Jump to content

Amerika'da PKK'lilara Erdogan'nin korumalari tarafindan meydan dayagi.

Recommended Posts

Yemin et! Araştırdım öyle bir yayın yok. El-Kaide'nin yayın organı El Risaliyet diye birşey var. ABD'de gerçekten basılıyor mu? Adam gibi bir kaynak getir de bu palavrana inanalım. 

E seni kıracak değiliz ya, madem o kadar meraklandın, al sana totişşş gibi 2014 baskısı, İngilizce.

https://azelin.files.wordpress.com/2014/04/inspire-magazine-issue-12.pdf

Okuyup iki şey öğrenirsin, aydınlanırsın, belki benim gib gaddar haçlılara karşı nasıl kadim bir mücadele vereceğine dair tavsiyeler falan edinirsin. 

PKK'nın yayın organı olan "Demokrasi" isimli günlük gazete de Türkiye'de yayınlanıyor. 

Hakkaten lan, Özgür Gündem vardı noldu ona? Aslı Erdoğan falan. Yemezler. Siz kim, basın hürriyeti kim.

Soktuğumun ABD'sinin osuruk tarikatlarının saçma sapan sembolleri. Bu mu koruyacak ulan seni? Al sana kudretli özgürlük anıtı;

Mithras-Legacy.jpg

Adamda bir Amerika düşmanlığı var, vay anasını... Nedir oğlum ABD ile alıp veremediğin, tamam dış politikasını biz de sevmiyoruz da yani... ABD uçakları evini falan bombalamış olsa biraz hak vereceğim bu kinine. Sen o şanlı heykeli öp de başının ucuna koy. 

- Keşke o kadar basit olsa ama değil. Bunlar bizimle aynı dünyada yaşamıyorlar.

Ekonomik krizi ele alalım: Onlar açısından dış Dünya'nın Siyonist güçlerin ve deccal zamanını getirmek isteyen şeytani güçlerin işi.

BOP var: Orta doğunu 80'e bölmüşler (80 mi?)

- İsrail devleti kurulacak, İran'a kadar her yer Yahudilerin olacak.

- DÜnyayı illuminatiler yönetiyor ve bunlar şeytana tapıyorlar.

- Rusya (Putin) en büyük devlet adamı ve Rotaryen Batı'ya karşı direnip bize de yardım ediyor (NİHAHAHA)

- Evrim ve komünizm inananları saptırmak için icat edilmiş şeytani yalanlardır.

En sevdiğim:

- Tayyip Yeni-Osmanlı'yı kuruyor. Nazi Almanlar (Ne?/What?) Osmanlının dirilmesini istemedikleri için masonik CHP'yi kullanıyorlar.

- Darbe girişimini kendileri yapmadılar, Tayyibin eski bir numaralı müttefiği, Siyonistlerin oyununa geldiği için yaptı.

Böyle bir şizofreni var. Dolayısıyla Robes gibi adamlarla tartışamazsın. O şimdi Türk ırkının geleceğini güvenceye almak, Deccalin gelişine engel olmak için, PKK'lıları öldürmek gerektiğini düşünüyor.

Yani ikisi kadın, 5-10 kişi, ABD'de gösteri yapamaz değil. Türk basını şiddet seviyor. Orada o şiddet görüntülerini 40 kere TV'den geçirtip, sonunda keltoş adamın gizli bilgileri açığa çıkartmasını dinletip, halka gaz vermeye devam etmek sorunu var. Dediğim gibi bunlar kan görmeyi sever. Çocuklarının kan görmesini de isterler. Şu anda zaten iyice kopmuş vaziyetteler. O yüzden zaman ayırma. Şeytani güçlerle savaşıyor herifler. Seni-beni, hepimizi kötülük güçlerinden kurtaracaklar daha. Osmanlı olacaklar. Türk ırkını kurtaracaklar.

Valla takdir etmek lazım seni de, ben bile bunların zihniyetini bu kadar güzel özetleyemezdim. Bu kafayla nasıl rahat yaşıyorlar onu da merak ediyorum, mesela her yola çıktıklarında İsrail'in drone'ları tarafından vurulma paniği falan yaşıyorlar mı, ABD markalı kutu içecek aldıklarında şeytani haçlıların kendilerini zehirlemek için içine lanetli iksir falan karıştırdıklarından endişe ediyorlar mı... 

Sitelerde Paylaş
  • İleti 146
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

İşte bana en ağır küfür bu. Ne özgürlükçüsü oğlum? Nerden çıktı bu?

Bir sosyaliste özgürlükçü dersen, demokrat dersen en ağır hakareti etmiş olursun. Biz liberallerin anladığı anlamda özgürlükçü değiliz. Liberallerin anladığı anlamda demokrat hiç değiliz! Biz eşitlikçi ve devrimciyiz.

Sovyetler Birliği varken, batı medyası Sovyetler'den batıya iltica eden hainlerin haberini "özgürlüğü seçti" diye verirdi. Hamdolsun öyle bir özgürlüğü henüz seçmedim. Seçmem de.

Ah be Leom. Mesele bu basitlikte olsa keşke. 

Tayyip Erdoğan ABD'ye, şu PYD bokunu temizleme niyetiyle gitti. Zor bir işti, olmayacağını herkes biliyordu ama en azından amaç buydu. ABD'li ibneler ne yaptı? Türkiye cumhurbaşkanının karşısına PKK'lıların dikilmesine müsaade etti. Özgürlük gak guk deme bana Leo. Çocuk masalı anlatma.

Tersini düşün. Bu sktiğimin Suudi Arabistan'ı IŞİD'i destekliyor değil mi? Bu soktuğumun ABD'lileri Suudi Arabistan'a gidiyor değil mi? Hah. ABD üst düzeyinden bir kelle Suudi Arabistan'ı ziyarete gittiğinde onun karşısına IŞİD'i destekleyen üç beş herif çıkartıp IŞİD bayrağı sallarlarsa ne olur? Bunu sakince düşün, sonra gel tekrar konuşalım.

ABD'de PKK'lıların dövülmesi sembolik bir olaydır. Kalbi Türkiye'den yana atan hiç kimse bu olayı eleştiremez. Görüntü kötüymüş, şuymuş buymuş. Hepsi boş laf. Orospu ABD'liler adam olsaydılar, Türkiye Cumhurbaşkanının karşısına terörist destekçilerini çıkarmasaydılar. Oradaki kargaşanın sorumlusu ABD'dir.

- Yanlışsın, TC basınından gaza gelmişsin o zaman. söylediğimi geri alıyorum.

- Orası Amerika. Türkiye gibi değil. Gay-lezbiyen protestocu da olabilir. Bildiğim kadarıyla orada gösteri yapmak için izin şartı bile yok. Sen-Ben 3-5 kişi daha getirip orada çırılçıplak soyunadabilirdik. Özgürlükler ülkesi demelerinin sebebi bu.

2) Senin orada yetkin yok. Küfür bile edemezsin. Amerikan polisi elini bile sürmese orada adabınla oturacaksın. Korumanın tek yetkisi, biri gerçekten Başbakana saldırırsa, ABD polisini geçebilirse, O zaman müdahele etmetir.

3) Sivilde ne kadar işsiz / amele varsa koruma yapmışlar herhalde. 100 kişi filan varlar. bunların gitmesi/gelmesi hep para. Kaddafi'de yoktu o kadar koruma. (Karılara da maşallah bu kadar gereksiz, gerizekalı tipi doğurmayı nasıl beceriyorlar o da benim hayret ettiğim bir mesele)

4) 5-10 kişiler 2'si de bayan. Manyak mısınız siz? Bi de tempo filan tutuyorlar "Recep Tayyip Erdpğan" diye. Kime tempo tutuyorsun? Amerikalılar Recep'e mi oy veriyor? Kendi ülkende bile değilsin.

5) Soma'da maden işçisini dövdüler. 3-4 ay önce BM'deki güvenlikçilerden dayak yemişler. Bunların arpası çok geliyor. Birazını almayı versin. 300 spartalıdaki Leonidas gibi. Tayyip ölse ne olur? Başka bi salafist getirirsin, o yönetir, olur biter. 6) Tayyibi kim niye öldürsün? Darbe filan dediler. Asker bunlara darbe yapmaz ki. 70 ve 80 darbesini yapanlarla, MHP'lilerle 1'e 1 aynı kafadalar. İçerde ve dışarıda düşmanları yok. Noluyoruz yani? Dİktatör bile olsa, Batının 40 sene sonra hatırlayacağı rezillikler yapıyor. AKP'yi günün birinde unutacaklar. Bunların bu öküzlüklerini unutmayacaklar. "Türk" konusu kafalarında bunun gibi veya Hollanda'ya girmeye çalışan AVM çalışanı olarak yerleşecek.

6) Ben diyorum, kamera yok, makam yok, diplomasi yok, bir şey yok. 5 kişiye beş kişi girilir. Hayvanlık yapmalarına da gerek yok. Sen oraya bilerek ve isteyerek şiddet uygulamak "Bakın PKK'ya destek vermeyin biz adamı böyle yaparız" demek için gitmişsin. Yani öküzsün, faşistsin, magandanın kralısın, sığırsın, Ben Türk olarak bu adamları tanımıyorum. Geçen hastaneden ilaç aldım. Tamam. Ama ben bu herifleri tanımıyorum. Böyle devlet adamı olunur mu? Hayvan oğlu hayvan.

- Sudi Arabistan ve Iran diktatörlükle yönetilen ülkelerdir. İşid'i tayyip destekliyor PKK'ya karşı. MHP'li kesime sor: "iyi yapıyor" derler. küçük zihniyet böyle bir şey. Sudi Arabistan'ın da bir takım sebepleri vardır. Aynı zeka düzeyine ait, benzer gerekçelerle destekliyor adam. Sen kendi cumhurbaşkanına bak. Sudiler niye desteklemesin?

- Tabi ki de hiçbir şey olmaz. Sudi Arabistan'da gösteri hakkı var mı bilmiyorum. İşin teknik yönleri olabilir. Hemen önünde değil, Ama Bush'Un gittiği her yerde (tabi ki) gösteri yapıldı. Hakaretler edildi, Ankra'da bile "şehre katil geliyor" lafları edildi.

Karar alacaksın. "Ben devlet adamı mıyım? diktatör müyüm? Kasımpaşa'da çete reisi miyim?" diye sorabilmesi lazım.

(+ o kadar korumaya nereden para veriyor, ülkede kriz var, millet otelini / dükkanını satıyor, adam oraya 1 bölük hıyar götürüyor, 5 tane yeter benim bildiğim. bu nedir?)

7) bir de üstüne başörtülüleri konuşturuyorlar. (Amerika'da yaşayıp da hijapla dolaşan tiplerden. "Para lazım" diyip gidiyor. Ama ülkesini de bırakmıyor, şeriatla yönetilsin istiyor.

Lahavlevela Kuvette yaw... cık cık cık

- İyi de adamlar haklı. "Terörist Erdoğan" diyorlar. Doğru. Erdoğan teröristtir.

- ABD'li ne yapsın bide yaw. Zenci polis neye uğradığını şaşırdı. göstericiler su mu atmasın diye uğraşıyor, sonra bi bakıyor, takım elbiseliler göstericilere saldırıyor. BU yasal açıdan suçtur. O oranın göstericisi. Senin saldırma yetkin yok. + Türkiye'de olsa, Türkiye de öyle bir yasal hakkın yok. Hukuka aykırı. Hukuk ne demek biliyormusunuz?

Sitelerde Paylaş

İnternet dergisi lan bu. Billur mu geçiyon.

İnternetse internet kardeşim, fiziksel baskı şeklinde olmasa da ABD müsade ediyor mu etmiyor mu? Sen ona bak.

https://en.wikipedia.org/wiki/Inspire_(magazine)#United_States

Şu yukarıdaki linkten alıntı yapıyorum:

''The magazine is not banned or necessarily illegal. In May 2013, U.S. Attorney Barry Grissom told students during an event at Wichita State University that authorities monitor extremist groups' websites, including Inspire.''

Yaşasın hürriyet! 

tarihinde Godless Crusader tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
1 hour ago, Godless Crusader said:

İnternetse internet kardeşim, fiziksel baskı şeklinde olmasa da ABD müsamma ediyor mu etmiyor mu? Sen ona bak.

La oğlum internette yayınlanan dergi ABD'de yayınlanıyor diye bize mi yutturmaya kalktın? Ha, ama hayal aleminde yaşayan ruh hastası benim öyle mi? Sigigit! Sge!

Sitelerde Paylaş

Sonunda galiba senin yaptığın gibi bir kara liste yapacağım. Fakat sıkıntı şu, burası forum. Dışarıdan gelen insanlar, burada birbirlerine sözle bağlı insanların tartışmalarını okuyor. Bu beyinsizler umrumda değil; varolan tartışma ortamını sürekli canlı tutup, dışarıda bolca bulunan bu primatların iddialarına cevap vererek, kafası karışmış insanları daha kararlı hale getirmek için yazıyorum. Çünkü bu şerefsizlerin ağzına bakan binlerce genç insan var. CHPnin kemik kitlesinden olan bu dangalak ulusalcılar bazılarının anası bazılarının babası.Bu gençlerin evlerine farklı bir fikir girmezken burada yazdığım şeyler bir kaç sıyırık kişiye farklı bir düşünme yolu açacaksa bu aptallarla sabaha kadar tartışırım sıkıntı yok. 

- Yanlış bir yaklaşım. Bunlar Twitter ve Facebook üzerinde çok aktifler. Hatta bütün günlerini Facebook üzerinden propganda yaparak geçiren"yeni Osmanlı Gençliği" gibi örgütleri bile var. Tamamen fanatik insanlar, ve o yönde herkesi ve kendilerini yoğurup duruyorlar. Psikolog olsan yine uğraşma derim. Çünkü bu dünyanın insanı değiller. Masonluğun ve Siyonizmin kendileini tehdit ettiğini ve Erdoğan'In yeni Osmanlı İmparatorluğu kuracak olan bir kurtarıcı olduğuna inanıyorlar. Fanatiklerle uğraşılmaz. he he de geç.

Sitelerde Paylaş

La oğlum internette yayınlanan dergi ABD'de yayınlanıyor diye bize mi yutturmaya kalktın? Ha, ama hayal aleminde yaşayan ruh hastası benim öyle mi? Sigigit! Sge!

Lan Robes, bazen senin ciddi zihinsel bunalımların falan mı var merak ediyorum. Saksı çalışmıyor mu?

İnternette basılınca, Amerikan okur kitlesine hitap eder şekilde, üstelik ABD devletinin bilgisi ve denetimi dahilinde olmasına rağmen otoriteler yasaklamak gibi bir karar almayınca, ABD'de yayınlanmış olmuyor mu? Nerde yayınlanıyor o, uzayda marslılar için mi yayınlanıyor? 

Sitelerde Paylaş

Bu başlık altında ırkçılık yapan iki kişi forumdan atıldı. Aynı ifadeleri görürsem daha fazlasını da atarım... O nedenle bunu uyarı kabul edip kullandığınız ifadelere dikkat edin...

Haa ayrıca küfür de var, ona da dikkat edilmesi gerek...

- ben yumuşatarak ve çarpıtarak yazıyorum bazen. ama daha çok dikkat etmeye çalışırım.

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, Godless Crusader said:

Lan Robes, bazen senin ciddi zihinsel bunalımların falan mı var merak ediyorum. Saksı çalışmıyor mu?

İnternette basılınca, Amerikan okur kitlesine hitap eder şekilde, üstelik ABD devletinin bilgisi ve denetimi dahilinde olmasına rağmen otoriteler yasaklamak gibi bir karar almayınca, ABD'de yayınlanmış olmuyor mu? Nerde yayınlanıyor o, uzayda marslılar için mi yayınlanıyor? 

Ulan internette herşey yayınlanıyor. Bak biz de Türkçe ateist forum diye bir şeyde yazıp duruyoruz. Cins misin yavrum sen? Çilli misin?

Sitelerde Paylaş

Ulan internette herşey yayınlanıyor. Bak biz de Türkçe ateist forum diye bir şeyde yazıp duruyoruz. Cins misin yavrum sen? Çilli misin?

Bizim devlet, Türkiye hakkında olumsuz bir hava yaratan içerikleri olan herşeyi sıra sıra yasaklıyor, bak Wikipedia, Türkiye'nin IŞİD'e destek verdiğini yazan bir makaleyi kaldırmadığı için yasaklandı. Sıra Ateistforum'a da gelir, şimdilik burda düşük profil takılıyoruz. Senin Rusya ve özellikle Çin'in de yasaklıyor. ABD onay verdi mi verdi, e daha ne?  Hayret adamsın. 

Sitelerde Paylaş

Konuyu PKK'yı sevmek ya da sevmek konusuna indirgemek, onu sulandırmak olur, burada kimse kimseyi PKK sempatizanlığı ile suçlayamaz.

Asıl konu; medeni bir ülkenin Cumhurbaşkanının korumaları, gittiği ülkede rezillik çıkarabilir midir.

Amerika Özgür bir ülke, herkesin protesto etme hakkı var ve bu batının en önem verdiği değerlerden birisi, şimdi siz bu özgürlüğü vatandaşlarına sağlamış bir ülkede kısıtlamaya kalkarsanız hem de son derece kıro yöntemlerle, o ülkenin hükümetini yok saymış, hakaret etmiş olursunuz, herşeyden önce diplomasiye, devlet adabına sığmaz çirkefe çirkeflik yapmak.

Birileri vatandaş olarak bu yöntemi benimseyebilir ama gerçek bir devletin bunu yapma lüksü yoktur, bazı arkadaşlar Amerikan başkanının Suudi Arabistan'da IŞİD'liler tarafından protesto edilmesi örneğini vermişler, son derece yanlış bir benzetme, bir kere IŞİD protesto etmez öyle bir gelenekleri yok, IŞİD pusu kurar, suikast yapar.

Protestocu kalabalık zaten Amerikan kanunlarına göre orada eğer Türk heyetine zarar veren bir eyleme başvursalardı o polisler bizimkileri değil onları tartaklıyor olacaktı, suçun kriteri niyet değil gerçekleşmesidir hukukta, hiç kmse protestoya gelen bir kalabalığı yargılayıp infaz etme yetkisine sahip değil hele de başka bir ülkede ve onların kanunlarına rağmen.

Aslında tartışılır bir konu da değil bildiğin rezillik. 

- Yo Hayır. Ben Asla PKK sempatizanı değilim. Ama duygudaşlık denen bir duygum var. Amerika'da yaşayan, bir şekilde Twitter'den duyup gelmiş, neticede gariban olan adama böyle hayvanca muamele edilmesini doğru bulmuyorum. Bu olaydan önce de yazmıştım. Türkiye, eğer laik bir cumhuriyet olarak kalacaksa ve hukukun üstünlüğü ve daha küçük partilerin meclise girebilmesi gibi, Türkiye'yi Türkiye yapan özellikler devam ederse (veya etseydi) o zaman tamam. Gidemezler eşşek gibi kalacaklar.

- Da görüntülere bakın. Hayır sulandırmıyorum. Şu anda bunlar var. Geldiler, kalıcılar, gitmiyorlar ve İran'dan beter adamlar.

Dolayısıyla ben Güney-Doğu bölgesinin ayrılmasına gayet sıcak bakıyorum.

Washington'da bunu yapan Hakkari'de Şırnak'ta ne yapar? - Kılıçtan bile geçirir, tarih sayfalarında adımızı filan çıkartır. Şu anda bile büyük yıkım var. Savaş var ülkenin doğusunda.

Bi de bağırıyor ordan "size ülke verecekler değil mi?" diye. Vermeleri lazım. MHP'nin birinci AKP'nin ikinci olduğu bir ülkesin. Sen Böyle bir ülkede azınlık olmak ister miydin? Hayvanlığa / Barbarlığa giden yola girmişiz. Ben oranın insanını düşünemez miyim? Benim kişisel / Bireysel düşüncem: "Doğu kürtlere verilsin. Çünkü Zulüm vardır. Ben zulüme karşıyım"

Sitelerde Paylaş

Canlı bombanın sakallısı sakalsızı, kadını erkeği olmaz. TR için pkk=ışid. Hatta pkk TR için birincil tehdittir.

İnsanların canına kasteden, Türkiye düşmanı oluşumlara düşünce boyutunda olsa bile gösterdiğiniz tolerans tam bir gaflet.

Birincil tehdit AKP'dir. PKK'yı zamanında atlattık. İŞİD bitmek üzere. Ama bu görüntüler kalıcı ve tekrar olacak ve bu adamlar ülkeyi beraberlerinde çökertmeden gitmeyecekler. Sizin gibi destekçileri var maşallah. O yüzden birinci tehdit (dünya açısından da) AKP'Nin kendisidir.

Tarih oku biraz. Hitler'i Musolini'yi öğren.

Sitelerde Paylaş

Birincil tehdit AKP'dir. PKK'yı zamanında atlattık. İŞİD bitmek üzere. Ama bu görüntüler kalıcı ve tekrar olacak ve bu adamlar ülkeyi beraberlerinde çökertmeden gitmeyecekler. Sizin gibi destekçileri var maşallah. O yüzden birinci tehdit (dünya açısından da) AKP'Nin kendisidir.

Tarih oku biraz. Hitler'i Musolini'yi öğren.

Senden iyi biliyorum ben onları.

Dünya açısından tehditmiş vay anam vay. Neymiş bu akp.

Sitelerde Paylaş

Adam forumdan atıldı ama bunu alıntılamakta sakınca yok. Adam PKK haklı diyor. Bu şahsı PKK'lı olmakla itham mı etmiş oluyoruz? PKK'ya hak veren bir insan PKK'lı sayılmasın mı?

- Yok. Benim prensiplerim var. AKP'den nefret edip de İŞİD'i destekleme ihtimalim yok. Kürt olarak haklılar. Ben Kürt olsam 1 dakika durmak istemezdim. Kürt değilim ama 1 dakika durmalarından yana değilim. Bunların sorunu şu: Bi bok bildiklerini sanıyorlar. Görüntülerde de bunu anlıyoruz. Dediğim gibi doğuda kentler var, mahalleler var, binalar var, insanlar var. Bu adamlar da fanatik insanlar. Bırak ülke yönetmeyi bunların bir siyasal partisi bile olmaması gerekir.

O yüzden ayrılsınlar diyorum.

Tarihi de tam bilelim. Bu zihniyet yüzünden Araplar bugün bile bizden nefret ediyor (Mısırda esnaf bana Türkçe "merhaba" bile dememişti) Yunanlılar çektikleri şeyleri hiç unutmuyorlar. Osmanlı'nın eski topraklarında herkese illallah dedirtmişiz. Bunu Türkleri kötülemek için söylemiyorum. Ama Osmanlı'da da Batılıların emperyalist yaklaşımına benzer ve ondan beter (çünkü daha ilkel) bir yaklaşım varmış. Atatürk bunu bitirdi. Şimdi bunu geri getirdiler. Ama Osmanlı yok. Kürtleri günah keçisi yapacaklar ve Kürtlere zalimce davranacaklar. Ta ki Osmanlı'yı kaşıdıkları gibi bunları da kaşıyıncaya kadar (ya da kaşımayacaklari İran gibi reformcu Müslüman lider filan bekleyece 2067 yuılında filan)

Yani Kürtlerden yanayım. Bunlar gidinceye kadar her zaman zayıftan yanayım.

Sitelerde Paylaş

- İŞİD dergisi bilemem. Ama tartışmaya gerek yok. Basılı olarak da Salafist dergi gazete, ABD'de çıkıyordur. Yasalar öyle.

Sitelerde Paylaş

Bizim devlet, Türkiye hakkında olumsuz bir hava yaratan içerikleri olan herşeyi sıra sıra yasaklıyor, bak Wikipedia, Türkiye'nin IŞİD'e destek verdiğini yazan bir makaleyi kaldırmadığı için yasaklandı. Sıra Ateistforum'a da gelir, şimdilik burda düşük profil takılıyoruz. Senin Rusya ve özellikle Çin'in de yasaklıyor. ABD onay verdi mi verdi, e daha ne?  Hayret adamsın. 

- Makale değil. Ansiklopedi o dediğin. Osmanlı tarihinde ansiklopedi yasaklayan adam olmadı ama bu herifler (sansasyon olsun diye) onu da yasakladılar. GZ'lıların oyunu almayı amaçlayan GZ bir parti işte.

Sitelerde Paylaş

Senden iyi biliyorum ben onları.

Dünya açısından tehditmiş vay anam vay. Neymiş bu akp.

- Evet. Biz Hıristiyanız. İslamın gücünden korkuyoz Olm. Osmanlı olup da bizi şey edecek, hepimizi top yapacak diye korkuyoz. Onun için şey ettiydim. Çünkü top olmak istemiyorum. Sen olsan top olmak ister miydin? İstemezdin. ya tabi tabşi

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...