuştur .//. Cehennemde gözetleme durumundadır .//. Yok yok , yoldızların bulunduğu yere yemin ederim .//. Yıldızlar söndürülünce.//.gidinde üç bölümlü göğe varın .//. Yer bütün haberlerini o gün anlatacaktır .//. MELEKLER göğün kenarına çekilirler .//. Onların üst tarafında sekiz MELEK , RABİN ARŞINI TAŞIR .//. Kuran Kerim ayetleri bu yazdıklarım 

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Aa yazdı:

Onların üst tarafında sekiz MELEK , RABİN ARŞINI TAŞIR

Burasını anlamadım...:D

Yabancı dillerde gayet açık bir şekilde ne olduğu yazıyor, ancak iş Türkçe tercümelere gelince tııııssss.

Bu sekiz melek tam olarak ne yapıyorlar?:D

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Elif lam mim . Ha mim . Ta sin . Sad . Rabim çok büyük ve güçlüdür , herşeyi bilir , hata yapmaz , izni olmadan bir yaprak düşmez , herşeyi yaratan, her türlü övgüye layik olan allahım , çok bağışlayıcı , çokça afedendir , ikramı boldur . Tüm bilinmeyeni ve gaybı bilen yüce Allahtır, melekleri ikişer , üçer veya kanatlı yaratan , cinleri ateşten , insanları topraktan , cani yi dumansız yaratan o dur . Cennet ve cehenemin sahibi , güneşin, ayın , göklerin ve yerin üstündekini, altındakini ve ortasındakini yaratandır . Kuşlar ve yaratıkları onu zikreder , kutsal kitaplar indirin , Cebrail ile . Peygamberler yollayan . Yıldızları yaratan o dur . Uykunuzu hayattan kopma yapan .//. Orayı gördüğünüzde büyük bir saltanatı da görmüş olursunuz .//.

Sitelerde Paylaş

iste böyleee,

Bir siirde ben yazayim.<bakalim begenecekmisiniz.

Müslüman osmanLinin ,belinde kilic elinde SEYi

Bunlara göt bastan baska anlatcan neyi?

KADIN, bunlarda cöp tenekesi

Oglanlarsa misirli cleopatradan cok cokk daha eyi.

Mevlana girdi odaya ,gördükü Sems beceriyor cariyeyi

Caariye Semsden bugün kacmamis, dediki cok cok eyi

Azsonra Mevlana tekrar girdi iceriki Sems yalniiz

Sordu mevlana önce geldigimde beceriyordun neyi?

Adini vermeyeyim,O beni cokmu cok cokkkkkkkkkkkkkk SEVER

Canim kimi isterseeee onun tipini GEYER

Gürüntüsü kadin ama kendisi .........LAH...........LAH.............LAH

Seklen senin  cariyendi amaaaa asli,tüm kainati bin kellim DEGER.

Anlamadiniz  kimi söylüyordu SEMS denen oglan.Bunlar milleti afyonlayip anlamalarini engelliyorlar.Gözlerimizide kör ediyorlar,Bakar kör yapyorlar bizi.

Kitaplarini okursaniz anlarsiniz bunlarin SINIR tanimayan AHLAKSIZZLIGINI.Dünyanin en adisinin söyleyemeyeceyini bunlar kitaplarinda acikca söyleyebiliyorlar yazabiliyorlarda,bizlerse hala bunlarin GÖTÜNÜÜ büyük sevgiyle yaliyoruz.Okadar ÖKÜZLESTiRMiSLER Ki bizi.Bunlara ............lah dememize iki basamak kalmis.

Ne demek istedigimi anlayabildinizmi?

Bursaniz bir kazasinda  kacak bir TEKKE acilir.3 uzun yil sonra polis habar alir gider tekkeyi basar odanin kapisini acarki Seyh genc kizi oturtmus gucagina zipladip duruyor.Kipirdamayin diyor polis.Bunlari böyle battaniyelere sarip karakola götürürler.Kadin basbakanimizbu olayi duyunca kizar polislere niye onlari öyle karakola götürdünüz deye.

Neyse karakolda polis sorar sen bu kizi niye sikiyordun.Seyh derki istediginden,Ben yapmasam gidip baskasina yaptiracak.Hatta SEYH birde sunu ekler.Bize s............ ye kARI KOCA bile birlikte gelenler  var.Seyhin becerdigi kizi sonralari cikardilar televizyona kiz ne anlatiyor biliyormusunuz?Seyh masada calisirkan YERE ekistra TÜKÜRÜYÜRDUU biz kadinlar TÜKÜRÜGÜ yalamak icin birbirimizi nerdeyse parcaliyacahdih.

-

Seyhin adinida biliyordum ama unuttum.Ararsam bulurum sanirim.Gecemlerde 2 arkadasiyla dolasiyorlardilar.Gazeteci sordu kimi destekliyorsunuz sorusuna AKP diye yanit verdiler.

Rus devlet baskani ÜNLÜ LENiN bos yere dememis dinler AFYONDUR deye.Isbatlari ortada.

Savas ayin pirograminda savas ay SiHiRBAAZA sorar, sen su kadini aglatabilirmisin?Aglatirim der.Kadinda yasli filim yildizlarindan biri.Savas Ay derki hadi aglat bakalim.Sihirbaz gider kadinin yanina egilir kadinin kulagina bisiler söyler.

3 dakika icinde kadini hüngür hüngür aglatinca herkes sasirir bu isi nasil yapti deye.

Dedeniz

Sitelerde Paylaş

Komik , gerçekten . Yalan yok . Hakikaten Osmanlı dönemi cariyenin önüne mendil at , her gün başka bir cariye ! Bıktıgında da bunu evlendirin bu cariyeyi . Ama gel görelim ki bunu padişahlar ve şehzadeler, zenginler , Romalılar , tüm dünyadaki kırallar yapıyordu ve halen yapanlar var . Cleopatra da az değilmiş ! Yani hak ver !! Neye yazıyor kitapta , hangi ayet ? Mevlana ve Şems’in cinsel hayatlarından pek bilğim yok . Sizin bayaa var gibi . Acaba kaynağını soyleyinde bir kontrol edelim  anlatılşarınızım doğruluğunu , hustler dergisi mi , Fill jill filmi mi ? Tamamen boş konuşan , ve sözlerinizin hiçbir kaynağı ve anlamı yok  . Birde ban uçuyor muşunuz gibi geldi , hemde bayaa bir yüksekten !  Sen bu konuları bırak , aç bir bira , sonra ısk ısk disco devam et ve yolun açık olsun 

Sitelerde Paylaş

iste böyleee.

Demekki onun izni olmadan bir yaprak bile sallanmaz.Demekki isledigimiz tüm suclari o isletiyür bize ondan sonrada gelin buraya sunu sunu sec yaptin cezan idamdir deycen heeeeeeeeeeee.

Zatan ayatta diyonya ben insanlarin bir bölümünü cennetlik gerisinide cehennem icin yarattim.

Pekiiiiiiii sayin arabin Allahi.Avrupali gavurlara hersey veriyonda müslümanlari dilendiriyon.Nedennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn,neden bunu yapiyorsun bize.Namaz kiliyoruz,oruc tutuyoruz,haccada gidiyoruz ama bize koklatiyon gagurlara bolbol veriyon.Dogru söyle sen kimin yanindasin.8 milyonluh isreil 520 milyonluk ortadogu müslümanlarinin agzini burnunu kiyiyorda biz niye bisi yapamiyoruz.Seni seniiiiiiiiiiiiii.sen gizlice onlarin saflarindan bize cakildasi atmayasin.Var bisi vallaha.Dedeniz

Sitelerde Paylaş

Blöf(!)

Öldüğümde ne yapacaksın?
Evet, hadi söyle!

Tahtalı köyde kebap mı yapacaksın?
Hadi gel, çekinme!

Orada beni mi yakacaksın?
Bekliyorum; gelsene!

Yoksa burada hălă blöf mü yapacaksın?
Bence sen ortalıkta hiç görünme!

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
27 dakika önce, Aa yazdı:

kırallar yapıyordu

krallar yapıyormuş!

senin peygamberinin ve sahabelerinin kaçar cariyeleri vardı?

ışid, padişahları mı örnek alıyordu!

mercimek kadar beyniyle kalkmış forumdaki ateistlere ayar veriyor!

Sitelerde Paylaş

Ben bir şey yapmayacağım Kavak , sen öldüğünde ? . Tahtalı köy yok benim bildiğim . Cennet ve cehennem var ? . Kebabı mangalda yapacağım ve kuzu etinden  , her pazar yaptığım gibi  . Ben seni niye yakayım ?? . Hiç gulesim yoktu . Gelmem ve gelemem .  Ama sen böyle devam edersen ölüm vaktin geldiğinde ve olum meleği senin canını almaya geldiğinde nere gidersin bilmem . İşte dediğim gibi bir cennet ve bir cehenem var . Ben bilemem sizin hangisine gideceğinize . Gidince görürsün ?? ??

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, Aa yazdı:

Ben bir şey yapmayacağım Kavak , sen öldüğünde ? . Tahtalı köy yok benim bildiğim . Cennet ve cehennem var ? . Kebabı mangalda yapacağım ve kuzu etinden  , her pazar yaptığım gibi  . Ben seni niye yakayım ?? . Hiç gulesim yoktu . Gelmem ve gelemem .  Ama sen böyle devam edersen ölüm vaktin geldiğinde ve olum meleği senin canını almaya geldiğinde nere gidersin bilmem . İşte dediğim gibi bir cennet ve bir cehenem var . Ben bilemem sizin hangisine gideceğinize . Gidince görürsün ?? ??

Sen neden böyle gelin güveyi oldun?

Sen kimsin, yoksa sen Tanrı mısın?:0_80cbc_37a71a73_L:

Bence sen, spontane olarak yazdığım şiirimi kıçından anladın muhtemelen.

Bir daha oku!

Bu arada yukarıda sormuş olduğum soruları keçiler mi yedi?:D

Sitelerde Paylaş

Peygamberlere ayrıcalıklar verilmiştir . Bu kuran Kerim’de yazıyor . Allah’ın emri ayetleri bu şekildedir . Sabahelerle ilgilenmiyorum  ve onların cinsel hayatları beni ilgilendirmez . Belki senden bir ateist bir peygamber olur , ama şeytandan vahi gelmesi lazım ?? ( espiri , bu espiriyi yapmak zorundaydım ) . Hem niye sinirlendi ki ? Cool ol . Dur biraz havayı değiştireyim : could you be loved ( bob marley ) bu arada marleyin exodus şarkısı var. . Sakin ol dostum . Gerilme . Yaslan arkaya , derin nefes , al ve ver . Krallar yapmıyor muydu yani . İstersen roma krallı calligula yı bir araştır ( filmi de var , tinto yönetmen ) . İskocyada braverheart vardı ya .  Hem konu nasıl karılara geldi anlamadım ! Ateist formun bana verdiği hak sayesinde bende burada yorum yapabiliyorum . En doğal hakkım bu ve bunun icin ateist formdaki yöneticilere teşekkürlerimi sunuyorum ve Gaziantep’e geldiklerinde onlara mangal yapacağım ! Hem sen niye bu grup sex partilerine taktın , yani !

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...