Jump to content

ATEİSTFORUMDAN AYRILIYORUM.NEDENİ EVET REKLAMI

Recommended Posts

6 ay kadar önce bir yerde gördüm adguard isimli reklam önleyici programı indirdim. 20 günlük bir deneme sürümüydü.. Süresi doldu, ama o hala reklamları engellemeye devam ediyor. O nedenle Ateistforum'da hiç bir reklam göremiyorum... Fakat aslen forumun gelir elde etmesi için o reklamlara tıklamak lazım, o nedenle adgurad'ı kaldıracağım...

Tolonbey'e özel mesajla durumu izah etmek lazım, pire için yorgan yakmasın... 

Sitelerde Paylaş
On 29.03.2017 at 17:21, Türk Ateist yazdı:

Yöneticiler referandum dönemi hiçbir muhalifi eleştirmeyin, bütün gücümüzü "HAYIR" için kullanacağız diyor, sen kalkmış ne diyorsun...

Sayın, Türk Ateist..; o halde bu konuda samimi olduğunuza inanarak, forumda uzun zamandır Atatürkçü olduğunu bildiğimiz, iletileri yobaz ve dincilerle mucadeleye yönelik mesajlarla dolu olup bugüne kadar sağa sola sataşmadan din eleştirisi yapmakla uğraşmış Engse Hohol'un foruma tekrar kazandırılması yönünde desteğinizi bekliyorum.  

Bu arada Tolonbey abimize, reklam konularının forumun tercihi olmadığını ben de hatırlatayım.

tarihinde Mindsurfer tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
13 hours ago, Tabula Rasa said:

Ben onu iddia etmedim zaten. Google Adwords metinleri süzüyor ve içinde belli kelimeleri tespit etmeye çalışıyor. Sadece kelime tespit edebiliyor, içeriği anlamıyor. Siz AKP ya da Ak Parti deyip övseniz de sövseniz de Google Adwords için fark etmez. O kelimeler belli bir yoğunlukta kullanılıyorsa, Google Adwords bu sitenin siyasi konular ile ilgili olduğuna karar veriyor.

Siz AKP muhalifi olarak AKP aleyhine yazılar da yazsanız, Google sizin AKP ile ilişkili olduğunuzu düşünür. Reklamı asmak için sizin eğiliminizin hangi yönde olduğu ile ilgilenmez. İlgi ve yoğunluk varsa reklamı asar. Eleştiri ve hatta sövgü de Google için bir ilgi göstergesidir.

Abi reklamlar kisiye ozel gorunuyor, site icerigine gore degil. Hepimiz ayni reklami gormuyoruz. Ben son zamanlarda esigara malzemeleri satinaldigim icin hep gearbest.com reklami goruyorum.

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, malta erigi yazdı:

Abi reklamlar kisiye ozel gorunuyor, site icerigine gore degil. Hepimiz ayni reklami gormuyoruz. Ben son zamanlarda esigara malzemeleri satinaldigim icin hep gearbest.com reklami goruyorum.

O da var, siteye göre tasnif de var. Arama motorları ticari bir ürünü arattığınızda o ürünün reklamını size gösteriyor. Bazı markalar da hit sayısına göre site seçiyor falan. O reklamı verenin tercihi. Bir de bas bas paraları Google'a yöntemi var. Hiçbir tercih yapmadan, bizim reklamı her duvara as yiğenim deyip parayı basanların da reklamını herkes her yerde görebiliyor.

Biliyorsun AKP ülke ve dünya için son derece faydalı işler yapıp, emeğinin karşılığı olarak şahane bir servete sahip oldu. O dipsiz kuyudan basıyorlardır paraları guugıla. Guugıl da keyfine göre asıyordur ilanları sağa sola. Bu da olabilir.

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, Mindsurfer yazdı:

Sayın, Türk Ateist..; o halde bu konuda samimi olduğunuza inanarak, forumda uzun zamandır Atatürkçü olduğunu bildiğimiz, iletileri yobaz ve dincilerle mucadeleye yönelik mesajlarla dolu olup bugüne kadar sağa sola sataşmadan din eleştirisi yapmakla uğraşmış Engse Hohol'un foruma tekrar kazandırılması yönünde desteğinizi bekliyorum.  

Bu arada Tolonbey abimize, reklam konularının forumun tercihi olmadığını ben de hatırlatayım.

Sevgili Mindsurfer,

Forumdan defalarca atılmış insanlara bile tekrar tekrar şans tanınmıştır, bunu eminim sen de biliyorsundur. Engse Hohol da eğer dönüp yazmak isterse yeni üyelik alıp yazabilir, bu ona bir lütuf da değildir. Ben atılıp atılmaması konusunda yorumda bulunmam, bulunmadım da. Yöneticinin verdiği karardır o. 

Ayrıca admin yazmış, onu da bir oku istersen.

Sitelerde Paylaş
10 minutes ago, Tabula Rasa said:

O da var, siteye göre tasnif de var. Arama motorları ticari bir ürünü arattığınızda o ürünün reklamını size gösteriyor. Bazı markalar da hit sayısına göre site seçiyor falan. O reklamı verenin tercihi. Bir de bas bas paraları Google'a yöntemi var. Hiçbir tercih yapmadan, bizim reklamı her duvara as yiğenim deyip parayı basanların da reklamını herkes her yerde görebiliyor.

Biliyorsun AKP ülke ve dünya için son derece faydalı işler yapıp, emeğinin karşılığı olarak şahane bir servete sahip oldu. O dipsiz kuyudan basıyorlardır paraları guugıla. Guugıl da keyfine göre asıyordur ilanları sağa sola. Bu da olabilir.

O paralari tayyipe kusturacaklar sanirim. Halkbank olayi getirmesi gerektigi kadar ses getirmedi ama onemli bir olaydi. Herif neticede devlet memuru, reza gibi degil.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...