Jump to content

Engse Hoholun forumdan atılması hakkında

Recommended Posts

2 saat önce, onlyquran yazdı:

Akp'lilikle bir ilgisi olmayan insanları sırf Kılıçdaroğlu'nu sevmiyor diye aktrol diye yaftalayıp forumdan atmanız kimseye bir şey kazandırmaz. Aksine çok şey kaybettirir. Bu forumu takip eden insanlar "ne kadar da dogmatik, sığ görüşlü, farklı görüşlere tahammülü olmayan bir forum bu böyle" diye düşünürler.

Her Kılıçdaroğlu'na saldıran insan evetçi değildir. Hayır demek için Kılıçdaroğlu'nun rehberliğine ihtiyacımız yok. Eğer ülkeyi AKP'nin elinden kurtarmak Kılıçdaroğlu gibilere kaldıysa o zaman yok olup gidelim çok daha iyi.

Yaptığımız açıklamaları anlamıyorsanız sorunlu olan sizsiniz. Chp'li Kılıçdaroğlunu eleştirmek ya da desteklemek başka mevzudur, dönemin konusu değildir. Biz burada Kılıçdaroğlu'nı kollamıyor ve Chp'ye arka çıkmıyoruz, burada yaptığımız "hayır" cephesine destek vermektir. Şu anda da bu cephenin sözcüsü konumunda olan tek kişi Kılıçdaroğlu'dur. O nedenle Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırıları "hayır" cephesine yapılmış sayıyor ve izin vermiyoruz. Siz de aynısını yaparsanız, sizi de kapının önüne koyar ve Aktrol olarak yaftalarız...

Sitelerde Paylaş
  • İleti 119
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

17 dakika önce, NotImportant yazdı:

Böyle bir şey olamaz. Ne kadar saçma olduğunu görmüyor musun ?

Laik,demokratik Türkiye cumhuriyeti yıkılmaya çalışılıyor,siz Kılıçdaroğlu'nu eleştiriyorsunuz,daha sorunun ne olduğunu bile kavrayamamışsınız.Yazıklar olsun.

Muhtemelen tayyip sizin de bilinçaltınıza işlemiş,ne desem boş..

Sitelerde Paylaş
25 dakika önce, NotImportant yazdı:

Böyle bir şey olamaz. Ne kadar saçma olduğunu görmüyor musun ?

Niye saçmaymış? Hiç mi haber dinlemiyorsun? Tayyip başlıyor Kılıçtaroğluna giydiriyor, Başbakan keza öyle, yardımcı başbakan Bahçeli de lafa Kılıçtaroğluna giydirerek başlıyor, diğerlerini ve medyayı saymıyorum bile.. Neden koro halinde Kılıçtaroğluna giydiyor olabilirler teneke herif? Demek ki Kılıçtayoğlunu hayır cephesinin önemli bir önderi görüyorlar ve onu hedef almışlar. o halde onu savunmak biz hayırcılar için doğru bir harekettir. Yönetim de bunu idrak etmiş, bu yönde uygulama yapmaktadır. sen beğensen de, beğenmesen bu uygulama doğrudur ve destekliyoruz...

Ayrıca bu mevzu senin gibi bir Tayyipçinin karışacağı bir konu değildir, uzak dur...

Sitelerde Paylaş
17 dakika önce, Beelzebub yazdı:

Laik,demokratik Türkiye cumhuriyeti yıkılmaya çalışılıyor,siz Kılıçdaroğlu'nu eleştiriyorsunuz,daha sorunun ne olduğunu bile kavrayamamışsınız.Yazıklar olsun.

Muhtemelen tayyip sizin de bilinçaltınıza işlemiş,ne desem boş..

16 dakika önce, Kaunos yazdı:

Niye saçmaymış? Hiç mi haber dinlemiyorsun? Tayyip başlıyor Kılıçtaroğluna giydiriyor, Başbakan keza öyle, yardımcı başbakan Bahçeli de lafa Kılıçtaroğluna giydirerek başlıyor, diğerlerini ve medyayı saymıyorum bile.. Neden koro halinde Kılıçtaroğluna giydiyor olabilirler teneke herif? Demek ki Kılıçtayoğlunu hayır cephesinin önemli bir önderi görüyorlar ve onu hedef almışlar. o halde onu savunmak biz hayırcılar için doğru bir harekettir. Yönetim de bunu idrak etmiş, bu yönde uygulama yapmaktadır. sen beğensen de, beğenmesen bu uygulama doğrudur ve destekliyoruz...

Ayrıca bu mevzu senin gibi bir Tayyipçinin karışacağı bir konu değildir, uzak dur...

Beni tanımadan böyle bir yalanda bulunmak hoş değil. Ayrıca görüyorum ki Bana '' tayyipçi '' demek sizin haddinize değil. 

Kılıçtaroğlu ile tayyip arasındaki kavga veya sizin söyleminiz ile '' giydirme '' uzun zaman önce it dalaşına döndü. Yani olay kişisel boyutta. Böyle siyaset yapılmaz. 

Hayır verilmeli çünkü bir diktatöre istediği güç verilmemeli. Bunun CHP ile hiç alakası yok. CHP her zaman olduğu gibi karşısında olmak istediği için karşısında, yanlış olduğu için değil. Tayyip A derse Kılıçtaroğlu B der.  Hangisinin doğru olduğunun onlar hiç bir önemi yok. İşte kafalar böyle çalışıyor. 

tarihinde NotImportant tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kilictaroglu basarisiz bir siyasetci. Kaybettigi secim sayisini unuttuk artik. Bununla beraber, fetocu cetenin baykal'a karsi yaptigi igrenclikle ve basinin birden onu parlatip pazarlamasi ile genel baskan oldu. Bu sebeplerden dolayi, genel baskanlik koltugunu artik daha becerikli birine birakmali. Chp herhangi bir parti degil, Ataturk'un partisi. Liderligini de o mevkiye yakisacak, becerikli biri yapmali. 

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, NotImportant yazdı:

CHP her zaman olduğu gibi karşısında olmak istediği için karşısında, yanlış olduğu için değil. Tayyip A derse Kılıçtaroğlu B der.  Hangisinin doğru olduğunun onlar hiç bir önemi yok. İşte kafalar böyle çalışıyor. 

Niyetin belli,

Seninki tipik ak-troll serzenişi,kaçamıyorsun..

CHP veya Kılıçdaroğlu hangi akıl ve mantık içeren A'ya B demiş?

Örnek verirmisin?

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, malta erigi yazdı:

Kilictaroglu basarisiz bir siyasetci. Kaybettigi secim sayisini unuttuk artik. Bununla beraber, fetocu cetenin baykal'a karsi yaptigi igrenclikle ve basinin birden onu parlatip pazarlamasi ile genel baskan oldu. Bu sebeplerden dolayi, genel baskanlik koltugunu artik daha becerikli birine birakmali. Chp herhangi bir parti degil, Ataturk'un partisi. Liderligini de o mevkiye yakisacak, becerikli biri yapmali. 

Küfreden,yalan,söyleyen,kabadayı,maço birisi olmalı değil mi?

Hep aklınızda tayyip var sizin.

Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, NotImportant yazdı:

Tayyip A derse Kılıçtaroğlu B der.  Hangisinin doğru olduğunun onlar hiç bir önemi yok. İşte kafalar böyle çalışıyor. 

İşte tespit budur. Bir de, Kılıçdaroğlu hayırcı cepheyi temsil ediyor demişler. Hiç güleceğim yoktu. Kılıçdaroğlu nu sevmeyen  akpli trol oluyormuş. Yok yav, ciddi mi? 

Hocam boşver şunları, bunlardaki zeka bu kadar. Kendilerinde de aynı akp zihniyeti var. Bu kkcılatır zihniyeti aynı Tayyip zihniyeti,hiçbir fark yok. 

Sitelerde Paylaş
Just now, Beelzebub said:

Küfreden,yalan,söyleyen,kabadayı,maço birisi olmalı değil mi?

Hep aklınızda tayyip var sizin.

Hayir, siyasi zekasi olan biri olmali. Tayyip'te bu yok, kaba-saba adamin teki. Eger Tayyip iyi siyasetci olsaydi, surekli geri vites yapmak zorunda kalmazdi.

Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, Beelzebub yazdı:

Niyetin belli,

Seninki tipik ak-troll serzenişi,kaçamıyorsun..

CHP veya Kılıçdaroğlu hangi akıl ve mantık içeren A'ya B demiş?

Örnek verirmisin?

Üzgünüm, seni tartışma konusunda yeterli biri bulmuyorum. Devamında içinde bulunmadığın yazıları okuman daha mantıklı olacak.

Sitelerde Paylaş
13 dakika önce, NotImportant yazdı:

Üzgünüm, seni tartışma konusunda yeterli biri bulmuyorum. Devamında içinde bulunmadığın yazıları okuman daha mantıklı olacak.

Örnek veremeyeceksiniz galiba?

Attığınız iddiayı kanıtlamak zorundasınız.

Siyasi konularda otoritemisiniz siz?Yeterliliğiniz nereden geliyor?

tarihinde Beelzebub tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
20 dakika önce, malta erigi yazdı:

Hayir, siyasi zekasi olan biri olmali. Tayyip'te bu yok, kaba-saba adamin teki. Eger Tayyip iyi siyasetci olsaydi, surekli geri vites yapmak zorunda kalmazdi.

Kılıçdaroğlu ne zaman,hangi konuda geri vites yaptı?

Örnek verirmisiniz?

Sitelerde Paylaş
9 dakika önce, Beelzebub yazdı:

Örnek veremeyeceksiniz galiba?

Attığınız iddiayı kanıtlamak zorundasınız.

Siyasi konularda otoritemisiniz siz?Yeterliliğiniz nereden geliyor?

Neden bu kadar ısrarcısın ki ? Yazdığım şeyi anlamadın mı ? 

iktidar da olmayan partilerin amacı iktidardaki partinin yanlışlarını göstermektir. Aslında herhangi bir hareketin halk için doğruluğunu veya yanlışlığını gösterirler. Bu sayede hem yönetim diken üstünde olur hemde daha iyi yönetir. Ama sen kalkıpta her olayı it dalaşına döndürürsen olmaz. Yukarıdaki cümlenin dışında kalacak şekilde kişisel davranışlarda dahil olmak üzere yapılan her harekete hırlarsan işin sonu böyle olur işte. Okul bahçesinde birbiri ile küfürleşen çocuklar gibi.

Şimdi sen bunları reddediyorsun yani öyle mi ? Öyle olduğunu bildiğim için tartışmıyorum. Benim taraftarlarla işim yok arkadaşım.

Sitelerde Paylaş

Kaunos, Beelzebub, Türk Ateist... sizin yazdıklarınız doğru olsa, sol seçmenler ve partileri, toplumsal doğrularda birleşebiliyorlar anlamı çıkar buradan. Ama böyle birşey hiç olmadı. Sol seçmenler ve partileri, kendi cumhurbaşkanlarını bile seçemediler. Siz doğrularda sol partileri birleştirmeyi bırakmışsınız, yanlışlarda sol partilerin birleşmesi gerektiğini savunuyorsunuz. Sol her konuda birleşmesi gerektiğini biz de biliyoruz ve söylüyoruz ama Türkiye'nin sol lider portföyünde, sağı birleştiren RTE gibi bir lider olmadığı için sol birleşemiyor. Sizin kafanızdaki RTE neyse benim kafamdaki RTE de o ama sağ seçmen için RTE bir kahraman. Bilindiği şekliyle aynı lider portföyü sol için de gereklidir. Sol'u birleştirecek kahraman endamlı bir lider'e olan ihtiyacımızı siz, Kılıçdaoğlu'na sahip çıkarak köreltiyorsunuz. Perinçek, Kılıçdaoğlu ve sizin düşüncenize sahip seçmenler varken sol nasıl birleşsin? 17 nisanda RTE %50,5 ile anayasayı değiştirirse bunun sorumlusu benim gibi düşünenler değil, emin olun her halükarda Kılıçdaoğlu'nu savunmayı görev bilen sizler sorumlu olacaksınız bu utançtan.[/font]

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, NotImportant yazdı:

Hayır verilmeli çünkü bir diktatöre istediği güç verilmemeli. Bunun CHP ile hiç alakası yok. CHP her zaman olduğu gibi karşısında olmak istediği için karşısında, yanlış olduğu için değil. Tayyip A derse Kılıçtaroğlu B der.  Hangisinin doğru olduğunun onlar hiç bir önemi yok. İşte kafalar böyle çalışıyor. 

Kılıçtaroğluna destek vermenin chp'ye destek vermek olmadığı ve ne anlama geldiği yukarıdan beridir farklı ağızlar tarafından söyleniyor, okumuyormusun?

Kılıçtaroğlu ile Tayyip elbette farklı konuşacak.. Aynı şeyi söylerlerse, aynı politikayı destekliyorlar anlamına gelir ki, bu da eşyanın tabiatına aykırıdır. Yazdığın şeyi yazdıktan sonra okumadan enter'lama...

Sitelerde Paylaş
32 dakika önce, Cercis Hz Circis yazdı:

Kaunos, Beelzebub, Türk Ateist... sizin yazdıklarınız doğru olsa, sol seçmenler ve partileri, toplumsal doğrularda birleşebiliyorlar anlamı çıkar buradan. Ama böyle birşey hiç olmadı. Sol seçmenler ve partileri, kendi cumhurbaşkanlarını bile seçemediler. Siz doğrularda sol partileri birleştirmeyi bırakmışsınız, yanlışlarda sol partilerin birleşmesi gerektiğini savunuyorsunuz. Sol her konuda birleşmesi gerektiğini biz de biliyoruz ve söylüyoruz ama Türkiye'nin sol lider portföyünde, sağı birleştiren RTE gibi bir lider olmadığı için sol birleşemiyor. Sizin kafanızdaki RTE neyse benim kafamdaki RTE de o ama sağ seçmen için RTE bir kahraman. Bilindiği şekliyle aynı lider portföyü sol için de gereklidir. Sol'u birleştirecek kahraman endamlı bir lider'e olan ihtiyacımızı siz, Kılıçdaoğlu'na sahip çıkarak köreltiyorsunuz. Perinçek, Kılıçdaoğlu ve sizin düşüncenize sahip seçmenler varken sol nasıl birleşsin? 17 nisanda RTE %50,5 ile anayasayı değiştirirse bunun sorumlusu benim gibi düşünenler değil, emin olun her halükarda Kılıçdaoğlu'nu savunmayı görev bilen sizler sorumlu olacaksınız bu utançtan.[/font]

Ne solu kafasız? Burada ülkenin kaderini etkileyecek Anayasa değişikliği yapılıyor, ideolojik bir çekişme yok, genel seçim falan da yapılmıyor. Sağcısı da solcusu da hayır, ya da evet diyor.  Yüzde on'a yakın bir oranda Akp'li bile hayır oyu verecek. Burada ülkenin geleceği oylanıyor, ortada sağ-sol mevzusunu yok. Beyinsiz hiç mi yapılan referandumdan haberin yok? Hiç mi olanlar hakkında bilgi edinmedin?

Eğer Tayyip yüzde ellinin üzerinde bir oy oranıyla Anayasayı geçirirse, devletin tüm imkanlarıyla seçim propagandası yapması, medyanın tüm gücünün kendi lehine kullanması ve bir torba erzağa oyunu satan şerefsizler nedeniyle olur. Kılıçtaroğlu'nun bu işte zerre kadar katkısı olmayacaktır. Haa Bahçeli denen alçağın yüzünden desen, anlarım ama Kılıçtaroğlu'nu savunduk diye suçun bize atılması tam bir öküzlüktür...

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...