Jump to content

Anarko Nihilizm

Recommended Posts

5 dakika önce, kavak yazdı:

insan düsmanı

Gerçek düşünceleri mi, özenti bir ergen mi, deneme yapan bir trol mü bilmem. Ama bu sadece insan değil, tüm insanlık değerlerinin düşmanı zehirli fikirler ateizm için teizmden de büyük bir tehdittir. Bir teisti bir nihiliste elli kere tercih ederim. Din afyonsa nihilizm öldürücü bir zehirdir.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 62
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

3 dakika önce, Filozofça yazdı:

İnsan dediğin, sizin gibi gereksiz parazitler işte. Parazit temizliği yapınca töröröslör diye ağlıyorsunuz. Hakediyorsunuz bunu, edepsizliğin, cehaletin bedeli olmalı.

Sen insan hayatını hiçe sayan bir hiçsin. Altını dolduramadığın tehditleri savurma, burası amcanın çiftliği değil.

"Yok șöyle yaparım, yok böyle yaparım" diye de horozlanma.

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Filozofça yazdı:

Edepsiz bir zavalısınız sadece. Sen bu lafları karşımda söyle de bakalım sanaldan birilerine hakaret etmeye benziyor muymuş? Pis pis hakaret ediyorsunuz, o cücük beyninizi ezerim sizin. Sanal alem edepsizleri sizi. Klavyenin arkasından gerçekte edemeyeceğiniz hakaretleri, yapamayacağınız saygısızlığı yapıyorsunuz. Ezik, pis parazitler.

Ben önce hakaret yemediğim kişiye hakaret etmem, söylediklerim ağır geldiyse. Siteyi terk edebilirsin yada davranışını değiştirebilirsin. 

Intihar edeceğim adlı bir başlık açıp nasıl olurda ciddiye alınmayı beklersin ? Çocuk olduğunu söyleyince kızıyorsun ama ilgi bekleyen bir çocuk gibi davranıyorsun. Democ doğru söylüyor hızlı büyünür, utanacağın şeyler yapma bu yazılar burada kalacak.

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, kavak yazdı:

Sen insan hayatını hiçe sayan bir hiçsin. Altını dolduramadığın tehditleri savurma, burası amcanın çiftliği değil.

"Yok șöyle yaparım, yok böyle yaparım" diye de horozlanma.

Nazi soykırımı, onca cinayet terör olan bir dünyada yaşıyorsunuz. Bence saygısızlık yaparken çok dikkatli olun, ters birine denk gelirseniz hayatınız biter. Gerçekte edemeyeceğiniz hakaretleri sanal aleme sığınarak etmeyin. Bu bir uyarıdır.

Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, NotImportant yazdı:

Ben önce hakaret yemediğim kişiye hakaret etmem, söylediklerim ağır geldiyse. Siteyi terk edebilirsin yada davranışını değiştirebilirsin. 

Intihar edeceğim adlı bir başlık açıp nasıl olurda ciddiye alınmayı beklersin ? Çocuk olduğunu söyleyince kızıyorsun ama ilgi bekleyen bir çocuk gibi davranıyorsun. Democ doğru söylüyor hızlı büyünür, utanacağın şeyler yapma bu yazılar burada kalacak.

Ben hakaret etmedim, sürekli asalakların sebepsiz düşmanlığına şahit oldum. Gerçekte edemeyeceğiniz hakaretleri burada etmeyin. Hiç kimse çocuk değil. Saygısızlığı hiç sevmem. Tiksinirim. Bir gün birilerinin kanına  girerim terör diye ağlarsınız. Edepsizliğin lüzumu yok.

Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)
10 dakika önce, democrossian yazdı:

Kaçıncı söyleyişim: Balataları sıyırınca foruma dalmayın, en yakın psikiyatri kliniğine yatıp yol yakınken tedavi olun.

Dönün bir aynaya bakın. Durup dururken birine düşmanlık, edepsizlik, saygısızlık yapan cahil üyelerinizi sorgulayın. Ben burada fikir belirtmekten başka bir şey yapmadım, sürekli saldırdı parazitler. Sanal alem diye saygısızlığı küçümsemeyin, muhattaplarınız çocuk değil.

tarihinde Filozofça tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Filozofça yazdı:

Ben hakaret etmedim, sürekli asalakların sebepsiz düşmanlığına şahit oldum. Gerçekte edemeyeceğiniz hakaretleri burada etmeyin. Hiç kimse çocuk değil. Saygısızlığı hiç sevmem. Tiksinirim. Bir gün birilerinin kanına  girerim terör diye ağlarsınız. Edepsizliğin lüzumu yok.

Saygısızlığı sevmezsin ama siteye dalıp insanları suçlayıp yargılıyorsun. Boş lafları da bırak kimse korkmicak daha gülünç oluyorsun.

Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, Filozofça yazdı:

Nazi soykırımı, onca cinayet terör olan bir dünyada yaşıyorsunuz. Bence saygısızlık yaparken çok dikkatli olun, ters birine denk gelirseniz hayatınız biter. Gerçekte edemeyeceğiniz hakaretleri sanal aleme sığınarak etmeyin. Bu bir uyarıdır.

Dünden beri yazdıklarınız orada duruyor. Bize burada saygıdan bahsedecek en son insan sizsiniz.

Hâlâ tehditvari konușmaya, aba altından sopa göstermeye devam ediyorsunuz. Burada sökmez.

O çok hayran kaldığınız insan kasabı nazi soytarılarının devri de kapandı.

Uyarıymıș. Ne yapacaksın ?

Sitelerde Paylaş
1 minute ago, kavak said:

Dünden beri yazdıklarınız orada duruyor. Bize burada saygıdan bahsedecek en son insan sizsiniz.

Hâlâ tehditvari konușmaya, aba altından sopa göstermeye devam ediyorsunuz. Burada sökmez.

O çok hayran kaldığınız insan kasabı nazi soytarılarının devri de kapandı.

Uyarıymıș. Ne yapacaksın ?

Yahu ne yapacak? Boyl sinirli kucuk cocuklar olur hani, sinirlenince "seni dayima s.ktirticem' diye aglayarak kacarlar. Onlar gibi iste bu velet.

Sitelerde Paylaş
Şimdi, malta erigi yazdı:

Yahu ne yapacak? Boyl sinirli kucuk cocuklar olur hani, sinirlenince "seni dayima s.ktirticem' diye aglayarak kacarlar. Onlar gibi iste bu velet.

Velet senin babandır :) Karşımda velet demeye yeltensen ne olacağını görürdün, edepsiz, cahil, pis yaratık. Sanal alemden herkese hakaret etmeyi öğrenmişsiniz ama sizin suyunuzu keserim.

Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)
1 dakika önce, NotImportant yazdı:

Atılır yakında. Konu bırakın konuyu.

Zaten başka bir halt yiyemezsiniz. 
Fikirler karşısında duramazsınız.
Fikir savunamazsınız. Çünkü cahilsiniz.
Kendinizden olmayanı yok etme üzerine programlanmış pis birer parazitsiniz.

Sitelerde Paylaş
1 minute ago, Filozofça said:

Velet senin babandır :) Karşımda velet demeye yeltensen ne olacağını görürdün, edepsiz, cahil, pis yaratık. Sanal alemden herkese hakaret etmeyi öğrenmişsiniz ama sizin suyunuzu keserim.

Lan salak, senin boyunda oglum var benim. Senin gibi kendini bilmez bir ergenden mi korkacagim?

Bu memleketin en buyuk ocusu tayyiptir. Ondan korkmuyoruz, sen mi bizi korkutacaksin?

Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)
3 dakika önce, malta erigi yazdı:

Lan salak, senin boyunda oglum var benim. Senin gibi kendini bilmez bir ergenden mi korkacagim?

Bu memleketin en buyuk ocusu tayyiptir. Ondan korkmuyoruz, sen mi bizi korkutacaksin?

Korkman gerekmiyor. Kafana sıkar geçerim. O laflarla birlikte seni yerin dibine sokarım.
Salak da senin sülalendir. Edepsiz parazit. O pis ağzını kırarım senin. Saygısız cahil.
Sanal alemin arkasına sığınma, adam ol. Millete hakaret, saygısızlık, edepsizlik yapma.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...