Jump to content

Amerika'da PKK'lilara Erdogan'nin korumalari tarafindan meydan dayagi.

Recommended Posts

7 hours ago, Donatello23 said:

Erdoğan'ın o günkü olaylara karışan 19 korumasından ikisi (Kanada vatandaşı oldukları için) tutuklandı. Kalan 17 tanesinin 15 yıla kadar hapsi isteniyor. hem Cumhuriyetçi hem demokrat politikacılar Amerikan topraklarındaki bu olayı kınadılar. Suçlamar "Şiddet sucu" ve "Nefret suçu" (ırkçılık). 

Tayyip de "benim 50 metre ötemde teröristlerin ne işi vardı" diyerek korumalarını savunuyor.

https://www.yahoo.com/news/m/9522490c-0a34-360c-92e7-f35d98b7b635/turkish-security-officials.html

Yavşaklar PKK-PYD destekçilerini IŞİD'e karşı savaşan kahraman olarak gösteriyorlar.

Alttaki yorumlarda yarım akıllı, bilgisiz Batılıların olayı nasıl algıladığı belli oluyor. Onların korktuğu IŞİD ve Türkiye'yi ise IŞİD destekçisi, IŞİD ile bir görüyorlar. Her ne kadar cahil olsalar da bizi böyle görmeleri imajımız açısından kötü.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 146
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

On 31.08.2017 at 01:20, jumanjii.35 yazdı:

onlar ve onları savunanlar da senin ağzına s*çsın. ne diyelim.

beğenmesekte ülkenin cumhurbaşkanına terörist diye bağırıldı ve terör örgütünün  bayrakları açıldı. ifade özgürlüğüne terör örgütleri destekçiliği dahil değildir. olayları başlatan tamamen bölücü grup. videolarda açıkça görüldüğü üzere türk tarafından birinin kafasına bir şey atıyorlar ve kanıyor. yani olayları başlatan tamamen o bölücü gruptur, ama neyse ki bitiren bizim taraf olmuştur. (:

Evet ama ben her ihtimale karşı AKP ve AKP'Lilerin Mına koyyım.

18 dakika önce, jumanjii.35 yazdı:

pç kurusu raporladım seni pkklı şerefsiz it

- Seni kim raporlasın? 

Yönetim: Ben AKP'li veya koyu MHP'li kişilerle karşılaşırsam küfür etmeyi düşünüyorum. Tek tek bunlara demokrasi nedir? İnsan hakları nedir? Düşünce özgürlüğü nedir? Etnik sorunlar medeni toplumlarda nasıl ele alınır diye anlamamam bu 1-

2) TR deki gençler arasında bu tür faşizm özentiliği çok moda. Ama ben Nazizmin ve Faşizmin etkisini doğrudan yaşamış ülkelerde uzun süreli olarak bulundum. Türkiye faşizmi hiçbir zaman yaşamamıştır. Ben 6 milyon yahudinin ne koşullarda öldüğünü biliyorum. Musolini'nin iktidara hangi yollarla geldiğini biliyorum. Kara gömleklilerin tüm muhalefeti nasıl etkisizleştirip ülke yönetimini ele geçirdiklerini ve bütün kıtayı yıkıp 50 milyon insanın ölümünden sorumlu olduklarını biliyorum. Aynı prensiplerin Uzak-doğuda işleyip Japonyayı yaratmasını, yöntem olarak Tayyip Erdoğan'In Franco ile paralel biçimde hareket....

Du bi dakka yaw. engelleme yokmuydu bu forumda? ... bi saniye. 

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, seremın yazdı:

Türkiye İşid i destekledi ve her türlü yardımı yaptı.

PKK-PYD İşid köpeklerine karşı savaştı ve '' Büyük Bir Kahramanlık'' gösterdi.

Türk askeri korkusundan 3 buçuk atarken Yiğitler islamcı köpek avına çıktı.

Onun için mi kafalarına uçaklar bomba atınca barış barış diye zırlıyorlar.

Sitelerde Paylaş

PKK lıların dayak yemesi ABDlilerin hiç umrunda olmaz. Onlar için Türklerle Kürtler it gibi dalaşsınlar, eğlenceli bir görüntüdür. Zaten yapmak istedikleri bu! PKK lıları oradan niye uzaklaştırmadılar... Niye uzaklaştırsınlar! :lol: Sen boşuna geldin, biz bildiğimizi okuyacağız demenin basit yolu engel olmamak. Tabii engel olmayacak. Tabii ki isteseler yaklaştırmazlardı. İsteseler korumaları oracıkta darp suçundan tutuklarlardı.

Hâla tartışıyoruz ABD bizim düşmanımız mı dostumuz mu... ABD bizi seviyooo, sevmiyo, seviyooo, sevmiyo... :D 

"Nsenin nannen nbir nmelekti nyavrum!" zeka düzeyinden de ancak bu kadarı beklenebilir.

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, democrossian yazdı:

PKK lıların dayak yemesi ABDlilerin hiç umrunda olmaz. Onlar için Türklerle Kürtler it gibi dalaşsınlar, eğlenceli bir görüntüdür. Zaten yapmak istedikleri bu! PKK lıları oradan niye uzaklaştırmadılar... Niye uzaklaştırsınlar! :lol: Sen boşuna geldin, biz bildiğimizi okuyacağız demenin basit yolu engel olmamak. Tabii engel olmayacak. Tabii ki isteseler yaklaştırmazlardı. İsteseler korumaları oracıkta darp suçundan tutuklarlardı.

Hâla tartışıyoruz ABD bizim düşmanımız mı dostumuz mu... ABD bizi seviyooo, sevmiyo, seviyooo, sevmiyo... :D 

"Nsenin nannen nbir nmelekti nyavrum!" zeka düzeyinden de ancak bu kadarı beklenebilir.

- Ne olursa olsun. Yasal olarak başka ülke topraklarında o türden görüntülere sebep olma hakkın yok.

Kaldı ki, Türkiye'de yok. 

Ben sana şunu açıklayayım. Totalitarizm bir olgudur. Nüfusun hızla arttığı ve insanların çare aradıkları yerlerde ortaya çıkar. Çaresiz kalan insanlar bir "Führer" ya da bir "Reis" peşine düşerler. O psikolojinin için Atatürk inkılapları, cumhuriyet, Laiklik bile batmaya başlar. Sağda solda "İnsan hakları da neymiş" diye konuşmaya başlarlar.

Propaganda'nın yapısını bile görmüyorsun. Bu ülkede Ya Van minutcusun ya MHP'lsin.

Diğer seçenekler:

a) Feto

b ) PKK

c) CIA

d) casus

/ Bu hem böyle, hem de bir şey biliyormuş gibi her yerde konuşuyorsunuz. Her bir şeyi de biliyorsunuz. 

- Amerikalı niye zevk alsın? Onun ülkesinde böyle vahşice adam dövmek yasak. Türkiye'de de yasak. Rezil olduğunuzda daha onu bile anlamıyorsunuz. Ki kaçıncı vukuatı bu korumaların. BM'de filan olay çıkardıktan sonra üstüne dayak yemiş adamlar. 

+ Hiç mi delikanlılık zihniyeti yok. Mahallede bile bire bir kavga edersin (çocukken filan). Elin gariban Amerikalı Kürdü dayak yedi diye sevinen adam nasıl oluyor daha onu anlamadım.

+ Cumhuriyetçi / Demokrat bir sürü siyasetçi olayı kınadı. 

Suratınıza benzeyen yönetim işte. Alın işte anasını satayım. Madem seviyorsunuz. Atatürk neyinize. Takılın peşlerine, kız çocukları ile evlenin. Ne yaparsanız yapın. Ben burada "ne haliniz varsa görün" noktasındayım. Emin olun ki Bütün Avrupa hıçgırıklara boğuluyordur böyle şeyleri görünce. 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...