Jump to content

Engse Hoholun forumdan atılması hakkında

Recommended Posts

Just now, Beelzebub said:

Başarısızlık diye bir şey yok,karşı tarafın elinde tüm güç yani ,yürütme,yasama,medya,devletin parası her şey var,

Akıllı olun ve doğru kişileri eleştirin.

Böyle giderseniz Kılıçdaroğlunu bile özleyeceksiniz.

Benim yaptigim yapici elestiridir ve CHP'nin menfaatine olacagini dusundugum seyleri yaziyorum. Baskalarinin daha once yaptigi gibi adama 'ajan', 'tayyipin koltuk degnegi' vs diye iftira atmadim.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 119
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

televizyonlara çıkarak yetersiz de olsa hayır'ı bir tek Kılıçdaroğlu savunabiliyor, diğer hayır'cılara söz hakkı verilmiyor. Mesela Perinçek denen adamı hiç görebiliyormusunuz? Chp lideri olmasından öte hayır konuşmaları yapabilme şansı verilen tek kişi olduğundan dolayı Kılıçdaroğlu önemlidir.

Ve siz de bunun hayır oylarına faydası olacağını düşünüyorsunuz!
Aksine, Kılıçdaroğlu televizyonlarda konuşma yapınca, kararsız seçmenlerde tersine etki yaratıyor.

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, HAYIR yazdı:

Tatarkaya

1) Ya, muja ili parnya ne iwu ! 
2) Esli zahochu, takih kak ti mujchin million naydu.
3) K stati,ya ne liberal a sosiolist.
4) Takih kak ti sobak,u nas nazivayut pidarami. (Pidaras) 
5) "Kezban"' om u nas nazivayut turchanok.Tak mojew obzivat svoih rodstvennikov jenskogo pola.
6) U Tureskih mujchin vkusa net ; potomu-chto vi islamisti.. 
7) Vi nichego ne znaete o svoboda slova,misley ! Pidar ! 

Sitelerde Paylaş
6 minutes ago, Tatarka said:

1) Ya, muja ili parnya ne iwu ! 
2) Esli zahochu, takih kak ti mujchin million naydu.
3) K stati,ya ne liberal a sosiolist.
4) Takih kak ti sobak,u nas nazivayut pidarami. (Pidaras) 
5) "Kezban"' om u nas nazivayut turchanok.Tak mojew obzivat svoih rodstvennikov jenskogo pola.
6) U Tureskih mujchin vkusa net ; potomu-chto vi islamisti.. 
7) Vi nichego ne znaete o svoboda slova,misley ! Pidar ! 

O alcagi rapor ettim ama admin ilgilenmedi. Alenen kufur ve hakaret etti ve hala mesaji orada duruyor.

Sitelerde Paylaş
3 hours ago, Türk Ateist said:

Çok yanılıyorsun. Bu adamlar ortaya çıkıp anayasanın değiştirdikleri maddelerini, yeni taslağı asla tartışmıyor, gizliyor, yalan söylüyorlar. Kılıçdaroğlu ve partinin birtakım milletvekilleri ise Kaunos'un dediği gibi TV'lere kısıtlı da olsa çıkıp sürekli gerçeği anlatıyor, mitingler yapıyor, toplantılar düzenliyor. 

Tayyip ve AKP'liler anayasa maddelerini açıkça anlatmadığı, pisliğin üstünü örtmeye çabaladığı için direkt Kılıçdaroğlu'nu itibarsızlaştırma üzerinden yürütüyor propagandasını. Ve bu propaganda bugüne dek hemen hep tuttu, "Sen merdivene ters bindin ama milleti bindiremeyeceksin, biz Erdoğan'ın bilmem neyinin kılıyız" diyen milyonlar yarattı.

Kararsızların olması bile aslen çok şaşırtıcı bizim için ama bunlar Tayyip ve AKP'den etkilenen kitle. Sekülerlerin, CHP'ye oy vermese bile zihniyet olarak CHP'nin hitap ettiği insanların, bizler gibi ateist dinsizlerin Kılıçdaroğlu hakkında söylediği her negatif şey bu kitleyi etkiler, AKP'nin haklı olduğu hissini besler. Çünkü karşı tarafın propagandası bizzat Kılıçdaroğlu ve CHP'yi kötülemek, onlara iftira etmek, itibarsızlaştırmak üzerinden hayat buluyor.

Bunu görmek, anlamak hiç zor değil. 

AKP çok korkuyor çünkü kendi seçmeninin bile önemli bir kısmı HAYIR oyu kullanacak. MHP'yi yanına aldı ancak HAYIR'cı muhalif ülkücü kanat güçlü. Şu anda HAYIR oyları açık ara değilse de bir parça önde, biz de bunu görmek ve muhaliflere tam destek olmak zorundayız. Parti eleştirecek zaman değil, safları sıklaştıracak zaman şimdi. Bu referandumu bu dinci köpekler alırsa ortada eleştirebileceğiniz bir parti de kalmayacak çünkü. O yüzden HAYIR diyen her kim varsa tam destek vermek zorundayız. Kılıçdaroğlu'nu, CHP'yi, Perinçek'i, MHP'li muhalifleri, hatta ve hatta dinci Saadet Partisi'ni bile eleştirecek zaman değil. 

Bu çok ciddi bir ülke meselesi. Herhangi bir seçim değil. Referandum bitsin, HAYIR kazanırsa kim kimi isterse eleştirsin yine. Kazanamazsa zaten geçmiş olsun.

Ülkede ne hukuk kaldı, ne adalet, ne demokrasi, ne de başka bir şey.
Elimizde sadece halkın gücü kaldı. Şimdi tam insanları kucaklama zamanı.
"Sen şunu sevmiyorsun, bizden değilsin" deme zamanı değil. "Sen Kılıçdaroğlunu sevmiyor olabilirsin ama şu şu nedenden dolayı hayır demelisin" diye KONUŞMA zamanı.
Susturma zamanı değil, tartışma zamanı.

AKPyi biliyoruz, her seçimde her pisliği denediler. İnönüden girdiler, koalisyondan çıktılar, yaptıkları bütün pisliklerle muhalefeti suçladılar vs. 
Ama bu sefer referandum, attıkları hiç bir çamur tutmuyor çünkü referandumun Kılıçdaroğluyla bir alakası yok. Kılıçdaroğlunu seçmiyecekler. "Pkk da hayır diyor" dediler, "fetö" dediler, "vatan hainleri' dediler hiç biri tutmadı. En son "batı" dediler bu bile tam tutmadı.

Ben cahil AKPlilerden " hayır" beklemiyorum. Ben okumuş, laik AKPlilerden "hayır" bekliyorum.
Ne kaybedeceğini bilenlerden "hayır" bekliyorum.
Cahil adam zaten Tayyip ne diyorsa aynısını diyor, üzerinde hiç düşünmüyor. Bu adam biat etmiş, zaten "hayır" demiyecek.
Ama konuşmak isteyen, tartışmak isteyen, okumak isteyen kişilerle diyaloğa hazırım. "CHP en boktan partidir" diyen adama bile cevap verebilecek durumdayız. Hiç kimseyi susturmak gereksinimiz olmamalı.

Bu da benim görüşüm 
ama 
"Parti eleştirecek zaman değil" sözüne de hak veriyorum.

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Tatarka yazdı:

Google translate bayağı uğraştı ama elinden gelen bu kadar

1- Ben kocasıyım veya erkek arkadaşı söğüt değil
2- İsterseniz, örneğin, bir milyon adamı bulacaksınız.
3- Bu arada, ben bir liberal ve sosyalist değilim.
4- Köpekler gibi, biz ibne aradı. (Pidaras)
5- Biz turchanki.Tak onların kadın yakınları çağırabilir çağrı inci "Kezban" ler.
6- Tureskin olarak tat değil erkekleri; Neden İslamcılar ..
7- Sen konuşma özgürlüğü, düşünce hakkında bir şey bilmiyorum! İbne!

Anladığım kadarı ile ağdalı saydırmışsın adama. Hikayeyi de kaçırmışım. Büyük kavga oldu demek ki...

Sitelerde Paylaş
Just now, Tabula Rasa said:

Google translate bayağı uğraştı ama elinden gelen bu kadar

1- Ben kocasıyım veya erkek arkadaşı söğüt değil
2- İsterseniz, örneğin, bir milyon adamı bulacaksınız.
3- Bu arada, ben bir liberal ve sosyalist değilim.
4- Köpekler gibi, biz ibne aradı. (Pidaras)
5- Biz turchanki.Tak onların kadın yakınları çağırabilir çağrı inci "Kezban" ler.
6- Tureskin olarak tat değil erkekleri; Neden İslamcılar ..
7- Sen konuşma özgürlüğü, düşünce hakkında bir şey bilmiyorum! İbne!

Anladığım kadarı ile ağdalı saydırmışsın adama. Hikayeyi de kaçırmışım. Büyük kavga oldu demek ki...

Alcak pisligin teki gelip bana ve tatarhatuna kufur edip gitti. Raporladim ama hala mesaj duruyor.

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, malta erigi yazdı:

Alcak pisligin teki gelip bana ve tatarhatuna kufur edip gitti. Raporladim ama hala mesaj duruyor.

Gördüm şimdi. 

Yalnız o şarkı Ezginin Günlüğü'nün ya. Küfür maksadı ile kullanılmasına üzüldüm şimdi. Şarkıda bir mizah ve eğlence maksadı var aslında. Böyle küfür amaçlı kullanıldığını görünce kötü oldum. Gençliğimin en mahrem zamanlarının müzik grubunu mındar etmiş vicdansız.

Sitelerde Paylaş
1 minute ago, Tabula Rasa said:

Gördüm şimdi. 

Yalnız o şarkı Ezginin Günlüğü'nün ya. Küfür maksadı ile kullanılmasına üzüldüm şimdi. Şarkıda bir mizah ve eğlence maksadı var aslında. Böyle küfür amaçlı kullanıldığını görünce kötü oldum. Gençliğimin en mahrem zamanlarının müzik grubunu mındar etmiş vicdansız.

Zaten belli ki onceden defedilip gitmis, simdi yeni hesap acmis kufur etmek icin.

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, Tabula Rasa yazdı:

Gördüm şimdi. 

yok abi, ben kadına küfür etmiş değilim. attığım post ön sayfada duruyor. forumdan sıkılmış, burada özgürlük yokmuş diye şikayetlenmiş ya, ben de koca arıyorum diye ağladığı ve sabahına pişman olup sildirdiği başlığı hatırlattım. ulan burada bu kadar özgürsün, yöneticiler bunu bile sessiz sedasız silip sana ses çıkarmamış, yurdum kezbanı forumu beğenmemiş de liboşun pkk'lının forumunda takılırmış.

Amma da küfür sıralamış kezban. yalansa yalan desin. biz utancımızdan okuyamadık açtığı başlığı ama o utanmadan ateforuma pislik atıyor. Ulan ne arsız yüzsüz bunlar be

Sitelerde Paylaş
17 dakika önce, Tabula Rasa yazdı:

Elder-brother , ben çevireyim:)) 

1.Ben erkek arkadaş veya koca aramıyorum.

2.İstersem milyon tane erkek bulurum.

3. Ben liberal değilim, Sosyalistim.

4.Bizde senin gibi aşagılıklara pidaras derler.

5.Kezban Türk kızlarına diyorlar, akraban kadınlara bunu söyleyebilirsiniz.

6.Turk erkeklerde hiç zevk yok, çünkü İslam kafa 

7. Fikir özgürlüğü hakkında hiçbir şey bilmiyorsunuz.

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, malta erigi yazdı:

Zaten belli ki onceden defedilip gitmis, simdi yeni hesap acmis kufur etmek icin.

siktir git lan, yavşak liboş. beni buradan kimse atmadı çünkü ben senin gibi yavşak liboş olmadım hiç. ben bu adamların 7-8 sene evvel senin gibi liboşlardan çektiklerini iyi bilen, köküne kadar da destek vermiş eski yazarlarından biriyim. 

chp'ye fethullah ayar çekiyor, kılıçdaroğlu'nu o getirdi diyen, habire kemalistlere giydiren liboş değil misin lan sen? yapıcı eleştirici dediğin bu mu senin, yavşak? madem oy verdiğin parti bu değil, madem hdp'ye oy veriyorsun, madem chp beni ilgilendirmiyor diyorsun, ne diye her yerde senin sesin çıkıyor? 

Sitelerde Paylaş
Şimdi, Tatarka yazdı:

Elder-brother , ben çevireyim:)) 

1.Ben erkek arkadaş veya koca aramıyorum.

2.İstersem milyon tane erkek bulurum.

3. Ben liberal değilim, Sosyalistim.

4.Bizde senin gibi aşagılıklara pidaras derler.

5.Kezban Türk kızlarına diyorlar, akraban kadınlara bunu söyleyebilirsiniz.

6.Turk erkeklerde hiç zevk yok, çünkü İslam kafa 

7. Fikir özgürlüğü hakkında hiçbir şey bilmiyorsunuz.

benim etrafımda kezban olmaz kızım. internette başlık açıp koca arayacak kadar kafayı sıyırmış kezbanlarla işim olmaz benim. senin her tarafın sosyalist olsa ne olur lan? iki liboşun ardına takılıp ateistforum da özgürlük yok, zaten koca da yok diye ağlayan kezbansın.

Sitelerde Paylaş
Just now, HAYIR said:

benim etrafımda kezban olmaz kızım. internette başlık açıp koca arayacak kadar kafayı sıyırmış kezbanlarla işim olmaz benim. senin her tarafın sosyalist olsa ne olur lan? iki liboşun ardına takılıp ateistforum da özgürlük yok, zaten koca da yok diye ağlayan kezbansın.

Şş doğru konuş len :D Kardeşim bi sakin ol ne bu stres bu sıkıntı. Bayanlara karşı saygılı olcez dimi ama. 

Sitelerde Paylaş
Şimdi, HAYIR yazdı:

Ben öyle bir başlık açmadım. Yalancı. Onun açıklamasını o zaman yaptım. Sen yalan söyleyen aşağılık ve yalaka birisin. Bir daha bana cevap yazma, yalaka pislik. Ben Kırım djankoy danım,aslen. Türk değil Tatarım.. Kezban sizin akrabalariniz oluyor, üniversiteden bir arkadaşım dedi. Sen Kezban çocuğu oluyormuşsun. Öyle dedi. Kezban turchanka kızlara, sizin kızlara diyorlar. Anladın mı Kezban? Şimdi defol git, müslüman kafalı çakma non-teist !

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, Kuranınizinde yazdı:

Şş doğru konuş len :D Kardeşim bi sakin ol ne bu stres bu sıkıntı. Bayanlara karşı saygılı olcez dimi ama. 

ben bayan erkek bilmem, ille bileceksem de sapına kadar kadın ararım karşımda. liboş yalaması olmuş, yediği kaba pisleyen ezik kezbanlara saygı duymam abi. babamın kızı olsa duymam.

Sitelerde Paylaş
4 minutes ago, Tatarka said:

Ben öyle bir başlık açmadım. Yalancı. Onun açıklamasını o zaman yaptım. Sen yalan söyleyen aşağılık ve yalaka birisin. Bir daha bana cevap yazma, yalaka pislik. Ben Kırım djankoy danım,aslen. Türk değil Tatarım.. Kezban sizin akrabalariniz oluyor, üniversiteden bir arkadaşım dedi. Sen Kezban çocuğu oluyormuşsun. Öyle dedi. Kezban turchanka kızlara, sizin kızlara diyorlar. Anladın mı Kezban? Şimdi defol git, müslüman kafalı çakma non-teist !

Oo tatar kızı :D Uzun ince narin çıtıpıtı kızlardır. Eski kız arkadaşım Tatardı oradan biliyorum. Çok inatçıydı. Bi kötebe yapardı tadından yenmez. Irına shayk da Tatar diyorlar ne kadar doğru bilmiyorum :D

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Tatarka yazdı:

hadi lan! sabah kalktın, ühü ühü, hesabımı çalmışlar, işe yerimden başkaları yazmış noooolur silin bu başlığı diye zırladın. kimse yemedi de utanma diye yüzüne vurmadı. sen milleti geri zekalı mı sandın? o beğenmediğin türk erkekleri senin haysiyetini senden daha çok düşündü ve utanmanı istemediği için sustu.

sende utanacak yüz var mı be? ahan da gelmiş foruma pislik atmışsın, kezban! sıkılmışmış prenses kezban, burada özgürlük yokmuş, kk eleştirilmesine izin verilmiyormuş bla bla... kızım senin arkadaşların da senin kezbandır, onun için sen onları bırak beni dinle. türk değilim tatarım, türkler kezban oluyor dedikten sonra hiç konuşmayacaksın. ağzını bile açmayacaksın.

Sitelerde Paylaş

Geçmişle ilgili benimle ilgili bir olayı sürekli tekrar ediyorsun; demek ki beni takip ediyormuşsun.

Kesinlikle ben öyle bir başlık açmadım, admine de özelden yazmıştım, o başlığı ben açmadığımı. Kayıtsız olarak giriş yapıldığında şifre kaydetme var (işyeri bilgisayardan oldu- çeviri'guest reation.çalıştım) ayrıca üni.okuyorum.

Bana sürekli Kezban deme, beni kızdırıyorsun. Ben Kezban değilim. 

Agresif yazma.

Ben forumu kötülemedim, fikir özgürlüğü olduğunu düşünmüyorum. Çünkü Türkiye'de hiçbir yerde görmedim bunu. Facebook hesabımı kapattılar ve yeniden açılması için kimlik kopi istiyorlar (akp eleştiri yaptığım için) tabi yapmam, korkuyorum artık, tehdit mesajlar gönderebilir var.

Ayrıca ben liberalizmi pek sevmem, ama her fikirde güzel fikir olabilir. Komünizm içinde yetiştim, o yüzden sosyalizmi severim. Yani, saçmalama. Senin zannettigin gibi biri değilim.

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...