Jump to content

Şu anda hapiste olanların hepsi ya PKK'lı ya Fetöcü..."

Recommended Posts

Ne meraklıymışsınız böyle imzasız ihbar mektuplarına be kardeşim. Ergenekon, Balyoz boyunca imzasız ihbar mektubu atıp durdular, bunları yalayıp yuttunuz ama doymamışsınız.

Kim yazmış bu belgeyi? Niye isim yok? 

Sen yazılana bakmalısın,verilere bakmalısın ilk kimin olursa olsun,ondan bağımsız değerlendirebilmelisin.Çok ilginç tespitler var orada nasıl tiyatroladıklarına dair 15 Temmuz'u.

Yazıda da diyordu 15 Temmuz günü ülkelerinden binlerce km uzakta olmasına rağmen sonradan ihraç edilen Atatürkçü görevliler yazmış,birinin Twitter hesabını buldum hatta;

https://mobile.twitter.com/surgunbinbasi

Sitelerde Paylaş
  • İleti 43
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Saadet partisinin islamcıları, vatan partisinden daha demokratik siyasi görüşlere sahip olduklarını bu sayede gördük. Doğu Perinçek ve Deniz Baykal bilinmeyen sülük çeşitidirler ve vizyonsuzlukta birbiriyle yarışırlar. "Bu süreçte haksızlıklar görmezden gelinebilir" demek için yandaş olmak da yeterli değil. AKP'yi sürekli destekleyen bbp ile Doğu Perinçek'in vatan partisinin ikinci sıraya yerleşmesi, ekonomik menfaati akıla getiriyor.

Sitelerde Paylaş

Neyi ya? Ben de aynı şeyleri söyleyip durmuyor muyum? Daha önce bu konuyu konuştuk. Aynısını ben de söyledim. Ne dememi bekliyorsun?

Doğu Abi kibarlığından dolayı eksik söylemiş. Hapistekiler içinde üçüncü bir grup daha var. Onlar da ajanlar. Ajan demek bir suçlama içerdiği için onu söylemek istememiş. Doğu Abi tabii benden daha zarif bir insan.

Kardeşim! PKK'lılara, Fethullahçı casuslara, batı ajanlarına falan acımayız! Hiiç bunlarla bize gelmeyin!

Değerli arkadaş,

Bırak artık şu adamı savunmayı, sakinleş ve sahte VP'den istifa et. Yazıktır.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...