Jump to content

David Rockefeller öldü!!

Recommended Posts

ABD'li milyarder David Rockefeller hayatını kaybetti

İHA,DHA

21 Mart 2017 SalıDünya rockfeller.jpg  

ABD'li milyarder David Rockefeller'ın 101 yaşında öldüğü açıklandı.

Bankacı ve milyarder işadamı Chase Manhattan Bankası'nı uzun süre yöneten David Rockefeller, 101 yaşında öldü.

Rockefeller ailesi sözcüsü Fraser Seitel, yaptığı açıklamada David Rockefeller'ın öldüğünü doğruladı.

Dünya ekonomisinde oldukça nüfuzlu bir isim olarak görülen ve Amerikan kapitalizmiyle özdeşlemiş şahıslardan olan David Rockefeller kronik kalp yetmezliğinden yaşamını yitirdi.

200 YAŞINI GÖRMEK İSTİYORDU

6 kalp nakli, 3 böbrek ve 2 de ciğer nakli operasyonu geçiren David Rockefeller, 100 yaşına girdiğinde yaptığı açıklamada “200. doğum günümü de kutlamak istiyorum" şeklinde konuşmuştu.

DAVID ROCKEFELLER KİMDİR?

12 Haziran 1915'te doğan Amerikalı bankacı, iş adamı David Rockefeller, "Dünya imparatorluğu" ve "Yeni dünya düzeni" gibi söylemleriyle dikkat çekmiş ve tepki toplamıştı. Rockefeller ailesinin üyelerinden olan Rockefeller, Amerikan İç Savaşı'nda savaş gelirleriyle kalkınmış olan ve Standard Oil Company şirketinin kurucusu John D. Rockefeller'in büyük oğluydu. JPMorgan Chase'in ortaklarındandı.

Sitelerde Paylaş

Ben bu insanların öldüğüne nedense inanamıyorum..

Sitelerde Paylaş
11 minutes ago, Tabula Rasa said:

Ben bu adamın bir insana ya da makinaya nakledilmiş olduğunu düşünüyorum.

Biraz bilim kurgu bir fantazi ama günün birinde gerçek olduğunu görürseniz, bir Max abi vardı, acayip bir adamdı ama bunu tahmin ettiydi dersiniz.

Beyin de yaslaniyor abi diger organlar gibi.

Sitelerde Paylaş
10 saat önce, malta erigi yazdı:

Beyin de yaslaniyor abi diger organlar gibi.

Ya beyindeki fonksiyonlar? Anılar ve insan benliğini oluşturan duygular, inançlar ve düşünme yöntemi? O da yaşlanıyor mu?

Benlik nedir? Eğer benliği soyut bir varlık olarak düşünürsek, bu bizi metafizik yaklaşımlara götürür. Oysa benlik somut bir varlıktır. Benlik dediğim şey kişisel tarihimiz, duygularımız ve düşünce şeklimizin toplamından oluşan, maddi organizmanın içinde yer alan "yazılım"dır. Bu yazılımın kopyalanabileceğini düşünüyorum.

Gazetelerin kıyı köşelerinde insan benliğinin kopyalanması üzerine çalışmalar yürütüldüğü haberleri çıkıyor. Bu haberler varsa, aslında insan benliği kopyalanması başarılmış demektir. 

Rockefeler genç bir Latin delikanlının bedeninde yay gibi zıplayarak dolaşıyor olabilir. Ya da belki devasa bir bilgisayara aktarılmış, organik bedene aktarılmak için kesin başarı kazanılacak zamanları bekletiliyor da olabilir.

Sitelerde Paylaş

Bu ailenin toplam ne kadar parasi var? Boyle komplo teorileri biraz cocukca geliyor.

Forbes sitesi, David Rockefeller'in 3-4 milyar dolari oldugunu soylemis. Hadi o 10 milyar dolar olsun.

Yahu bi' Warren Buffett, Bill Gates olsa neyse de, boyle ufak paralarla dunyayi mi yonetiyor simdi bunlar?

George Soros icin de aynisini yapiyorlar. Adamin 25 milyar dolari var ve devletleri parmaginda oynatiyor gibi gosteriyorlar.

Warren Buffett ve Bill Gates yakin arkadaslar ve iyi insanlar. Ama kotu insanlar olup, siyasetle filan ilgilenseler ve boyle komplo teorileri atilsa anlayacagim da, bunlara nedense pek inanamiyorum.

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Testicular cancer yazdı:

Bu ailenin toplam ne kadar parasi var? Boyle komplo teorileri biraz cocukca geliyor.

Forbes sitesi, David Rockefeller'in 3-4 milyar dolari oldugunu soylemis. Hadi o 10 milyar dolar olsun.

Yahu bi' Warren Buffett, Bill Gates olsa neyse de, boyle ufak paralarla dunyayi mi yonetiyor simdi bunlar?

George Soros icin de aynisini yapiyorlar. Adamin 25 milyar dolari var ve devletleri parmaginda oynatiyor gibi gosteriyorlar.

Warren Buffett ve Bill Gates yakin arkadaslar ve iyi insanlar. Ama kotu insanlar olup, siyasetle filan ilgilenseler ve boyle komplo teorileri atilsa anlayacagim da, bunlara nedense pek inanamiyorum.

Sem ciddi misin hocam?

Bu adamın 2 trilyon serveti var.

Manchester case Bankası sahibi.

Ve zannedersem dolar basma yetkisi var.

Bu adam amerika nın sembolü parayla dünyayı yönetmiş bir insan.

Sitelerde Paylaş
9 dakika önce, seremın yazdı:

Sem ciddi misin hocam?

Bu adamın 2 trilyon serveti var.

Manchester case Bankası sahibi.

Ve zannedersem dolar basma yetkisi var.

Bu adam amerika nın sembolü parayla dünyayı yönetmiş bir insan.

Kaynak alabilir miyim? Kafasina gore nasil dolar basabilir?

Sitelerde Paylaş

Bill Gates Microsoft'un sahibi falan değil. Sahip olduğu iddia edilen serveti miras olarak bırakmasına bile müsaade edilmedi. Sadece 10 milyon dolar mı ne para verdiler adama. 

Hadi bakalım, komplo teorisinin kralı geliyor şimdi.

Microsoft, Apple, Google, Facebook gibi büyük şirketlerinin hepsinin sahibi aslında ABD devletidir. O patron gibi gösterilen kişiler birer ekran yüzü. Alman devleti hiçbir bilgisayarında Microsoft ürünü kullanmıyor. Niçin? Çünkü hepsinin bir arka kapısı var ve ABD'liler ne hikmetse o kapıdan fare gibi içeri giriyorlar. A, ne tesadüf sadece Amerikalılar mı buluyor o arka kapıları? Evet. Sadece Amerikalılar tesadüfen o kapıları hep buluyor.

Apple telefonlarda da durum şöyle;

http://odatv.com/ve-wikileaks-cia-dosyasini-patlatti-0803171200.html

Hep tesadüf tabii bunlar.

Sitelerde Paylaş
56 dakika önce, Tabula Rasa yazdı:

Bill Gates Microsoft'un sahibi falan değil. Sahip olduğu iddia edilen serveti miras olarak bırakmasına bile müsaade edilmedi. Sadece 10 milyon dolar mı ne para verdiler adama. 

Hadi bakalım, komplo teorisinin kralı geliyor şimdi.

Microsoft, Apple, Google, Facebook gibi büyük şirketlerinin hepsinin sahibi aslında ABD devletidir. O patron gibi gösterilen kişiler birer ekran yüzü. Alman devleti hiçbir bilgisayarında Microsoft ürünü kullanmıyor. Niçin? Çünkü hepsinin bir arka kapısı var ve ABD'liler ne hikmetse o kapıdan fare gibi içeri giriyorlar. A, ne tesadüf sadece Amerikalılar mı buluyor o arka kapıları? Evet. Sadece Amerikalılar tesadüfen o kapıları hep buluyor.

Apple telefonlarda da durum şöyle;

http://odatv.com/ve-wikileaks-cia-dosyasini-patlatti-0803171200.html

Hep tesadüf tabii bunlar.

Abi bir ara ekonomis bir hocam Bu ailelerin dolar basma yetkisi olduğunu söyledi.Var mı bu konuda bilgin.?

tarihinde seremın tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

6 Kalp nakli nasıl olabilir yaw.

Millet 1 tanesini bulamıyor. Onu anladık.

Ama bu adam 6 defa ölüme yakın deneyim yaşamış demektir. Kimisi bu deneyimlerde bir şeyler yaşarlar, geri gelince " Bundan sonra insanlığa hizmet edeceğim" filan derler. Demek ki herkeste olan bir şey değil.   

Sitelerde Paylaş
7 saat önce, seremın yazdı:

Abi bir ara ekonomis bir hocam Bu ailelerin dolar basma yetkisi olduğunu söyledi.Var mı bu konuda bilgin.?

ABD dolarını ABD hükümeti basmaz. FED ismi verilen özel bir kuruluş doları basar ve ABD hükümetine borç olarak verir. FED özel bir şirkettir ve işte dünyayı yönettiği söylenen aileler bu şirketin ortağıdır. Tam detaylarını şimdi yazamayacağım ama komplo teorilerine konu olan bu ailelerin durumu bu.

ABD dolarını özel bir şirketin basması gerçekten çok ilginç bir olaydır ve sanırım dünyada tektir. Para basma bir devletin egemenlik hakkını gösterir. Osmanlı devletinde bütün paralar başa geçen padişahın adına basılır (ya da eski deyimle kesilirdi). Bugün bütün TC paralarının üzerinde Atatürk'ün fotoğrafının olmasının böyle sembolik bir anlamı vardır. Paranın üzerinde Atatürk varsa, devlet hala Atatürk'e (ya da onun temsil ettiği değerlere) bağlı demektir.

ABD devleti kendi adına para basamıyor. Bu birçok yoruma açık ve çok garip bir durum.

Sitelerde Paylaş
Just now, Tabula Rasa said:

ABD dolarını ABD hükümeti basmaz. FED ismi verilen özel bir kuruluş doları basar ve ABD hükümetine borç olarak verir. FED özel bir şirkettir ve işte dünyayı yönettiği söylenen aileler bu şirketin ortağıdır. Tam detaylarını şimdi yazamayacağım ama komplo teorilerine konu olan bu ailelerin durumu bu.

ABD dolarını özel bir şirketin basması gerçekten çok ilginç bir olaydır ve sanırım dünyada tektir. Para basma bir devletin egemenlik hakkını gösterir. Osmanlı devletinde bütün paralar başa geçen padişahın adına basılır (ya da eski deyimle kesilirdi). Bugün bütün TC paralarının üzerinde Atatürk'ün fotoğrafının olmasının böyle sembolik bir anlamı vardır. Paranın üzerinde Atatürk varsa, devlet hala Atatürk'e (ya da onun temsil ettiği değerlere) bağlı demektir.

ABD devleti kendi adına para basamıyor. Bu birçok yoruma açık ve çok garip bir durum.

Agabey sen de bi antikasin ha ?

Antin-kuntin komplo teorilerine pirim veriyorsun, sonra da federal reserve icin komplo teorisi diyorsun ??

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, malta erigi yazdı:

Gerci simdidusundum de , galiba anladim ne dedigini. JF Kennedy para basma isini merkez bankasina verince olduruldu. Sanirim o komplo teorisini soyluyorsun. Rothchild oldurttu hesabi.

Komplo teorisi anlatmıyorum ki. FED bütün dünya ekonomisini etkileyecek güce sahip bir kurumdur. Ama Amerikan devletinin resmi kurumu değildir. Özel şirkettir. Bir gerçekten bahsediyorum. Bunun neresi komplo teorisi?

Sitelerde Paylaş
1 minute ago, Tabula Rasa said:

Komplo teorisi anlatmıyorum ki. FED bütün dünya ekonomisini etkileyecek güce sahip bir kurumdur. Ama Amerikan devletinin resmi kurumu değildir. Özel şirkettir. Bir gerçekten bahsediyorum. Bunun neresi komplo teorisi?

Alintiladigim mesajda komplo teorileri olan bi konu yazmistin ya, ona istinaden. Zaten sonra anladim demek istedigini.

Sitelerde Paylaş

Hakikaten çok ilgin işler dönüyor dünyada!

Bize de mal mal izlemek düşüyor...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...