Jump to content

Recommended Posts

Twitter'de filan da rastlıyorum. Hatta forumun yönetici kadrosundan da şüphe etmeye başladım. Kendini gizleyip sürekli islami içerikli başlık açan ve bu tür yorumlar yazan bir sürü insan var. Bence forumdaki AKP'li sayısı normal katılımcı sayısını geçti. Böyle giderse bizler gitmek zorunda kalırız.

Sitelerde Paylaş

Bugün CHP'nin Twitter'İne yine baktım. "Adalet yürüyüşü" ile ilgili çok güzel videolar var. Herkese öneririm.

Benim işaret etmek istediğim. 2 gün önce gidip baktığımda. Kılıçdaoğlunun Tweetlerinin altında bazı dürzü kişilerin yazdıkları çok saçma yorumlar yer alıyordu. Bugün yine takip ediyorum. Hem düzeltmişler hem de takip etmesi zevkli bir tweet haline gelirmişler.

Burada da aynı sorun olabilir. Çünkü AKP/MHP'Li genç kesimin çoğu Üniversitye gitmiyor ve işsizlik onlarda daha yaygın. Bazen paranoyak mı oluyorum diye düşünüyorum ama bence dikkat etmek gerek. Tartışacak düzeyde değilse bunların zaten böyle forumlarda işleri olmaz diye düşünüyorum

Sitelerde Paylaş

Twitter'de filan da rastlıyorum. Hatta forumun yönetici kadrosundan da şüphe etmeye başladım. Kendini gizleyip sürekli islami içerikli başlık açan ve bu tür yorumlar yazan bir sürü insan var. Bence forumdaki AKP'li sayısı normal katılımcı sayısını geçti. Böyle giderse bizler gitmek zorunda kalırız.

Trol çok olunca insan rahatsız olur elbet ama trol çok diye gitmek de pek doğru olmuyor, meydanı trollere teslim etmek olur...

Sitelerde Paylaş

Türk toplumunun geneli böyle. Sosyal medyada gördüklerin, içinde yaşadığımız cahil ve embesil milletin kitlesel iletişim araçlarını ele geçirmesiyle kirletmesi. Ne düşünüyorlarsa oraya döküyorlar. Ben de bu kadar fazla embesilin olmasından rahatsızlık duyuyorum ama pek birşey de elden gelmiyor. Görmezden gelmek psikolojimiz için en iyisi.

Sitelerde Paylaş

Gizli İslamcı veya AKP'li olabilecekleri gibi bir şüphe mi bu?

:):):)

Sitelerde Paylaş

bu forumda hiç akpli yok. ateistforum bölümünde din tartışanlar arasında siyasi görüşü akp'ye yakın olan birileri olabilir ama ateistcafe'de akp severlik yapan kimseyi görmedim ben.

ama ne var söyliyim. bol miktarda ayrılıkçı kürtçü var. hatta bir tanesi foruma başta "ege de ayrılsın türkiye üçe bölünsün" diye gelip atatürkçüleri gazlamaya çalışarak geldi. sonra yavaş yavaş belli etti kendini.

ama leonardo bunlardan hiç şikayet etmez. tek bir örneği bile bulunmayan akpliler için gelir buraya başlık açar ama kürtçüler için tek bir söz söylediğini göremezsin. çünkü kendisi de görüşleri aşağı yukarı o doğrultuda olan boş beleş bir tip.

Sitelerde Paylaş

bu forumda hiç akpli yok. ateistforum bölümünde din tartışanlar arasında siyasi görüşü akp'ye yakın olan birileri olabilir ama ateistcafe'de akp severlik yapan kimseyi görmedim ben.

ama ne var söyliyim. bol miktarda ayrılıkçı kürtçü var. hatta bir tanesi foruma başta "ege de ayrılsın türkiye üçe bölünsün" diye gelip atatürkçüleri gazlamaya çalışarak geldi. sonra yavaş yavaş belli etti kendini.

ama leonardo bunlardan hiç şikayet etmez. tek bir örneği bile bulunmayan akpliler için gelir buraya başlık açar ama kürtçüler için tek bir söz söylediğini göremezsin. çünkü kendisi de görüşleri aşağı yukarı o doğrultuda olan boş beleş bir tip.

İlginç olansa Leonardo gibi insanların geçmişte AKP'nin birçok politikasını süper bulup desteklemiş olması. Bizler her daim AKP'ye karşı olur ve mücadele ederken bu tür insanlarla da sürekli tartıştık, karşı karşıya düştük.

Ama bak şimdi en süper AKP karşıtları yine kendileri oldu, forumun yöneticilerinden bile şüphelenecek kadar aştılar kendilerini.

Hal böyle olunca insan ciddiye alamıyor ki...

Leonardo solcuyum, sosyalistim filan diyor ama bildiğin liberal o. Sol liberal dediklerinden. O yüzden fikirlerdeki oturmamışlık, duygu uçuşmaları falan doğal.

Forumdaki Kürtçüler dediklerin de bildik liberal tayfa işte... AKP bunları sepetleyip üstlerine gidince elde yalnızca eski dost Kürtçülük kaldı, n'apsınlar. Senin deyiminle boş beleş tipler.

Sitelerde Paylaş

"Leo paranoyak olmuş" diyebilirsiniz. Belki de öyleyim. Ama Twitter'den Kemal Kılıçdaoğlunu takip ediyorum. Her mesajının altında saçma yorumlar yazan, ana muhalefetin liderini Siyonist olmakla suçlayan komik komik adamlar var. Nasıl İgnor edeceğimi de henüz çözemedim.

- Bir de Dediğiniz gibi sağcı-solcu gözlüğüyle bakıyorum. "Kürt halkı diye bir halk yoktur" denince benim aklım ya AKP ya MHP'ye gidiyor.

Da abartıyor da olabilirim. Haklısınız.

Sitelerde Paylaş

Eyalet güzellemesi yapan gördüm. Müslüman da değil sanırım. Başkanlıkla birlikte eyalet de gelirse rahat edermişiz doğrusu buymuş...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...