Jump to content

Dinsizleri Sapkinlikla Suclayanlara Bakin

Recommended Posts

Dinsizleri Sapkinlikla Suclayanlarin Yasam Tarzina Bakin:

Iste cinsellige ac insanlarin kendi gibi ac kalmamislara olan kiskancliginin sonucu:

"Gerdek gecesinde damat dehşeti

KONYA'da gerdek gecesinde ilişkiye girdiği eşi 25 yaşındaki B.Ç.'nin bakire olmadığını öne süren 26 yaşındaki Nuri Çetin, genç kadını babasına ait tabanca ile ağzından yaraladıktan sonra başına bir el ateş ederek ağır yaralandı.

eşi B.'şe bir el ateş ettikten sonra yatak odasında bulduğu ruj ile aynaya ?Anne, baba sizi çok seviyorum. Kız bozuk çıktı? yazdıktan sonra başına bir el ateş açtı."

http://www.milliyet.com.tr/default.aspx?aT...Date=26.05.2008

:(:lol::(:lol: Manyak lan bunlar!!

Bizden uzak dursunlar da birbirlerini istedikleri kadar vursunlar

tarihinde C3PO tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

bir gerdek gecesi faciası da ben anlatmazsam çatlarım..

bu yazıyı daha önce forumun bir yerine yazmıştım..oradan alıntı yapayım da şuraya koyayım..al gerdek faciası..

Turbo Şeyh

14 yaşındaki kızla gerdeğe giren kerameti cinsel gücünden menkul 80 yaşındaki bir şeyh, tam 60 kez cinsel ilişkide bulunmuş! Kıza acımasa 100’e bile çıkarmış!

VALLAHİ biz de İlahiyat Profesörü Süleyman Uludağ’ın yalancısıyız! Hürriyet’in haberine göre, Vakit gazetesinin, 14 yaşındaki kızı taciz ettiği iddiasıyla tutuklanan yazarı Hüseyin Üzmez ile ilgili görüş aldığı Prof. Süleyman Uludağ, ’Sufi Gözüyle Kadın’ adlı kitabında böyle anlatıyor.

Kitabında cinsel gücün keramet olduğunu iddia eden Prof. Uludağ, ’Hak erenler ve Allah dostları’nın cinsel yönden ’tam ve mükemmel’ erkekler olduğunu öne sürüyor. PROF. Uludağ kitabında, Ahmet Cam Nameti adlı 80 yaşındaki bir şeyhin, bekaretini bozduğu 14 yaşındaki kızla, gerdek gecesi 60 kez cinsel ilişkiye girdiğini de anlatıyor. Sedidüddin Muhammed Gaznevi’ye dayandırılan rivayete göre, 60 sortiye rağmen hızını alamayan 80 yaşındaki şeyh kıza, "Eğer sana acımamış olsaydım, bu sayıyı 100’e çıkarırdım.

Artık annen bir daha ’Kızımı 80’lik bir ihtiyara vermek istemem’ diyemezdi" demiş! BREH, breh, breh! Bırakın bir insanın tenasül uzvunu, seks shoplarda satılan oyuncaklardan olsa bu kadar ilişkiye dayanmaz erir! Akıl var mantık var! Bırakın ön sevişmeyi falan her ilişki 5 dakika sürse, 60 ilişki 300 dakika sürer. Her ilişki arasında da 5 dakika mola verse -Hani şeyh turbo olduğu için 5 dakika mola yeter diyelim!- 300 dakikada öyle yaz, etti mi 600 dakika! Yani 10 saat! 80 yaşındaki şeyh, yatsıdan sonra işe başlasa, 60 ilişki sabaha dek sürer. Gel de inan! ..nokta..

Sitelerde Paylaş

afyyon tarrafında bir gelenek vardır : "Gerdek gecesi kullanılan çarşaf, ertesi gün evin dışına asılır" .

Bu hayvanlığın İslam'la ne ilgisi var.

Afyonlular alınmasın ama , Konyalılar adam yetiştiremiyorsa bunda İslam'ın ve Kur'an ın günahı ne ?

konuyu kişiselleştirmek istemem , ama tüm afyonlular öküz olmadığı gibi o adamın müslüman olduğunu da iddia edemezsin.

İnsan olmadığı kesin , O ayının .

Türk Atasözü : Arif olana din gerekmez.

karşınıza çıkan her saçma adet ve hareketi tüm müslümanlara yıkma geleneğinizden vazgeçin artık, ateistforum bunun gibi yüzlerce başlıkla dolu.

forumu sığlaştırıyorsunuz.

ve sizden öğreneceğimiz şeyler azalmaya başladı.

hasan Sabbah'ın kurduğu sahte cennetteki Hurilerle ve ya bekçi askerlerle sizleri bağdaştıran oldu mu hiç bu forumda ?

her gördüğünüz sakallıya dede demeyin, bu forumda nice Tanrısız Dindarlar var, onlarla olan muhabbetimizi engelleyemeyeceksiniz .

iyi günler..

Sitelerde Paylaş
afyyon tarrafında bir gelenek vardır : "Gerdek gecesi kullanılan çarşaf, ertesi gün evin dışına asılır" .

Bu hayvanlığın İslam'la ne ilgisi var.

Afyonlular alınmasın ama , Konyalılar adam yetiştiremiyorsa bunda İslam'ın ve Kur'an ın günahı ne ?

konuyu kişiselleştirmek istemem , ama tüm afyonlular öküz olmadığı gibi o adamın müslüman olduğunu da iddia edemezsin.

iyi günler..

bu gelenek afyonda mı var?

bu hayvanlık ya,

resmen hayvanlık.

diyecek bişey bulamıyorum.

kadını aşağılayan ve

erkeğğin hayvanlığıyla övünüp mutlu olmasını

sağlayan bi hareket.

olan şey orda kalır.

ayıp bişey ya.

ben böyle geleneğin... :angry:

Sitelerde Paylaş

xislam,

konu ciddi yerlere gidebilecekken , neden hemen taşınıyor ?

1-2 gün daha bu tarafında kalamaz mı forumun ?

yoksa ateistforum yönetimi sadık uygulamalarına devam mı edecek ?

üzüm yemek yerine bağcıyı dövmeye ve üzüm bağını budamaya devam etmeyin ? !

Sitelerde Paylaş

devam edecekseniz , 3. sayfa haberlerini forumda başlık olarak açmak yasaktır gibi bir kural getirin .

Buna ihtiyaç duyulmaya başlandı .

yoksa bu tarz haberleri SABAH'tan , ıvırdan zıvırdan okumaya başlayacağız, ateistforum un sığlaşmasını seyretmesine izin vermemek yerine,

bilmem anlatabildim mi ?

Rhene.

Sitelerde Paylaş
bunda İslam'ın ve Kur'an ın günahı ne ?

Bu konuda haklısın bekaret takıntısının sadece müslümanlarda olduğunu

düşünmek haksızlık olur bu forumda açılan BEKARET adlı topic i

incelediğinizde her düşünceden insanların ateist müslüman agnostik bekaret olayını

aşamadıklarını görürsünüz yinede hiç bir ateist canilik yaparak bakire çıkmadı

diye bir kadın vurmaz

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...