Jump to content

Atatürk'e küfür eden İslamcı

Recommended Posts

Videodaki yobaz Müslüman annesine sövüyor Atatürk'ün,yahu bir insan nasıl suçlanabir ebeveynleri yüzünden,insan kendi mi seçiyor ailesini,hiç mi düşünmez bunlar...

Ve de Müslümanlar bunlarla uğraşmadan önce evlatlığının eşine göz dikip evlenen,ufak yaştakilerle evlenen,11 eşi olan kendi sapık peygamberlerini eleştirmelidirler.

Sitelerde Paylaş

Videodaki yobaz Müslüman annesine sövüyor Atatürk'ün,yahu bir insan nasıl suçlanabir ebeveynleri yüzünden,insan kendi mi seçiyor ailesini,hiç mi düşünmez bunlar...

Ve de Müslümanlar bunlarla uğraşmadan önce evlatlığının eşine göz dikip evlenen,ufak yaştakilerle evlenen,11 eşi olan kendi sapık peygamberlerini eleştirmelidirler.

Benim babam da Atatürk için anası babası belli değil demişti. Ben buna dayanamayıp karşılık verdiğim de bana bağırıp odayı terk etti. Benim babam tam bir Atatürk düşmanı. 

Sitelerde Paylaş

Benim babam da Atatürk için anası babası belli değil demişti. Ben buna dayanamayıp karşılık verdiğim de bana bağırıp odayı terk etti. Benim babam tam bir Atatürk düşmanı. 

Sen ona ne demiştin,insanın ebeveynlerini kendi tercih edemeyeceğini mi?

Benim ailem de dinci,Atatürk düşmanıdır 18'e gelince kendim siktir olup gideceğim Atatürkçü akrabalarımın yanına kalıcı olarak.

Sitelerde Paylaş

Sen ona ne demiştin,insanın ebeveynlerini kendi tercih edemeyeceğini mi?

Benim ailem de dinci,Atatürk düşmanıdır 18'e gelince kendim siktir olup gideceğim Atatürkçü akrabalarımın yanına kalıcı olarak.

Ben babamla bu konuları elimden geldiğince konuşmamaya çalışıyorum. Cevap vermeden duramıyorum ve ortalık karışıyor bir anda. Atatürk düşmanı bir babam olmasını istemezdim.

tarihinde ateistfikir tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 3 months later...
On 27.05.2017 at 19:12, ateistfikir yazdı:

- Senin baban Türk mü? Bulgar göçmeni misiniz? Ne ayaksınız? Gidip konuşalım gerekiyorsa. Okuma-Yazma biliyor mu? 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...