Jump to content

Herkez Muhammed'i gördü şimdi sıra eşinde

Recommended Posts

Arkadaşlar merhaba,

Çoktandır aranızda değildim. Bahsettiğiniz gibi din hanemi sildirdikten sonra başıma gelmedik kalmadı işten attılar. Ama ben Minerva da kararlıyım. İsterlerse şeriat mahkemesi gelsin öldürsün beni zaten deli gibi sigara içip bir an önce ölmekte kararlıyım. Şimdi ramazan Muhammed’in dokümanlarını okuduk. Benim teşhisim paranoid android başka söylenecek söz kalmadı. Şimdi arkadaşlar bir değişiklik yapalım ilk eşi Hatice’nin dokümanlarını bir bir ortaya koyalım. Benim bildiğim kadarıyla bu kadar olumsuz itici bir eş olamaz. Kureyş kabilesi kalbini çıkartacaklarmış ve tehdit ediyorlarmış Muhammed’di bu pislik eşten kurtarmak için. Sonra öldükten sonra Muhammed biraz rahatlamış ama içindeki intikam ile yapmadığı hata kalmamış ve antik dokümanlar saçılmış kalmış. Şimdi sıra sizde Hatice hakkında bildiğiniz ne var ise dökülün arkadaşlar ve tüm dünya şahit olsun böyle bir iğrenç kadın bir daha dünyaya gelmez diye.

Saygılarımla

Sitelerde Paylaş

Din onu yok etmeye kalmadan kendini imha edebilir. Ben her zaman dinin inceleceğini ama kopmayacağını düşünürüm. Fakat yeterince inceldiğinde artık kopmasına gerek yok zaten. :D 

Dinin yok olmamasının tek sakıncası, bir gün birilerinin onu özlemesi ve geri gelmesi. Ama bu risk olmalı ki insanlar rahatlayıp gevşemesin. Din atakları hep insanların din artık bitti geri canlanamaz rahatlığından yararlanmıştır. Su uyur düşman uyumaz diye düşünmekte fayda var. 

Sitelerde Paylaş
  • 4 weeks later...

Arkadaşlar merhaba Ramazan bitti artık konuşabiliriz. Muhammedi anladık sadece paronoid android şimdi ilk eşi Hatice’nin dokümanlarını ortaya koyalım öyle pislik bir varlıkmış ki Leheb suresi ona karşı söylenmiş bir ayet elleri kırılsın bir daha oynamasın diye. Şimdi siz dökülün neler biliyorsunuz bu yaratık hakkında benden bu kadar şimdilik…

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...