Jump to content

Neden ülkemizde Alevilik kemalizmle özdeşleştirilir

Recommended Posts

5 saat önce, Etra yazdı:

Başkalarını da alevi düşmanı ilan ediyor bu yazıştığınız kişi.

Ateistleri alevi düşmanı ilan ediyor bir bakıma doğru zaten, ancak kendisi hem ateist hem de alevi sevdalısı, ilginç.

Ateistleri Alevi düşmanı ilan etmiyorum, bilakis, ateistlerin Alevilere genel olarak negatif duygular beslemediğini hatta sempati duyduklarını biliyorum, bunu da ilk bu forumda farkettim. Ateistlerin Alevilere neden "sempati" duyduğunu anlamayan soran kişi bizzat başlığı açan arkadaştır zaten.

Ama senin canına çok pis okurum. Nefret ederim, iğrenirim, zerre kadar tahammül edemem Ak köpeklerin gelip gelip sinsice, arka yollardan dolanarak AKP güzellemesi çekmesine ve bunu birileri üstünden yapmaya çalışmasına. Foruma dün geldin ama hakkımda gayet de fikir yürütebiliyorsun maşallah.

Gelir gelmez Atatürk başlığına damladın bin tane adice iftira ettin, karşılığında aman da AKP bize yol yaptı, ev yaptı, üniversiteler açtı, silah üretmeye başladı, bunların hepsini daha güzel yapmayı AKP ile öğrendik lafları ettin. Bir dolu eski başlığı güncellemiş ve yıkama yağlamanı yapmışsın sinsice.

Bugünlerde foruma çok pis dadandınız yalnız, o da kimsenin gözünden kaçmıyor.

Sitelerde Paylaş
5 saat önce, Etra yazdı:

Başkalarını da alevi düşmanı ilan ediyor bu yazıştığınız kişi.

Ateistleri alevi düşmanı ilan ediyor bir bakıma doğru zaten, ancak kendisi hem ateist hem de alevi sevdalısı, ilginç.

Sen geçenlerde Kemalizm Din midir başlığını açan ve saçmaladıkça dibi bulduktan sonra atılan Al trollsün.

Sen bana saydırıp dururken ben 10 Kasım için Ankara'ya gitmiştim, ne yazık ki geldiğinden de gittiğinden haberim olmadı.

Ama işte burada kimse aptal değil... O kadar sene boyu insan anlıyor kimin ne olduğunu.

Atatürk ve Alevilikle ilgili başlıkları güncelleyip durmuşsun, yine malum trollüğünü yapmışsın. Ama ben senin amacının trollük olduğunu da sanmıyorum. Sen samimi bir Atatürk düşmanı AKP'lisin. Ateist misin değil misin bilmiyorum, önemi de yok.

Sizler akıl hastalarısınız. Çok ciddiyim.

Atatürk'le kafayı bu kadar bozmuş olmak, bu denli takmak ve nefret etmek gerçekten hastalıklı olmayı gerektirir, kişi şeriatçı değilse.

E burası da rehabilitasyon merkezi değil neticede....

Sitelerde Paylaş
50 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Sen geçenlerde Kemalizm Din midir başlığını açan ve saçmaladıkça dibi bulduktan sonra atılan Al trollsün.

Sen bana saydırıp dururken ben 10 Kasım için Ankara'ya gitmiştim, ne yazık ki geldiğinden de gittiğinden haberim olmadı.

Ama işte burada kimse aptal değil... O kadar sene boyu insan anlıyor kimin ne olduğunu.

Atatürk ve Alevilikle ilgili başlıkları güncelleyip durmuşsun, yine malum trollüğünü yapmışsın. Ama ben senin amacının trollük olduğunu da sanmıyorum. Sen samimi bir Atatürk düşmanı AKP'lisin. Ateist misin değil misin bilmiyorum, önemi de yok.

Sizler akıl hastalarısınız. Çok ciddiyim.

Atatürk'le kafayı bu kadar bozmuş olmak, bu denli takmak ve nefret etmek gerçekten hastalıklı olmayı gerektirir, kişi şeriatçı değilse.

E burası da rehabilitasyon merkezi değil neticede....

Bu daha önce de birkaç kez forumdan atılmış olan Atatürk'ün 15 yaşındaki sevgilisi falan diye başlıklar açan liberal arkadaş olmasın?

Sitelerde Paylaş
36 dakika önce, Radikal Kemalist yazdı:

Bu daha önce de birkaç kez forumdan atılmış olan Atatürk'ün 15 yaşındaki sevgilisi falan diye başlıklar açan liberal arkadaş olmasın?

Bilmiyorum canım, sanmıyorum ama hepsi aynı tip Ak troller bunlar.

Ateist kılığına da giriyorlar, sosyalist kılığına da liberal kılığına da. Buraya dadanmayı ve birilerini hedef haline getirip onun üstünden yürümeyi çok seviyorlar.

Senin eskiden açtığın başlıklardan birine ne yazmış, baksana Akit:

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...