Jump to content

İngilizce öğrenmek istiyorum

Recommended Posts

Sende o kapasite yok .

Ingilizceden once Turkce ogren sen. Ayrica Photon dogru soyluyor. ;)

Pislik olmanın alemi yok, adam gelmiş yardım istiyor, iki şey rica etmiş. Etmez olaymış.

Ben İngilizce'mi büyük ölçüde internete borçluyum, online tartışıp ederek, okuyarak geliştirdim. İlgi alanın her ne ise, gir forum sitelerine ve medyaların yorum bölümlerine, kim neler yazıp etmiş, kendi fikrini nasıl savunmuş irdele, kendin de atılıp sana verdikleri cevapların dil yapısını incele faydalı olacaktır.

Sitelerde Paylaş

? işinize bakın keşke acmasaydim konuyu.

ateist olmak ahlaksız boşkafalı olmayı gerektirmez yardım isteyene yardım edilir bu böyledir müslümanda olsan  ateistde olsan bu farketmez yani gereksizlik lüzumsuzluk yapmayın kardeş sen bunları takma çünkü takılacak adam var takılmıcak adam

Sitelerde Paylaş

Bir insanın yardım istemesi, neden bazılarına alay konusu olmuş, bunu bu kadar küçümsemenin, dalga geçmenin anlamı nedir?

Tabi her zamanki gibi yine troller, işine gelmeyen başlığı kirletmek, konudan saptırmak.

Yani kendilerince ateist forumu lak laka çevirmek, oysa onlar böyle yaptıkça daha çok nefret kazanıyorlar, o güttükleri din daha çok itici geliyor, kaş yapayım derken göz çıkarıyorlar, işte bu troller bu kadar geri zekalı.

Namessar, keşke açmasaydım demişsin ama ey ki de açmışsın, bak işte mikroplar kendini hemen gösteriyor, bu da dürüst insanlar için bir örnek oluyor.

Benim de bildiğim bir yer yok ama galiba en iyisi İngilizce forumlarda pratik yapmak...

Sitelerde Paylaş

Dalga geçmiyorum tabi ki canım.

Dedikleri gibi forumda bir sürü trol var.

İt sürüsü nedir? tanımlaması nedir? İngilizce olarak da anlatabilirsin.

Ruh hastası misin ? Olum uğraşma benimle anladin mi? Trol mrol degilim.

tarihinde Namessar tarafından düzenlendi
Edit imla
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...