Jump to content

Amerika'da PKK'lilara Erdogan'nin korumalari tarafindan meydan dayagi.

Recommended Posts

Dayağı yemiş hala biji pekeke diyor. İyi olmuş mu. Olmuş olmuş.

- Sen olsan ne diyecektin. Ben burada Biji Pekeke noktasına gelmiş ve bu noktayı aşmış durumdayım.

Zihniyetin nereye gittiğine bak. Fakir semtlerde çoluk çocuk izleyip "oh olsun" diyorlar.

"Biji Pekeke" diyecek tabi. Kaç tane ülke var bu dünyada böyle hayvanlık olur mu?

PKK Türkiye'ye savaş ilan etmiş bir örgüttür. Türkiye Cumhurbaşkanına karşı bayrak sallayamaz beyler. Hiiç demokrasi memokrasi anlatmayın.

ABD başkanı gittiği herhangi bir yerde IŞİD bayrağı ile karşılanıyor mu? ABD'liler IŞİD bayrağı ile karşılanmayı kabul ederse, Türkiye cumhurbaşkanının PKK bayrağı ile karşılanmasını kabul ederiz.

Artisliğin lüzumu yok.

- Ben buna cevap vermeye gerek duymuyorum. İsmini de şüpheliler listeme ekliyorum. Bingel'i de ekliyorum.

Ahh ah. Zeka seviyeniz bu kadar ne yapalım. Bunu belirtince, geri zekalı deyince küfür etmiş oluyoruz öyle mi?

Gerzek (sıfat Geri zekâlı)  herif sana ağır gelen kelimeler değil, gerçekler. Öyle olmasaydı güler geçerdin. Özgürlükçüydünüz ne ara muhafazakar oldunuz? Dönekler (sıfat İnanç ve düşüncesini değiştiren, sözüne güvenilmeyen, caygın, kaypak (kimse), kahpe
"Esasen bende kabahat ki sizin gibi dönek insanlarla yola çıkmışım." - O. C. Kaygılı). 

Eğer küfürlerin bir anlamı varsa ve o anlamlar gerçeğe dokunuyorsa, kusura bakmayacaksın. O küfür dediğin kelimenin diğer kelimelerden bir farkı yoktur gözümde. 

Ve evet küfürsüz derdimi anlatamıyorum cühela herif

- Ludovico, Ben sistem geliştirdim. Gizli AKP'li / MHP'li olduğunu fark ettiğim kişileri not ediyorum. ve bu kişilerin iletilerini okumayı bırakıyorum. Doğrudan bana hitap etmedikleri sürece de başlıklarını yanıtlamıyorum. Sana da aynısını öneririm. BUrada küfür etmenin hiçbir anlamı yok. Zaten sanal ortam. Bunlar AKP'nin iş verdiği 30'lu yaşlarda işsiz kişilikler, hatta AKP'li nine filan da olabilirler. değmez yani.

Neyse Belki ciddi biri gelir diye, AKP'nin Şiddet geçmişine bakalım:

http://edition.cnn.com/2017/05/18/europe/erdogan-security-prior-incidents/index.html

- Bunlar zamanında BM'de de olay çıkarıp bu sefer kendileri dayak yemişler. Soma olayını filan zaten biliyoruz.

Robes, senle iyi kötü bir hukukumuz oldu. Başlık ülkenin bir numaralı adamın korumalarının davranışı ile ilgilidir. teorik olarak seni-beni temsil eden adamın çevresinin, yabancı bir ülkedeki davranışı söz konusu. + 7-8 kişiler 2'si de bayan, + Amerikadalar, + gösteri yapmak Türkiye'de bile (teorik olarak) herkesin hakkı.

Ben direkt okuduğun, beslendiğin medya ne onu anlamış durumdayım.

Keltoş adamın konuşmasını büyük harflerle buraya ekle, altına Türk Bayrağı, Atatürk resmi filan da koy da Pekeke'liler iyice anlasın buranın Osmanlı toprağı olduğunu. (meda böyle bir şey işte)

- "Burasi Bizim" diyor bir de. Sen göründüğün adamsan, bana bu ifadeyi açıklamakla başla bakalım "Burası bizim", bi elinde de Türk bayrağı.

Ne diyim? Maşallah hepinize, Allah nazardan saklasın. Da burada noktalayalım. neticede ateist forumdayız.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 146
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Ahh ah. Zeka seviyeniz bu kadar ne yapalım. Bunu belirtince, geri zekalı deyince küfür etmiş oluyoruz öyle mi?

Gerzek (sıfat Geri zekâlı)  herif sana ağır gelen kelimeler değil, gerçekler. Öyle olmasaydı güler geçerdin. Özgürlükçüydünüz ne ara muhafazakar oldunuz? Dönekler (sıfat İnanç ve düşüncesini değiştiren, sözüne güvenilmeyen, caygın, kaypak (kimse), kahpe
"Esasen bende kabahat ki sizin gibi dönek insanlarla yola çıkmışım." - O. C. Kaygılı). 

Eğer küfürlerin bir anlamı varsa ve o anlamlar gerçeğe dokunuyorsa, kusura bakmayacaksın. O küfür dediğin kelimenin diğer kelimelerden bir farkı yoktur gözümde. 

Ve evet küfürsüz derdimi anlatamıyorum cühela herif

- Ramazan yaklaştıkça da forumda gürültü azalıyor fark ettiysen. Zaten Haziran sonuna kadar burada önemli bir hareket bekleme.

Ben beklentisiz olarak haber paylaşmaya filan geliyorum (aşırı cahiller, dünya medyasını filan bilmiyorlar, Türk basını ne derse ona inanıyorlar)

Bu da Forbes'un haberi: Washington Valisi filan saldırıyı eleştirmiştir. Basında "Türk başbakanının korumaları barışçıl protestoculara saldırdı" diye geçiyor. Bizde (bakmadım ama) "Kafir PKK'lılar fena halde, kahraman ve delikanlı korumalar tarafından, yeniçeri gibi dövüldü" diye maşetler çıkmıştır bugün.

https://www.forbes.com/sites/anderscorr/2017/05/18/next-time-turkey-comes-to-town-mobilize-the-riot-police/#554ac1d84d41

Alın bakın yani. sadaka değil, dünya basını (Ermenilerin ve masonların kontrolünde olandan)

Sitelerde Paylaş

Böyle bir davranışı desteklemek hangi aydın insana yakışır? Kaba kuvvet hangi derde derman olmuş, hangi sorunu çözmüş bu zamana kadar? Adam Oylarımızı çaldı! Baskı altında yaşıyoruz! İfade özgürlüğümüz yok! Adamın köpekleri bir de gitmiş A.B.D de olay çıkarıyor! Bizi rezil etmeye devam ediyorlar! Barbarlar gibi tekme tokat dalmak ne demektir ya? Bunu aydın hiçbir insana yakıştıramam! Oh olsun ne demek. Tanıyor musunuz o insanları? Neyi savunduklarını biliyor musunuz? Hiç dinlediniz mi? Evet ben de dinlemedim. Onlar bize bomba atsınlar, biz de onları tanklarla ezelim. Sonra onlar sivilleri öldürsün. Biz de komandolarla Boğazlarını keselim. Vatan millet Sakarya! Ver Mehteri! 21. YY da yaşıyoruz ve insanlar konuşarak anlaşabilmeli!!

Sitelerde Paylaş
10 hours ago, Ludovicotechniq said:

Özgürlükçüydünüz ne ara muhafazakar oldunuz? 

İşte bana en ağır küfür bu. Ne özgürlükçüsü oğlum? Nerden çıktı bu?

Bir sosyaliste özgürlükçü dersen, demokrat dersen en ağır hakareti etmiş olursun. Biz liberallerin anladığı anlamda özgürlükçü değiliz. Liberallerin anladığı anlamda demokrat hiç değiliz! Biz eşitlikçi ve devrimciyiz.

Sovyetler Birliği varken, batı medyası Sovyetler'den batıya iltica eden hainlerin haberini "özgürlüğü seçti" diye verirdi. Hamdolsun öyle bir özgürlüğü henüz seçmedim. Seçmem de.

10 hours ago, leonardo18 said:

Robes, senle iyi kötü bir hukukumuz oldu. Başlık ülkenin bir numaralı adamın korumalarının davranışı ile ilgilidir. teorik olarak seni-beni temsil eden adamın çevresinin, yabancı bir ülkedeki davranışı söz konusu. + 7-8 kişiler 2'si de bayan, + Amerikadalar, + gösteri yapmak Türkiye'de bile (teorik olarak) herkesin hakkı.

Ah be Leom. Mesele bu basitlikte olsa keşke. 

Tayyip Erdoğan ABD'ye, şu PYD bokunu temizleme niyetiyle gitti. Zor bir işti, olmayacağını herkes biliyordu ama en azından amaç buydu. ABD'li ibneler ne yaptı? Türkiye cumhurbaşkanının karşısına PKK'lıların dikilmesine müsaade etti. Özgürlük gak guk deme bana Leo. Çocuk masalı anlatma.

Tersini düşün. Bu sktiğimin Suudi Arabistan'ı IŞİD'i destekliyor değil mi? Bu soktuğumun ABD'lileri Suudi Arabistan'a gidiyor değil mi? Hah. ABD üst düzeyinden bir kelle Suudi Arabistan'ı ziyarete gittiğinde onun karşısına IŞİD'i destekleyen üç beş herif çıkartıp IŞİD bayrağı sallarlarsa ne olur? Bunu sakince düşün, sonra gel tekrar konuşalım.

ABD'de PKK'lıların dövülmesi sembolik bir olaydır. Kalbi Türkiye'den yana atan hiç kimse bu olayı eleştiremez. Görüntü kötüymüş, şuymuş buymuş. Hepsi boş laf. Orospu ABD'liler adam olsaydılar, Türkiye Cumhurbaşkanının karşısına terörist destekçilerini çıkarmasaydılar. Oradaki kargaşanın sorumlusu ABD'dir.

Sitelerde Paylaş
11 hours ago, leonardo18 said:

- Sen olsan ne diyecektin. Ben burada Biji Pekeke noktasına gelmiş ve bu noktayı aşmış durumdayım.

Zihniyetin nereye gittiğine bak. Fakir semtlerde çoluk çocuk izleyip "oh olsun" diyorlar.

"Biji Pekeke" diyecek tabi. Kaç tane ülke var bu dünyada böyle hayvanlık olur mu?

- Ben buna cevap vermeye gerek duymuyorum. İsmini de şüpheliler listeme ekliyorum. Bingel'i de ekliyorum.

- Ludovico, Ben sistem geliştirdim. Gizli AKP'li / MHP'li olduğunu fark ettiğim kişileri not ediyorum. ve bu kişilerin iletilerini okumayı bırakıyorum. Doğrudan bana hitap etmedikleri sürece de başlıklarını yanıtlamıyorum. Sana da aynısını öneririm. BUrada küfür etmenin hiçbir anlamı yok. Zaten sanal ortam. Bunlar AKP'nin iş verdiği 30'lu yaşlarda işsiz kişilikler, hatta AKP'li nine filan da olabilirler. değmez yani.

Neyse Belki ciddi biri gelir diye, AKP'nin Şiddet geçmişine bakalım:

http://edition.cnn.com/2017/05/18/europe/erdogan-security-prior-incidents/index.html

- Bunlar zamanında BM'de de olay çıkarıp bu sefer kendileri dayak yemişler. Soma olayını filan zaten biliyoruz.

Keltoş adamın konuşmasını büyük harflerle buraya ekle, altına Türk Bayrağı, Atatürk resmi filan da koy da Pekeke'liler iyice anlasın buranın Osmanlı toprağı olduğunu. (meda böyle bir şey işte)

- "Burasi Bizim" diyor bir de. Sen göründüğün adamsan, bana bu ifadeyi açıklamakla başla bakalım "Burası bizim", bi elinde de Türk bayrağı.

Ne diyim? Maşallah hepinize, Allah nazardan saklasın. Da burada noktalayalım. neticede ateist forumdayız.

Sonunda galiba senin yaptığın gibi bir kara liste yapacağım. Fakat sıkıntı şu, burası forum. Dışarıdan gelen insanlar, burada birbirlerine sözle bağlı insanların tartışmalarını okuyor. Bu beyinsizler umrumda değil; varolan tartışma ortamını sürekli canlı tutup, dışarıda bolca bulunan bu primatların iddialarına cevap vererek, kafası karışmış insanları daha kararlı hale getirmek için yazıyorum. Çünkü bu şerefsizlerin ağzına bakan binlerce genç insan var. CHPnin kemik kitlesinden olan bu dangalak ulusalcılar bazılarının anası bazılarının babası.Bu gençlerin evlerine farklı bir fikir girmezken burada yazdığım şeyler bir kaç sıyırık kişiye farklı bir düşünme yolu açacaksa bu aptallarla sabaha kadar tartışırım sıkıntı yok. 

tarihinde Ludovicotechniq tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bunlar saniyor ki ABD bizi korur falan. Boyle dusunmek cok buyuk bir hata. Eger Türkler kilicini cekerse Suriye'de de Amerikalilar PKK'yi koruyamaz. TSK ve ÖSO kemire kemire uzerlerinden gecer.

Bu da güzel fantezi, ne yazıkki ancak fantezi olabilir canım. Bir de efekt falan ekleyin, mehter marşıyla bayraklı konvoylarınızı falan stüdyoya alıp çekin tam olsun. Gerçekler ve hayaller...

Yavşak herifler, fare deliklerinde allah yok diye bağırıyoruz. Yönetici iplerimizi verse, emniyet izimizi bulsa bu topraklarda topunuzun sülalesini siker üstüne de haber yapıp polisi kahraman ilan ederler. Siz nasıl bir ülkede yaşadığınızı zannediyorsunuz da kürtlerin zulüm görmediğine kendinizi inandırmışsınız

Gerçekten de yaparpar, o kaygıdan dolayı ben foruma her girdiğimde VPN kullanıyorum. Önlem alın, adminlerin ip'leri vermeme gibi bir politikası olsa da kendi tedbirizi alın derim. 

Bu yüzden kim iktidarda olursa olsun , YPG'nin elinde ki topraklari son cm karesine kadar feth etmeliyiz. Zamani geldiginde buda gerceklesecektir. Amerikada PKKlilara olan saldiri , gelecege yönelik bir isarettir. Persembenin gelisi , carsambadan bellidir.

''Feth etmek'' nedir? Hangi yüzyılda yaşıyorsun, imparatorluk mu bu? Foruma şöyle salak salak herifler üşüşüp de kültür dozajını dibe indiriyorlar. 

Sitelerde Paylaş

Böyle bir davranışı desteklemek hangi aydın insana yakışır? Kaba kuvvet hangi derde derman olmuş, hangi sorunu çözmüş bu zamana kadar? Adam Oylarımızı çaldı! Baskı altında yaşıyoruz! İfade özgürlüğümüz yok! Adamın köpekleri bir de gitmiş A.B.D de olay çıkarıyor! Bizi rezil etmeye devam ediyorlar! Barbarlar gibi tekme tokat dalmak ne demektir ya? Bunu aydın hiçbir insana yakıştıramam! Oh olsun ne demek. Tanıyor musunuz o insanları? Neyi savunduklarını biliyor musunuz? Hiç dinlediniz mi? Evet ben de dinlemedim. Onlar bize bomba atsınlar, biz de onları tanklarla ezelim. Sonra onlar sivilleri öldürsün. Biz de komandolarla Boğazlarını keselim. Vatan millet Sakarya! Ver Mehteri! 21. YY da yaşıyoruz ve insanlar konuşarak anlaşabilmeli!!

Bu olay nereden baksan hayvanlıktır, eşşekliktir. Kendi çiftliğin gibi, kendi çöplüğün gibi ABD'ye gideceksin de korumalarına protestucuları dövme emri vereceksin. Diplomasi nedir, uygarlık nedir, Amerika nedir, alo? Yok. Basmıyor işte.

İşte bana en ağır küfür bu. Ne özgürlükçüsü oğlum? Nerden çıktı bu?

Bir sosyaliste özgürlükçü dersen, demokrat dersen en ağır hakareti etmiş olursun. Biz liberallerin anladığı anlamda özgürlükçü değiliz. Liberallerin anladığı anlamda demokrat hiç değiliz! Biz eşitlikçi ve devrimciyiz.

Sovyetler Birliği varken, batı medyası Sovyetler'den batıya iltica eden hainlerin haberini "özgürlüğü seçti" diye verirdi. Hamdolsun öyle bir özgürlüğü henüz seçmedim. Seçmem de.

Robespierre Mao'cu, Stalin'ci iğrenç bir ideolojiye sahip işte, napacaksın. Bu adamdan, kadın dahil sivil eylemcilerin hoyratça darp edilmesine üzülmesini beklemeyelim, başta özgürlük olgusuna düşman. Ben insanın sağ mı, sol mu olduğundan çok, özgürlükçü mü, baskıcı mı olduğuna bakarım. Şu çağda hala totaliter ideolojilerin güdümünde olan kimseyi de ciddiye almam. Kendisi bilir, sadece Mao'nun toprak reformunda bile kaç milyon insan ölmüş. Komünist rejimler, nazilerden sayıca fazla insanın ölümüne sebep oldular. Bu ideolojilerin ait olduğu yer, tarihin çöplüğüdür.

Tayyip Erdoğan ABD'ye, şu PYD bokunu temizleme niyetiyle gitti. Zor bir işti, olmayacağını herkes biliyordu ama en azından amaç buydu. ABD'li ibneler ne yaptı? Türkiye cumhurbaşkanının karşısına PKK'lıların dikilmesine müsaade etti. Özgürlük gak guk deme bana Leo. Çocuk masalı anlatma.

Özgürlük tabi, müsaade edecek tabi. Orası sizin eski Sovyetler'e benzemez koçum. Orası Ulu Amerika, kudretli özgürlük anıtının dikili olduğu ülke. Orada yürüyüş, gösteri, toplanma hürriyeti var. Orada, sizin hiçbir zaman anlayamadığınız ve de ulaşamayacağınız olgu, 'medeniyet' var. Bal gibi de müsaade edecekler. ABD'de, El Kaide'nin yayın organı olan magazin baskı yapabiliyor, serbestiyet de ne serbestiyet. Biraz öğren.

Tersini düşün. Bu sktiğimin Suudi Arabistan'ı IŞİD'i destekliyor değil mi? Bu soktuğumun ABD'lileri Suudi Arabistan'a gidiyor değil mi? Hah. ABD üst düzeyinden bir kelle Suudi Arabistan'ı ziyarete gittiğinde onun karşısına IŞİD'i destekleyen üç beş herif çıkartıp IŞİD bayrağı sallarlarsa ne olur? Bunu sakince düşün, sonra gel tekrar konuşalım.

Bunlar, ''parlamentoya HDP'yi alıyorsak IŞİD'i de alalım'' diyen şapşal Perinçeğin, yol kenarındaki yağmur çukuru kadar anlamsal ve mantıksal derinliğe sahip olan, kasma&zorlama analojileri. Şu cümleyi nereden tutsan elinde dökülüyor, her köşesinden akılsızlık fışkırıyor. Bir kere IŞİD eşittir PKK mantığı sökmez oralarda, geç onu.

İkincisi, Suudi Arabistan'ın böyle bir duruma nasıl müdahele edeceğini bilmem ama, her hakükarda, ABD başkanının korumaları müdaheleye karışmaz. Onların işi ve görevi değil. 

ABD'de PKK'lıların dövülmesi sembolik bir olaydır. Kalbi Türkiye'den yana atan hiç kimse bu olayı eleştiremez. Görüntü kötüymüş, şuymuş buymuş. Hepsi boş laf. Orospu ABD'liler adam olsaydılar, Türkiye Cumhurbaşkanının karşısına terörist destekçilerini çıkarmasaydılar. Oradaki kargaşanın sorumlusu ABD'dir.

O nasıl bir laftır, onları ABD'mi karşına çıkardı? ABD'mi kurguladı, kumpas kurdu senin başkanına. Kendi kendine bir grup protestocu belirivermiş işte, ABD'nin sorumluluğu onları korumaların darp etmesinde karşı korumaktır.

tarihinde Godless Crusader tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

'' YPG'nin kadınları senin ezik ninelerin gibi sadece mermi taşımıyor. ''

Kurtuluş savaşında mermi taşıyan kadınlara bile hakaret edildi. Bunu da ilk kez  görüyorum.

Bu ruh hastalarının nasıl bir nefretle dolu olduğunu göstermesi açıdan güzel bir örnek.

Lan oğlum bu PYD veya ne ne boksa, mükemmel batı modeli kadın erkeklerin eşit olduğu bir medeniyet kurmuş ise  ( bilmiyoruz ya sanki nasıl yaşadıklarını:D) ne diye buralarda vakit harcıyorsunuz. Hicret edin oralara. ''Gavat'', ''ırkçı, faşist'' dediğiniz ulusalcılardan kurtulursunuz hem.

Sitelerde Paylaş

Sen eski AKP li değil misin? Ayrıca ateist bile değilsin. Bir de başkalarını gizli akp-mhp'li olmakla suçluyorsun.

tarihinde Yurt tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Türk bayrağı tutuyor,senle aynı dili konuşuyor diye bir islamcıyı kendine yakın olarak görme,çünkü o islamcı,çünkü kutsallık maskesi altında arapçılık yapan o arapçı Atatürkün,Atatürkçü düşüncenin,laik Türkiyenin en büyük düşmanıdır.

Sitelerde Paylaş
5 hours ago, Godless Crusader said:

Robespierre Mao'cu, Stalin'ci iğrenç bir ideolojiye sahip işte, napacaksın. Bu adamdan, kadın dahil sivil eylemcilerin hoyratça darp edilmesine üzülmesini beklemeyelim, başta özgürlük olgusuna düşman.

Sen o Mao'ya da o Stalin'e de kurban ol. İbiş.

ABD'de, El Kaide'nin yayın organı olan magazin baskı yapabiliyor, serbestiyet de ne serbestiyet. Biraz öğren.

Yemin et! Araştırdım öyle bir yayın yok. El-Kaide'nin yayın organı El Risaliyet diye birşey var. ABD'de gerçekten basılıyor mu? Adam gibi bir kaynak getir de bu palavrana inanalım. PKK'nın yayın organı olan "Demokrasi" isimli günlük gazete de Türkiye'de yayınlanıyor. Sen de El-Kaide ve bulabilirsen IŞİD'in ABD'de yayınladığı yayınların listesini getir. Tabii bir de senden ABD'de senatoya seçilmiş bir IŞİD'li isim isteyeceğim. Zahmet olmazsa.

kincisi, Suudi Arabistan'ın böyle bir duruma nasıl müdahele edeceğini bilmem ama, her hakükarda, ABD başkanının korumaları müdaheleye karışmaz. Onların işi ve görevi değil. 

Denemek bedava. Al eline bir IŞİD bayrağı herhangi bir batı ülkesine girmeye çalış bakalım ne oluyor.

O nasıl bir laftır, onları ABD'mi karşına çıkardı? ABD'mi kurguladı, kumpas kurdu senin başkanına. Kendi kendine bir grup protestocu belirivermiş işte, ABD'nin sorumluluğu onları korumaların darp etmesinde karşı korumaktır.

Valla senin hoşuna gidecek laf etme mecburiyetim yok Haçlıcığım. Neyse o. Sktiğimin ABD'si istese o PKK'lıları çok rahat engellerdi. Özellikle gönderiyorlar cumhurbaşkanının önüne. Artislik çekiyorlar akılları sıra. Zopayı yiyince biraz akılları başlarına gelmiştir. ABD toprağında PKK'lıları koruyamıyorlar, Suriye'de nasıl koruyacaklar acaba. Nını-nınıın. Gerilim müziği.

Sitelerde Paylaş

- Keşke o kadar basit olsa ama değil. Bunlar bizimle aynı dünyada yaşamıyorlar.

Ekonomik krizi ele alalım: Onlar açısından dış Dünya'nın Siyonist güçlerin ve deccal zamanını getirmek isteyen şeytani güçlerin işi.

BOP var: Orta doğunu 80'e bölmüşler (80 mi?)

- İsrail devleti kurulacak, İran'a kadar her yer Yahudilerin olacak.

- DÜnyayı illuminatiler yönetiyor ve bunlar şeytana tapıyorlar.

- Rusya (Putin) en büyük devlet adamı ve Rotaryen Batı'ya karşı direnip bize de yardım ediyor (NİHAHAHA)

- Evrim ve komünizm inananları saptırmak için icat edilmiş şeytani yalanlardır.

En sevdiğim:

- Tayyip Yeni-Osmanlı'yı kuruyor. Nazi Almanlar (Ne?/What?) Osmanlının dirilmesini istemedikleri için masonik CHP'yi kullanıyorlar.

- Darbe girişimini kendileri yapmadılar, Tayyibin eski bir numaralı müttefiği, Siyonistlerin oyununa geldiği için yaptı.

Böyle bir şizofreni var. Dolayısıyla Robes gibi adamlarla tartışamazsın. O şimdi Türk ırkının geleceğini güvenceye almak, Deccalin gelişine engel olmak için, PKK'lıları öldürmek gerektiğini düşünüyor.

Yani ikisi kadın, 5-10 kişi, ABD'de gösteri yapamaz değil. Türk basını şiddet seviyor. Orada o şiddet görüntülerini 40 kere TV'den geçirtip, sonunda keltoş adamın gizli bilgileri açığa çıkartmasını dinletip, halka gaz vermeye devam etmek sorunu var. Dediğim gibi bunlar kan görmeyi sever. Çocuklarının kan görmesini de isterler. Şu anda zaten iyice kopmuş vaziyetteler. O yüzden zaman ayırma. Şeytani güçlerle savaşıyor herifler. Seni-beni, hepimizi kötülük güçlerinden kurtaracaklar daha. Osmanlı olacaklar. Türk ırkını kurtaracaklar.

Sitelerde Paylaş

Konuyu PKK'yı sevmek ya da sevmek konusuna indirgemek, onu sulandırmak olur, burada kimse kimseyi PKK sempatizanlığı ile suçlayamaz.

Asıl konu; medeni bir ülkenin Cumhurbaşkanının korumaları, gittiği ülkede rezillik çıkarabilir midir.

Amerika Özgür bir ülke, herkesin protesto etme hakkı var ve bu batının en önem verdiği değerlerden birisi, şimdi siz bu özgürlüğü vatandaşlarına sağlamış bir ülkede kısıtlamaya kalkarsanız hem de son derece kıro yöntemlerle, o ülkenin hükümetini yok saymış, hakaret etmiş olursunuz, herşeyden önce diplomasiye, devlet adabına sığmaz çirkefe çirkeflik yapmak.

Birileri vatandaş olarak bu yöntemi benimseyebilir ama gerçek bir devletin bunu yapma lüksü yoktur, bazı arkadaşlar Amerikan başkanının Suudi Arabistan'da IŞİD'liler tarafından protesto edilmesi örneğini vermişler, son derece yanlış bir benzetme, bir kere IŞİD protesto etmez öyle bir gelenekleri yok, IŞİD pusu kurar, suikast yapar.

Protestocu kalabalık zaten Amerikan kanunlarına göre orada eğer Türk heyetine zarar veren bir eyleme başvursalardı o polisler bizimkileri değil onları tartaklıyor olacaktı, suçun kriteri niyet değil gerçekleşmesidir hukukta, hiç kmse protestoya gelen bir kalabalığı yargılayıp infaz etme yetkisine sahip değil hele de başka bir ülkede ve onların kanunlarına rağmen.

Aslında tartışılır bir konu da değil bildiğin rezillik. 

Sitelerde Paylaş

Canlı bombanın sakallısı sakalsızı, kadını erkeği olmaz. TR için pkk=ışid. Hatta pkk TR için birincil tehdittir.

İnsanların canına kasteden, Türkiye düşmanı oluşumlara düşünce boyutunda olsa bile gösterdiğiniz tolerans tam bir gaflet.

Sitelerde Paylaş
21 hours ago, Ludovicotechniq said:

Ulan adamlar HAKLILAR. Bunu anlamak için 30 tane üniversite okumaya gerek yok.

Adam forumdan atıldı ama bunu alıntılamakta sakınca yok. Adam PKK haklı diyor. Bu şahsı PKK'lı olmakla itham mı etmiş oluyoruz? PKK'ya hak veren bir insan PKK'lı sayılmasın mı?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...