Jump to content

İSLAMDA HAYVANDA DAHİ OLMAYAN VAHŞET EY HAYVANLAR SİZDEN ÖZÜR DİLERİM İSLAMLA KIYAS YAPTIĞIM İÇİN

Recommended Posts

Güya çöl bedevsinin saidist insanlıktan nasibini almamış bütün ezikliyinin görmemişliyinin  abazalığının  açlığının kimse tarfından adam yerine koyulmayan  mafya babsı olursa olan bu olur bu şahsin ismide muhmmeddir. söylencek çok şey var şimdilik bu kadar yeter.https://www.facebook.com/Bs.mshgf/videos/524673427718934/?hc_location=ufi

tarihinde güven tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Bugün eczanaya ilaç almaya gittim.

Sıra beklerken ilaç kutularının üstündeki ılaç adlarına baktım.

Nerdeyse kutuların üstündeki adların Tümü GAĞURCA.

Düşündüm, bu Müslümanlar günlerini neile geçiriyürler_

Silahlar ,gağurdan

İlaçlar, gağurdan

İgneye varana kadar herşey, gağurdanda peki Müslümanlar ne üretiyür?

Terör

Katliam

Allahu ekber deyip kardeşlerinin kafasını kesmek.

Çiplak vücutlara yananmumdan mum akıtmak.Çocuklara akla hayala gelmeyen eziyetler etmek.

Kendi ülkelerini HARABAYA  çevirmek.

Gağurların buyruğuna girmek.

Ne tür BEYİNSİZLİK varsa onu yapmak.

Herşeyi Allahtan istemek.

Yarap ORDULARIMIZI muzaffer et

Düşmanları PERUŞAN  eyle.

Bana GARPUZ  memeli bir avrat,

Gızımada vurduğunu OSSURTAN pazulu GOCA ver.

PARA ver

Ev ver

At ver,

İt ver

Senin beni ZENGÜN etmeni bekliyemem en gısa zamanda beni ALTINLARA boğ.

Kediciklerde gözüm galdı,bir kedicikler tekkeside ben guracam.

Gavırlara KAFİR deyip  onların mallarını sakkın kullanmayın diyen dindar KAFIRLAR varyaaaaaa  bunların kullandıkları herşey GAVIRMALI

Arabaları

Cep telefonları

Evtelefonları

Televizyonları

İlaçları

Aklınıza ne gelirse.

Artık buğdayıda RUSYADAN

Samanı FIRANSADAN

Misır TOHUMLARINI  İSREİLLİ(musanın) TORUNLARINSAN alıyoruz.

TÜRKÜN  TOHUMUNUDA  BOZDULAR.

İnsansız CASUS  UÇAĞI İSREİLDEN alıp,tanklarımızı İSREİLE modernize ettiriyoruz.

KELLEMİZSE hiç modernize görmeyip 1500 yıl önceki yamyam ÇÖL  BEDEVİSİNİN kellesini taşıyoruz.

İSLAM  BARIŞ  ve  KARDAŞLIH dinidir.

Islamın doğduğu Suuduistanın DİN  başı ULAMA bakın bu gardaşlığı nası anlatıyor?

ŞİİLERİ  nerde görürseniz ÖLDÜRÜN.

KARILARINI,GIZLARINI götürüp ESADA karşı çarpışan mücehitlere verin.

Bu olmazsa geçici olarak bu ehdiyaçlarını ANALARIYLA, GİZGARDAŞLARIYLA GEÇİREBİLİRLER demiştirki,bu MAYMUN  SURATLI  MORUĞU bende bir kere bu sayfalara asmiştım.

Sanırım bundan habarı olmayan çok az arkadaş vardır.

Eger TÜRKİSTAN  beyleri birlik olup,bu AFYONCU  YAMYAMLARA  KARŞI  DİKELİP bunların PESTİLİNİ  çıkarsalardılar,BAŞIMIZA bu KENEF  SULARI  YAĞMAZDI.

Eyyyyyyyyyyyyyyy TÜRK,BİRLİK  OLKİ,DİRLİK  BULASIN.

Yoka SENİ,IRAKIN , SURİYANIN , LİBYANIN sonu gibi bir SON  BEKLİYÜR.

BU NEDEN  DOLAYI     H A Y I R   de.

YAVUZUN  DOĞUZUDA Iran seferinde TÜRKMENLERE aynan Suudulu kenef ağızlının dediğini yapmıştı.GEBERDİGİNDE başının altından yastık çekilince yere bir mektup düşer.Acılıp okununca mektupda KISACA  şöyle yazar.

Eyyyyyyy şeyhul islam  EBUSSUUD,senın ÖNERİLERİNE  INANDIM ,DOĞU ve GüNEY  DOĞUDAN 60,000 Alevi Türkmeni öldürdüm,TANRI  BANA  BUNUN  HESABINI  SORARSA  BEN  SENİ  GÖSTERECEM,SEN  KİMİ göstereceksın diye yazmıştır.

GAVIR  ANALI,GAVIR  GARILI,sağkan USUN  GIÇINDAMIYDIKI,KIRRO  EBUSSUUD  DÜMBÜGÜNE kandın.

RESMİ  değil ÖZEL  YAZILMIŞ  TARIH  KİTAPLARINI  OKUYALM.GEÇMİŞİNİ  bilmeyenler,gelecegini KURAMAZLAR.

,

Dedeniz

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Bir zamanlar  Türkiye gazatasına abone olmuştum.

Bir gün bir gocaman paket geldi gazatadan.

Açtımki,hepsi kıtap.

En üstteki ilk okul çocuklarına peygamberi anlatan bir kitap.

Aldım okumaya başladımki yazdıklarının hepsi yalan.

Kafam bozuldu kıtabı savurdum kapının dibine.

Aldım bir başkasını okumaya başladımki,her cümlede iki üçtane arapca kelime,bir diğerine baktım oda öyle,bir başkasına baktım oda aynısı.

Açtım telefonu dedimki,siz bu kıtapları rafa koyıyım diyemi gönderdiniz yoksa okuyım diyemi?

Karşımdaki adam dediki okıyasın diye gönderdik.

Dedimki,cümlelere koyduğunuz o arapca kelimeler yerine neden Türkce koymuyorsunuz?Yoksa milleti arapcayamı zorluyorsunuz?------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Hiç yanıt vermedi adam.Dedimki bu millet KURANI bile okumayıp duvara astığına göre sizin bu kitapları belkide hiç açmadan garyolanın altına atarlar.

Ben bir ara ARAPÇAYI ögreniyim dedim ama ne mümkün.Bıraktim sonra arapcayı öğrenmeyi.Halbuki Arap alfabesiyle Türkçe mektup bile yazabiliyordum.Babam din adamı,dedende öyle.Evde bır kitap varki dersin şehir kütüp hanası,cümlelerdeki arapca kelimeleri aşağı yukarı anlaya biliyordum.Buna rağmen dedimki siz bu titaplardan halka göndermeyın boşuna kimse okumaz ve kıtaplarınızı geri yollayacağım.Adam tamam gönder dedi.

Şimdi,Hacıya dedikki Hacım,bu yazdıklarımızın üzerinde ekleme,çıkarma,DÜZELTME yapabilmek için 3-5 dakka zaman çok az bazı forumlar bunu sürekli yapıyor.Kişi istediği zaman ekleme,çıkarma yapıyor,istersede siliyor sizde öyle bir şey yapın.

Bugün üsteki yazıma beş dakka sonra bir şey eklıyım dedim,TAK deye İngilizce bir yazı çıktı karşıma.Bunda değişiklik yapamazsın gibisinden yazının ALTINADA  Türkçe -----TAMAM------ denmezmi.Hadi ben anlıyorum biraz İngilizce ,Ingilizce bilmeyen ne der bu neye TAMAM diye marah etmezmı.

İki yıl İsviçrede kaldım.Türkiyeden kaçak işçi olarak gelen bir Sivaslıyı orda kaçak çalışıp eccik Almanca öğrenen bir Türke Sivaslı derki,abey sen eskilerdensin bana bir iş bulsana,eski gelen derki bulurum ama 150 gaymani alırım.Sivaslı oldu abey der ve çıkarlar BASELDE iş aramaya.Adam yeterli Almanca konuşamadığı için yarısı Almanca yarısı Türkçe cümleler kurar.Tabiki iş verecekler bunun konuşmalarını anlamadığından bunları başlarından savarlar.

Sivaslı derki ABEY,sen konuşmalarının yarısını almanca yarısınıda Türkçe konuşuyorsun NEDEN?Tercumanlık yapmak isteyen şöyle der.BAK  OĞLUM,yarısı TÜRKCE yarısıda Almanca konuşmamın nedeni hem sen ANLAYASIN HEMİDE  İSVİÇRELİ:D:D:DSanırım bizim hacıda buna benzer birşeyler  düşünüyür :D

Dedeniz

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...