Jump to content

Bir şey icad edilmeden Kurandan bulun söyleyin diyenlere

Recommended Posts

Nisa 98  Her nerede olsanız ölüm size yetişir hatta gökteki burclarda da yıldızlarda da olsanız ölüm gelir size çatar.

Bu ayet 1400 küsür sene önce Çöle inmiştir.

Düşün aklını kullan : O günkü  İnsalar araplar vasıta ile gökteki burclara gidemezler. peki Allah ne diye böyle söyler.  Allah olamıycak imkansız bir şeyi mi söylüyor söylemez söylerse

allah allah olmaz

o halde demek ki İnsanların vasıtasız olarak semaya uruc edebileceklerini, yıldızlara gidebileceklerini söylüyor. ilerde insanların vasıtasız yıldızlara gidebilecek yönleri keşfedilecektir. kamon Koca kuran büyüksün amenoooo

tarihinde Dindarr tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Dindarr, o ayette sizi yıldızda bile bulup öldürürüm derken hem yıldızlara seyahat hem de ölüme hiçbir şekilde çare bulamayacağımız söylenmiş. Bir mesajda çift yönlü iki mesaj. Oldukça başarılı.

Yatsı namazı kaç rekattı panpa? Bir de yatsı tam olarak ne zaman oluyor?

Sitelerde Paylaş

Ayetin orijinalinde yüksek kulelerde,sağlam kalelerde olsanız bile ölüm sizi bulur diye ilkel arapların basit gözlemi anlatılmış.

Bu sahtekar,hayal gücü yandan darbe almış arapsever arkadaş ise ayeti evirip çevirip yıldızlara vasıtasız seyahatten bahsediliyor diye yalan alemine dalmış.

Ey Arap sevici bil ki,Allah'ın ayetlerini eğip bükmek,günahların en büyüğüdür.Cehennemin en özel odasında kavrulacaksın..:D

Tüh senin kalıbına..

Sitelerde Paylaş
7 saat önce, Dindarr yazdı:

Nisa 98  Her nerede olsanız ölüm size yetişir hatta gökteki burclarda da yıldızlarda da olsanız ölüm gelir size çatar.

Bu ayet 1400 küsür sene önce Çöle inmiştir.

Düşün aklını kullan : O günkü  İnsalar araplar vasıta ile gökteki burclara gidemezler. peki Allah ne diye böyle söyler.  Allah olamıycak imkansız bir şeyi mi söylüyor söylemez söylerse

allah allah olmaz

o halde demek ki İnsanların vasıtasız olarak semaya uruc edebileceklerini, yıldızlara gidebileceklerini söylüyor. ilerde insanların vasıtasız yıldızlara gidebilecek yönleri keşfedilecektir. kamon Koca kuran büyüksün amenoooo

bu ayet 7 saat önce dindara inmiş olmalı, çünkü:

Nisa 98

Ancak yurtlarından göçmek için bir düzen, bir yol bulamayan gerçekten de âciz erkeklerle kadınlar ve çocuklar bu hükümden dışarı.

sözünü ettiği ise nisa 78

orada da yıldız falan demiyor, yüksek kalelerde olsanız da sizi bulur diyor.

tarihinde bir_akil_insan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
19 saat önce, malta erigi yazdı:

Nah gidilir yildizlara. Yaklasamazsin bile.

Elbette gidilecek

İmam mehdi bu yüzden var 

Tamamen teknolojiyi kullanacak bir

Din,bilim,vs adamı var ortada

Öyle bir gidilecek ki hemde catır catır.

Sitelerde Paylaş
18 minutes ago, Hankah said:

Elbette gidilecek

İmam mehdi bu yüzden var 

Ne soylediginizi bilmiyorsunuz. Isi yildizlarda oylesine yuksektir ki madde plazma halindedir. Ruhunu falan gonderecek sanirim mehdi. Nane ruhu :D

Sitelerde Paylaş
10 dakika önce, Hankah yazdı:

Elbette gidilecek

İmam mehdi bu yüzden var 

İmam mehdi göklerden gelmiyor mu zaten?tekrar niye göklere çıkıyor?

Sitelerde Paylaş
Şimdi, malta erigi yazdı:

Ne soylediginizi bilmiyorsunuz. Isi yildizlarda oylesine yuksektir ki madde plazma halindedir. Ruhunu falan gonderecek sanirim mehdi. Nane ruhu :D

Bunlar senin varsayımlarım

Bu evrende yalnız olduğumuzu mu sanıyorsunuz ?

Ben araştırmadan kolay kolay konuşmam

Biz seni alemlere gönderdik derken ?

Başka canlılardan bahsedilmiyormu

Şimdi bu konuyu size dahada açsam muhtemelen beni deli falan sanırsınız.

Sitelerde Paylaş
Just now, Hankah said:

Bunlar senin varsayımlarım

Bu evrende yalnız olduğumuzu mu sanıyorsunuz ?

Ben araştırmadan kolay kolay konuşmam

Biz seni alemlere gönderdik derken ?

Başka canlılardan bahsedilmiyormu

Şimdi bu konuyu size dahada açsam muhtemelen beni deli falan sanırsınız.

Evrende yalnizlik farkli bir konu. Burada yildizlardan bahsediliyor, gezegenlerden degil. Mumkun olmayan birseyden bahsediyorsunuz.

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, malta erigi yazdı:

Evrende yalnizlik farkli bir konu. Burada yildizlardan bahsediliyor, gezegenlerden degil. Mumkun olmayan birseyden bahsediyorsunuz.

İnsan teknolojisiyle elbette mümkün değil

Ben melez ırktan bahsediyorum.

Bunların teknolojisyle mümkün

Sitelerde Paylaş
Just now, Hankah said:

İnsan teknolojisiyle elbette mümkün değil

Ben melez ırktan bahsediyorum.

Bunların teknolojisyle mümkün

Bana baska galaksilere hatta paralel evrenlere seyahat deseniz, anlarim ama yildizlara gitmek dedin mi olmaz. Madde ne kati ne sivi ne de gaz halinde bulunamiyor diyorum sana, sadece plazma var. 

Sitelerde Paylaş
On 06.04.2017 at 20:30, Hankah said:

Elbette gidilecek

İmam mehdi bu yüzden var 

On 06.04.2017 at 20:52, malta erigi said:

On 06.04.2017 at 20:59, malta erigi said:

Malta eriği

Bundan değil 14 asır evvel, 500 sene evvel senin gibi düşünen birine denseydi ki buradan konuşulıcak dünyanın öbür ucundaki beni yanındakinden daha iyi işitecek ve beni görecek"

Vereceği cevap şöyle olurdu "bir sesin gidebileceği maksimum mesefe 2 km dir vıdı vıdı dünyanın öbür ucuna gitmesi imkansızdır  vıdı vıdı manyak mısınız aynalar kullanıpda mı görüntün gidecek hahaha" diyip kıçını açıp gülecekti  şimdi ise gülemez, o kıçı açamaz öyle :DASas  seninde yaptığın aynen bu kuran diyor ki "insanlara yıldızlara vasıtasız gidecek" sen diyorsun ki "Yıldızlara gidilemez imkansız madde polozma halondee ordo kobota kobota" biraz akıllı ol 

ilim tasdike 

cehil İnkara götürür

inkar ettim mi cahilin daniskasısın inkar ettiğin şey oldu. sesimi dünyanın öbür ucundaki işitti

tarihinde Dindarr tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...