Jump to content

Çelişkili şeytan ayetleri.

Recommended Posts

• İleti 42
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

3 dakika önce, malta erigi yazdı:

Hayali yaratiklara inanan sensin kardes. Aklin bi karis havada. Inandigin sacmaliklari buraya listelesek , sayfa sayfa zirva olur.

Ben sana ayri ayri anlatirim burda liste liste yazamana gerek yok. 

Suna bak hele hele hayaliymis mezara girince hayal mayal hatirlarisin bu satir satir yazdiklarimi mi tamami kardes?

Sitelerde Paylaş
Just now, Katip1 said:

Ben sana ayri ayri anlatirim burda liste liste yazamana gerek yok. 

Suna bak hele hele hayaliymis mezara girince hayal mayal hatirlarisin bu satir satir yazdiklarimi mi tamami kardes?

Oysa sen hic birsey hatirlamayacaksin solucan yemi oldugunda

Sitelerde Paylaş
42 dakika önce, Katip1 yazdı:

Olmayan birsey derken aklindan bahsediyorsan amenna.Ama Allahu teala yoktur diyorsan buna kanit veremezsin ama ben sana onun varligi hakkinda binlerce ornek veriririm?

binlerce mi ? 1 tane bile veremezsin.                

Sitelerde Paylaş

Haklisin sana birsey veremem bu saaten sonra zaten beyin olumun gerceklesmis.Ben sana daha ne vereyim.Patates desem binlerece mana cikaracak hale gelmisiniz.Arada beynin zonklarsa ona ses ver tamam mi kardes ,sira sira gelin bakalim

Sitelerde Paylaş

Patetes.Ornegim bu..

patetesi Bi  incele

patates kizartmasi yaparkende aklina gelsin bir incele bakalim patetesin anatomisini patetes yerden nasi cikiyor nasi buyuyor sonra halden aliyorsun falan

kafayi yemissiniz oglum siz

latife yapiyorum latife :)

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, Agnostik Ludingirra yazdı:

Basligi okurken aklima şu takildi.. Mealciyken buraya gelip kendimce teblig yaptigim zamanlar  ben de bu kadar embesil mi gorunuyordum acaba:)

O eski iletilerinizden birini asarsanız, bir fikir sahibi olma imkanımız olur.:D

Sitelerde Paylaş
8 minutes ago, Agnostik Ludingirra said:

Basligi okurken aklima şu takildi.. Mealciyken buraya gelip kendimce teblig yaptigim zamanlar  ben de bu kadar embesil mi gorunuyordum acaba:)

:)

Samimi bir mesaj olmus. Kim bilir belki simdi bu baslikta "islam da islam" diye tutturanlarin da bir gun akillari baslarina gelir.

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, malta erigi yazdı:

:)

Samimi bir mesaj olmus. Kim bilir belki simdi bu baslikta "islam da islam" diye tutturanlarin da bir gun akillari baslarina gelir.

Zor bir durum.. Ama umarim bir gün bu istegin gerceklesir.

Islam ile gecirdigim yillara, sirf onu mantigima uydurabilmek icin harcadigim emege, mental yorgunluga ondan kurtuldugum gunden beri acıyorum..

Ondan kurtulmak cok fazla vaktimi aldi..

Sitelerde Paylaş
1 minute ago, Agnostik Ludingirra said:

Zor bir durum.. Ama umarim bir gün bu istegin gerceklesir.

Islam ile gecirdigim yillara, sirf onu mantigima uydurabilmek icin harcadigim emege, mental yorgunluga ondan kurtuldugum gunden beri acıyorum..

Ondan kurtulmak cok fazla vaktimi aldi..

Respect! ?

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, Katip1 yazdı:

Patetes.Ornegim bu..

patetesi Bi  incele

patates kizartmasi yaparkende aklina gelsin bir incele bakalim patetesin anatomisini patetes yerden nasi cikiyor nasi buyuyor sonra halden aliyorsun falan

Harika örnek gerçekten aydınlandım resmen. 

Tek kelimeyle mükemmel bir mide bulantısı sebebi.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...