Jump to content

Y-CHP'nin yeni rezaleti

Recommended Posts

Selahattin Demirtaş(Küçük Emrah)'ın Türkiye'nin birliği, bütünlüğü? Adalet, barış, demokrasi? Tuncay Özkan ironi yapmıştır umarım.

Bu söylemlerin farklı bir kurgusal evrende geçiyor olması gerekiyor.

PKK ile, Apo ile yakın olan 'Küçük Emrah'ın Türkiye'nin bütünlüğünden, birliğinden söz etmesi...

Komik.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 40
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

18 dakika önce, Allahsız Kitapsız yazdı:

Atatürk'ün partisi olduğu iddia edilen bir partideki şahıs niçin ve hangi amaçla Kürtçe bir tweet atar? Kürtçe bu ülkenin ikinci resmi dili falan mı? Bir Türk ülkesinde neden bir siyasi parti mensubu böyle bir şey yapar?

Bunun Kürt düşmanlığıyla alakası yok. Bu tweet İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Rusça ya da Arapça olarak yazılmış olsaydı yine aynı tepkiyi gösterirdik.

Aynen öyle eline sağlık. 

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, malta erigi yazdı:

Westside ile allahsiz, cok tatlisiniz. Evlenin siz bence, yavru kurtlariniz olur.

Bu iki ırkçıyı da raporluyorum. İkisinin de bu forumda yeri yok, faşist forumlara gitsinler, ağızlarından salyaları orada akıtsınlar...

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Phaselis yazdı:

Bu iki ırkçıyı da raporluyorum. İkisinin de bu forumda yeri yok, faşist forumlara gitsinler, ağızlarından salyaları orada akıtsınlar...

Türklüğü övmek faşistlikmi? Atatürk herzaman Türküm derdi ve Türklüğü överdi sende git ozaman Atamın kurduğu ülkede yaşama git pkklı forumlarına orda anır

Sitelerde Paylaş
Just now, meola147 said:

Türklüğü övmek faşistlikmi? Atatürk herzaman Türküm derdi ve Türklüğü överdi sende git ozaman Atamın kurduğu ülkede yaşama git pkklı forumlarına orda anır

Ulan öküz Anadolulu! Sen Ataturk'ü anlamayı hayal bile edemezsin. 

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, meola147 yazdı:

Burada yapılan Türklüğü övmek değil, başka bir etnik kökene nefret kusup aşağılamak. Pek Türkçüsün ama Türkçe bilmiyorsun... Neyse seni de rapora ilave edelim ve öbür faşistlerle birlikte seni de kapının önüne koysunlar.

Sitelerde Paylaş
13 dakika önce, malta erigi yazdı:

Ulan öküz Anadolulu! Sen Ataturk'ü anlamayı hayal bile edemezsin. 

Bunu diyene bakarmısın ya Atatürk yaşasaydı sizin gibilerin düşüncesini silerdi. Laflarına dikkat et ayrıca sen burda hakaret etmeye çalışınca haklı çıkmıyorsun insan olduğundan şüpheliyim

Ayrıca phaleis benim bir ırka nefret kustuğum yok vatan hainlerine düşmanım okadar.türküm desek KENDİ ÜLKEMİZDE HEMDE faşist oluruz kürdüm desek özgürlük olur işe bak TÜRKiye cumhuriyeti burası. 

tarihinde meola147 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
3 saat önce, poiuz yazdı:

Hayır.

Size göre Kürt eşittir PKK.

Daha doğrusu AKPye oy vermeyen Kürt eşittir PKK.

İslamı bırakabilmişsin ama islamdaki faşist düşünceyi bırakamamışsın.

Tabi haklısın

Kürtlere biraz daha özgürlük hakkı tanıylım

Ülkenin anasını iyice s.ksinler.

tarihinde Hankah tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Burda hiç kimse Türklüğünle övünüyorsun diye birşey demedi. Türklük neden övünülecek birşey, senin emeğinle aldığın birşey mi ki, şans eseri bu topraklarda doğmuşsun, senin elinde birşey degil... Ama bu ayrı konu.

Sen burda bütün Kürtleri PKKlı terörist olarak gösterdiğin için eleştiriliyorsun. Ben veya herhangi biri Kürt vatandaşlarımızla ister Kürtçe yazışır, ister Japonca... Sana ne?

Kürtçe konuşmak/yazışmak PKKlı olmak mı???

Birleşmek, beraberlik birbirine böyle ince nezaketlerle ilerler.

Siz ama...

ABDye "bölüyor yönetiyor" diyorlar ya

ABD gibi Tayyip de bölüp yönetiyor. Alevi, Sünni, Türk, Kürt, dinli dinsiz vs...

Yeter artık!!!!

Bize bölünmek değil birleşmek gerek!!!

tarihinde poiuz tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
21 dakika önce, poiuz yazdı:

Burda hiç kimse Türklüğünle övünüyorsun diye birşey demedi. Türklük neden övünülecek birşey, senin emeğinle aldığın birşey mi ki, şans eseri bu topraklarda doğmuşsun, senin elinde birşey degil... Ama bu ayrı konu.

Sen burda bütün Kürtleri PKKlı terörist olarak gösterdiğin için eleştiriliyorsun. Ben veya herhangi biri Kürt vatandaşlarımızla ister Kürtçe yazışır, ister Japonca... Sana ne?

Kürtçe konuşmak/yazışmak PKKlı olmak mı???

Birleşmek, beraberlik birbirine böyle ince nezaketlerle ilerler.

Siz ama...

ABDye "bölüyor yönetiyor" diyorlar ya

ABD gibi Tayyip de bölüp yönetiyor. Alevi, Sünni, Türk, Kürt, dinli dinsiz vs...

Yeter artık!!!!

Bize bölünmek değil birleşmek gerek!!!

Zaten yıllardır bu devlet için savaşan ve yöneten kürtler sanki  kürtçe konuşsunlar diyor oldu şuna bak kürtçü seni. Bence kürt diye bişey yok ve teröristlerdir çoğu ama şöyle bişey var anlamaya çalış önce...bir kürt  kendini Türk hissetmeldir onlara lafımız yok Atatürk ne mutlu Türküm diyene demiyormu? Bu ülke Türklerindir. çok kürtçe konuşmak istiyorsaydınız savaşıp emeğinle devlet kurup yıllar boyu ülke yönetseydiniz. Biz birleşmeye karşı değiliz azıtan çok kişi var ve birleşmeye karşı olan senin zihniyetindekiler. 

Sitelerde Paylaş

Adamlara, Kürtçe konuştu diye küfür edeceksin, Kürtçe konuşan Türkleri teröristlikle suçluyacaksın...

Sonra bu adam neden bizimle beraber yaşamak istemiyor diye şaşıracaksın.

Size göre:

Müslüman kafirden üstün

Erkek kadından üstün

Türk Kürtten üstün

Vs.

Birileriyle eşit olmaya hiç yanaşmıyorsunuz :-))

Milleti bölmek için elinizden geleni yaptınız!

Ben zaten sizden ümidi kestim. 

Çocuklarınızı da Tayyibin eğitim sistemi daha gerilere götürecek...

Kısaca zaten bölüneceğiz!

Sitelerde Paylaş
22 saat önce, Allahsız Kitapsız yazdı:

Bu partiye Atatürk'ün partisi diyen açık ve net gerizekalıdır.

Ama o gerizekalıların hepsi atatürkün  partisi diye chp ye oy verdi bu seçimde ?

Aziz nesin pek haklı değil gibi duruyor buna nedersin ?

tarihinde Hankah tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
30 dakika önce, meola147 yazdı:

Zaten yıllardır bu devlet için savaşan ve yöneten kürtler sanki  kürtçe konuşsunlar diyor oldu şuna bak kürtçü seni. Bence kürt diye bişey yok ve teröristlerdir çoğu ama şöyle bişey var anlamaya çalış önce...bir kürt  kendini Türk hissetmeldir onlara lafımız yok Atatürk ne mutlu Türküm diyene demiyormu? Bu ülke Türklerindir. çok kürtçe konuşmak istiyorsaydınız savaşıp emeğinle devlet kurup yıllar boyu ülke yönetseydiniz. Biz birleşmeye karşı değiliz azıtan çok kişi var ve birleşmeye karşı olan senin zihniyetindekiler. 

Uwww.... Bu tam kafatasçıymış.

Bence bütün Kürtleri sabun yapıp kökten kurtulalım yavru kurt. 

Nasıl çözüm?

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, meola147 yazdı:

Sabun bile olmaz onlardan. 

590766b7635a5_images(34).jpg.ef35664aee3f77d10fa8d1997ea8ea4a.jpg

590766acba3be_images(33).jpg.001c45a4fa3c343fc4f3d1eb315bb040.jpg

Siz ne tür ailelerde, ortamlarda büyüyorsunuz da bu hale geliyorsunuz bilmiyorum ki...

Gerçekten çok ürkütücü düşünceleriniz var. Irkçılık hastalıktır, dilerim tez zamanda bu hastalığından kurtulursun.

Hani atılacaksın, burası kesin ama ben yine de oku diye yazıyorum.

Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Siz ne tür ailelerde, ortamlarda büyüyorsunuz da bu hale geliyorsunuz bilmiyorum ki...

Gerçekten çok ürkütücü düşünceleriniz var. Irkçılık hastalıktır, dilerim tez zamanda bu hastalığından kurtulursun.

Hani atılacaksın, burası kesin ama ben yine de oku diye yazıyorum.

Muhtaç olduğum felan yok bu foruma atılsamda sorun yok.Yazılarımdan bir kişi bile etkilense yeterlidir.Atılırsam Türklüğümle, onurumla atılırım.sizin gibi arap avrupa veya kürt yalakarla durmaktan iyidir

Sitelerde Paylaş

Pisliğin yazdığı son yazılara bakın... Irkçı olduğundan bile haberdar değil... Faşist nedir diye sorsan, cevap veremez. O hala  evrenlere sığmaz Türklüğü ile övünüyor. Beyinsiz mahluk... Türk olmak, Pakistan'lı olmaktan, Mozambik'li, Fildişi Sahil'li, Moğolistan'lı ya da Yukarı Volta'lı olmaktan daha ileri değil... Hepsi insan..

İğrenç, aşşağılık insanlar sizi kim yetiştiriyor da ortalığa salıyor? Nihayet en sonunda "evet" oyunu siz verip Recebin mücadelesini de siz, sizin  ideolojiniz, milliyetçi kesim halletti. Türklüğe, Atatürkçülüğe en başta siz ihanet ettiniz... Siz Recebin kucağına oturmuş, alçak şerefsizlersiniz... Onun ideolojisinden daha iğrençsiniz... Ben "evet" oyu vermedim demek sizi kurtarmaz... O aşşağılık Devlet'e oy verip onu milletvekili yapmış olmanız, onun kadrolarını meclise getirmeniz, Recebi kazandırma suçunu işlediniz demektir... 

Sitelerde Paylaş

Irk , tür, cins ,gibi özelliklerimizde hiç bir tasarrufumuz yok , tasarrufumuz olmayan konularda övünmek de yersiz olur.

Bireylerin kim olduğuna bakmaksızın onları eğrisi ,doğrusu ile eleştrirebilmeli (eleştiri edebi adabı içerisinde) fikrimizi

söyleyebilmeliyiz .

Zıtlıkları bu forumdaki insanlar bile hazmedemez ise , başka hangi forum ,ortam kaldırabilir?  

tarihinde Sinner and innocent tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...