Jump to content

Kimsenin üzerinde durmadığı saçma sapan ayet

Recommended Posts

14 minutes ago, Robespierre said:

Ulan bu kadar büyük palavra hayatımda duymadım. Müslümanların en büyük palavralarından birisi de bu.

Şöyle düşünelim. Muhammed 25 yaşında iken 40 yaşındaki Hatice ile evleniyor. Hatice zengin bir kadın. Kendinden 15 yaş genç bir oğlanla evleniyor ve toplum bu durumu kabul ediyor. Muhammed bir mağarada görünmeyen bir adamdan bazı şeyler duyduktan sonra ortaya çıkan sistemde 1500 yıl boyunca böyle bir olay olmuş mu? Zengin ve güçlü bir kadın var olabilmiş mi? Bu kadın genç bir oğlanla gönül rahatlığı ile evlenebilmiş mi?

Ulan anlattığınız hikayede bu palavranızı yalanlayan detaylar var. Bir tanenizin de kafası basıp, hofız bizim ana metinlerde bu kadınlara değer vermeme palavrasını yalanlayan bölümler var, atayizler bunu bizim kafasımıza çarparlar demiyorsunuz. Akıl almaz derecede salaksınız.

Kızlar öldürülse kız kıtlığı olurdu.(Bugün Hindistanın bazı yörelerinde olduğu gibi, hani otobüste veya tuvalete giden kadınların tecavüz edildiği yerler)

Ama Muhammed zamanında tam tersini görüyoruz. Kıtlığı boş ver ortalık kadın kaynıyor, herkese dörder kadın almak serbest!!!

"Savaşlar vardı, erkekler bu savaşlarda ölüyordu" desek...

Muhammed zamanındaki bütün savaşlarda toplam 100 kadar müslüman ölmüştür. Bunların çoğunun ismi kitaplarda geçer.

Buda müslümanların büyük bir abartısıdır.

Aynı...

15. Temmuzu bize "destan yazdık" diye yutturmaya çalışmaları gibi. Topu topu 250 kişi ölmüştür. 

Soma maden faciasında bile 300 kişi ölmüştür!!!

Ne yazık bunların herşeyi yalan, herşeyi abartı!!!

Sitelerde Paylaş
  • İleti 116
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

İslam öncesi kız çocuklarının öldürüldüğü tamamen yalandır,tek tük vakalar olmuş olabilir.

Şimdi gelelim cahiliye dönemine..

1-İlk önce şunu söyleyeyim,hiçbir memeli yavrusunu öldürmez,Yavrusunu sahiplenir,bu çok güçlü bir içgüdüdür .Bir anneden yavrusunu alın bakalım bir de gömmeye çalışın,yapın yapabilirseniz..!

2-O dönemde cariyeler fuhuşa zorlanıyordu.Bir cariye hamile kalıp bir de kız çocuğu doğurduğu zaman o kız çocuğun da kaderinin cariyelik olacağı belliydi,baba da kız çocuğunun aynı vahşeti yaşayacağından emin olduğu için tek tük,münferit de olsa bu gömme olayı yapılabiliyordu.

Peki islam buna ne çare getirdi?Hiç bir şey..!Cariyelik kalktı mı?Kölenin çocuğunun köle olmaz diye bir ifade var mı?Cariyelere fuhuş yaptırmayı yasakladı mı? HAYIR..!

3-O zamanlar kabilecilik çok yaygındı,Güçlü olan kabile kuralları belirliyordu..Güçlü olan kabiledeki suç işleyen kişi kayrılıyor,hiç bir ceza uygulanmıyordu.Zayıf bir kabile,ya da herhangi bir kabileye mensup bir kişinin hakları güçlü kabilenin insafına kalmıştı.

Güçlü kabiledeki erkekler,zayıf kabiledeki kadınlara el koyabiliyor,tecavüz edebiliyordu,yaptıkları yanlarına kar kalıyordu.

Doğan kız çocuklarının başına ileride böyle bir şey gelmesini istemeyen gariban insanlar kız çocuklarını (yine tek tük,münferit) öldürebiliyorlardı.

Peki islam bu kabile asabiyyetini kaldırdı mı? HAYIR..!

4-Kadınların islamla birlikte değerlendiği palavradır.İslam,kadına, insan ile hayvan arasında bir yer vermiştir.Bunu da çok iyi bildiklerinden bu ayıbı örtmek maksatlı cahiliye dönemi yalanları uydurulmaktadır.

tarihinde Epihippas tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
On 29 Apr 2017 at 17:26, Hankah said:

Sen kadınla erkeği eşit olarak görebilirsin.

Ama gerçekte böyle birşey yoktur.

Bu Allahın koyduğu bir kanundur.

İslam kadınlara sözde hak hukuk vermiş ama Allah kadınların erkeklerden daha aşağı olduğunu söylüyor bir yandan. Nasıl oluyor bu? Düpedüz kadın erkekten daha aşağıda, daha değersiz diyorsun ama bir yandan da İslam kadına değer verdi diyorsun. Cahiliye dediğiniz devirde kadına ne diyorlardı mesela? Bir canlının iki cinsinden birisini nasıl diğerinden daha aşağıda görürsün. İşin doğrusu, üstün olan bir taraf varsa doğurma kabiliyetinden dolayı kadındır bu. Nitekim kadim Anadolu kültürü kadını daha üstün sayar. Kybele inancı kadının doğurganlığından dolayı ona gösterilen saygıyı yansıtır. Hristiyanlık bile bundan etkilenmiş ve Meryem kültü ortaya çıkmıştır. İslam'da benzeri birşey var mı? Değer verilen, güç kazanmasına müsaade edilen bir tane kadın figürü yok ortada. Ne anlatıyorsunuz, anlamak mümkün değil. 

Şimdi bu davar, sadece dünyaya erkek olarak geldiği için kendisini kadınlardan daha üstün sanıyor. Sebebi de bu Arap masalları.

Bunu tutup kadınlarla matematik sınavına soksan, kadınların çoğu bu eblehten daha zeki çıkar. E, hani sen daha üstündün? Arap tanrısı da öyle diyordu. Ne oldu?

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, Robespierre yazdı:

İslam kadınlara sözde hak hukuk vermiş ama Allah kadınların erkeklerden daha aşağı olduğunu söylüyor bir yandan. Nasıl oluyor bu? Düpedüz kadın erkekten daha aşağıda, daha değersiz diyorsun ama bir yandan da İslam kadına değer verdi diyorsun. Cahiliye dediğiniz devirde kadına ne diyorlardı mesela? Bir canlının iki cinsinden birisini nasıl diğerinden daha aşağıda görürsün. İşin doğrusu, üstün olan bir taraf varsa doğurma kabiliyetinden dolayı kadındır bu. Nitekim kadim Anadolu kültürü kadını daha üstün sayar. Kybele inancı kadının doğurganlığından dolayı ona gösterilen saygıyı yansıtır. Hristiyanlık bile bundan etkilenmiş ve Meryem kültü ortaya çıkmıştır. İslam'da benzeri birşey var mı? Değer verilen, güç kazanmasına müsaade edilen bir tane kadın figürü yok ortada. Ne anlatıyorsunuz, anlamak mümkün değil. 

Şimdi bu davar, sadece dünyaya erkek olarak geldiği için kendisini kadınlardan daha üstün sanıyor. Sebebi de bu Arap masalları.

Bunu tutup kadınlarla matematik sınavına soksan, kadınların çoğu bu eblehten daha zeki çıkar. E, hani sen daha üstündün? Arap tanrısı da öyle diyordu. Ne oldu?

Gerçek tanrı benim bana inanın

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, Robespierre yazdı:

Yarım aklıyla yazdığı şeye bak !

Ben erkek kadından üstün derken kadının bir köle olduğundan bahsetmedim.

Yada durmadan dayak atılıp ,bir paçavra gibi dövülüp kenera atılmasından da bahsetmedim.

Sadece kadının fiziksel ve zeka yönünden erkeğe göre biraz düşük olduğundan bahsettim.

Yani kadının korunması,yardım edilmesi,ince davranılması gereken bir mahluk olmasını söylüyorum.

Yazılan şeyleri okumadığınız gibi kıçınızdan uydurduğunuz yazılarınızı da tekrar okuyun lütfen !

Ayrıca erkek olduğum için kadınların aşağılık bir varlık veya bir köle olduğunu da söylemiyorum.

Yazılarımı çarpıtıp,yaldızlı yazılarınızla üste çıkmaya veya beni yobaz bir varlık olarak görmeyin lütfen.

Sitelerde Paylaş
16 dakika önce, Robespierre yazdı:

Arıca biz müslümanlar,

Sizin gibi kadınlara bir fahişe gözüyle bakmıyoruz.

Adsız.png

Sitelerde Paylaş
On 29.04.2017 at 17:14, Hankah yazdı:

Seni  kadar çapı geniş değil cennetteki lerin.

Kıskançlık olacak tabi

Cennette,Cehennemliklerin amelleri yok !

yav hangi çaptan  bahsediyorsun sizin  inancınıza göre enset ilşkiden olmuşunuz bunula utanmıyor  bak aşağıdakilrin hepsi müslüman cennete ahlak var burdamı yok haysiyetsiz omurgasız namusatan yoksun müslümanlar SULALENİZDEN UTANIN GELMİŞ BU PİS REZİL DİNİ SAVUNUYOR BURDA

idamedin.jpgansinind%C4%B0z%C4%B0ndentahr%C4%B0kolantecavuzcum%C3%9Csl%C3%9Cmanlar.jpg

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Hankah yazdı:

Arıca biz müslümanlar,

Sizin gibi kadınlara bir fahişe gözüyle bakmıyoruz.

Adsız.png

Anlama özürlü, gri hücreleri pek gelișmemiș forumdaș. 

Yazdıklarımdan ne anladınız ?

Sizlerin istediği șekilde hareket etmeyen kadınları değil, tüm kadınları sex objesi gören Sizlersiniz.

Türkeyedeki herhangi bir kerhaneye gidip kendi gözlerinizle görün. Oraya takılanların 99% müslümandır. 

Bizzat kendiniz șahit olun, ki böyle boș beleș konușmayı belki bırakırsınız.

Sakın ola bana onların gerçek müslüman olmadıklarını sayıklamayı kalkmayınız.

Böyle laflara karnımız tok. 

Kadınları fahișe gibi görmüyormuș, bence onları itaat etmek zorunda olan mallar olarak görüyorsunuz.

Bu arada ne oldu șu bizim sorulara, onları keçi mi yedi ?:D

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
22 saat önce, kavak yazdı:

İkisinin arasında ne gibi bir fark var ?
Teknik olarak erkek açısından ikisi de aynı sayılır. Ama yok, Sizdeki zihniyete göre eșiniz Size itaat etmek zorunda.

Onun veto etmek gibi bir hakkı yok.
Fahișe ise Size kök söktürür; parayı vermezseniz avcunuzu yalarsınız.

O beğenmediğiniz fahișe ekmek parasını kazanıyor sonuçta. Herșeyden önemlisi, Türkiye gibi cinselliğin  bastırıldığı ülkelerde, erkeklerin kafayı yemesini önlüyor.

Bence takdir edilmeleri gerekir.

Burda fahişeliği övüp övüp,

toplumun yapısını bozmaya çalışıyorsun farkındamısın ?

genç kızlara böyle mi örnek oluyor siz atayist ler ?

Malesef senin gibi hödükler yüzünden ortalık fahişe dolu !

Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, Hankah yazdı:

Burda fahişeliği övüp övüp,

toplumun yapısını bozmaya çalışıyorsun farkındamısın ?

genç kızlara böyle mi örnek oluyor siz atayist ler ?

Malesef senin gibi hödükler yüzünden ortalık fahişe dolu !

Konuyu saptırma, sivri zeka.

Onları övdüğüm falan yok, bunlar acı gerçekler.

Cinselliği Siz dindarlar böyle bastırırsanız, herkesin özel hayatına karıșırsanız, bunlar kaçınılmaz olur.

Hödük sensin, sürekli masturbasyon yapacağına, git önce bir kadınla tanıș ve seviș. Cinsellik nedir öğren.

Dediğim gibi doğru en yakın kerhaneye, oradaki dindar kardeșlerinize gidip sorun bakalım.

Neden oraya gidiyorlarmıș ?!

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, kavak yazdı:

Konuyu saptırma, sivri zeka.

Onları övdüğüm falan yok, bunlar acı gerçekler.

Cinselliği Siz dindarlar böyle bastırırsanız, herkesin özel hayatına karıșırsanız, bunlar kaçınılmaz olur.

Hödük sensin, sürekli masturbasyon yapacağına, git önce bir kadınla tanıș ve seviș. Cinsellik nedir öğren.

Dediğim gibi doğru en yakın kerhaneye, oradaki dindar kardeșlerinize gidip sorun bakalım.

Neden oraya gidiyorlarmıș ?!

Bence iğrençsin

Kendi kızın böyle birşey yapsa nasıl karşılardın ?

İğrençsin !

Sitelerde Paylaş
24 dakika önce, Hankah yazdı:

Bence iğrençsin

Kendi kızın böyle birşey yapsa nasıl karşılardın ?

İğrençsin !

Neden sașırmadım bu cevaba ?!

Bunu kadınları hizmetçi, erkeğin sözünden çıkmayan birisi olarak algılayan kiși söylüyor.

Ben Size  boșuna kerhaneye gidip oraya takılanlara, neden gittiklerini sorun demedim.

Oraya giden dindar kardeșleriniz, iș evlenmeye gelince, nedense el değmemiș kadın isterler.

Niye acaba ?

Çünkü kadınların gözünüzde zerre kadar değeri yokta, ondan.

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, kavak yazdı:

Neden sașırmadım bu cevaba ?!

Bunu kadınları hizmetçi, erkeğin sözünden çıkmayan birisi olarak algılayan kiși söylüyor.

Ben Size  boșuna kerhaneye gidip oraya takılanlara, neden gittiklerini sorun demedim.

Oraya giden dindar kardeșleriniz, iș evlenmeye gelince, nedense el değmemiș kadın isterler.

Niye acaba ?

Çünkü kadınların gözünüzde zerre kadar değeri yokta, ondan.

Noldu verecek cevap bulamadın dimi ?

Bulamazsında zaten ?

Siz atayistler ateist kimliğiniz aldında her türlü pisliği meşrulaştımışsınız.

Sırf bu yüzden islamın getirdiklerine karşısınız.

Sitelerde Paylaş
Şimdi, Hankah yazdı:

Noldu verecek cevap bulamadın dimi ?

Bulamazsında zaten ?

Siz atayistler ateist kimliğiniz aldında her türlü pisliği meşrulaştımışsınız.

Sırf bu yüzden islamın getirdiklerine karşısınız.

Ne bulamaması salak ?

Ben kızımı ve oğlumu bilinçli bir șekilde yetiștirdim. Onlara güvenim tam.

Cinsellik nedir, siz bilmezsiniz ama onlar gayet iyi bilirler.

Korunmasını da iyi bilirler. İkisi de yetișkin bireylerdir.

Benim kızımın Sizin gibi cahillerle de iși olmaz, bu kesin.

Her konuyu onlarla konușurum.

Ama Siz bunları anlamazsınız, bu da kesin.

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Hankah yazdı:

Bu tür kişileri cevaplarla beslemeyin, gördüğünüz yerde raporlayın. Yazdıklarından çocuk olduğu anlaşılıyor ve siz bu çocuğa laf yetiştiriyorsunuz... Forumda olmaması gereken bu kişilere cevap vererek forumun kirlenmesine katkı sağlamayın...

Sitelerde Paylaş
  • 2 months later...

Köle olduğunu nerden çıkardın ki ?

Erkeğin kadın üzerinde hakları olduğu gibi kadınında erkek üzerinde vazifeleri vardır. 

Mesela kadının ev işlerine bakması gerekirken,erkeğinin ona yardım etmesi gerekir.

Tabi sen gidip menemen yapmasını bile bilmeyen kendini beğenmiş bir kadın alirssan hiçbir halt yaptıramazsın o ayrı. 

Veya erkeğinin kadınını haksız yere dönmesine peygamber efendimiz kıyamette davacı olur.

Kadına İslamiyetten çok değer veren başka bir din yoktur !

Cahiliye döneminde kız çocuklarını diri diri kızgın kuma gömmüyormuydular ?

Ama peygamber kız çocukları omuzuna alıp oyun oynuyordu.

Sonuç olarak ben düşüncelerimin neresi sapıkçaymış? 

A tabi siz aydınlar karılarınızı kısacık eteklerine ortada at gibi gezdirip milletin ona bakmasına razı oluyorsunuz doğru değil mi?

Asıl sapıtmişlar sizsiniz ancak farkında değilsiniz. 

Peygamberin kız çocuklarıyla nasıl oynadığını biliyoruz 9 yaşındaki ayşeyi bi güzel becermesi gibi, sübyancı sapığın müridleri sizi.

Sitelerde Paylaş

Sen kadınla erkeği eşit olarak görebilirsin.

Ama gerçekte böyle birşey yoktur.

Bu Allahın koyduğu bir kanundur.

Kadınlar itaat etme üzerine yaratılmış varlıklardır. Erkek ise yönetim üzerine.

Tabiki ahirette kadının kıskançlığı olmayacaktır. Eğer kıskançlığı olsa orası farklı bir yer olur.

Ha sen buna inanmazsın,o ayrı

Zaten dinde de zorlama yoktur.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...