Jump to content

Referandum yapılsa, hangi bayrağı seçerdiniz?

Recommended Posts

Bir saat önce, Katip1 yazdı:

Sakın ol! o senin vikipedia dan aldigın alintilari onune gelen duzenliyor.Yaptıgın şu icraati tezek makinası daha iyi yapar.İnsan sunu yazarken bile utanır..seni tezek makinasi oparatörü ilan ediyorum..Sen her müslüman gordugunu cahil sanıyorsun herhalde.Gercek bilgiler kitaplarda yazar.Bunuda unutma..ctrl-c -v ile peynir ekmek gemisi yürümez akıllı ol

Klavye tavşanı seni..

A. Tam aklımdan geçeni okumuşsun lan. Hakikaten her İslamcıyı salak sanıyorum ve genelde de doğru çıkıyor.

Gerçek neymiş? Nerden çıkmış bu arma? O gerçekleri yazan kitapları da referans göstererek bir yaz da öğrenelim hele yiğit.

Bir de sana bir tavsiye, burada imam hatip bahçesinde konuştuğun gibi konuşma. Adamı osurturlar. Tamam mı aslanım.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 74
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

12 dakika önce, Tabula Rasa yazdı:

A. Tam aklımdan geçeni okumuşsun lan. Hakikaten her İslamcıyı salak sanıyorum ve genelde de doğru çıkıyor.

Gerçek neymiş? Nerden çıkmış bu arma? O gerçekleri yazan kitapları da referans göstererek bir yaz da öğrenelim hele yiğit.

Bir de sana bir tavsiye, burada imam hatip bahçesinde konuştuğun gibi konuşma. Adamı osurturlar. Tamam mı aslanım.

bak bak bak

hele hele şuna bak

imam hatip bahcesi felan

Sen imam kayıgına bindiginde gorursun osuturmayi.Evinin yakinandaki kutuphaneye git bakalim bu sacmaliklarinin yarisi bile orda yazmiyiyor.Sen salak bile degilsin o vikipedia yi kimlerin yonetigini bilsen imana gelirdin zaten.

Yarim porsiyon aklın var onuda dogru yere kullan yigidim olurmu.

Tv,pc,telefonlar bunlar yeni dunya duzeni sacmaligi pesinde olanlarin elinde sen kimle asik atiyorsun.Ah yavrun ah yavrum yazik size o bilinc altinin halini bir bilsen felegini sasirirsin simdi sana bunların aciklmasini yapsam klavyeyi parcalarsin.

Sitelerde Paylaş
19 dakika önce, bilgisız bi uşak yazdı:

Kullandığın konuşma ve yazı dili, senin eğitiminin ve zekânın, en önemli göstergesidir.

Lâf salatası yapacağına, fikir üret.

Aman aman sen sanki ingiliz kraliyet ailesi uyesisin

bir tane beyaz sarap getirsek grasias,bonjo mosue felan diyeceksin.

bırak bu ayakları sen once kafayı bir degistir.oyle bir yazmiski aselsanda zannettim seni yada uzaydan bilinmeyen bir element bulmus onu yorumluyor zannedersin..

tarihinde Katip1 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Katip1 yazdı:

bak bak bak

hele hele şuna bak

imam hatip bahcesi felan

Sen imam kayıgına bindiginde gorursun osuturmayi.Evinin yakinandaki kutuphaneye git bakalim bu sacmaliklarinin yarisi bile orda yazmiyiyor.Sen salak bile degilsin o vikipedia yi kimlerin yonetigini bilsen imana gelirdin zaten.

Yarim porsiyon aklın var onuda dogru yere kullan yigidim olurmu.

Tv,pc,telefonlar bunlar yeni dunya duzeni sacmaligi pesinde olanlarin elinde sen kimle asik atiyorsun.Ah yavrun ah yavrum yazik size o bilinc altinin halini bir bilsen felegini sasirirsin simdi sana bunların aciklmasini yapsam klavyeyi parcalarsin.

Laf salatası yapma. Şu uyduruk Osmanlı armasının sana göre gerçek olan hikayesini yaz. Tabii adam gibi kaynakça belirteceksin değil mi aslanım? Öyle Mısırlıoğlu gibi asshole'lerinden konuşanları değil, bilimsel akademik kaynak göstereceksin. Madem Viki'yi beğenmedin.

Hmm. Hiç kimsenin bilmediği çook acayip şeyler biliyorsun yani. Demek bütün kullandığımız elektronik cihazlar yeni dünya düzeni peşinde olanların elinde. Peki sen bu mesajı neyle yazdın? Üçkulavallabielham teknolojisi mi yoksa deve sidiği teknolojisi mi kullanıyorsun?

Sitelerde Paylaş
14 dakika önce, Tabula Rasa yazdı:

asshole'lerinden konuşanları değil, 

Sana o ingilizce küfürü kagıta yazdırır agzına sokarım sonra subhanekeyi tersten okursun terbiyesizlik yapma.Daha bulundugun galakside kac tane yasayan varlik var onu bilmiyorsun.

o elideki pc yi ureten amerika degil ufo yani halk aziyla uzaylilar.Sen birak o devreyi yapmayi bakinca carpim tablosuna donuyorsun.Bilmedigin cok sey var adam ol !senin ne kadar cahil oldugunu ben burdan goruyorum.Tek sen degil ha site ahaliside ayni

Heyy yavrum heyy

Sitelerde Paylaş

Sana o ingilizce küfürü kagıta yazdırır. agzına sokarım sonra subhanekeyi tersten okursun terbiyesizlik yapma.Daha bulundugun galakside kac tane yasayan varlik var onu bilmiyorsun.

o elideki pc yi ureten amerika degil ufo yani halk aziyla uzaylilar.Sen birak o devreyi yapmayi bakinca carpim tablosuna donuyorsun.Bilmedigin cok sey var adam ol !senin ne kadar cahil oldugunu ben burdan goruyorum.Tek sen degil ha site ahaliside ayni

Heyy yavrum heyy

Sirius nüfus müdürlüğünden mi yazıyon lan sen?

Galakside kaç kişi varmış? Bir de galaksinin rakımı neymiş, onu da yazsana panpa.

Not: Burası ateist forum. Burda hergün 5 tane Kadri Mısırlıoğlu'nu üstüste koyup araya karbon koyuyoruz. Burada duracaksan buna alışacaksın, sana buranın imam hatip bahçesi olmadığını söylemiştim. Yoksa pay paay.

Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, Tabula Rasa yazdı:

Not: Burası ateist forum. Burda hergün 5 tane Kadri Mısırlıoğlu'nu üstüste koyup araya karbon koyuyoruz. Burada duracaksan buna alışacaksın, sana buranın imam hatip bahçesi olmadığını söylemiştim. Yoksa pay paay.

Aman yavaş gel

karbonunu soyletirme bana 5 tane gelsin falan

İste senin beynin bu kadar

Galakside bi dünya var baska kimse yasamiyor.

Seni satırla dogramaya geldiklerinde hatırlarsın bu yazdıklarımı..

Sitelerde Paylaş

Sana o ingilizce küfürü kagıta yazdırır. agzına sokarım sonra subhanekeyi tersten okursun terbiyesizlik yapma.Daha bulundugun galakside kac tane yasayan varlik var onu bilmiyorsun.

Heyy yavrum heyy

Adam deli çıktı. Bildiğin deli.

Âlem deliye, Ateistforum akıllıya hasret...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...