Jump to content

ATEİSTLER CEVAP VERSİN

Recommended Posts

akhi ne fark eder olur mu.. ayıp ediyorsun.

jesus baba ve kutsal ruh  varsa senin Allah'ın yok demektir. bir yaratıcı yok demiyorum. Kur'anın Allah'ı yok anlamına gelir.

e jesus seni cehenneme atmayacak mı hak dini reddedip müslüman olduğun için?

yaratıcı 1 tane ama ismi bin tane bunun sakıncası neki...birisi rusya dese diğeri sovyetler birliği dese gerçek değişir mi???????????????? birisi yeni dünya der diğeri malta eriği.....

Sitelerde Paylaş
  • İleti 374
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Kuran hiç bir şeyin kanıtı olamaz. İncil, Tevrat taklidi bir kitap.

Rüyalar, masallar kitabı. Hiç bir bilimsel ağırlığı yok. Kanıt olamaz.

sana göre olamaz bana göre olabilir..... kuranın devre dışı bırakılması ölümün öldürülmesine bağlı. yapın gelin yanıma.

Sitelerde Paylaş

yaratıcı 1 tane ama ismi bin tane bunun sakıncası neki...birisi rusya dese diğeri sovyetler birliği dese gerçek değişir mi???????????????? birisi yeni dünya der diğeri malta eriği.....

akhi sen niye anlamıyorsun.. işine mi gelmiyor. 

o zaman mekke  müşrikleriyle ne alıp veremediğiniz vardı?  o da bir ilaha ibadet ediyordu..  sen allah diyodun o uzza diyodu. senin allah'ın niye onu cehennem ile tehdit ediyor peki?

demek ki bir tanrıya inanmak mühim değil, doğru tanrıya inanmak mühim. 

ben de soruyorum sana ya bizim dna'mızı baba-jesus-kutsal ruh kodladı ve bizi dünyaya hak din hristiyanlığı seçip seçemeyeceğimizi sınamak için gönderdiyse baba-oğul-kutsal ruhu reddedip allah'a inandığın için uzza'ya tapınan mekke müşriği gibi sen de cehenneme gitmeyecen mi?

tarihinde Agnostik Ludingirra tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

akhi sen niye anlamıyorsun.. işine mi gelmiyor. 

o zamanmekke  müşrikleriyle ne alıp veremedikleriniz vardı?  o da bir ilaha ibadet ediyordu..  sen allah diyodun o uzza diyodu. senin allah'ın niye onu cehennem ile tehdit ediyor peki?

demek ki bir tanrıya inanmak mühim değil, doğru tanrıya inanmak mühim. 

ben de soruyorum sana ya bizim dna'mızı baba-jesus-kutsal ruh kodladı ve bizi dünyaya hak din hristiyanlığı seçip seçemeyeceğimizi sınamak için gönderdiyse baba-oğul-kutsal ruhu reddedip allah'a inandığın için uzza tapınan mekke müşriği gibi sen de cehenneme gitmeyecen mi?

senin uzza dediğini adamlar taştan helvadan yapıyorlardı....

Sitelerde Paylaş

sana göre olamaz bana göre olabilir..... kuranın devre dışı bırakılması ölümün öldürülmesine bağlı. yapın gelin yanıma.

Kuranı ve diğer benzer kitapları takan aklı başında insan yok.

İleride aklı başında torunların ulan ne salak bir dedemiz varmış uydurma kitaplara inanıyormuş diye dalga geçecekler seninle.

Sitelerde Paylaş

senin uzza dediğini adamlar taştan helvadan yapıyorlardı....

sen de kabeye doğru namaz kılıyon. kabe nasıl ilah değilse bir putperest için de putu ilah değil. onu sembol olarak kabul ediyor. 

konuyu saptırma.. jesus gerçek tanrı ve hristiyanlık hak din ise bunu reddeden uzza'nın kulları ile allah'ın kulları cehenneme gidecek.. nasıl ki allah gerçek tanrı ise islamı reddedip  jesus'a tapınanlar ile uzza'ya tapınanlar cehenneme gideceklerse.. durum basit.

şimdi soruyorum.. dna'mızda ki kodu yazanın jesus değil de allah olduğunu nereden bilecez? belki zeus'tur?

eğer gerçek tanrı zeus'sa jesus, uzza ve allaha tapınanlar komple hapı yuttu..

Sitelerde Paylaş

sen de kabeye doğru namaz kılıyon. kabe nasıl ilah değilse bir putperest için de putu ilah değil. onu sembol olarak kabul ediyor. 

konuyu saptırma.. jesus gerçek tanrı ve hristiyanlık hak din ise bunu reddeden uzza'nın kulları ile allah'ın kulları cehenneme gidecek.. nasıl ki allah gerçek tanrı ise islamı reddedip  jesus'a tapınanlar ile uzza'ya tapınanlar cehenneme gideceklerse.. durum basit.

şimdi soruyorum.. dna'mızda ki kodu yazanın jesus değil de allah olduğunu nereden bilecez? belki zeus'tur?

eğer zeus'sa jesus, uzza ve allaha tapınanlar komple hapı yuttu..

jesus gerçek tanrı ise tanrı bir tane zaten ...ha rusya ha sovyetler birliği ne farkeder????? hıristiyanlar müslümanlar....bi zahmet incili ve kuranı okjyacaksın...BEN SANA % 100 GERÇEĞİ SÖYLEYEYİM. ZEUS UZZA ALLAH  HANGİSİ VAR OLURSA OLSUN ATEİSTLER VE AGNOSTİKLER CEHENNEME GİDECEK...

Sitelerde Paylaş

Kuranı ve diğer benzer kitapları takan aklı başında insan yok.

İleride aklı başında torunların ulan ne salak bir dedemiz varmış uydurma kitaplara inanıyormuş diye dalga geçecekler seninle.

KURANA İNANMAYANLARLA BİZ ZATEN ŞİMDİDEN DALGA GEÇİYORUZ.....KURAN OLMASA ALLAH OLMASA BİZİM KAYBEDECEĞPİMİZ BİR ŞEY YOK ....SONRASINI SEN DÜŞÜN...BENİM TUZUUM KURU.....

Sitelerde Paylaş

jesus gerçek tanrı ise tanrı bir tane zaten ...ha rusya ha sovyetler birliği ne farkeder????? hıristiyanlar müslümanlar....bi zahmet incili ve kuranı okjyacaksın...BEN SANA % 100 GERÇEĞİ SÖYLEYEYİM. ZEUS UZZA ALLAH  HANGİSİ VAR OLURSA OLSUN ATEİSTLER VE AGNOSTİKLER CEHENNEME GİDECEK...

akhi bi alemsin doğrusu..

tanrının bir tane olduğunu da nerden çıkardın. 

eğer senin allah'ın varsa evet tanrı bir tanedir. ama jesus tanrıysa tanrı 3'tür. zeus tanrıysa tanrı sayısı sürüsüne bereket.

jesus gerçek tanrıysa bizimle birlikte sen de cehenneme gidecen. biz hiç olmazsa dünyada günümüzü gün edip cehenneme gidecez sen  ibadetle yaşadığın halde sırf  yanlış tanrıya inandığın için cehenneme gidecen :D

akhi eğer sen akıllı biriysen işini şansa bırakmaman lazım. doğru tanrıyı tespit klavuzu şart. senin allah'ının doğru tanrı olduğunu nerden bilecez. 

dikkat et. bir tanrıya inanmak senin allah'ın için geçerli değil. allah özel ismindeki kendisine inanılmadığı sürece kendi dinini reddedenleri doğruca cehenneme gönderiyor. sen jesus'u reddedip allah'a tapınıyorken nasıl kurtuluş umid ediyosun. ya gerçek din hristiyanlık ve iman akideleri de baba oğul kutsal ruh  ise.. sen ne halt edicen o zaman?

Sitelerde Paylaş

akhi bi alemsin doğrusu..

tanrının bir tane olduğunu da nerden çıkadın. 

eğer senin allah'ın varsa evet tanrı bir tanedir. ama jesus tanrıysa tanrı 3'tür. zeus tanrıysa tanrı sayısı sürüsüne bereket.

jesus gerçek tanrıysa bizimle birlikte sen de cehenneme gidecen. biz hiç olmazsa dünyada günümüzü gün edip cehenneme gidecez sen  ibadetle yaşadığın halde sırf  yanlış tanrıya inandığın için cehenneme gidecen :D

akhi eğer sen akıllı biriysen işini şansa bırakmaman lazım. doğru tanrıyı tespit klavuzu şart. senin allah'ının doğru tanrı olduğunu nerden bilecez. 

dikkat et. bir tanrıya inanmak senin allah'ın için geçerli değil. allah özel ismindeki kendisine inanılmadığı sürece kendi dinini reddedenleri doğruca cehenneme gönderiyor. sen jesus'u reddedip allah'a tapınıyorken nasıl kurtuluş umid ediyosun. ya gerçek hristiyanlık ve iman akideleri de baba oğul kutsal ruh  ise.. sen na halt edicen o zaman?

TANRI 3 TANE İSE BENİM KURTULMA ŞANSIM %33 HELEKİ ŞIKLARI ELEYEREK ŞANSIMI %66'YA KADAR artırabilirim.siz dünyada eğlenin şansınız% 0 yani cehennem garanti...ne halt edeceksiniz o zaman???????????

Sitelerde Paylaş

TANRI 3 TANE İSE BENİM KURTULMA ŞANSIM %33 HELEKİ ŞIKLARI ELEYEREK ŞANSIMI %66'YA KADAR artırabilirim.siz dünyada eğlenin şansınız% 0 yani cehennem garanti...ne halt edeceksiniz o zaman???????????

tanrı 3 ise senin cehenneme gitme durumun  muhammed'i reddedip uzza'ya tapınanın durumu ile eşit. ikiniz de %100 cehenneme gideceksiniz. 

belki tarafsız kaldık diye bizi  affedebilir. ama sizin hiç kaçarınız yok:)))

senin kitabın jesus tanrı değildir diyor. jesus gerçek tanrı ise allah yok demektir. muhammed de elçi değil demektir.

ee, uzza'ya inanıp muhammed'i reddeden insani cehenneme atan allah'a iman edip bu durumu savunuyorsun da jesus'u reddedip allah'a inanan seni jesus niye affetsin de cennete koysun?

Sitelerde Paylaş

tanrı 3 ise senin cehenneme gitme durumun  muhammed'i reddedip uzza'ya tapınanın durumu ile eşit. ikiniz de %100 cehenneme gideceksiniz. 

belki tarafsız kaldık diye bizi  affedebilir. ama sizin hiç kaçarınız yok:)))

senin kitabın jesus tanrı değildir diyor. jesus gerçek tanrı ise allah yok demektir. muhammed de elçi değil demektir.

ee, uzza'ya inanıp muhammed'i reddeden insani cehenneme atan allah'a iman edip bu durumu savunuyorsun da jesus'u reddedip allah'a inanan seni jesus niye affetsin de cennete koysun?

tanrı 3 se benim cehenneme gitme durumum %66 seninki% 100 sen hiç birini kabul etmiyon.taraf olmayanlar.....bertaraf olur....hiç bir semavi kitapta tarafsızlar için olumlu puan yok..ya bizdensin ya düşman......ha incil ha tevrat ha kuran hepside ya bizdensin ya düşman diyor.......benim kitabımda ha jesus desin ha Allah  ismin önemi yok...ister rusya de ister sovyetler birliğide fark etmez ...sonuçta putin devlet başkanı....

Sitelerde Paylaş

tanrı 3 se benim cehenneme gitme durumum %66 seninki% 100 sen hiç birini kabul etmiyon.taraf olmayanlar.....bertaraf olur....hiç bir semavi kitapta tarafsızlar için olumlu puan yok..ya bizdensin ya düşman......ha incil ha tevrat ha kuran hepside ya bizdensin ya düşman diyor.......benim kitabımda ha jesus desin ha Allah  ismin önemi yok...ister rusya de ister sovyetler birliğide fark etmez ...sonuçta putin devlet başkanı....

akhi tanrı 3 ise.. o tanrı; baba-oğul-kutsal ruh'tur

yani onların 3'ü senin reddettiğin tanrılar .

onlar için sen, hak din hristiyanlığı reddetmiş bir müşriksin.

muhammed'e iman ederek onlara allah'ı ortak koştun. jesus'un ilahlığına dil uzattın. 

%66 diye bir şey yok.. %100 cehennemliksin. seni kurtaracak bir tanrı yok orda:)

ee, şimdi o dna'yı kodlayanın hristiyanların baba-oğul-kutsal ruh'u değil de   muhammed'in iddia ettiği allah olduğunu nasıl bileceğiz?

Sitelerde Paylaş
23 minutes ago, gringer80 said:

Ne demek tanrı 3 ise? İse nedir? Bize laf yetiştirecen derken oldun mu Mürted?  Allah öyle olasılık hesabı kabul etmiyor. Yüzde 100 yoksa bittin. 

Sitelerde Paylaş

akhi tanrı 3 ise.. o tanrı; baba-oğul-kutsal ruh'tur

yani onların 3'ü senin reddettiğin tanrılar .

onlar için sen, hak din hristiyanlığı reddetmiş bir müşriksin.

muhammed'e iman ederek onlara allah'ı ortak koştun. jesus'un ilahlığına dil uzattın. 

%66 diye bir şey yok.. %100 cehennemliksin. seni kurtaracak bir tanrı yok orda:)

ee, şimdi o dna'yı kodlayanın hristiyanların baba-oğul-kutsal ruh'u değil de   muhammed'in iddia ettiği allah olduğunu nasıl bileceğiz?

senin matematik baya bi zayıf anlaşılan....benim inandığım 1 yaratıcı var şansım hiç bir zaman seninki gibi % 0 değil. ayrıca 1 yaratıcımın epey ismide var anlayacağın şansım baya yüksek ....senin şansın eşşeğin kuyruğu gibi ne uzar ne kısalır ..% 0 anlayacağın cehennem garanti....

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...