Jump to content

Türkiye'nin geldiği son hâl ve bunun ateistforum'a olan etkisi

Recommended Posts

• İleti 115
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

2 dakika önce, democrossian yazdı:

Modem şifreni vermen demek, modem şifreni vermen demek. Başka ne demek olabilir de?

Guzel. Bunlari anlayabiliyorsun. Modem sifremi veriyorum ama telefonumu veya laptopumu vermiyorum. Onlar kendi telefonlarindan giris yapiyorlar. Aga baglanan bir bilgisayar ise agdaki diger bilgisayarlarin ne yaptiklarini gorebilir. Nasil yapiyorlar tam olarak bilmiyorum ama yapiliyor. Sifreleme varsa goremez. Ateistforum'a baglandigimi gorebilir mi? Evet.

Sitelerde Paylaş
9 dakika önce, democrossian yazdı:

Anlamamışsın. Misafirlere böyle modem şifreni verecek kadar güveniyorsan, demek sen bilgisayarını açık bırakıp mutfağa su içmeye gittiğinde bilgisayarına bakabilirler dedim yahu! Hayır şu odada telefonlarınızı açın, bu odadan çıkmayın bak ha, lavaboya filan benden izin isteyin demiyorsundur herhalde! 

:lol:

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Prenses Julie yazdı:

telefonumu veya laptopumu vermiyorum.

Tamam, aksini söylemedim. Mutfağa su içmeye gittiğinde laptopun masada kalmıyor mu? Misafirler odada kilitli mi? Laptopunu vermişsin demiş olsam niye mutfağa su içmeye gittiğinde diyeyim ki?

Sitelerde Paylaş
31 dakika önce, malta erigi yazdı:

Ben mhp'nin aldigi rusveti merak ediyorum. Referandum sonrasi gorecegiz artik. Feto davasina bosalan kadrolari verecekler diye tahmin ediyorum ama dahasi da olabilir.

Bende çok merak ediyorum sanırım akp alacağını almış. mhp deyide  devlet bahçeli ne aldıysa almıştır. aklıma şeytan birşeyler getirdi ama burda söylemiyim

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, democrossian yazdı:

Tamam, aksini söylemedim. Mutfağa su içmeye gittiğinde laptopun masada kalmıyor mu? Misafirler odada kilitli mi? Laptopunu vermişsin demiş olsam niye mutfağa su içmeye gittiğinde diyeyim ki?

Sen ne akilli bir seysin oyle? Cok sevdim seni.

Bunlari yazmanin ne onemi var? Eve gelen misafir, gizli kamera da yerlestirebilir. Ateistforum'a girdigimi boylelikle gorebilir ama bunlari demenin ne onemi var? Akilli sey seni...

Sitelerde Paylaş
6 minutes ago, Prenses Julie said:

Guzel. Bunlari anlayabiliyorsun. Modem sifremi veriyorum ama telefonumu veya laptopumu vermiyorum. Onlar kendi telefonlarindan giris yapiyorlar. Aga baglanan bir bilgisayar ise agdaki diger bilgisayarlarin ne yaptiklarini gorebilir. Nasil yapiyorlar tam olarak bilmiyorum ama yapiliyor. Sifreleme varsa goremez. Ateistforum'a baglandigimi gorebilir mi? Evet.

Tam olarak neyi savunduğunu söylermisin?Bu foruma yazmayın mı diyorsunuz?En yakın bu anlamı çıkardım.Ajanmısın sen?

Sitelerde Paylaş
30 dakika önce, Prenses Julie yazdı:

Ben kuzenlerimle sevisirim mi dedim? O konuya da yazdigim gibi kuzenimle sevismezdim. Sadece bu bana cok igrenc bir sey gibi gelmiyor demek istedim. Bunu buraya tasimanin geregi nedir onu da anlamis degilim tabi. Cevap veremeyince konuyu degistirme. Turkiye'de giren kullanicilar risk altinda mi? Evet. Cunku arada sifreleme yok. 

Bilmedigin konularda konusmasan iyi olur. 

Ey arabın çölbedevisinin. El-ilahı bana akıl fikir ihsan eyle

Sitelerde Paylaş
Şimdi, Tremor yazdı:

Tam olarak neyi savunduğunu söylermisin?Bu foruma yazmayın mı diyorsunuz?En yakın bu anlamı çıkardım.Ajanmısın sen?

Hmm... O anlami ancak senin gibi ustun zekali biri cikarabilirdi zaten. Demek istiyorum ki, arada sifreleme olmadigi icin Tayyip istese sizi bulabilir. Bunu bilin yani.

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Prenses Julie yazdı:

Eve gelen misafir, gizli kamera da yerlestirebilir.

Yok canım, o kadar paranoyaya da gerek yok. Ama yani sen su içmeye gittiğinde bakayım şu site neymiş, özel mesajlaştığı kimler varmış diye merak da edebilir yani. Özel mesajda da benim adım filanca filan yerde yaşıyorum diye bir bilgi olabilir, özel mesaj diye güvenip.

Bu gayet olabilecek bir şey...

Sitelerde Paylaş
Şimdi, democrossian yazdı:

Yok canım, o kadar paranoyaya da gerek yok. Ama yani sen su içmeye gittiğinde bakayım şu site neymiş, özel mesajlaştığı kimler varmış diye merak da edebilir yani. Özel mesajda da benim adım filanca filan yerde yaşıyorum diye bir bilgi olabilir, özel mesaj diye güvenip.

Bu gayet olabilecek bir şey...

Evet olabilir ama bunu soylemenin ne onemi var? Yuzlerce ihtimal yazabilirsin bu tarzda.

Sitelerde Paylaş
Şimdi, Prenses Julie yazdı:

Evet olabilir ama bunu soylemenin ne onemi var? Yuzlerce ihtimal yazabilirsin bu tarzda.

Espriydi yahu! Espri de yapmayayım mı! Hayır ama bak espri olmanın ötesinde, internette aslında tanımadığımız kişilere internetten tanıştım diye özel bilgi vermek hele de muhalif biriysen, site de ateistforumsa... Pek de güvenli bir iş değil bence. Biraz ciddiye almakta da fayda var söylediğimi. Biraz yani... Olasılık dahilinde...

Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, NotImportant yazdı:

Bu ne asabiyettir. Kendi de bilmiyor konuşuyor işte. Takmış bir modem şifresine ne alakaysa sanki.

Modem sifresine taktigimi nereden cikariyorsun? Modem sifremi misafirime verdigim zaman, agi dinlemesiyle, Tayyip'in uzaktan benim agimi dinlemesi ayni sey.

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, güven yazdı:

Google chrome bundan başka tarayıcıda çalışmaz bildiyim kadarıyla VPN

program kullanılabilir veya tarayıcıya entegre bir programda kullanabilir veya elle girebilirsin.

Benim önerim en yüksek düzey için tor browser kullanman elbette normal wep için deepwep için bir garanti veremem.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...