Jump to content

Türkiye'nin geldiği son hâl ve bunun ateistforum'a olan etkisi

Recommended Posts

• İleti 115
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

3 dakika önce, Prenses Julie yazdı:

Guldurmeyin beni. Kablosuz modem kullaniyorum ve eve gelen misafirlere sifremi veriyorum. Onlar bile yan odada Ateistforum'a ne yazdigimi bulabilir.

Sadece anlık verilere ulaşabilirler o modemle ilgili bir husus. Ip işi çok farklı. 

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, Prenses Julie yazdı:

Guldurmeyin beni. Kablosuz modem kullaniyorum ve eve gelen misafirlere sifremi veriyorum. Onlar bile yan odada Ateistforum'a ne yazdigimi bulabilir.

Evet.. Seni bulabilirler.. Aptallık yapıyorsun.  Ama seni bile bizim aracılığımızla bulamazlar. Senin yaptığın aptallığı biz yapmıyoruz. Asla yapmayız.

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, Prenses Julie yazdı:

Kablosuz modem kullaniyorum ve eve gelen misafirlere sifremi veriyorum.

Misafirler aman adını anmayayım ne olur ne olmaz iyi saatte olsunlar destur bismillahi eüzü billahi :lol: paralel şifre yazılımı kullanmasınlar modeminiz üzerinden!!!

Sitelerde Paylaş
Şimdi, haci yazdı:

Evet.. Seni bulabilirler.. Aptallık yapıyorsun.  Ama seni bile bizim aracılığımızla bulamazlar. Senin yaptığın aptallığı biz yapmıyoruz. Asla yapmayız.

Sizin araciliginizla bulup bulmamasinin ne onemi var? Yaslaninca kafa calismiyor galiba. Sonucta site ile aramda bir sifreleme yapilmadigi icin bulabilirler. Modem sifremi vermem ile alakasi yok bunun.

Sitelerde Paylaş
4 minutes ago, democrossian said:

Evet ben de ummayacağım kişilerin hayır diyeceğiz demelerine şaşırıyorum. Fakat bu bir şeyi değiştirmez. Ok yaydan çıktı. Hiç bir şey değişmez. Olanlar artık oldu, cin şişeden çıktı, geri dönüşü yok. Hiç bir şey geri alınamayacak. Bunlar defolup gitse de geri dönüş olmayacak.

Ben mhp'nin aldigi rusveti merak ediyorum. Referandum sonrasi gorecegiz artik. Feto davasina bosalan kadrolari verecekler diye tahmin ediyorum ama dahasi da olabilir.

Sitelerde Paylaş
Şimdi, Prenses Julie yazdı:

Sizin araciliginizla bulup bulmamasinin ne onemi var? Yaslaninca kafa calismiyor galiba. Sonucta site ile aramda bir sifreleme yapilmadigi icin bulabilirler. Modem sifremi vermem ile alakasi yok bunun.

Benim için hiç endişe etme.. Her organım mükemmel şekilde çalışıyor.. Kuzenlerimin benden çekinmeleri için bir neden yok yani. Aynı şeyi senin için söyleyemem..

Sitelerde Paylaş
Şimdi, haci yazdı:

Benim için hiç endişe etme.. Her organım mükemmel şekilde çalışıyor.. Kuzenlerimin benden çekinmeleri için bir neden yok yani. Aynı şeyi senin için söyleyemem..

Ben kuzenlerimle sevisirim mi dedim? O konuya da yazdigim gibi kuzenimle sevismezdim. Sadece bu bana cok igrenc bir sey gibi gelmiyor demek istedim. Bunu buraya tasimanin geregi nedir onu da anlamis degilim tabi. Cevap veremeyince konuyu degistirme. Turkiye'de giren kullanicilar risk altinda mi? Evet. Cunku arada sifreleme yok. 

Bilmedigin konularda konusmasan iyi olur. 

Sitelerde Paylaş
Just now, democrossian said:

Yani... Ama prensese kimliğimizi açık etmeyelim, misafirleri ateistforuma bakabiliyorlarmış. Siteyi giriş yapılmış olarak da bırakır bu prenses, misafirleri açar bakar... Aman dikkat!

Kimseyle kimlik acik edilecek kadar yakinlasamaz zaten. Fazla asabi ?

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Prenses Julie yazdı:

O yazimdan bunu anladiysan...

Niye anlamayayım ki? Misafirler var, modem şifresini veriyorsun, ateist forumu da açık, giriş yapılmış bırakıp mutfağa su içmeye gidemez misin? Olur bu yani, niye olmasın ki? Olmayacak bir şeyden bahsettiğimi hiç sanmıyorum.

Sitelerde Paylaş
10 dakika önce, democrossian yazdı:

Bunlar defolup gitse de geri dönüş olmayacak.

Evet, çok zor. Kaybettiklerimizi geri kazanmamız zaman alacak, belki 20 yılda ancak toparlanabileceğiz ama geri dönüşü mutlaka olacaktır bu yolun sevgili Democrossian. 

Sitelerde Paylaş
Şimdi, democrossian yazdı:

Niye anlamayayım ki? Misafirler var, modem şifresini veriyorsun, ateist forumu da açık, giriş yapılmış bırakıp mutfağa su içmeye gidemez misin? Olur bu yani, niye olmasın ki? Olmayacak bir şeyden bahsettiğimi hiç sanmıyorum.

Hahaha... Kablosuz modem kullaniyorum ve sifremi misafirlere veriyorum diyorum. Onlar kendi telefonlarindan/laptoplarindan giris yapiyorlar. Zavalli...

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, Prenses Julie yazdı:

Onlar kendi telefonlarindan/laptoplarindan giris yapıyor

Anlamamışsın. Misafirlere böyle modem şifreni verecek kadar güveniyorsan, demek sen bilgisayarını açık bırakıp mutfağa su içmeye gittiğinde bilgisayarına bakabilirler dedim yahu! Hayır şu odada telefonlarınızı açın, bu odadan çıkmayın bak ha, lavaboya filan benden izin isteyin demiyorsundur herhalde! 

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, democrossian yazdı:

Anlamamışsın. Misafirlere böyle modem şifreni verecek kadar güveniyorsan, demek sen bilgisayarını açık bırakıp mutfağa su içmeye gittiğinde bilgisayarına bakabilirler dedim yahu! Hayır şu odada telefonlarınızı açın, bu odadan çıkmayın bak ha, lavaboya filan benden izin isteyin demiyorsundur herhalde! 

Modem sifremi vermek ne demek biliyor musun? Hala zavallisin...

Sitelerde Paylaş
19 dakika önce, Prenses Julie yazdı:

Ben kuzenlerimle sevisirim mi dedim? O konuya da yazdigim gibi kuzenimle sevismezdim. Sadece bu bana cok igrenc bir sey gibi gelmiyor demek istedim. Bunu buraya tasimanin geregi nedir onu da anlamis degilim tabi. Cevap veremeyince konuyu degistirme. Turkiye'de giren kullanicilar risk altinda mi? Evet. Cunku arada sifreleme yok. 

Bilmedigin konularda konusmasan iyi olur. 

O zaman bana cevap verirken aklına ilk gelen cümleyi yazma.. Düşün önce.  Ben başkalarına benzemem.. Dilim keskindir.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...