Jump to content

Tayyip İti Çok İleri Gitmiş Olabilir mi?

Recommended Posts

Tayyio-AB kavgasini ingiltere simdilik kenardan izliyor. Bu kavga devam ederse nasil bir tytum alacaklar cok merak ediyorum. Tayyip onlarin da tepesini attirirsa ilginc seyler olabilir. Inglizler eskisi kadar buyuk bir imparatorluk degil ama istihbaratta hala 1 numara. Katakulli islerini iyi bilirler, tayyipin kabusu olabilirler.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 85
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

1 dakika önce, cumhuriyetcilik yazdı:

TSK'ya en az 40 tane atom bombasi verilmis vaziyette suan. TSK rest cekip geri kalan 50 nukleer baslikli bombalarada el koyabilir. 40 tanesi zaten suan TSK'nin elinde. Ancak NATO izin verirse kulanabilme yetkisi olur. Sadece eger rest cekersende kulanabilirsin o ayri bi mesele.

Iran'in hazirda bulunan nukleer silahi yok ve kendi uretmesi gerekiyor. Bu durumdada bati dunyasi Iran'a ambargo uyguluyor. Yoksa Iran kendiside üretir.

Ne NATO izin verir, ne de ABD izin verir. Bu çok net, adamı oyarlar. Öyle rest, mest çekmelerle, külhanbeyi gibi kabadayılıklarla yürümez bu ișler.

Bu rest çekmeleri referans alıyorsanız, cumhurun bașı bu konuda dünya șampiyonu sayılır. Ama somut sonuçlar ortada.

Geri adımlar, boș tehditler, özür dilemeler falan filan. Böyle birine mi kullanma izni verecekler ?

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, malta erigi yazdı:

Tayyio-AB kavgasini ingiltere simdilik kenardan izliyor. Bu kavga devam ederse nasil bir tytum alacaklar cok merak ediyorum. Tayyip onlarin da tepesini attirirsa ilginc seyler olabilir. Inglizler eskisi kadar buyuk bir imparatorluk degil ama istihbaratta hala 1 numara. Katakulli islerini iyi bilirler, tayyipin kabusu olabilirler.

Ingiltere Recep'i destekliyor. Daha gecen 125 milyon dolarlik silah anlasmasi imzaladi May ve Recep , AB sinirlendi. Zaten Ingiltere AB'den cikiyor.

https://www.rte.ie/news/2017/0128/848353-uk-politics-brexit/

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, kavak yazdı:

Ne NATO izin verir, ne de ABD izin verir. Bu çok net, adamı oyarlar. Öyle rest, mest çekmelerle, külhanbeyi gibi kabadayılıklarla yürümez bu ișler.

Bu rest çekmeleri referans alıyorsanız, cumhurun bașı bu konuda dünya șampiyonu sayılır. Ama somut sonuçlar ortada.

Geri adımlar, boș tehditler, özür dilemeler falan filan. Böyle birine mi kullanma izni verecekler ?

Rest cekmesine gerek yok. Zaten hic kimse kulanmaz. Sadece Turkiye'ye karsi nukleer baslikli silah kulanildigi an , ayni sekilde geri vurabilme imkanimiz var.

Sitelerde Paylaş

Bildiğim kadar Kuba krizinden sonra (eski sovyetler kubaya atom bombaları yerleştirmişti) karşılık olarak ABD de Türkiyeye atom bombaları yerleştirmişti. Vatandaşın haberi varmıydı, yoksa gizlimiydi bilmiyorum.

Ama ben atom bombalarını iyi bir şey olarak görmüyorum. Çünkü ciddi bir durumda ilk hedef Türkiye olur diye düşünüyorum.

Sitelerde Paylaş
On 14.3.2017 at 22:36, poiuz said:

Türkiyeyi bölüyorum.

Rusya, Ermenistan üzerinden Türkiyeye giriyor.

ABD, Kürdistanla giriyor.

Ağrı, Van, Diyarbakır gitti.

AB, sahilleri alıyor.

İzmir, Manisa, Antalya gitti.

Edirne de gider.

Daha fszlası da gidebilir.

Geriye kaldı Sünni Tayyipistan.

Karadenizden Tayyibe ne kalır bilmembilmem

ama Suriye veya Irak üzerinde Araplara bağlanmaya çalışıyor.

İstanbul?

Rusya kimseye vermek istemez. Bu yüzden Federasyonun Başkenti olur.

Öylesine bir düşündüm/saçmaladım :blush: :D

Boğazlar Rusya için çok önemlidir. Türkiye bölünürse hem AB, hem ABD, hem de Rusya boğazlarda söz sahibi olmak isterler.

İstanbul Cumhuriyeti, buna hazırlık mı?

http://www.sozcu.com.tr/2017/gundem/topbas-istanbula-mudahale-olmasin-1740111/

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...