Jump to content

Türkiye'nin geldiği son hâl ve bunun ateistforum'a olan etkisi

Recommended Posts

1 dakika önce, Prenses Julie yazdı:

Modem sifresine taktigimi nereden cikariyorsun? Modem sifremi misafirime verdigim zaman, agi dinlemesiyle, Tayyip'in uzaktan benim agimi dinlemesi ayni sey.

Ahahahaha :D Aynı şey mi ? Yapma prenses...  Hiç alakası olmayan konular. Modem bir bağlayıcı ve dağıtıcıdır. İnternete bağlı olmayan ama aynı modeme bağlı 2 bilgisayar bile olsa bir bilgisayardan diğerinin ne yaptığını görebilirsin.  Hiç alakasız konular.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 115
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

12 minutes ago, Prenses Julie said:

Tayyip istese sizi bulabilir. Bunu bilin yani.

Tehdit mi ediyorsun?Bulursa bulsun..!

Kıçını tayyibe yasladın galiba,kendinden çok eminsin..sizin gibi yavşakları çok gördük biz..

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, NotImportant yazdı:

Ahahahaha :D Aynı şey mi ? Yapma prenses...  Hiç alakası olmayan konular. Modem bir bağlayıcı ve dağıtıcıdır. İnternete bağlı olmayan ama aynı modeme bağlı 2 bilgisayar bile olsa bir bilgisayardan diğerinin ne yaptığını görebilirsin.  Hiç alakasız konular.

Off. Pes ettim, tamam. Sizlere laf anlatilmaz. Benzer durumlar bunlar. Ikisi de agi dinliyor.

https://en.wikipedia.org/wiki/Man-in-the-middle_attack

Sitelerde Paylaş
2 minutes ago, Prenses Julie said:

Sanirim yanlis anlasiliyorum.

malta erigi, Tayyip sizi bulamaz dedi. Buna guvenen biri rahatlikla kufur edebilir. Ben de cok guvenmemenizi, site ile aranizda bir sifreleme olmadigini soyluyorum. Hepsi bu.

Bende Tayyip bizi bulsun diyorum,sana giren çıkan ne?

Sitelerde Paylaş

İnternet protokolü olmadan bağlantı kuramazsın. Sistem böyle çalışıyor yani, kuruluşu böyle. Bu protokol numarası da değiştirilse de, başka bir protokol sistemi kullanılsa da tüm bu değişimler izlenebilir, kaydedilebilir. İzlenmez ayrı... Ama isteniyorsa izlemeye alınabilir.

Prenses doğru söylüyor yani... Ama bak aynı modeme bağlı bilgisayarların ağ üzerinden birbirini gördüğünü de unutmuşum evet. Bunu hatırladım. Ağdaki diğer bilgisayarları tıklayınca çıkıyor, important da doğru söylüyor.

Yok yani de, ben fazla da komplo teorisi üretmeyeyim dedim, o yüzden mutfağa su içmeye gidince biri gelip bakabilir şeklinde olayı en basitten ele aldım.

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, malta erigi yazdı:

Mobil cihaz mi?

yok dostum ben telden yazamam koca kılavyeden zor yazıyorum telfonden hiç yazamam anlamamda bilgisayar kulanıyorum

tarihinde güven tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Korkan tor kullansın bir şey olmaz.  Merak edenler için söyliyim tor sabit ıp kullanmaz sürekli olarak ıp değiştirir haliyle basit bir Vpn den çok daha sağlam bir koruma sağlar.

tarihinde NotImportant tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yok yani şimdi, ben de bir işim çıkınca siteyi kapatmadan bilgisayarı kapatıp çıkıyorum ve geri gelip bilgisayarı açtığımda site giriş yapılmış olarak açılıyor. O arada biri gelse bilgisayarı açsa siteyi açık olarak karşısında bulur. Ben yokken güvenmediğim kim gelebilir, hiç kimse, yoksa zaten siteden çıkış yaparım.

Ama yani, kazalar da ihmallerden beklenmedik anlarda doğar. Beklemediğim bir şekilde biri bilgisayarı açıp benim adıma "eeey ateistler, ben artık ateistliği bırakıp Müslüman oldum elhamdülillah. Bundan sonra müslümanım, namaza başladım, ateistliğe tövbe ettim, siz de edin allah hepinize benim gibi hidayeti nasip etsin" yazsa...

Olur yani, rahatlıkla olabilir. Şifremi de değiştirir, eee ne halt ederim ben o zaman?

Yeni bir üyelik açıp valla billa bakın ben demokrasyanım yaaa, yemin ediyorum yaaa mı diyeyim! :lol:

tarihinde democrossian tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Just now, democrossian said:

Yok yani şimdi, ben de bir işim çıkınca siteyi kapatmadan bilgisayarı kapatıp çıkıyorum ve geri gelip bilgisayarı açtığımda site giriş yapılmış olarak açılıyor. O arada biri gelse bilgisayarı açsa siteyi açık olarak karşısında bulur. Ben yokken güvenmediğim kim gelebilir, hiç kimse, yoksa zaten siteden çıkış yaparım.

Ama yani, kazalar da ihmallerden beklenmedik anlarda doğar. Beklemediğim bir şekilde biri bilgisayarı açıp benim adıma "eeey ateistler, ben artık ateistliği bırakıp Müslüman oldum elhamdülillah. Bundan sonra müslümanım, namaza başladım, ateistliğe tövbe ettim, siz de edin allah hepinize benim gibi hidayeti nasip etsin" yazsa...

Olur yani, rahatlıkla olabilir. Şifremi de değiştirir, eee ne halt ederim ben o zaman?

Inanmayiz ki ?

Sitelerde Paylaş

Çoktandır  hiç koruycu vs kulanmıyorum.Ne yalan söylüyeyim hiç korkmuyorum korkan tayyip gibi 3,500 polis + korumayla  gezsın ömrümü gençliyimi islam dini yemiş bundan sonra islama canım feda.

Sitelerde Paylaş

İnsanların forumu bulup, girmesini beklemek ya da ummak yerine, forumda hoşunuza giden yazıları kopyala-yapıştır ile diğer ortamlarda paylaşmak, gözlern açılması konusunda etkili olabilir. Bu konuda, örneğin eski kısa adıyla tanah, yeni adıyla ateist teolog'un yazıları  oldukça uygun, hap olarak sunulabilecek yazılardır. kuranın nerelerden (ç)alıntılar ile dolu olduğu konusunda paylaşımlar, birbiri ile çelişkili ayetler konusunda yazılmış yazıların paylaşılması, normalde foruma uğramayacak, bu tür konuları sorgulamayacak olanların karşısına beklemedikleri anda çıkmasını ve birilerinin daha uyanmasını sağlayabilir.

Ekşisozluk ve benzeri yapılarda üyelikleriniz varsa, tanahın yazıları oldukça uygun başlık altı yazıları olarak ilgi çekecektir.

tarihinde bir_akil_insan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...