Jump to content

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar bu benim ilk konum ben yaklaşık 3 aydır filan ateistim. Ateist olmadan öncede  3-4 ay dinsizdim.Tabi dinsiz olmadan önce oradan buradan abuk subuk şeyler duyardım şimdi gülüyorum bunlara gerçi ben o zamanda gülüyordum çevremde dinsiz arkadaşım vardı deist, agnostik az çok bilirdim nasıl insanlar olduklarını onların hakkında  böyle ileri geri atanları gördükçe canım sıkılırdı neyse efem biz konumuza dönecek olursak işte bu atılan tutulan şeylerden böyle komik, gülünç şeyleri herkez oradan buradan duyduklarını yazarsa güzel olur diye düşündüm  aynı zamanda da bir kez daha görmüş oluruz  toplumumuzda ateist veya herhangi bir dinsize ne gözüyle bakılıyor insanlar bizi ne sanıyorlar.

BEN KENDİ DUYDUĞUM BİR KAÇIYLA  BAŞLAYAYIM

Ateist mi ??

-Ateşe tapar onlar 

-Kediye bonzai içirirler 

-Ayaklarına kuran bağlayıp tuvalete öyle girerler 

-Şeytana taparlar 

-Şeytana ruhlarını satarlar

-Ateist satanistin bir küçü işte 

-Her hafta düzenli olarak en az bir kere grup sex yaparlar ( keşke gerçek olsaydı :( )

-ramazanda bazı ileri gelen ateistler oruç tutarlar tam iftar vakti yaklaşıp top atılacağı sırada bilerekten oruçlarını bozarlar  ( yok böyle bişi ya  )       

Yani bilmiyorum dalga geçmek için mi söylediler yoksa ciddilermiydi ama bunu söyleyen  insanların bir kaçı hala hayatımın içinde şaka gibi ama gerçek 

593b570dee508_ateist-tanma-rehberi.jpg.0087dd16dbc3e7390ef347c3a48bbc37.jpgEVET SIRA SİZDE BUYRUNUZ...

Sitelerde Paylaş

Resimdeki 24 saat kulluk yapan tam bir müslüme benzemiş...

Ateistler için her şey derler, o kadar önemli bir mevzu değil...

O resmi ilk başta küçük boyutta gördüğümde bende ateistlere laf söyleyen müslüman birisi sanmıştım :D

Bu başlığı açtıktan sonra,

''ateistlerin bazıları çok aptal''

diyebilirler.

Bunu  da ekle.

Zaten diyorlar ama demeleri bir şey ifade ediyor mu  0 olarak gördüğüm insanların bana bir şey demeleri bende 0 etkisi yapıyor. 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...