Jump to content

Tayyip İti Türkiye'yi Bir Savaşa Sokarsa.....

Recommended Posts

Türkiye'nin bir Batı ülkesi ile savaşa girdiğini düşünelim. Savaşı Tayyip iti başlatmış olsun...

Bu durumda tutumunuz ne olur?

Türkiye'yi mi tutar ve onun için savaşırsınız, savaşılan ülkeyi mi tutarsınız, yoksa nötral bir tutum mu sergilersiniz?

Sitelerde Paylaş

benzer düşünceyi savaş için değil de, -çünkü savaş çok farklı bir durum- ekonomi için düşünüyorum. Bu ülkenin insanları para konusunda oldukça hassas, ancak bu kaynaklar bittiğinde gerçekleri görürler gibi geliyor. maaşlar ödenemesin, o zaman farkederler bir grup haraminin nasıl ülkeyi sömürdüğünü.

Sitelerde Paylaş

Türkiye birçok kereler ekonomik krizden geçti. Hatta diyebiliriz ki Türkiye bir ekonomik krizden çıkıp diğerine giren bir ülke...

Şimdiye kadar ekonomik krizlerden dolayı hükümet düşmedi. İlerde de düşmeyecektir.

Sitelerde Paylaş

Türk halkı fazla şikayet etmesini bilemeyen meşakkatli bir halk. Bu halkı uyarmak için gerekli stimulusun eşiği sanıldığından çok daha yüksek.

O eşik bir ülke ile savaşmak ve o savaşı kaybetmek olabilir.  Ancak o zaman Türk halkı acı gerçekleri görebilir ve bir araya gelebilir.

Türk halkının silkinip kendine gelebilmesi için bir savaşa girmesi ve o savaşı kaybetmesi gerekiyor.

Ben böyle düşünüyorum...

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, haci yazdı:

Türk halkı fazla şikayet etmesini bilemeyen meşakkatli bir halk. Bu halkı uyarmak için gerekli stimulusun eşiği sanıldığından çok daha yüksek.

O eşik bir ülke ile savaşmak ve o savaşı kaybetmek olabilir.  Ancak o zaman Türk halkı acı gerçekleri görebilir ve bir araya gelebilir.

Türk halkının silkinip kendine gelebilmesi için bir savaşa girmesi ve o savaşı kaybetmesi gerekiyor.

Ben böyle düşünüyorum...

Boyle bir durumda Ingiliz , Rus , Ermeni , Apocu , Yunan ve geri kalan hiristiyan ulkelerin askerleri butun Turk bayanlarin irzina gececeginin farkinda misin?

tarihinde Inanmiyorum tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Inanmiyorum yazdı:

Boyle bir durumda Ingiliz , Rus , Ermeni , Apocu , Yunan ve geri kalan hiristiyan ulkelerin askerleri butun Turk bayanlarin irzina gececeginin farkinda misin?

O bahsettiklerin senin sülalenideki bayanları düzerler belki ama Türklere dokunabileceklerini sanmıyorum. Sen hiç Türk'e benzemiyorsun.

Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, Kaunos yazdı:

Ana okulundaki çocuklara sorulacak soruya denk bir başlığa cevap yazanları kınıyorum...

Sorunun iyisi kötüsü olmaz. Ama cevabın olur.

Yalnız cevap yazanları kınadığına göre, sen de böyle düşünüyorsun galiba..

Cevapları içeriklerinden dolayı kınayacağına, verildikleri için kınaman ilginç. Kendi düşünceni de ekleseydin bari.

Sitelerde Paylaş

Tayyip faşisti iktidarını devam ettirmek için gerektiği zaman savaş bile çıkarabilir. Tayyip gün geçtikçe sıkışıyor.

Devletin tüm ilkelerine tüm değerlerine düşmanlık ettin. İmam hatip yıllarında bu ülkenin kutsallarına alenen nasıl saydırdığını kulaklarımla duydum. Bakalım yakın zamanda sonun geliyor. İndiricekler seni.

Sitelerde Paylaş

Soru kötü.. Anneni mi yoksa babanı mı çok seviyorun sorusu daha anlamlı. Bu başlık direk çöp... Çöp olmasında öte Ateistforum için sorunlu. Erişime kapatılması için gerekçe...

Bunu anlayabilmek için Türkiye'de yaşamak yeterli, ama başlık sahibi hem Amerika'da yaşıyor, hem de Amerikalı... Sanki biraz da Tayyip'çi... Forum kapatılsın istiyor gibi...

Sitelerde Paylaş

Soru tam olarak şu anlama geliyor; vatan haini misiniz?

Bir savaşta karşı ülkenin tarafını tutmak kelimenin tam anlamı ile vatan hainliğidir. İktidarda kim olursa olsun!

Savaşta vatana ihanetin cezası ise idamdır. Savaşta vatana ihanet edenler sırtlarından vurularak infaz edilir. Şerefsiz oldukları tescil edilsin diye, yüzlerine bakarak infaz edilmez vatan hainleri. Bu cürmün elebaşları ise ayaklarından asılarak öldürülür.

Türkiye açık ya da kapalı, her tür işgale uğrarsa, net bir şekilde savaşırım! Direkt olarak askerlik şubesinin önüne giderim, o yoksa elime silah alır işgalcileri avlarım. Bu kadar açık.

Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, haci yazdı:

Başlık sahibi Tayyipçi diye saçmalayacağına, erkek ol ve erkek gibi bir istekte bulun.. Başlığı beğenmediysen kapat de kapatalım. Uzatmanın anlamı yok.

Başlık kapatılmalı.. Kapatılmasını birinin söylemesine gerek yok. Ayrıca sana kapat sinyali verdim.

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Tabula Rasa yazdı:

Soru tam olarak şu anlama geliyor; vatan haini misiniz?

Bir savaşta karşı ülkenin tarafını tutmak kelimenin tam anlamı ile vatan hainliğidir. İktidarda kim olursa olsun!

Savaşta vatana ihanetin cezası ise idamdır. Savaşta vatana ihanet edenler sırtlarından vurularak infaz edilir. Şerefsiz oldukları tescil edilsin diye, yüzlerine bakarak infaz edilmez vatan hainleri. Bu cürmün elebaşları ise ayaklarından asılarak öldürülür.

Türkiye açık ya da kapalı, her tür işgale uğrarsa, net bir şekilde savaşırım! Direkt olarak askerlik şubesinin önüne giderim, o yoksa elime silah alır işgalcileri avlarım. Bu kadar açık.

Bu dürüst ve doğru bir cevap... Yapılması gereken budur. Ama bunu yapmayacak binlerce Türk'ün olduğuna eminim. Tayyip nefreti insanları Tabula Rasa gibi düşünmekten alıkoyabilir. Nitekim bazı cevapların  o nefretin etkisi altında verildiği çok açık..

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Kaunos yazdı:

Başlık kapatılmalı.. Kapatılmasını birinin söylemesine gerek yok. Ayrıca sana kapat sinyali verdim.

Başlığı kapatacağım ama bir az daha bekleyelim. Tabula Rasa nın iletisi cevap hakkı doğurmuş olabilir.

Sitelerde Paylaş
  • haci locked this Başlık
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...