Jump to content

Recommended Posts

Bunun yayginligini anlayabilmek icin ne zamandir yazmak istiyorum ve bu konudan bizarim.

Turkiye'de bulundugum zamanlar pederin evinde kaliyorum. Semtimiz her ne kadar henuz istanbul'un baska kesimleri kadar koylulesmemisse de her gece en az 1 defa seri sekilde silahla ates edilme sesi duyuluyor. Bu bazen gecede 3-4 defa bile oluyor. Ben yasadigim hic bir ulkede boyle birseyle karsilasmadim. Bireysel silahlanmanin cok daha kolay oldugu ulkelerde yasayan arkadaslarimdan dahi boyle birsey duymadim. Sizlerin yasadigi yerlerde de ortaya cikiyor mu bu nocturnal magandalar?

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

Ankara'da öyle bir derdimiz yok çok şükür. Şu yaşıma kadar hiç denk gelmedi.

Ama adamların kendileri kalaşnikof gibi. Karanfil sokakta normal yere otursam olmaz, GOP'de sosyetik takılsam olmaz. AVM'ye gitsem kıro+başörtülü karısı+çocuk olayı.

Rahat oturabildiğim bir tek Bilkent filan gibi öğrencilerin çoğunlukta olduğu yerler. İstanbul'da da öyle bir sorun yok. İstiklal'de filan takılıp, hiç kıro görmeden eve/otele dönüş yapabiliyorsun (Turistik olması o açıdan iyi). İzmir de iyi diyorlar.

Ankara Kıroların başkenti. Nereye gidersen git, ne kadar paraya kıyarsan kıy o yerde mutlaka, masaların birinde 3 tane izmandut gibi kapkara sakallı, sağa sola nahoş nahoş bakan yeni zengin veya çakma zengin, cep telefonlu bi de marka giyinmiş cipi filan olan tipler var.

1 haftadır filan eve kapanmış vaziyetteyim. Bundan sonra sırf ODTÜ'de filan takılmayı düşünüyorum.

Sitelerde Paylaş

Ankara'da öyle bir derdimiz yok çok şükür. Şu yaşıma kadar hiç denk gelmedi.

Ama adamların kendileri kalaşnikof gibi. Karanfil sokakta normal yere otursam olmaz, GOP'de sosyetik takılsam olmaz. AVM'ye gitsem kıro+başörtülü karısı+çocuk olayı.

Rahat oturabildiğim bir tek Bilkent filan gibi öğrencilerin çoğunlukta olduğu yerler. İstanbul'da da öyle bir sorun yok. İstiklal'de filan takılıp, hiç kıro görmeden eve/otele dönüş yapabiliyorsun (Turistik olması o açıdan iyi). İzmir de iyi diyorlar.

Ankara Kıroların başkenti. Nereye gidersen git, ne kadar paraya kıyarsan kıy o yerde mutlaka, masaların birinde 3 tane izmandut gibi kapkara sakallı, sağa sola nahoş nahoş bakan yeni zengin veya çakma zengin, cep telefonlu bi de marka giyinmiş cipi filan olan tipler var.

1 haftadır filan eve kapanmış vaziyetteyim. Bundan sonra sırf ODTÜ'de filan takılmayı düşünüyorum.

Ben hem Ankara hem İstanbul'da yaşadım. İstanbul da hanzo/kro kaynıyor, başkentten daha iyi durumda değil yani. İstanbul'da üstelik, düzensizlik, çarpık kentleşme, kalabalık, trafik zirvede. Ben Ankara'yı tercih ederim, daha modern bir şehir edası veriyor bana. Fakat, Türkiye'de nereye gidersen git, çomarlardan kurtulma imkanın yok. Herifler her yerdeler, görünce midemiz kaldırmıyor iğrenç yaratıkları. Aldıkları her soluk Dünya'ya zarar döl israflarının. 

Sitelerde Paylaş

Silah seslerini bende çok duyuyorum. O sağa sola havaya silah sıkanların çoğunluğu akp nin milisleri.

AKP nin milislerine polis bir şey diyemiyor. Çünkü hemen görevden atıyorlar.

Türkiye bokunda boğuluyor. Ülke AK partisinin magandalarının elinde.

Sitelerde Paylaş

Ala ala, Yetki var mı peki? Adamı tutup Ztsem, Polise saldırmış sayılır mıyım?

Madem konu açıldı, şunlar anahtar kavramlar, araştırın: HÖH(Halk Özel Harekat), Ak Silahlanma, SADAT

http://www.haberdar.com/analiz-haberler/turkiye-de-silah-edinebilme-h47889.html

http://www.haberdar.com/gundem/bekci-kadrosu-ak-milisler-icin-mi-h50340.html

(VPN kullanın, Haberdar yasaklı)

Sitelerde Paylaş

Önemli olan o. Bunların yetkisi var mı yok mu?

- Okudum. Hepsi saçmalık. İşinize bakın bence.

Bence meselenin vahametini biraz küçümsüyorsunuz. Bunları yapanlar öyle sadece keyfine zaman geçirmek için yapmıyorlar.

Amaç belli. Kendinden olmayanlara göz dağı vermek. Siyasi otorite bunlara göz yumdukça, ki öyle gözüküyor, bunlar bununla yetinmeyeceklerdir.

Gelen Islami fașizmin ayak sesleri bunlar, küçümsemek büyük bir yanılgı olur.

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ayayk sesleri 20 sene önceydi. Sende uyan artık.

Şu linke bakınız:

https://www.yahoo.com/style/melania-trump-smolders-cocktail-dress-next-hijab-clad-emine-erdogan-213658585.html

- Ben hafif, belirli oranda örtünmeye bir şey demiyorum. Da makas filan yok mu? Bu kadının vücudu nasıl hava alacak? Derinin hava alması lazım. Bir de yanındaki bayanların görüntüsüne bakılırsa, içerisi sıcak olmalı. Yani Kadın vücudunun rahat etmek ile ilgili hiç mi talebi olmamaz? BU kadar barbarca bir uygulama var mı? 1)

2) Eski zamanlarda milletin annesi, kız-kardeşi hamamdan kız seçmeye giderlermiş. Evlilik de erken yaşta, görücü usulü yapılırmış. Diyelim ki evlenmeye karar verdim. Kız beni görüyor. Da ben kızı nasıl göreceğim. Beğenip beğenmediği ses tonundan filan mı anlayacağım?

Hayvan herifler bi de 27 mayıs başlığı açmışlar tartışıyorlar. Adam sana cumhuriyet verdi, hürriyet verdi, medeniyet verdi daha kenan evren avatarı ile filan geziyor. Okula gitmediniz tamam da, hiç mi beyin diye bi şey yok. Beynine nöron enjekte ettiğimin herifleri yaw

tarihinde leonardo18 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...