Jump to content
leonardo18

Quote / Alıntı düğmesi çalışmıyor

Recommended Posts

Yeni konu açmadan direk buraya yazayım dedim.

Bende de düzenle butonu çalışmıyor.Acaba düzenlemeyle ilgili süre kısıtlaması felan mı var? Mesela yazdıktan 10 dk sonra düzenleme seçeneği ortadan kalkıyor gibi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yeni konu açmadan direk buraya yazayım dedim.

Bende de düzenle butonu çalışmıyor.Acaba düzenlemeyle ilgili süre kısıtlaması felan mı var? Mesela yazdıktan 10 dk sonra düzenleme seçeneği ortadan kalkıyor gibi.

Düzenleme hakkının belli bir süresi var, evet. 10 ya da 15 dakika olmalı. O süreyi geçtikten sonra iletilerimize müdahale etme şansımız kalmıyor. Bunun böyle olmasının son derece mantıklı birtakım nedenleri var tabii.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 5/28/2017 at 02:58, leonardo18 said:

Bir süredir bende böyle. Ben mi bulamıyorum?

Bende çalışıyor.

5 hours ago, vitamin said:

Evet uzun zamandır böyle. Düzeltilse iyi olur. İşkence.

Acaba kullanıcı izinleri ile ilgili mi diye merak ettim ve normal üye izinlerine sahip bir test üyeliği açıp denedim. Yine çalışıyor.

Pek çok kişinin sürekli alıntı yaptığını da görüyorum. Siz ikinizde neden çalışmadığını anlamadım.

leonardo18'in mesajı eski gerçi. Belki yazılımın o dönemde kullandığımız eski versiyonunda çalışmıyordu dedim, ama vitamin'in mesajı 5 saat öncesine ait. Eğer sizde quote çalışmıyorsa bir tuhaflık var. Tam olarak ne oluyor quote'a bastığınızda?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Pek çok kişinin sürekli alıntı yaptığını da görüyorum. Siz ikinizde neden çalışmadığını anlamadım.

Tüm metni alıntılama yapabiliyorum parçalı alıntılama olmuyor. Parçalı alıntılama; alıntı yapılacak kısmı seçilmesi ile beliren bir simge olurdu ve sadece o işaretli kısmı alıntılayabiliyorduk. Şimdi o çalışmıyor.

Ayrıca alıntı yapılan kişinin adı alıntının üstünde görünürdü artık o da görünmüyor. Birden fazla kişiden alıntı yapıldığında hangi alıntı kimin anlaşılmıyor okuyan tarafından.

tarihinde vitamin tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.