Jump to content

Ateist Foruma gelmek ve 10 günde 15 kere ateist olmamakla itham edilmek

Recommended Posts

Başlık yeterince açıklayayıcı.. Komplo teorisi delileri ile uğraşması cabası...

Bende komplo teorisine girsem, hepiniz ateistleri soğutmak isteyen müslümanlar olarak bu siteyi kurdunuz derim o zaman? Hadi bakalım...

başlık açmaktansa ateistim veya dinsizim de bitsin olay.. şimdi bende kıllandım :) 

Sitelerde Paylaş

başlık açmaktansa ateistim veya dinsizim de bitsin olay.. şimdi bende kıllandım :) 

"Şimdi ben de kıllandım" dediğinize göre arkadaş gerçekten haklı. Yani gerçekten de sürekli ateist olmamakla itham ediliyor demek ki.

Ben Xargoth nickli arkadaşı, ilk olarak, kendisinin açtığı "Ateistlerin dini konuları tartışma psikolojisi" başlığında gördüm ve okudum. Sorusu da yazdıkları da sapasağlam, katıksız ateist işiydi. Sonra da başka başlıklarda yazdığı birkaç yazısını, tartışmasını okudum.

Adam son derece sağlam, kafası gayet iyi çalışan, dinle uzaktan yakından ilgisi olmayan bir düşünme sistemine sahip biri.

Hepimiz aynı yazıları okuduk ama ne oluyor, nasıl oluyor da bu kadar farklı iki şey görebiliyoruz bazı insanlarla, onu hiç anlamış değilim.

Sitelerde Paylaş

Türk Ateist; dostum benim öyle bir algım olmadı . espri amaçlı kıllandım yazmıştım. ama sanırım kötü espri :)Sadece arkadaşın bunun için başlık açmasına şaşırdım.

Öyle mi? Çok özür dilerim.  Gülücük de koymuşsunuz ama anlamadım yeminle...

Sizin vesilenizle Xargoth hakkındaki düşüncemi yazmış oldum.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...