Jump to content

müslümanlar şu bilimsel tesbit hakkında ne düşünüyor?

Recommended Posts

Ortaokulda ve lisede hatta universitede öğrendiğin bilgilerin herşeyi açıkladığını zannedecek kadar aptalsın.

soruyu sormuşum altında atomların bu özellikleri ancak tanrı ile kazanabileceklerini belirtmişim.Soruyu size sormadığımı tanrı inancına ulaşmak için akıl yürütürken kendime sorduğumu anlamış olmalıydınız.Bilim cevap verseydi tanrı inancım olmazdı zaten.:)

bilim yanıt veriyor. uyduruk tanrı inancınız ailenizden geliyor. doğduğunuz topraklarda satılan tanrıya inanmaktasınız. kendinizi kandırmayın. 

mantık sizin harcınız değil. belki, okuyup öğrenmekle bir miktar gelişebilirsiniz.

Sitelerde Paylaş

bilim yanıt veriyor. uyduruk tanrı inancınız ailenizden geliyor. doğduğunuz topraklarda satılan tanrıya inanmaktasınız. kendinizi kandırmayın. 

mantık sizin harcınız değil. belki, okuyup öğrenmekle bir miktar gelişebilirsiniz.

Bilgi ve enerjinin kökenini maddeye bağlayan  termodinamik yasalar ile uyuşmayan sözde bilimsel görüşleri kabul etmiyorum.:smashfreak:

Sitelerde Paylaş

Allah iyiliğini versin :lol: Öbür başlıkta sana sayfalarca anlatıldı. Şimdi de müslümanlara soruyorsun? Bunu hangi müslüman cevaplayacak çok merak ediyorum :89: Ama bir de burası Ateistforum, islami forumlara sorman bence daha mantıklı. Bir de orda yorum yapana dua ediyorlar               :th_running1:                                     @Gringo@gringer80

ben bu başlığı ilk önce açtım fakat ses seda çıkmayınca diğer başlığı açtım.anlayacağın bu başlık ilk açtığım başlıktı yeni faal oldu...

Sitelerde Paylaş

yav haci banla sunlari . virus gibi cogalip dadaniyorlar foruma yok yani yazdiklari da beyinsizlik urunu . su foruma birak muslumani dindar herif alinmasin yeter be . banlarini yesinler sussunlar ...

Gringer80 düşüncesini yazmış.

Gringer80 hem ateistleri hemde teistleri düşünmeye sevk eden güzel bir konu açmış.

Sende düşünceni yaz savun.Korkak olma.

Herkes bilim adamı olmak zorunda değil.

Sitelerde Paylaş

İddia şuna benziyor:

"İki mıknatıs karşılaştılar. Anında birbirlerinin yapısını analiz ederek karşılarındakinin bir mıknatıs olduğunu keşfettiler. İkimiz de mıknatıs olduğumuza göre, aramızda bir kuvvet olmalı sonucuna anında vardılar. Aynı anda hangi kutuplarının karşı karşıya geldiğini de algıladılar ve çekme mi itme mi olacak karar verdiler. O kadar zekiler ki anında uzaklığı ve manyetik alan şiddetini de hesaplayıp anında kuvvet oluşturdular. Ya da bunlar bunu yapamazlar, allah diye bişey var, her iki mıknatısın karşılaşması olayında o bu hesaplamaları yapıp kuvveti yaratıyor. Hangisi doğru? "

Böyle bir soru sorduğunuz zaman yapılacak iş Hızır Acil telefonundan yanınızda deli gömleği de getirin diye uyararak yardım çağırmaktır. Tımarhanede anlatırlar kendileri mi yapıyorlar allah mı yapıyor...

Her suya ağaç dalı, yaprak, böcek, taş düştüğünde allah anında düşen cismin yoğunluğunu ölçüp suya batıp batmayacağına karar veriyor ve uyguluyor! He he tabi tabi, görürsem söylerim, olur olur.  

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...