Jump to content

CAMİ KUTSALMI EY MÜSLÜMANLAR

Recommended Posts

CAMİ kutsalsa esiden 1 kuruş verip caminin altınna istediyin kadar s****çıyordum bu nasıl kutsalık Allah bunu başka çaresini bulmamışmı. örnek möinler günde beş vakit tuvalet kıuruğu bekliyorlar s*****çmak için. gerçi şimdi bakıyorum 1 kuruş alanı kaldırmışlar bir beldiye elemanı işe almışlar duvarda kocaman g.....tsilmek için kağıtlar asılı musluklar bozulmuş  akan suyn hesabı yok. yahu tayyip bunlara kağıt nverdi sabun verdi halen tuvalte girdinmi afedersiniz adam götünü yıkyıp yıkmadığını bilmem ama bir tas su dökmeyecek kadar acizler sanırım kendilerini özel görüyorlar temizlikçi gelsin yıkasın ben bu müslümanlar kadar pis insanh tanımıyorum sular harıl harıl akıyor. bence Allah bunların götüne bir kazık çakcakki akılları başlarına gelsin ulan utnamaz suyu açıık bırakıp gidiyorsun bari temizle bu müslümanlar kendilerini özel has bu dünay için yartılmış sanıyorlar ulan k******pekler gelecek nesili düşünün biraz yav bu tayipten sonara bu camiler domaya başladı ben türküyeden umudumu kestim artık ulan o kocaman rula kağıtı al münasip yerine sok siz ne anlarsınız rulo kağıtan götünüzü 3 taşla silin bari gelcek nesile su  bir şeyler kalsın yav şimdi gebercek gidip cenntin tabusunu almış bir edayla havları bir görseniz ben sizi doğaya veya ARAP putu allaha havale ediyorum. ulan o kocaman rulo keğıtları cennete peşinize düşer sizi s****kmek için yav bu ne müsrüflük şerefsiz adiler ben bu müslümanlardan cennete gitmektense cehnnemin ta dibine giderim bir daha bunları görmem. ulan kimin malını kimin için kulanıyırsunuz ben hakımı helal etmiyorum. hani kul hakı vardı ya nah var ganimetin cariye evlide olsa s****kceksin köleliyin olduğu bu yobaz dinden ne beklenir sadece yeminle bu insanların içinde yaşmaktan utanıyorum. kendi dini kitabını okumayanı boş verdim okuyup anlamyan züplere ne demeli.

tarihinde güven tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...