Jump to content

Kuran'a göre icki icmek serbesttir.

Recommended Posts

Müslümler kadar temmuz ayında bulutsuz bir günde öğle vakti gökte güneş parıl parıl parlarken "gece yahu, gece işte, bakın, gece!" diye gözlerini sıkı sıkı yumup bir de üstelik aman gündüz diyenleri duymayayım diye kulaklarını da kapatıp avazı çıktığı kadar bağıran salak bir kimse olmaz! :lol:

Yahu şeytan işi pislik demiş, bu kesin tartışmasız şekilde haram kılıyorum bunu, yasaklıyorum demek olmazsa başka ne demek olur yahu! Artık saçmalamanın da bir sınırı var. Böyle deli hezeyanı gibi kesintisiz saçma sapan zırvalar savurulmaz ki yahu!

Bu kadar salakça bir fikir olur mu yahu, aman şu içkici ateistlere islamı şirin göstereyim de belki Müslüm olurlar diye bir aptallık olur mu yahu! Ülen şeytan işi pislik demiş be! :D Söz biter, insan olan, mercimek kadar beyni olan susar, kabullenir yahu!

Ülen sen kendi idrarının bile bir damlasını bile susuzluktan ölecek olmasan içmezsin! Şeytan işi pislik diyor alooo! :D Hayır manyak filan mı bu acaba nedir? Hayır böyle saçma salak bir mevzudan ne bekliyor acaba? "Aaaa islamda içki haram değilmiş yaaa! Hadi Müslüm olalım!" :lol: Ha yani içki içemeyiz diye Müslüm olmuyorduk da can simidi attı kurtardı embesil! :D

Sitelerde Paylaş
  • İleti 134
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Hz. Muhammed’in nebizle abdest alıp namaz kıldığı doğru mu?

Yukarıda İbni Mesut hadisinde, Hz. Muhammed’in cin gecesinde nebizle abdest aldığı belirtildi; bunu biraz açmak yarar var. Tirmizi, Ebu Davud, İbni Mace, Darekutni gibileri nebizle abdest alma adı altında özel bir başlık bile açmışlar. Tabii ki Hz. Muhammed bunu yapmışsa eleştiri gelir düşüncesiyle, “Bu hadisi aktaranlar arasında Ebu Zeyd, İbni Lehia gibi isimler var; bunların kim oldukları belirsizdir” diyerek hadis üzerine gölge düşürmeye çalışmışlardır. Bazıları da, madem Abdullah b. Mesut bu olay cin gecesinde meydana gelmiş diyor, o halde hadis doğru değildir. Çünkü Abdullah o gece Hz. Muhammed’le beraber değilmiş diyerek, konuyu sanki nebizden abdest almadığı noktasına getirmeye çalışmışlar ve hadisi gerçek bulmamışlar. Cin olayı, Hz. Muhammed Taif seferinde geceleyin namaz kılarken sözde yedi ya da dokuz kişilik bir cin grubu Allah’ın emriyle gelip onu dinlemiş ve memleketlerine dönünce insanlara, bu Hz. Muhammed hak peygamberdir tebligatında bulunmuşlar. Bu, Kur’an’da hem cin suresinde, hem de Ahkaf suresinde anlatılmaktadır.

Alın işte Tırmızi dahi Muhammedin Nebiz içip ;Nebizle abdest aldığından bahsetmiş.Bunları nasıl izah edeceksiniz?

tarihinde yeniçeri53 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

:D Alice tavşan deliğine girince orada teneke adamla karşılaşmış! Bunu nasıl izah edeceksiniz? :D

Laaaaa! Mucizeeeee! Eşşedüellaaaa ilaaaah.... Ve eşşedü enne Alice abduhuuu ve rasuluuuu!" :lol:

Alice efendimiz sallallahu salla gitsin hazretleri robotlara işaret buyurmuuuuş!" :lol:

Ve dahiiii... Ali baba efendimiz aleyhinde salla kırk harami başının açılan susamı ile kafirlerin otomatik kapıları icat eyleyeceğineee... İşaret buyurmuştuuuur! Aaaaamiiiin! :lol: Allahümme salla gitsin muhammedi yaaa... Alice vaaar Ali baba var! :lol:

Sitelerde Paylaş
12 hours ago, Dindarr said:

İçki içen adam 2 saatte ayılır. bilemedin 24 saatte ayılır.

O kocaman kitap bu kısack zamana ait bir şey mi döyledi sanırsın

Orada bahsedilen sarhoşluk. Gaflet şarabıyla mest olmuş sarhoşluktur Ondan bir yudum için ancak ölürken ayılır

o yüzden ne dediğiniz bilmediğiniz halde namza yaklaşmayın der

efendim ben ne dediğimi biliyorum

nah biliyorsun

3 hafta evvel öğle namazının son sünnetinde fatihadan sonra hangi sureyi okudun desem ne cevap verirsin

ama 20 sene evvel filan yerde yediğim yemeğin tadını hala unutmadım  der

Allahın huzuru senin 20 sene evvel yediğin sofrada daha aşağı mı?

onun için ne dediğinizi bilmediğiniz halde

yani gaflet şarabıyla mest olmuş sarhoşlukta namaza yaklaşmayın der

yani huzuruna yaklaşamazsınız anca yat kalk kılrsınız demek ister anlatabiliyem 

ben bunları senelerdir yazarım biraz akıllı ve mantıklı olunum derim kimse akıllanmaz aklı ermez

hala zanneder ki allah rakının sarhoşluğundan bahsetti ayete 

yok azizim ayette rakı şarap sarhoşluğundan bahsetmiyor

Gaflet sonuçta hatalı düşünce ve ona bağlı hatalı hareketlerdir.O zaman hatalı olan toplumlarda çoğunluğu hatalı insanlardan oluşur.Hatalı toplumlarda ne kadar İslamız deselerde İslam olamazlar .Aksine onlar gaflet ve delalet içinde yok olmaya mahkum Gavur toplumlarıdır.Bunlarda İsrail hariç Ortadoğu sözde Müslüman ve Afrika ilkel toplumlarıdır.Gerçek anlamda İslami olan toplumlar ise Kendi vatandaşları açısından İsrail ,İsveç ,Norveç, Danimarka ,Japon ateist toplumlarıdır.Çünkü onlar iyi eğitim ve öğretimle Dengeli ,düzgün insanlar ortaya çıkarıp dünyaya örnek toplumları oluşturuyorlar.

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, democrossian said:

:D Alice tavşan deliğine girince orada teneke adamla karşılaşmış! Bunu nasıl izah edeceksiniz? :D

Laaaaa! Mucizeeeee! Eşşedüellaaaa ilaaaah.... Ve eşşedü enne Alice abduhuuu ve rasuluuuu!" :lol:

Alice efendimiz sallallahu salla gitsin hazretleri robotlara işaret buyurmuuuuş!" :lol:

Ve dahiiii... Ali baba efendimiz aleyhinde salla kırk harami başının açılan susamı ile kafirlerin otomatik kapıları icat eyleyeceğineee... İşaret buyurmuştuuuur! Aaaaamiiiin! :lol: Allahümme salla gitsin muhammedi yaaa... Alice vaaar Ali baba var! :lol:

Susam:Susan am =Susan Nimet

Mağara =Kafadır.

Ali baba =Akıl

Haramiler:=Seni beni dünya nimetini elde etmede alıkoyan olumsuz düşünce ve duygularımız.Onlara Kırk Haramide denir.Kırk Olgunluğun sembolüdür. İşte Onlar Olgunluğumuzu gasbetmişlerdir.Şayet onları alt edersek üç günlük yaşamımızı mutlu geçiririz.

Sitelerde Paylaş

Ben uydurmasyon işlerine hiç bakmam. İlgimi çekmez. Öyle şunu anlatmak isteyip de öyle böyle söylemek filan gibi işlerden hiç hazzetmem. İçime daral verir hatta, nefret ederim.

Benim bildiğim, Alice mucizeleri Muhammed mucizelerine bin basar. Eşşeğe binmiş de göğe uçmuş... :D Yok Ay'ı yarmışmış da bilmem ne... Saçma sapan basit bedevi mucizeleri...

Bir Yunan mitolojisinin zenginliği Arap zırvalarına milyon basar. Mucizeyse Yunan mitolojisinde mucizeler fink atar. Bir Hint mitolojisi keza Arap saçmalıklarına milyon basar. Hepsini bırak, Türkler için eski Şaman kültürü İslam'dan daha iyiydi. Şamanizm bir doğa dinidir yani, doğaya büyük saygı duyar. Öyle hayvanları istifade için yaratılmış kullanılacak köleler olarak filan görmez.

Ben Hinduizm dışında islam kadar geri ve vahşi bir din bilmiyorum. Bir tek Hinduizm islama gerilikte vahşilikte açık fark atar. Hindistan hükümetleri bunu kırmak için yoğun çaba gösteriyor ve yol da alındı bu konuda.

Sitelerde Paylaş
16 dakika önce, democrossian yazdı:

Ben uydurmasyon işlerine hiç bakmam. İlgimi çekmez. Öyle şunu anlatmak isteyip de öyle böyle söylemek filan gibi işlerden hiç hazzetmem. İçime daral verir hatta, nefret ederim.

Benim bildiğim, Alice mucizeleri Muhammed mucizelerine bin basar. Eşşeğe binmiş de göğe uçmuş... :D Yok Ay'ı yarmışmış da bilmem ne... Saçma sapan basit bedevi mucizeleri...

Bir Yunan mitolojisinin zenginliği Arap zırvalarına milyon basar. Mucizeyse Yunan mitolojisinde mucizeler fink atar. Bir Hint mitolojisi keza Arap saçmalıklarına milyon basar. Hepsini bırak, Türkler için eski Şaman kültürü İslam'dan daha iyiydi. Şamanizm bir doğa dinidir yani, doğaya büyük saygı duyar. Öyle hayvanları istifade için yaratılmış kullanılacak köleler olarak filan görmez.

Ben Hinduizm dışında islam kadar geri ve vahşi bir din bilmiyorum. Bir tek Hinduizm islama gerilikte vahşilikte açık fark atar. Hindistan hükümetleri bunu kırmak için yoğun çaba gösteriyor ve yol da alındı bu konuda.

Saçma! Bunlar senin dogmalarındır.

Hayvanlara eziyet etmek dinimizce büyük gunahlardandir.

Sitelerde Paylaş

Mitelojiler ve onların izahından neden nefret edeceğimimki? Nefret kontrol altına alınması gereken bir duygu ama bu kadarda ucuz değil:)Nefret edeceksem  şayet bu mitelojileri bana sana din diye kakalayıp  beni ve seni belli bir yaşam tarzına icbar eden ve bunu Kamçılama sopa atma  kafa kol bacak kesme taşlayarak öldürmeye kadar vardıran zihniyetten ederim .

Sitelerde Paylaş
3 hours ago, yeniçeri53 said:

İsrail ,İsveç ,Norveç, Danimarka ,Japon ateist toplumlarıdır.Çünkü onlar iyi eğitim ve öğretimle Dengeli ,düzgün insanlar ortaya çıkarıp dünyaya örnek toplumları oluşturuyorlar.

Afrikayı sömürenler dünyada sömürmedikleri ülke kalmayanlar Avrupa ülkeleridir

e tabi bütün dünyayı sömürünce onlar çalışıyor sen rahat yaşıyorsun.. 

Sömürülen halk avrupaya göçünce kalabalıklaşınca kafalar çalıştırılmak zorunda kalınıyor bilimde teknolojide ilerliyrolar

bak mesela japonya daracık bir ülkeden milyalar yaşıyor o kadar kalabalık yerde sıkışan insanlar aç kalmamk için kafalarını çalıştırmak zorund a kalıyorlar ilim bilim tekonoljide ilerliyorlar

anladın mı 

diğer yazdıklarını okumadım bile sonra şey ederim okurum

Sitelerde Paylaş
16 dakika önce, Dindarr yazdı:

Afrikayı sömürenler dünyada sömürmedikleri ülke kalmayanlar Avrupa ülkeleridir

e tabi bütün dünyayı sömürünce onlar çalışıyor sen rahat yaşıyorsun.. 

Sömürülen halk avrupaya göçünce kalabalıklaşınca kafalar çalıştırılmak zorunda kalınıyor bilimde teknolojide ilerliyrolar

bak mesela japonya daracık bir ülkeden milyalar yaşıyor o kadar kalabalık yerde sıkışan insanlar aç kalmamk için kafalarını çalıştırmak zorund a kalıyorlar ilim bilim tekonoljide ilerliyorlar

anladın mı 

diğer yazdıklarını okumadım bile sonra şey ederim okurum

Petrol ! Petrol! Petrol!

Sitelerde Paylaş
23 minutes ago, Hankah said:

Petrol ! Petrol! Petrol!

Yerin dibine girenler Pterol çıkartanlar

metrolar yapanlar 

bunu ilim sayesinde değil Aç kalmamak için yapmışlardır. kalabalıklaşmış Ülkelerde İnsanlar kafalarını çalıştırmak zorundadırlar. 

Aynı kafası çaışan isanı getirin anadoluda bir köyle orada kafası çlışmaz neden

çalıştırmasına gerek yoktur.

aç kalmaz ve köyden bir kızda ona verilir.

ama kalabalıklaşmış şehirde İnsanımn gözünü neler neler çeker o yüzden de kafasını çalıştırmak zorundadır 

avrupada teknolojisnin bilimin ilerlemesi bu söylediğim hakikatlere mecburen tabi olması dolaıyısyladır

Sitelerde Paylaş
9 hours ago, poiuz said:

Bizi yabani hayvanlardan ayıran şey budur. Susamadığımız zaman içmek, canımız istediği kadar sevişmek...” ;)

Birkac tur daha var. Yakin akrabalarimizdan bonobolar var,  yunuslar bildigim kadariyla oyle. Baska da vardir eminim arastirsak.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...