gringer80

ATEİSTLER CEVAP VERSİN

Bu konuda 371 ileti var

Müslümanlar cevap versin dedim ama cevap veren olmadı...anlaşılan konu başlığını yanlış attım,Demek ki Richard DAWKINS müslümanların hocası değilmiş.Neyse sorum şu....Dawkins diyor ki : Atomların algıları yoktur..Atomlar beyni oluşturur,Beyinlerin algıları vardır.....Bu büyük bilimsel tesbit müslümanların nevrini döndürdü cevap vermediler. acaba ateistler ne diyor.?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Acilen forumu bırakman gerek.

AZICIK MANTIKLI OLSAYDIN soruma cevap verirdin....koskoca ateizmin üstadının makul ve mantıklı bilimsel tesbitini anlayamamışsın.yazık...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben sadece kamu spotu yaptım gidişat iyi değil. 

keşke şu büyük bilim adamı dawkinsin muhteşem bilimsel tesbitini bizim seviyemize uygun tercüme etseydin ne iyi olurdu.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

keşke şu büyük bilim adamı dawkinsin muhteşem bilimsel tesbitini bizim seviyemize uygun tercüme etseydin ne iyi olurdu.

Algı ya da benlik her şey gibi maddenin organize olmuş halidir diyor.  Asıl sorun şu bize saçma sorular sormanın nedenini hala söylemedin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Algı ya da benlik her şey gibi maddenin organize olmuş halidir diyor.  Asıl sorun şu bize saçma sorular sormanın nedenini hala söylemedin.

aslında saçma soru dediğin şeyin sahibi üstadınız dawkins.dawkinsin ne kadar saçmalayabileceğini göstermiş oldum.malum darwinişzmin küçük babası adam.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Algı ya da benlik her şey gibi maddenin organize olmuş hali...Desert Wind bu sözü nasıl açıklayacaksınız acaba!!!!!!!

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Atomların algıları yoktur..

Atomlarında algıları vardır,bazı atomlar bazı atomlarla hiçbir zaman biraraya gelemez,bileşik oluşturamaz..Bazıları da keşke o atom bana gelse diye açar kollarını..

Karbon en çok hidrojeni sever,onunla her daim sevişir,sağlıklı çocuklar yaparlar.

Altın,yabancı atomları sevmez,kibirlidir.

Atomların da bir karakteri yani algısı vardır.

tarihinde Beelzebub tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Atomlarında algıları vardır,bazı atomlar bazı atomlarla hiçbir zaman biraraya gelemez,bileşik oluşturamaz..

Karbon en çok hidrojeni sever,onunla her daim sevişir,sağlıklı çocuklar yaparlar.

bu  richard dawkins bilim adamı filan değil şaklabanın teki mi? dedin anlayamadım....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu  richard dawkins bilim adamı filan değil şaklabanın teki mi? dedin anlayamadım....

Dawkins,asur'lu,babil'li gibi düşünen siz ortaçağ artıklarını bitirecek büyük bir bilim adamıdır.

Dawkins'ten daha iyi argümanların ve bilimsel kanıtların varsa sunarsın.Bilim dünyası inceler ve değerlendirir.

Kimse çöl bedevilerinin inançlarına itaat etmek zorunda değil.Tanrı yok diyenlerin kafasını kesmekle olmaz bu iş.

Tanrını bilimsel olarak ispatlayacaksın kardeşim.Tanrı yok diyenlere de çamur atmayacaksın..

Evrim tek başına bütün yaratılış hikayelerini  çöplüğe gönderir..

Evrimin gerçek olmadığına dair bir tek bilimsel kanıt getiremezsin..!

Getiremezsin..!

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Algı ya da benlik her şey gibi maddenin organize olmuş hali...Desert Wind bu sözü nasıl açıklayacaksınız acaba!!!!!!!

Sana mı? Bunu ben de bilmiyorum. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Dawkins,asur'lu,babil'li gibi düşünen siz ortaçağ artıklarını bitirecek büyük bir bilim adamıdır.

Dawkins'ten daha iyi argümanların ve bilimsel kanıtların varsa sunarsın.Bilim dünyası inceler ve değerlendirir.

Kimse çöl bedevilerinin inançlarına itaat etmek zorunda değil.Tanrı yok diyenlerin kafasını kesmekle olmaz bu iş.

Tanrını bilimsel olarak ispatlayacaksın kardeşim.Tanrı yok diyenlere de çamur atmayacaksın..

Evrim tek başına bütün yaratılış hikayelerini  çöplüğe gönderir..

Evrimin gerçek olmadığına dair bir tek bilimsel kanıt getiremezsin..!

Getiremezsin..!

ewrimci büyük profesör diyorki.......salakların aklı yoktur..salaklar bir araya gelince aklı oluşturur......tabi dawkins'in bu muhteşem bilimsel tesbiti  çöl bedevilerinin bile kabul etmeyeceği saçmalıkta.....neyseki bunu büyük bilim adamı söylüyorda....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sana mı? Bunu ben de bilmiyorum. 

sana değil o ...terem yağ...tereyağının lezzet ikizi....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok güzel , Dawkins'le dalga geçmeye çalışan Müslüman . Bu türü çok severim eğer zekaları yeterse ,  dalga geçmeye çalışırken dinden çıkarlar yetmezse Türkiye'nin eğitim sistemi hakkında olumsuzlukları örneklerler. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ewrimci büyük profesör diyorki.......salakların aklı yoktur..salaklar bir araya gelince aklı oluşturur......tabi dawkins'in bu muhteşem bilimsel tesbiti  çöl bedevilerinin bile kabul etmeyeceği saçmalıkta.....neyseki bunu büyük bilim adamı söylüyorda....

Biz Dawkins'i biliriz. Senin de yazdıklarından ne olduğun belli.

İlkokul mezunu seviyesindeki adam biyoloji profesörüne burun kıvırıyor.

Dağ, karınca ilişkisi.

Dawkins'i ve ateistleri anlayamaman normal. Anlayabilecek gerekli bilgi donanımına sahip değilsin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İddian ne?

Evrimi yıkacağın bilimsel kanıtların var mı?

Getir önümüze tartışalım..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Biz Dawkins'i biliriz. Senin de yazdıklarından ne olduğun belli.

İlkokul mezunu seviyesindeki adam biyoloji profesörüne burun kıvırıyor.

Dağ, karınca ilişkisi.

Dawkins'i ve ateistleri anlayamaman normal. Anlayabilecek gerekli bilgi donanımına sahip değilsin.

tabi canım 100 salağın bir araya gelince aklı oluşturacağına inanacak kadar zeki değilim.Tevekkeli azıcık donanımlı olsam hemen anlayacağım ama ne yaparsın zekam biraz eksikmişşşşşşşşşşşşşş...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok güzel , Dawkins'le dalga geçmeye çalışan Müslüman . Bu türü çok severim eğer zekaları yeterse ,  dalga geçmeye çalışırken dinden çıkarlar yetmezse Türkiye'nin eğitim sistemi hakkında olumsuzlukları örneklerler. 

canım dawkinsle dalga geçmeye gerek varmı adam bilimsel tesbit yapmış.asıl dalgayı dawkinsin büyük bilim adamı olduğuna inananlarla geçmeli.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İddian ne?

Evrimi yıkacağın bilimsel kanıtların var mı?

Getir önümüze tartışalım..

en büyük ewrimcinin saçmalığı evrimin ne kadar sağlam olduğunu göstermiyormu.illa insan kafatasına maymun çenesi monte etmeye gerek yok.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

en büyük ewrimcinin saçmalığı evrimin ne kadar sağlam olduğunu göstermiyormu.illa insan kafatasına maymun çenesi monte etmeye gerek yok.

Bilimsel kanıt yok yani..Sadece inanıyorsun..Bu senin için iyi değil,çocuklarını kötü yetiştireceksin..!

Neslini yok edeceksin,artık bilgi çağı ve bilgisiz insanlar yok olacak..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilimsel kanıt yok yani..Sadece inanıyorsun..Bu senin için iyi değil,çocuklarını kötü yetiştireceksin..!

Neslini yok edeceksin,artık bilgi çağı ve bilgisiz insanlar yok olacak..

tamam tamam kızma...çocuklarıma 100 salağın biraraya gelerek aklı oluşturduklarını bilimsel gerçek diye anlatacağım.:ders:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Atomlarında algıları vardır,bazı atomlar bazı atomlarla hiçbir zaman biraraya gelemez,bileşik oluşturamaz..Bazıları da keşke o atom bana gelse diye açar kollarını..

Güzel bir açıklama ama malesef anlayan çıkmamış.

Canlılarda algı atomların davranışlarından evrilmiştir. Bu konuya aşağıdaki başlık altında tartışmıştık..

http://haci-haci.typepad.com/maddenin_canli_davrani_se/54-bi̇li̇nci̇n-fi̇zi̇ği̇/

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Güzel bir açıklama ama malesef anlayan çıkmamış.

Canlılarda algı atomların davranışlarından evrilmiştir. Bu konuya aşağıdaki başlık altında tartışmıştık..

http://haci-haci.typepad.com/maddenin_canli_davrani_se/54-bi̇li̇nci̇n-fi̇zi̇ği̇/

100 salağın bir araya gelerek aklı oluşturacağına inanacak kadar zeki sayısı toplumumuzda az anlaşılan....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.