Jump to content

Ateistforum Takipçileri Neden Artmıyor?

Recommended Posts

bu siteyle 2008de tanışmıştım. o zaman dine karşı düşüncelerimi dile getiren birileri olduğu için çok sevinmiştim.

manyak gibi siteyi takip edip ahaliden bişeyler öğrenmeye çalışıyordum. dini diğer insanlar gibi bilmeyi istemiştim,

kuranı ve başlıca hadileri okumayı istemiştim. hiçbir zaman da okuyamadım, naapiyim çok sıkıcıydı, he he.

üniversite de varken bu siteyi gereksiz yere takıntı yaptığımı anlayınca üyeliği sildirmiştim. yıllardır ara ara bi uğrayıp bakımıştım ama.

neyse demek istediğim o yıllarda site üyeleri hem sayı olarak hem de içerik üretimi olarak çok daha öndeydi.

zamanla bu sitenin bilinirliğinin artması, üyelerin fazlalaşması gerekirken niye böyle olmuyor?

benim iki teorim var:

1. bizden sonraki nesiller facebook müdavimi sosyal medya çocuğu, ciddi şeyleri tartışmak, irdelemek istemiyorlar, bu birikmileri yok

2. haci herkesi küfredip siteden atıyor

evet, akla yatkın başka teorileriniz var mı

Sitelerde Paylaş

Senden 3 yaş büyük kızım var.

Biz senle bir ara tartışmamış mıydık ya? Sana böyle sataşıyorum ama, yanlış hatırlıyorum galiba.

doğru hatırlıyon, iq meselesi ve altay tankı

e senin yaş 60a doğru gidiyor o zaman sen ne çoluk çocukla muhatap oluyon ki burada :D

tarihinde copyPaste tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

bu siteyle 2008de tanışmıştım. o zaman dine karşı düşüncelerimi dile getiren birileri olduğu için çok sevinmiştim.

manyak gibi siteyi takip edip ahaliden bişeyler öğrenmeye çalışıyordum. dini diğer insanlar gibi bilmeyi istemiştim,

kuranı ve başlıca hadileri okumayı istemiştim. hiçbir zaman da okuyamadım, naapiyim çok sıkıcıydı, he he.

üniversite de varken bu siteyi gereksiz yere takıntı yaptığımı anlayınca üyeliği sildirmiştim. yıllardır ara ara bi uğrayıp bakımıştım ama.

neyse demek istediğim o yıllarda site üyeleri hem sayı olarak hem de içerik üretimi olarak çok daha öndeydi.

zamanla bu sitenin bilinirliğinin artması, üyelerin fazlalaşması gerekirken niye böyle olmuyor?

benim iki teorim var:

1. bizden sonraki nesiller facebook müdavimi sosyal medya çocuğu, ciddi şeyleri tartışmak, irdelemek istemiyorlar, bu birikmileri yok

2. haci herkesi küfredip siteden atıyor

evet, akla yatkın başka teorileriniz var mı

Forum tanrının lanetine uğradı.:)

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...