Jump to content

Forum yöneticilerine bir soru

Recommended Posts

1 dakika önce, bilgivehis yazdı:

Bu başlığı açan kişi ne diyor, "filana haksızlık ettiniz" karşı taraf ne diyor "Kılıçdaroğluna yapılan eleştiriler Hayır'a zarar veriyor".

Oysa bu başlıkta harıl harıl Kılıçdaroğlu eleştiriliyor, bu durumda bu başlığın da kilitlenmesi gerekmez mi?

Esasen eleştiri de zarar vermez, hatta yapıcı eleştiriyle yönlendirmek lazım ama bu forumda yapılan o değil. Bildiğin ak troll gibi saldırıyor bazıları, onların iftira ve karalamalarını getirip getirip eleştiri yaptığını sanıyor. Ve bunların çoğu zaten CHP'ye oy falan vermiyor, veriyorsa da son bir iki seçimde elleri titreye titreye, mecburiyetten veriyor. Çoğu ülkücü veya ülkücü kökenli tipler, bir kısmı HDP'li vs. Hiç şaşmaz. 

Pis, zorlu bir iş dengeyi kurmak. Başlık bence de kapatılmalı, haklısın.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 52
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Just now, Ateist Türk Milliyetçisi said:

Ortada bir gerçek var, Kılıçdaroğlu bir Fethullahçı. .  

Bak iste sorun cikartan boyle laflar. Apacik iftira atiyorsun. Kanitlayamayacagin buyuk sozler ediyorsun. Hem surekli dersimli diyerek kurtcu/mezhepci oldugunu ima ediyorsun, hem de fetocu. Kendi kendinle celisiyorsun.

Sitelerde Paylaş

Benim 15-16 yaslarindayken yetkin diye bir arkadasim vardi. Hala arkadasim gerci, simdi uykusuz dergisinde cizer oldu. Onunla gezinirken cok uluslu magazalarin ve bankalarin vitrinlerine tukurup "no future" diyip kacardi ??

Bunun irkci versiyonu gibisin. Kontrolsuz ve anlamsiz bir ofke icerisindesin.

Sitelerde Paylaş
23 minutes ago, Ateist Türk Milliyetçisi said:

Bu mudur yani?

"Hmm... Bu Fethullahçılar Sünni, Kılıçdaroğlu da Alevi olduğuna göre, demek ki Fethullahçı olamaz."

E peki Ahmet Altan, Nazlı Ilıcak, Ayşe Hür, Can Dündar vb bunlar da ateist ama Fethullahçılar?

Ben Kılıçdaroğlu Fethullahçıdır derken böyle gözlük takan, uzun saçlı, badem bıyıklı, gömlek-kumaş pantolon-çorap-sandalet giyen nur yüzlü bir şakirt anlamında söylemedim. 

Can Dündar, Ahmet Altan, Nazlı Ilıcak, Kemal Kılıçdaroğlu gibileri Fethullahçılarla müttefik yapan düşünce Amerikancılıktır. Hepsi Amerikancı oldukları için birbirlerine sahip çıkıyorlar.  

Can dundar'in fetocu olduguna kimse inandiramaz beni. Digerlerinin fetoculugu ise "tamamen duygusal". Kalemlerini satmislar yani, mesele bu.

Sitelerde Paylaş
15 saat önce, leonardo18 yazdı:

- Bence 18+ kuralına uyulmalı, şu yüzden uyulmalı:

Gece kondu semtinde oturup da Counterstrike / top peşinde koşma yaşındaki çocuk zaten burada konuşulanları anlayamaz. Okuldaki din dersi gibi bir şey olarak görüp sürekli haylazlık yapar. Benim gittiğim eski forumda da bu vardı. Yalancıktan kimlik edinip, sizi/beni kandırıp arkadaşlarıyla güler filan.

Bir de "tahsil" demedim ama, ben bir şeyler getiriyorsam, o da bir şeyler getirecek. Yoksa öğretmen gibi bir şey olurum. Ki hiç öyle bir idam yok.  

Forumda 18+ kuralı vardır, ama kişinin yaşını tahmin etmek kolay iş olmadığından, 18 altı kişiler forumda yazabiliyor. Yazıyor olmaları onlara müsade edildiği anlamına gelmez, tespit edersek on an göndeririz. Böyle tespitleriniz varsa raporlama seçeneğini kullanarak bizi bilgilendirebilirsiniz.

Sitelerde Paylaş
10 saat önce, Beelzebub yazdı:

CHP,fetöcülere sahip çıkıyor saçmalığı AKP ve ulusalcıların ortak paçavrasıdır.

Nazlı Ilıcağın'da,Ahmet Altan'ın da canı cehenneme..CHP burada herhangi bir fetö mensubunu sahiplenmiyor,ortadaki hukuksuzluğa,cebir ve hileye karşı çıkıyor.

Kim olursa olsun herkes adil yargılanmalı ve suçluysa cezasını çekmeli..

Bu hukuksuzluk,eğer karşı çıkmazsak yarın bizimde karşımıza dikilecektir.

İnsanlar yargılanmadan cezaevine atılıyor,6 ay-1 yıl sonra yanlı bir hakim karşısına çıkarılıyor,bu çok trajik bir şey..

Ahmet Altan'ı sevmiyoruz diye bu hukuksuzluğu onaylarsak ,yarın aynı şey başımıza geldiğinde hiçbir şey söyleme hakkımız kalmaz.Unutmayalım.

Unutturma bana. Sana 17 Nisan sabahı şahane bir cevap yazacağım. Mutlaka hatırlat ama, tamam mı?

Sitelerde Paylaş
7 saat önce, malta erigi yazdı:

Can dundar'in fetocu olduguna kimse inandiramaz beni. Digerlerinin fetoculugu ise "tamamen duygusal". Kalemlerini satmislar yani, mesele bu.

Sebep? Niye bu adama bu kadar kefil oluyorsun? Göbeğinizi beraber mi kestiler? Sadece yüzeysel olarak, bir imaj olarak tanıdığın bir adama niçin bu kadar kefil oluyorsun?

Hangi fikrini, hangi duruşunu, hangi görüşünü bu kadar beğendin de bu adama böyle kefil oluyorsun?

Mesela, ben sana bu adam hakkında somut bir olay anlatayım. Haziran direnişinden sonra cumhuriyetçi cenahta sürekli bazı yayın organları, televizyonlar falan çıkıp duruyordu. Yanlış hatırlamıyorsam +1 isimli iddialı bir kanal açıldı. Can Dündar'ı da bu kanala yönetici olarak aldılar. Kanal daha sonra devam edemedi ve battı. Kanal çalışanları paralarını almak için direniş yapmak istediler. Can Dündar'ı da aralarına alarak güç kazanmak istediler. Adam parasını cebine koyup ikiledi. Dönüp bakmadı bile.

Bak, sana bir sır vereyim. Mehmet Ali Birand'ın civarından geçmiş adamlara hiç ama hiç güvenme.

Bir çocuk deniz kıyısında kumla oynayıp, heykel yapıyormuş. Bir adam yanına yaklaşıp sormuş,

- Ne heykeli yapıyorsun çocuğum?

- Polis heykeli.

- Hmm. Güzeel. Nasıl yapıyorsun peki.

- Kumu suda ıslatıp içine bok katıyorum polis oluyor.

- Nee edepsiz çocuk, çabuk boz o heykelleri.

Bir süre sonra adam tekrar aynı yerden geçerken çocuğu görmüş. Yine heykel yapıyormuş

- Yine mi polis yapıyorsun piç kurusu?

- Hayır, şimdi asker yapıyorum

- Onu nasıl yapıyorsun?

- Kumu suyla ıslatıp yapıyorum.

- Peki ona niçin bok katmıyorsun?

- Bok katınca polis oluyor!

İşte Birand da böyle birşey. Neye katarsan emperyalizmin uşağına dönüşüyor.

Sitelerde Paylaş
5 hours ago, Tabula Rasa said:

Sebep? Niye bu adama bu kadar kefil oluyorsun? Göbeğinizi beraber mi kestiler? Sadece yüzeysel olarak, bir imaj olarak tanıdığın bir adama niçin bu kadar kefil oluyorsun?

Hangi fikrini, hangi duruşunu, hangi görüşünü bu kadar beğendin de bu adama böyle kefil oluyorsun?

Mesela, ben sana bu adam hakkında somut bir olay anlatayım. Haziran direnişinden sonra cumhuriyetçi cenahta sürekli bazı yayın organları, televizyonlar falan çıkıp duruyordu. Yanlış hatırlamıyorsam +1 isimli iddialı bir kanal açıldı. Can Dündar'ı da bu kanala yönetici olarak aldılar. Kanal daha sonra devam edemedi ve battı. Kanal çalışanları paralarını almak için direniş yapmak istediler. Can Dündar'ı da aralarına alarak güç kazanmak istediler. Adam parasını cebine koyup ikiledi. Dönüp bakmadı bile.

Bak, sana bir sır vereyim. Mehmet Ali Birand'ın civarından geçmiş adamlara hiç ama hiç güvenme.

Bir çocuk deniz kıyısında kumla oynayıp, heykel yapıyormuş. Bir adam yanına yaklaşıp sormuş,

- Ne heykeli yapıyorsun çocuğum?

- Polis heykeli.

- Hmm. Güzeel. Nasıl yapıyorsun peki.

- Kumu suda ıslatıp içine bok katıyorum polis oluyor.

- Nee edepsiz çocuk, çabuk boz o heykelleri.

Bir süre sonra adam tekrar aynı yerden geçerken çocuğu görmüş. Yine heykel yapıyormuş

- Yine mi polis yapıyorsun piç kurusu?

- Hayır, şimdi asker yapıyorum

- Onu nasıl yapıyorsun?

- Kumu suyla ıslatıp yapıyorum.

- Peki ona niçin bok katmıyorsun?

- Bok katınca polis oluyor!

İşte Birand da böyle birşey. Neye katarsan emperyalizmin uşağına dönüşüyor.

Yazdiklarin adami fetocu da yapmiyor ama abi. Tayyip bedel odetecegim dedi ve fetocu ilan edildi. Ne kadar can dundardan hoslanmayan kisi varsa da tayyipi onayladi. hos seyler degil bunlar. 

Sitelerde Paylaş
7 saat önce, malta erigi yazdı:

Yazdiklarin adami fetocu da yapmiyor ama abi. Tayyip bedel odetecegim dedi ve fetocu ilan edildi. Ne kadar can dundardan hoslanmayan kisi varsa da tayyipi onayladi. hos seyler degil bunlar. 

Hayır. Can Dündar'ın hapse girmesini ulusalcılar içinde bir tek kişi onaylamaz. Can Dündar'ın Fethullahçı casuslardan olmadığını da hepimiz biliyoruz. Onun casusluk merkezi farklı.

Can Dündar bizim için çöpe atmak için taşıdığımız boklu çocuk bezidir. O bezi ortada bırakamayız, mecburen taşıyacağız. Ama taşırken parmağımızın ucu ile tutarız, kafamızı başka yöne çevirir, kokuyu almamaya çalışırız!

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...