Jump to content

MÜSLÜMAN OLMAYAN TÜRKLÜKTEN ÇIKAR

Recommended Posts

hepimizin kafasına mıh gibi çakılan bir tez vardır. Müslüman olmayan türkler türklükten çıkmıştır diye örnek olarak da aslında türklükle hiçbir ilgisi alakası olmayan hristiyanlığı seçen macarlar, bulgarlar gösterirlir. şimdi ben 25 yıldır ateistim yani müslüman değilim acaba türklükten aforoz edildi mi merak ediyorum

Sitelerde Paylaş
  • 4 months later...

Tam tersi müslüman olmayan özüne dönerek gerçek Türk kimliğine kavuşur.

Zaten arap işgalleriyle müslümanlaşan Türkten başka pek müslüman millet kalmadı.

Bunun da nedeni Türkün müslüman olduktan sonra Atatürk dönemi dışında günümüze kadar müslümanlığa dayatılmasıdır.

Sitelerde Paylaş
15 dakika önce, ahmet1405 yazdı:

hikaye :)  her duyduğunuza inanmayın yahu.

Aynen öyle ahmet. Yazık bunlara yav. 1400 sene önce birinin gecenin bir yarısı kalkıp 100 lerce kilometre öteye çok kısa sürelerde gidip gelmesine, yine 1400 sene önce birinin tanrıdan gelen mesajlar aldığına inanmak dururken neler yapıyorlar. Kör bunlar yahu. 

Sitelerde Paylaş
19 saat önce, Zarava ehmel yazdı:

Aynen öyle ahmet. Yazık bunlara yav. 1400 sene önce birinin gecenin bir yarısı kalkıp 100 lerce kilometre öteye çok kısa sürelerde gidip gelmesine, yine 1400 sene önce birinin tanrıdan gelen mesajlar aldığına inanmak dururken neler yapıyorlar. Kör bunlar yahu. 

Gençler bunların cevabını verdik :) sana olağanüstü gelen herşey  ALLAH için kun feyekun dedik ya.

ona bakarsan 1400 sene önce kuran uzaya çıkış tarihini söyleyecek ve siz deli bu diyeceksiniz.

kurana inanmamak mı kör bunlar yahu  :) 

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, ahmet1405 yazdı:

Gençler bunların cevabını verdik :) sana olağanüstü gelen herşey  ALLAH için kun feyekun dedik ya.

Karşındakini daha tartışmadan önemsiz biri gibi gösterme çabası. "Gençler." Şaşırır mıyız biz buna ? Elbette hayır. Yakışır müslümana.

Kun feyekun. Evet öyle öyle??. Bana böyle bir olay göstersene. Hiçbir süreç geçirmeden bir anda oluversin. Ha birde bilmem ne zart zurt hazretlerinin başından geçmiş değilde bizzat kendi gözlerinle görmüş olacaksın.

Ayrıca sana geçenlerde bir balçık adresi sormuştum, cevap vereceğim demiştin ama vermemiştin. Sahi bulabildinmi böyle genişçe, güneşi içine alacak bir balçık ? ??

Sitelerde Paylaş
14 saat önce, Zarava ehmel yazdı:

Bana böyle bir olay göstersene. Hiçbir süreç geçirmeden bir anda oluversin. Ha birde bilmem ne zart zurt hazretlerinin başından geçmiş değilde bizzat kendi gözlerinle görmüş olacaksın.

hahahaha evrimi kim yarattı  :) 

Kun feyekun. Evet öyle öyle??

bir yaratıcı varsa "ol deyip oluverir" teorisi neden size saçma geliyor?

Ayrıca sana geçenlerde bir balçık adresi sormuştum, cevap vereceğim demiştin ama vermemiştin. Sahi bulabildinmi böyle genişçe, güneşi içine alacak bir balçık ? ??

Kehf 86 Hattâ iżâ beleġa maġribe-şşemsi vecedehâ taġrubu fî ‘aynin hami-etin vevecede ‘indehâ kavmâ(en)(k) kulnâ yâżâ-lkarneyni immâ en tu’ażżibe ve-immâ en tetteḣiże fîhim husnâ(n)

Nihayet güneşin battığı yere gelince görmüştü ki güneş, kara bir balçığa batmada ve orada bir topluluğa rastladı. Dedik ki: Ey Zülkarneyn, istersen azaplandırırsın bunları, istersen iyilik edersin onlara.*

1. cisi mağrib ve tağrubu kelimelerini öğrenmen gerek

2. cisi zülkarneynin gördüğü algıladığı şeyi neden allaha atfediyorsunuz. Zilkarneyn Allah mı? Allah orada zülkarneyni anlatıyor. Zülkarneyn ne gördüyse onu söylüyor. ( kalplerde olanı allahın bilmediğini mi sanıyorsunuz ) Bu Allah'ın insanoğluna anlatımı değil ki yani biz şu şu şekilde yaptık , güneşi suyun içinde batırırız tarzında bir anlatım biçimi mi var?

kuranda dünyanın yuvarlak olduğuna dair onlarca ayet varken ; ayete böyle ahmakça yaklışım biçimimi olur?

Sitelerde Paylaş
  • 5 weeks later...
5 hours ago, Kataküteist said:

Burada Türklük Bir sıfattır. Elbette Müslümân Olmayan kişinin Türklüğü bitmiştir. Her Müslümân da Türk değildir (Türklük sıfatı yoktur). Siz ateistler türk olmadığınız gibi arap müslümânlar içinde arap ırkına mensûb olmalarına rağmen Türk olanlar vardır. Hz. Muhammed (s.a.v.) hem sıfat olarak bir akıncı olduğu için Türk'tür. Hem de genetik olarak Türk soyludur. Kureyş'ten sâdece Hâşîmîler de Türk kanı vardır.

İş bu kendini izahat sanan zırvalıkla görüyoruz ki, müslümanın aklı, beyni değil götü vardır, sıçar, sıçtığını da fikir şeyettim sanır...

Türk, islam denen kepazelik yokken vardı, foseptikte yerini alınca da var olacak.

Sitelerde Paylaş
5 saat önce, Kataküteist yazdı:

Burada Türklük Bir sıfattır. Elbette Müslümân Olmayan kişinin Türklüğü bitmiştir. Her Müslümân da Türk değildir (Türklük sıfatı yoktur). Siz ateistler türk olmadığınız gibi arap müslümânlar içinde arap ırkına mensûb olmalarına rağmen Türk olanlar vardır. Hz. Muhammed (s.a.v.) hem sıfat olarak bir akıncı olduğu için Türk'tür. Hem de genetik olarak Türk soyludur. Kureyş'ten sâdece Hâşîmîler de Türk kanı vardır.

Saçmalıkta nirvanaya ulaşmışsınız.Kutlarım.

Sitelerde Paylaş
On 01.11.2017 at 08:19, ahmet1405 yazdı:

kaynak?

Utanmadan kaynak diye soru sorabiliyorsun yok kaymaklı bal verelim sana hiçmiş arşivi okumadın okumadan araştırman verelim sana bal kaymak

tarihinde güven tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...