Jump to content

Evrim komedisi

Recommended Posts

1 minute ago, Ten Ten said:

Dawkins faydalı mutasyon örneği nerede?

Cok merak ediyorsan arastirir gorursun, google elinin altinda. Bir kere faydali mutasyon kavram olarak hatali. Senin amacin ogrenmek degil trolluk yapmak. O yuzden sana cevap yok. Bu sahtekarliga inanan olmasin diye astim videoyu.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 117
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

5 minutes ago, Ten Ten said:

Ağlanacak hallerinize gülüyorsunuz. Son gülen iyi gülermiş. Hesabının kuvvetli olduğunu söyleyen zat, hesabını konuşturup, şu; 6 gün = 6.000 yıl = 13.700.000.000 yıl saçma eşitliğini, mantıklı eşitlik haline getirir. Buyur buradan yak da hep beraber gülelim. Kendin gibi soytarıların, sahtekarların, münafıkların, şarlatanların bu şaklabanlıklarını buraya taşıyarak kurtulacağını mı sanıyorsun. 

Evet, kuvvetli hesabını kullanmanın tam yeri ve zamanı. Hesap yapamayan hesap da veremez, hesap da soramaz. Buna, Hayali kuklanız olan Allah'ınız da dahil.

Sitelerde Paylaş
Şimdi, ilkeli yazdı:

Ağlanacak hallerinize gülüyorsunuz. Son gülen iyi gülermiş. Hesabının kuvvetli olduğunu söyleyen zat, hesabını konuşturup, şu; 6 gün = 6.000 yıl = 13.700.000.000 yıl saçma eşitliğini, mantıklı eşitlik haline getirir. Buyur buradan yak da hep beraber gülelim. Kendin gibi soytarıların, sahtekarların, münafıkların, şarlatanların bu şaklabanlıklarını buraya taşıyarak kurtulacağını mı sanıyorsun. 

Evet, kuvvetli hesabını kullanmanın tam yeri ve zamanı. Hesap yapamayan hesap da veremez, hesap da soramaz. Buna, Hayali kuklanız olan Allah'ınız da dahil.

Dünyanın 6000 yaşında olduğu nerede yazıyor?:rolleyes:

Sitelerde Paylaş
22 saat önce, skeptikal yazdı:

Bana mükemmeliği öğren gel diyeceğine açıp sözlüğe baksaymışsın rezil olmazmışsın :) Benim tanımım sözlükten geliyor. Boşuna mı diyoruz madem öyle o kelimeyi kullanmayacaksınız diye. Senin iddian varsa sen tanımla mükemmelliği, biz de ona göre değerlendirelim. Sallayın sallayın sonra da "çok mantıklı nasıl inanmazsın yğhaa". Allah varsa beni müslümanlar gibi olmaktan korusun :D 

- Olm sen programcına tapacaksın. Seni Allah yaratmadı. Seni programlayan bilgisayarcı kimse git onu bul. Ona ibadet et. Tanrı'ya insanlar ibadet eder programlar değil.

Sitelerde Paylaş

Vücut sıcaklığı sıcak olan hayvanlar sıcak kanlı mantığı ile ilerleyen bir tartışma..... Kusura bakmayın ama ben bu başlık sahibine .ötümle gülerim.

Alıntı

Az bir hayvan grubu kendi vücut ısısın ayarlayabilir. Bunlara da
sıcak kanlı hayvanlar (Homoiotermik ) denir. Bu özellikteki hayvanlar metabolizmalarını değiştirerek ısı kazançlarını değiştirirler. Vücutlarında kirli kan ve temiz karışmaz, kalpleri 4 odacıklıdır.

Çevrenin sıcaklığına büyük ölçüde bağımlı olmadan yaşamını sürdüren hayvanlar. Sıcakkanlı adlandırması aslında doğru değildir; doğrusu Sabit sıcaklıklı hayvanlardır. Sabit sıcaklığın meydana gelmesiyle, besinin yakılması için etkin bir oksijen alımı ortaya çıkmıştır. Isısını kendi başına üreten bu yeni canlı tipi, tüm biyolojik ortamlara başarılı bir şekilde uyum sağlayarak birçok yeni türü meydana getirmiştir. Bu rekabete dayanamayan birçok hayvan türü de böylece ortadan kalkmıştır.

Yok ama sizin mantıkta güzel termometreyi koyuyorsun, bakıyorsun 39-40+ derece.... diyorsun sıcak kanlı. Yazıklar olsun... Gidip bir lise okuyun bari.

Kilitlenesi konu.

tarihinde NotImportant tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Alıntı

Googleda bana dinazorların ne zaman kuşlar gibi 42 santigrat derece vücut sıcaklığa sahip olduğunu bul.

Fosilden vücut sıcaklığı nasıl ölçülüyor merak ettim.:rolleyes:

....

Kuşlar sıcakkanlıdır.

Tavuk yumurtalarında Kuluçka makinesi 40 dereceye ayarlanır mesela.

Reziilik yahu, cidden rezillik. Dahada okumam bu konuyu

Sitelerde Paylaş
Şimdi, NotImportant yazdı:

Timsahların kalbinde panizza kanalı adı verilen bir kanal vardır ve vücutlarında karışık kan dolaşır ! Tek yapacağın lise okumaktı. lise, lise....

Dinozorları anlat nasıl anlıyorsun fosilden sıcakkanlı olduğunu bay çok bilmiş.

Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, Ten Ten yazdı:

Dinozorları anlat nasıl anlıyorsun fosilden sıcakkanlı olduğunu bay çok bilmiş.

Nasıl anlayacaz canım. Ölü timsahı da kaplan sanıyorduk ya bizde zaten..... 

Bak senin mantığa göre hayatta anlayamayız.    

Alıntı

Yok ama sizin mantıkta güzel termometreyi koyuyorsun, bakıyorsun 39-40+ derece.... diyorsun sıcak kanlı.

Düşünüyorum hiç yolu yok yanii...

Bak orta okula kadar bu '' Sıcak kanlı '' tanımını bu şekilde bulunduğu iddiasını normal görürüm. 

Ama yok koca adamlar çıkıp böyle şeyler derse o adamcağız gibi kahkahaya boğulurum....

İskelet yapısı iskelet. Termometreyle olmuyor sadece yani. :D:D

2.PNG.ed995605ec55634a1ad5b32b486d02b3.PNG

Bak Lise, Allahının üstüne lise bunlar akademik bilgi değil.  Bak yarım perde oradan gözüne lazerle ateş ediyor.

tarihinde NotImportant tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, NotImportant yazdı:

Nasıl anlayacaz canım. Ölü timsahı da kaplan sanıyorduk ya bizde zaten..... 

Bak senin mantığa göre hayatta anlayamayız.    

Düşünüyorum hiç yolu yok yanii...

Bak orta okula kadar bu '' Sıcak kanlı '' tanımını bu şekilde bulunduğu iddiasını normal görürüm. 

Ama yok koca adamlar çıkıp böyle şeyler derse o adamcağız gibi kahkahaya boğulurum....

İskelet yapısı iskelet. Termometreyle olmuyor sadece yani. :D:D

2.PNG.ed995605ec55634a1ad5b32b486d02b3.PNG

Bak Lise, Allahının üstüne lise bunlar akademik bilgi değil. 

İskelet yapısından sıcakkanlı olduğunu nasıl anlıyorsun?Detaylı anlat.:)

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Ten Ten yazdı:

İskelet yapısından sıcakkanlı olduğunu nasıl anlıyorsun?Detaylı anlat.:)

Allahının üstüne yemin ederim ki biyoloji öğretmeni değilim, biyolojide okumadım. 

Ama iskelet yapısından hangi hayvan olduğunu anlarsan yada onuda boşver sıcak kanlı - soğuk kanlı özelliklerinden hangisini sağladığını öğrenirsen cevabı bulursun değil mi ? 

Sitelerde Paylaş
2 minutes ago, NotImportant said:

Allahının üstüne yemin ederim ki biyoloji öğretmeni değilim, biyolojide okumadım. 

Ama iskelet yapısından hangi hayvan olduğunu anlarsan yada onuda boşver sıcak kanlı - soğuk kanlı özelliklerinden hangisini sağladığını öğrenirsen cevabı bulursun değil mi ? 

http://www.sci-news.com/paleontology/science-dinosaurs-warm-blooded-02857.html

Sitelerde Paylaş
20 saat önce, Ten Ten yazdı:

Dünyanın 6000 yaşında olduğu nerede yazıyor?:rolleyes:

Bak hele sorulara bak.  Çok güzel yanıtlar varda işte ^_^

Burada ki herkes fizik okumuş sonra biyoloji okumuş kimyada okumuş (bölüm ha mühendisliği falan salla gitsin) Sonra durmamış birde matematik okumuş. 

Hepsine cevap bulmak zorunda değil mi ???

Aç googleye bak. Bilim adamları kıçının üstüne oturup ben diyim 5000 sen de 7000 o zaman orta yola 6000 diyelim demiyor...

Bak sana kopya atom bozunmalarıyla ilgili.....

(Sayıların doğrulu yazanın sorumluluğudur. Dünyanın yaşını bilmiyorum googleden açıp bakmadım.)

Sitelerde Paylaş
12 dakika önce, NotImportant yazdı:

Bak hele sorulara bak.  Çok güzel yanıtlar varda işte ^_^

Burada ki herkes fizik okumuş sonra biyoloji okumuş kimyada okumuş (bölüm ha mühendisliği falan salla gitsin) Sonra durmamış birde matematik okumuş. 

Hepsine cevap bulmak zorunda değil mi ???

Aç googleye bak. Bilim adamları kıçının üstüne oturup ben diyim 5000 sen de 7000 o zaman orta yola 6000 diyelim demiyor...

Bak sana kopya atom bozunmalarıyla ilgili.....

(Sayıların doğrulu yazanın sorumluluğudur. Dünyanın yaşını bilmiyorum googleden açıp bakmadım.)

sanki dünyanın 6000 yaşında olduğunu kabul etmişim gibi cevap vermişsin.:)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...