Jump to content

Amerika'da PKK'lilara Erdogan'nin korumalari tarafindan meydan dayagi.

Recommended Posts

10 hours ago, Godless Crusader said:

tamam sen totaliter bir ideolojiye sahipsin seni de öyle kabul edelim. Peki madem demokrasi ve özgürlüğe falan inanmıyorsun, cinsiyet eşitliğine de mi inanmıyorsun? Ona da inanmıyorsan, hiç değilse görgü kurallarına, kadına ve yaşlıya karşı nezakete de mi inanmıyorsun? Savunmasız kadın ve ihtiyarları linç ediyorlar, ben böyle bir itlik görmedim.  Bir de olaya sembolik olarak yaklaşıyordun, değilmi? Bu, neyi sembolize eder, biliyor musun Robes'cum? Bizim nasıl görgüsüz haydutlar olduğumuzu sembolize eder. Zaten aynen de öyle karşılanmış medyada. 

Nerde oluyor o ya? Savunmasız kadın ve ihtiyarları nerde linç ediyorlar? Böyle birşeye nasıl taraftar olurum? Ne saçmalıyorsun?

Oğlum sosyalistler çok yüksek bir hümanizmaya sahiptirler. Çok belli etmeyiz ama içli çocuklarız lan biz. Nerde yaşlıları linç ediyorlarmış?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 146
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Videoyu tekrar izledim. PKK'lılar önce bir Erdoğan taraftarını dövmüş. Olaylar onun üzerine başlamış. Videonun başında kafası kanayan bir adam var. Onu PKK'lıların dövdüğü açık. Provokasyonu kimin yaptığı da açık ama size göre "yaşlılar ve kadınlar linç ediliyor" değil mi? Nasıl yamuk bir bakış açınız var anlamak mümkün değil.

PKK'lılar o sarı tişörtlü adamı niçin dövmüş? Bu da mı protesto hakkı? PKK ne yapsa hakkı ama ona karşılık vermek faşizm, linççilik, cinsiyetçilik, bokçuluk, püsürcülük. 

Amerikanın Sesi de videoya yeni gelin gibi sarılmış. Çeşitli açılardan bol bol video koymuşlar. Yani biz Suriye'de PKK'yı desteklemekte ne kadar da haklıyız, bu Türkler ne kadar da barbar dercesine veriyorlar provokasyonu.

Gelin gelin, mına koduklarım. Sizi de Pasifik'e dökeriz gerekirse!

Sitelerde Paylaş

Burada ben sadece Olayla ilgili fikirlerimi yazdım.Bunun Dışında Rusyayı Hatalarım kadar sevmesem dahi Büyük Atatürkün vasiyetidir ."Rusya ile aramızı daima iyi tutmalıyız"Nasihatla iktifa edelim .Müsibete maruz kalmayalım derim.Bu açıdan Sayın kardeşim Robespierre katılırım.Yani Suriye konusunda Merkezi Hükümetle mutlaka anlaşılması,İranla Irakla dalaşılmaması,Gerekirse İncirliğin ABD askerine kapatılması.Natodan çıkılmasada üyeligimizin tekrarar incelenmesi.Kardeşim ABD kararını vermiş PKK ya yani YPG ve PYD ye silah yardımı yapılacak.Sen daha ne ööörüp ABD ye gidersin? Gidersende ağır olda seni Adam sansınlar.

- Atatürk filan anlamam. Rusya düzgün ülke olursa, serbest seçim sistemi, basın özgürlüğü getirip emperyalist hedeflerden, Batı'ya karşı KGB'nin gücünden filan yararlanmaktan vaz geçerse, Suriye ve Ukrayna'dan çekilip Doğu-Avrupa'nın geneline huzur verirse, K.Kore'yi desteklemekten vaz geçerse, (...) Türkiye tabi ki Rusya ile de dost olmaya çalışmalıdır.

AB'ye yakınlaşmanın, NATO ittifakının nesini beğenmiyorsunuz? - Küstünüz mü batılılara?

"Çözüm önerin yersiz. Din, etik değerler için bir gereklilik olmadığı gibi, etiğe ve etik olana düşmandır. Bunlara, seküler bir ahlak anlayışı dikte etmek gerekiyor, kuran muran çare değil. O kitabı al, buruşturup çöpe at. Ait olduğu yer ora ortaçağ paçavrasının.

Felsefeyle falan ilgileniyorsun, ahlak felsefesine dair kitap falan öner hiç değilse heriflere. Yok, ben illa ''o günah, yaparsan yerin cehennem'' rotasına gireceğim. Öyle olmaz."

Ben senin için demiyorum. (Quote şeysi yine yok) Bunlara sorsan "Elhamdilülah Müslümanım" derler. Ben işe yarar diyorum. Çocuklarla  Kuran Kursuna gönderilsinler.

"Ne tuhaf adamsın sen Leo, bazen öyle çıkışlar yapıyorsun ki içimden ''bu herif mağarada mı yetişti'' falan diyorum. Neyse.

O adam, gayette şık ve yakışıklı Cem Toker. Yolladığım vidyo, 2015 seçimlerinden sonra çıktığı bir tv programına ait bir klip. Liberal Demokrat Parti'nin eski genel başkanı(kısa süre önce istifa etti). Gayette yakışıklı lan, sana adam mı beğendirecez."

- Tanımam etmem o zaman. mağarada yetişmedim ama TV-Zap olayını yıllar önce bıraktım. Akşam dünya haberlerini (yabancı kanaldan) dinleyip yatıyorum. Arkadaşlarım Kanal B filan izler örneğin. Bende de Discovery filan izlerdim eskiden. Haber olayını genelde dergi okuyarak filan takip ediyorum.

"Bunlar, temelsiz ve dayanaksız iddialar, hatta uydurmalardır. Katar merkezli El Cezire'nin, geçmişte bir sürü skandalı var. Sahneye çağırıp, küçük kızın gözüne bez takarak, yaralı bir aile edası verip Esad rejimine yüklendiği montaj görüntüler. Çıplak elle, kimyasal saldırıya maruz kalmış sivillere 'beyaz beretler'in kamera önü müdahalesi falan. Esad, %70 üzeri oyla seçilmiş, otoriter ve seküler bir devlet başkanıdır. Demokrat olmaktan bir hayli uzaktır, gene de karşısındaki İslamcı teröristlere kolayca tercih edilebilir nitelikte olması, onun seküler rejiminin devam etmesi için gayet mantıklı bir sebeptir. Dış müdahelelerle gitmesinin Suriye'ye hayır getireceğini düşünüyorsan, şimdiki Libya'nın durumuna bir bak derim."

- bizim solcu takımı zamanında Saddam'ı da böyle savunmuştu. Sağcı tayfası da Mısır askeri müdahelesine çok ağlamıştı.

- Bir tek El-Cezire değil (ki sağlam kanaldır, Araplar nasıl yapıyorlar bilmiyorum, BBC veya CNN ile aynı benim açımdan). Bütün haber kaynaklarında var. Esat rejimi halka devlet terörü uyguluyor, Kimyasal silah atıyor. Ülkedeki Rus Subayları da sanki Suriye Rusya'Nın sömürgesiymiş gibi kural tanımadan yaşıyorlar. Zaman buldukça bu haberleri buraya eklerim. Bir kaç (güvenilir) kaynaktan almadığım haberi burada paylaşmam.

"ABD'ye gitmeyeceksen, nereye gideceksin, Rusya'ya mı? Gene aynı hikaye. Onlar da YPG'yi silahlandırıyor. Blok değiştirmek ya da denge yapmak çözüm değil."

- Şu anda gidilecek bir yer yok. Başımızda AKP / Refah Partisi var.

- Bir yere gidilecek olsa, hiçbir yere gidilmez. Oturup Rusya-ABD kapışması nerede nasıl bitiyorsa beklersin, önce kendini düşünürsün, bölgenin Kürtleri ile 100 yıldır alakan yok, şimdi olması için de bir sebep yok.

ABD Tartışması: ABD İŞİD'e karşı koalisyonu yöneten ülke. Bu örgütü ortadan kaldırmak istiyor. Başka da bir şey bilmiyorum.

ABD'ye gitmeyeceksen, nereye gideceksin, Rusya'ya mı? Gene aynı hikaye. Onlar da YPG'yi silahlandırıyor. Blok değiştirmek ya da denge yapmak çözüm değil. 

Başka bir çözüm gösterin o zaman?Rusyanın YPG yi silahlandırmasının nedeni RTE nin Suriyedeki Mezhepçi  açmaz Politikasıdır.RTE olmasa Esadla anlaşarak Rusyayı ikna edeceğimizi düşünüyorum.Yoksa bu işin sonu Kobanide Kürdistan kurulur vee taa İskenderunun talebine kadar uzanır.

- İyi: Engel olun o zaman. da bana sormayın ben size oy vermedim çünkü.

Sitelerde Paylaş

Nerde oluyor o ya? Savunmasız kadın ve ihtiyarları nerde linç ediyorlar? Böyle birşeye nasıl taraftar olurum? Ne saçmalıyorsun?

Oğlum sosyalistler çok yüksek bir hümanizmaya sahiptirler. Çok belli etmeyiz ama içli çocuklarız lan biz. Nerde yaşlıları linç ediyorlarmış?

- Biraz basitleştirelim. Prime time da muhtemelen TC'deki bütün çoluk çocuğun izlediği görüntüler (ve sonundaki sloganlar) insanlığı andıran görüntüler mi, Hayvanca görüntüler mi? Hangisi*

Videoyu tekrar izledim. PKK'lılar önce bir Erdoğan taraftarını dövmüş. Olaylar onun üzerine başlamış. Videonun başında kafası kanayan bir adam var. Onu PKK'lıların dövdüğü açık. Provokasyonu kimin yaptığı da açık ama size göre "yaşlılar ve kadınlar linç ediliyor" değil mi? Nasıl yamuk bir bakış açınız var anlamak mümkün değil.

PKK'lılar o sarı tişörtlü adamı niçin dövmüş? Bu da mı protesto hakkı? PKK ne yapsa hakkı ama ona karşılık vermek faşizm, linççilik, cinsiyetçilik, bokçuluk, püsürcülük. 

Amerikanın Sesi de videoya yeni gelin gibi sarılmış. Çeşitli açılardan bol bol video koymuşlar. Yani biz Suriye'de PKK'yı desteklemekte ne kadar da haklıyız, bu Türkler ne kadar da barbar dercesine veriyorlar provokasyonu.

Gelin gelin, mına koduklarım. Sizi de Pasifik'e dökeriz gerekirse!

- Mutlu oluyorsan benim için sorun yok. Yeter ki mutlu ol.

PKK Rabia yada Rabia FETÖ arasındaki kavgaya Laik Atatütrkçü kesim taraf olup Rabiacıların yanında asla olmamalı .İranı örnek olarak görmeliyiz.Bu arada Denge politikası en faydalı olandır.Güç Dengeden doğar

- Yok denge filan. Bütün salafistlerin M koyyım. Faşist İpnelerin de mına koyyım.

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, leonardo18 said:

- Biraz basitleştirelim. Prime time da muhtemelen TC'deki bütün çoluk çocuğun izlediği görüntüler (ve sonundaki sloganlar) insanlığı andıran görüntüler mi, Hayvanca görüntüler mi? Hangisi*

Garındaşım, oradaki kavganın içinde ben yoktum ki. Beni neye ikna etmeye çalışıyorsun. Ben siyasi bir bakış açısı ile bir yorum yapıyorum.

Ben bir siyasi görüşe sahip olacaksam, öncelikle mensubu olduğum Türkiye devletinin bütün - bütün ama, 80 milyonun tamamı- yurttaşları için en doğru olan politikayı savunmaya çalışırım. Çeşitli fantazilere kapılarak halkın bir bölümünün çıkarlarını, diğerlerini mağdur etmek bahasına savunmamaya çalışırım. Temel bakışım budur. Türkiye halkının tamamı için doğru olan şeyin, komşu ülkeler için de en doğrusu olmasını tercih ederim. Ortadoğu, Asya ve Avrupa için, bu ülkelerdeki herkes için tek bir doğru var mı? Muhtemelen yok ama ben onu aramaya çalışırım. Bu doğrultuda en mantıklı gördüğüm görüşü desteklemeye çalışırım.

Uzun ve garip bir paragraf oldu. Neyse. Uzun sözün kısası, Kürt milliyetçiliğinin ayaklarının toprağa basması lazım. Türkiye ve civar ülkeler için en doğrusu bu. Bunu sağlamak için, belki de Kürt milliyetçiliğinin biraz gururunun kırılması gerekiyor. Herşeyi yapamayacaklarını fark etmeleri gerekiyor. Kürt milliyetçileri ne kadar reel gerçekleri fark edebilirlerse, inan bana daha az Kürt, Arap, Türk delikanlısı ölecek.

ABD'deki olayı bu minvalde görüyorum. Bir kavga olmuş, iki taraf karşılıklı olarak birbirine girmiş. Erdoğan taraftarlarından da dayak yiyenler var. Peki bu konu niçin "yaşlıların ve kadınların linç edilmesi" olarak görülsün? Ya da Kürtlere karşı uygulanan ölçüsüz şiddet olarak algılansın? Bu çarpık algıları Kürt milliyetçiliğini iki yönlü olarak gerçeklerden koparıyor. 1- Kürt milliyetçiliği her hal ve şartta mağdur olduğunu düşünerek her türlü şiddetini ve acayip taleplerini kafasında meşrulaştırıyor, 2- Sürekli kollandığını düşünerek her tür bagajdan kurtuluyor ve her istediğini yapacağına inancı artıyor.

Bunlar çok tehlikeli şeyler. Gerçeklerden bu denli kopmak, hiç bir siyasi hareket için ve hiç kimse için sağlıklı değildir.

Sitelerde Paylaş
On 22.05.2017 at 20:37, leonardo18 said:

ABD Tartışması: ABD İŞİD'e karşı koalisyonu yöneten ülke. Bu örgütü ortadan kaldırmak istiyor. Başka da bir şey bilmiyorum.

Bizim Leo ABD'nin bizimkiler ile besleyip büyüttüğü IŞİD'i ortadan kaldırmak istediğini düşünüyor. Evet, doğru ama kendisi değil. ABD IŞİD'den alınacak yerlere PYD'yi sokuyor ve onlara kazanılmış/fethedilmiş bölge ile hem hak olarak gösteriyor hem de Akdeniz'e gidecek boru hatları için yer tahsis ediyorlar.

Erdoğan kontrolden çıkınca İsrail ve dolayısıyla ABD'nin taktiği değişti. 

Batı'nın insan haklarını demokrasiyi tüm insanlık için savunduğunu sanan Leo...

ABD'yi kahraman ülke ilan ettin şimdi de...

Sitelerde Paylaş

- Ben biraz da hapse atılmaktan korkuyorum. Bu PYD konusunda açık açık konuşup başım derde girsin istemiyorum.

Ama şunu söyleyeyim. Ben olayı takip ediyorum. Olayların dengesi her an değişebilir. ABD ne planlıyor bende bilmiyorum. Orada Rusya ve İran var. İran Atom bombası üretmeye filan çalışıyor. Esat dediğim gibi iyice Rusya'Nın kukla devleti oldu. Irak'ta İŞİD daha tam bitmedi (bugün Manchester'de saldırılar oldu). Hükümet de değişti. Oradaki güç dengelerinin değişmesi 1 haftalık iş. O yüzden bu kadar emin konuşmayın. ABD'de, öyle bir şey istese bile, Allah değil.

- Yalnız Akdeniz'e ulaşmak istemeleri (PYD'nin) Boru hatıı / Petrol için değil. Üste bir harita ekledim. Kürtlerin (devlet olma durumunda) Fırat nehrine erişimleri var. Denize erişimleri yok. PYD orada bir koridor açıp Akdeniz'e erişim sağlamak istiyor (İsrail'İn kızıl denize açtığı koridor gibi.

Ramazana da üç beş gün kalmış, hepinizi galeana getirmeyelim ama. Birilerinin de olaya mantık çerçevesinden bakabilmesi gerekiyor.

Sitelerde Paylaş
20 hours ago, leonardo18 said:

- Ben biraz da hapse atılmaktan korkuyorum. Bu PYD konusunda açık açık konuşup başım derde girsin istemiyorum.

Ama şunu söyleyeyim. Ben olayı takip ediyorum. Olayların dengesi her an değişebilir. ABD ne planlıyor bende bilmiyorum. Orada Rusya ve İran var. İran Atom bombası üretmeye filan çalışıyor. Esat dediğim gibi iyice Rusya'Nın kukla devleti oldu. Irak'ta İŞİD daha tam bitmedi (bugün Manchester'de saldırılar oldu). Hükümet de değişti. Oradaki güç dengelerinin değişmesi 1 haftalık iş. O yüzden bu kadar emin konuşmayın. ABD'de, öyle bir şey istese bile, Allah değil.

- Yalnız Akdeniz'e ulaşmak istemeleri (PYD'nin) Boru hatıı / Petrol için değil. Üste bir harita ekledim. Kürtlerin (devlet olma durumunda) Fırat nehrine erişimleri var. Denize erişimleri yok. PYD orada bir koridor açıp Akdeniz'e erişim sağlamak istiyor (İsrail'İn kızıl denize açtığı koridor gibi.

Ramazana da üç beş gün kalmış, hepinizi galeana getirmeyelim ama. Birilerinin de olaya mantık çerçevesinden bakabilmesi gerekiyor.

PYD'yi desteklediğini ima etmediğin cümle mi kaldı ki hapse atılmaktan korkuyorsun. Yaz bakalım ne düşünüyorsun? Hangi mantık çerçevesinde olayı ele alıyorsun çok merak ediyorum.

Sitelerde Paylaş

PYD'yi desteklediğini ima etmediğin cümle mi kaldı ki hapse atılmaktan korkuyorsun. Yaz bakalım ne düşünüyorsun? Hangi mantık çerçevesinde olayı ele alıyorsun çok merak ediyorum.

- Eski Türk filmlerinde öyle bir adam vardı. Sömürülüyor, hakaret ediliyor, dövülüyor ama bir şeyi kaldıramıyor, o da Namus meselesi. Zaten filmde öyle bir şey oldu muydu olay cinayete varıyor ve film bitiyor.

/Ben tam olarak "Kürdistan kurulsun" da demiyorum. Açık fikirli olmaya mecbur hale geldik diyorum. Türkiye artık demokratik bir ülke değil. Azınlıklara yönelik zulüm / şiddet daha da artacak bu bir.

- İkincisi, bugün yine gayet güzel medya filan takılıyorum. ABD sizin iddia ettiğiniz şeytani hesap yapmıyor. Obama döneminden beri İŞİD bitsin istiyor. Ama bölgeye kendi askeri girsin istemiyor.

Ben sadece açık fikirliyim. Suriye ve Iraktaki "kürt" topraklarını araplar kendileri istemiyorlar. Hiçbir çabaları olmadı o bölgede olmak için (hem de Saddam döneminden beri).

Ülkeyi ben yönetseydim şöyle yapardım: - Sadece izlerdim. Kürdistan kuruldu mu? Kurulduysa ona göre davranırım. Yok çatışmalar devam mı ediyor? O zaman tabi ki beklerim.

PYD'ye silah gitmesi iyi bir şey değil. Ama ABD bunu gıcıklık olsun diye yapmıyor. Kendi girip İŞİD ile savaşmak istemiyor. Bunun da bir sürü sebebi var. Onun için sürekli "müttefiklerinin" birbirini yemeden İŞİD ile savaşmalarını istiyor.

AKp de burada devreye giriyor. Durum nazik ve zeka/ beceri gerektiren bir durum. AKP'de böyle bir şey yok (bakınız RT -Russian Television- 'dan alınmış olan görüntüler).

Ben tamamen "bize giren çıkan yok" görüşündeyim. Siz "kentler dündüz edildi diyorum" -Napalım diyorsunuz" - mahale kavgası var" diyorum "olabilir" diyorsunuz. Onun için olayın nereye gittiği de önemli. Esat'ı görüyorsunuz, Saddam'ı, Kaddafi'yi zaten gördünüz. Sizin en büyük kusurunuz demokrasi olayını anlamamaktır. Diktatör huzur getirmez, Diktatör dediğin ülkeyi işin içinden çıkılmaz hale getirir. Sebep: Halkın çıkarını halktan iyi kimse bilemez. Diktatörün girdiği ülke artık diktatöre çalışır. Ülkenin kendisi olduğu gibi kalır. Kürt meselesi de öyle. Daha önce de dedim Ecevit döneminde bu iş bitmişti. Şimdi PYD-MYD konuşuyorlar. Burada öyle bir diplomasi olacak ki, ABD'ye "diğer Kürt grupları tamam, ama PYD şimdilik bunun dışında kalsın" filan diyebilmeli. AKP bunu mu yapıyor?

- Hayır, korumaları "TR'de sizi bilmen ne yapardık" diye küfür ediyor, Merkel'e satanist diyor, Trump'a gidip "bak ben Rusya ile arkadaş olurum bak" diyor. Yani herkesin düşüncesine / görüşüne açığım, da olabilecek en kötü adama ülkeyi tek parti rejimi olarak verdiniz (ya da vermişler), Tamam. da şimdi de kalkıp "şehitler ölmez" filan diyorsunuz (Köprüdeki gencecik askerleri tabanca ile öldürdükten sonra) Yani ben inanmak istiyorum, ama siz inandırıcı değilsiniz.

Sitelerde Paylaş
18 hours ago, leonardo18 said:

/Ben tam olarak "Kürdistan kurulsun" da demiyorum. Açık fikirli olmaya mecbur hale geldik diyorum. Türkiye artık demokratik bir ülke değil. Azınlıklara yönelik zulüm / şiddet daha da artacak bu bir.

Sizin en büyük kusurunuz demokrasi olayını anlamamaktır.

Olayı demokrasiye bağlamasan hakikaten şaşırırdım. Demokrasi senin için din gibi ayrı bir inanç haline gelmiş. Demokrasi kelimesini duyunca kendinden geçiyorsun sanırım. Neyse...

PYD'ye silah gitmesi iyi bir şey değil. Ama ABD bunu gıcıklık olsun diye yapmıyor. Kendi girip İŞİD ile savaşmak istemiyor. Bunun da bir sürü sebebi var. Onun için sürekli "müttefiklerinin" birbirini yemeden İŞİD ile savaşmalarını istiyor.

Senin ya kafan güzel, ya da bizimle dalga geçiyorsun. PYD denen PKK ile direkt bağlantılı grupla müttefik olmamızı beklemiyorsun sanırım değil mi?

Bizim Rakka'ya ilerleyeceğimiz ile ilgili haberler yapıldı, haberin olduğunu varsayıyorum. Yoksa özgür dediğin Batı medyası ile beynin yıkanıp Rakka'ya PYD'nin mi yürümesini destekliyorsun?

Sitelerde Paylaş

Şu gelişmeyi de araya serpiştirelim,

http://t24.com.tr/haber/abd-kongresi-washington-onundeki-kavgayi-kinadi,405921

Kınamanın arkası gelebilir. Burada, sınırdışı edilmeye, yargılanmaya ya da 'yasaklı kişi' ilan edilmeye kadar giden bir yol vardır, umarım bizim tarafa karşı sert yaptırımlar olur da derslerini alırlar. Öğrenirler, bastıkları kara toprakta gerçekleştirdikleri eylemlerin sonuçları olur, kendi evleri gibi istedikleri gibi cirit atamazlar. 

Sitelerde Paylaş
11 hours ago, Godless Crusader said:

Kınamanın arkası gelebilir. Burada, sınırdışı edilmeye, yargılanmaya ya da 'yasaklı kişi' ilan edilmeye kadar giden bir yol vardır, umarım bizim tarafa karşı sert yaptırımlar olur da derslerini alırlar. Öğrenirler, bastıkları kara toprakta gerçekleştirdikleri eylemlerin sonuçları olur, kendi evleri gibi istedikleri gibi cirit atamazlar. 

Haah! t24 yavşaklarının linkini de koydun tam oldu.

Siz busunuz oğlum işte. ABD bizim hükümeti kınasın da bizimkiler adam olsun. Siyasete bakışınız, beklentiniz bu. ABD'nin ağzının içine bakıyorsunuz. Bir de ABD'nin kıçından çıkan t24 gibilerinin etrafında dolanıyorsunuz. Bütün encamınız budur.

Sitelerde Paylaş

- Erdoğan oturup izlemiş. Pencereden izlerken görüntüleri var. + ABD'yi kınamış böyle bir şety olduğu için.

Olayı demokrasiye bağlamasan hakikaten şaşırırdım. Demokrasi senin için din gibi ayrı bir inanç haline gelmiş. Demokrasi kelimesini duyunca kendinden geçiyorsun sanırım. Neyse...

Senin ya kafan güzel, ya da bizimle dalga geçiyorsun. PYD denen PKK ile direkt bağlantılı grupla müttefik olmamızı beklemiyorsun sanırım değil mi?

Bizim Rakka'ya ilerleyeceğimiz ile ilgili haberler yapıldı, haberin olduğunu varsayıyorum. Yoksa özgür dediğin Batı medyası ile beynin yıkanıp Rakka'ya PYD'nin mi yürümesini destekliyorsun?

- Batı medyası beyin yıkamaz (Düzgün seviyeli yayın kuruluşlarını takip edersen gayet seviyeli ve doğru bilgiler elde edersin. Onlarda da zirzop basın kuruluşları var, ben mesela Al-Jazera takip ediyorum. Müslüman olduğu için)

- Benim ne istediğimin bir önemi yok. Baştakiler siyasetten anlamıyorlar. Onlarla bile tartışmam ne yapılmalı filan diye.

Haah! t24 yavşaklarının linkini de koydun tam oldu.

Siz busunuz oğlum işte. ABD bizim hükümeti kınasın da bizimkiler adam olsun. Siyasete bakışınız, beklentiniz bu. ABD'nin ağzının içine bakıyorsunuz. Bir de ABD'nin kıçından çıkan t24 gibilerinin etrafında dolanıyorsunuz. Bütün encamınız budur.

- Yoo. Buyrun sevin seçtiğiniz adamları. Arkama yaslanıp izlerim. Yapın hadi nasıl yapacaksınız.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...