Jump to content

ATEİSTLER CEVAP VERSİN

Recommended Posts

tercüme edeyim

Yahu arkadaş! Alıntı ile kendi yazdığını bir karıştırma da neye yanıt vereceğiz görelim yahu! Şu klavyeni de bir değiştirmedin gitti! Bu klavyede hem CapLock tuşunu kapatamıyorsun, hem tuşlar takılıyor! Değiştir artık şu klavyeyi!

Yanıta gelince, acayiplik yok! Senin elin de integral çözemez. Miden de öyle. Karaciğerin de, akciğerlerin de çözemez. Beynim çözdü diyebilirsin, hayır, o da tek başına çözemez, o da çalışmak için vücuduna ihtiyaç duyar. İntegrali hiç bir parçan çözemedi. Ama bütünün çözdü. E ne oldu? Bunda bir acayiplik mi oldu?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 374
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Yahu arkadaş! Alıntı ile kendi yazdığını bir karıştırma da neye yanıt vereceğiz görelim yahu! Şu klavyeni de bir değiştirmedin gitti! Bu klavyede hem CapLock tuşunu kapatamıyorsun, hem tuşlar takılıyor! Değiştir artık şu klavyeyi!

Yanıta gelince, acayiplik yok! Senin elin de integral çözemez. Miden de öyle. Karaciğerin de, akciğerlerin de çözemez. Beynim çözdü diyebilirsin, hayır, o da tek başına çözemez, o da çalışmak için vücuduna ihtiyaç duyar. İntegrali hiç bir parçan çözemedi. Ama bütünün çözdü. E ne oldu? Bunda bir acayiplik mi oldu?

4 işlemi yapamayan elim midem karaciğerim akciğerim beynim integrali nasıl çözecek azıcık mantık....acayiplik yoksa bi canlı ortaya çıkarıverin gari...işinizde çok kolay kedi var siz medi yapıverin gari....bunda bi acayiplik olmaz gari....

tarihinde gringer80 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Evrim milyarlarca yılda, ki bu sadece dünya için geçerli süre, çoklu evrenler kuramına göre süre belirsiz, bir yolunu buldu, biz bir kaç yüzyılda bulamadık henüz sivrisinek (veya başka canlı, fark etmez) yaratmayı diye, tanrı var olmaz.

ilahi siz ateistler adamı gülmekten öldürürsünüz..milyarlarca yıl ve evrim ...yerseniz....yahu bu evrimin aklı fikri mantığı varmı?????                 

https://www.youtube.com/watch?v=c8qnfHLYnJw

Sitelerde Paylaş

Günümüzde yapay zekalar şiir yazabilmekte,resim yapabilmekte, roman yazmakta, beste yapmakta. İnsanların çözemediģi karmaşık problemleri çözmekte. Yakın bir zamanda Alpha Go isimli yapay zeka, satrançtan daha karmaşık olan, zekanın yanı sıra sezgiler ve bilgelik gerektiren GO oyununda Avrupa ve Dünya şampiyonlarını yenmiştir. Yani artık öğreniyor ve Strateji geliştiroyorlar. Ćok yakında bir robot çıkıp "Cogito Ergo sum!" dediğinde ne yapacaksınız acaba? İnsan üstü bir zekanın varlığını insanlık kabul edebilecek mi? Peki ya dinler? Bunları araştırın eeey müslümanlar yatıp kalkıp namaz kılacağınıza. Dawkins'i beğenmiyor haspam! Güldürmeyin kendinize! Sivri sinekmiş!

siz canlı sivri sinek yaptınızda biz mi beğenmedik.....yahu kendinize güldürmeyin diyorsunda biz size gülmekten ölüyoruz zaten....neymiş efendim salakların aklı yokmuş ama 100 salak biraraya gelirse aklı oluştururmuş.YERSENİZ....

Sitelerde Paylaş

@gringer80 Sana önyargılarını kaldırmanı, bakış açını geliştirmeni öneriyorum. Dawkins'i okudun mu anlamaya çalışarak? Evrimi okudun mu aklında dogmalar olmadan? Sana önerebileceğim sadece bunlar. Belki ileride sen de bu yazdıklarına güleceksin.

ÖN YARGILARIM SALAKLARIN AKILSIZ OLDUKLARI AMA BİR ARAYA GELDİKLERİNDE AKLI OLUŞTURDUKLARI saçmalığına inanmak mı???? varsın ön yargılarım yerinde dursun..gülme konusuna gelince....ben bu yazdıklarınıza zaten gülüyorum......

Sitelerde Paylaş

E canım çözenler nasıl çözüyor! Matematikçiler uzaydan mı ithal ediliyor! :lol: İntegral dediğin o kadar da zor değil yahu! Ben çözerim!

Yaparız yaparız... Daha bilim şurda bir kaç yüzyıldır doğdu, emekledi anca. Yürümüş bile sayılmaz. Koşmaya başladığı zaman olacak. Çok şey olur daha... Doğanın yaptığından iyisini yaparız da zamanla... Biz yaptık mı en iyisini yapacağız.

Sitelerde Paylaş

E canım çözenler nasıl çözüyor! Matematikçiler uzaydan mı ithal ediliyor! :lol: İntegral dediğin o kadar da zor değil yahu! Ben çözerim!

Yaparız yaparız... Daha bilim şurda bir kaç yüzyıldır doğdu, emekledi anca. Yürümüş bile sayılmaz. Koşmaya başladığı zaman olacak. Çok şey olur daha... Doğanın yaptığından iyisini yaparız da zamanla... Biz yaptık mı en iyisini yapacağız.

canım doğa sivri sinek yapmış...sizde mivri sinek yapın....sizden dinazor bekleyen yok....!!! neyani akılsız mantıksız iradesiz doğanın milyarlarca yılda yaptığını siz yüz yıllardır yapamadınızmı????????? çoookkkkkkk ayıp...

Sitelerde Paylaş

Evrim milyarlarca yılda, ki bu sadece dünya için geçerli süre, çoklu evrenler kuramına göre süre belirsiz, bir yolunu buldu, biz bir kaç yüzyılda bulamadık henüz sivrisinek (veya başka canlı, fark etmez) yaratmayı diye, tanrı var olmaz.

bu kadarda kendinizi hakir görmeyin uzaya çıktı insanlık...yaratıcının yokluğunun ıspatı konusu çok kolay... yoktan var etmek ve ölümü öldürmek....

Sitelerde Paylaş

Yaratıcın bunları yaptı mı mal.

malda mülkde gözüm yokda..!!!!!!!!!!!!! neyse...newton yerçekimi yasasını bulmuş...

1 newton yerçekimi yasasını bulmadan önce insanlar havada mı uçuyordu????

2newton yerçekimi yasasını bulmasaydı insanlar   yine yerde yürüyeceklerdi..

3..newton yerçekimi yasasını yaratmadı.

4...newton yerçekimi yasasını buldu.. yani yerçekimi yasası zaten vardı....

5...bilim dediğin şey yoktan birşey yaratmaz...sadece var olan şeylerin gizemini çözer....

bu maddeleri insanlığın uzay macerası içinde kullanabilirsin.....

Sitelerde Paylaş

Bir sey yoktan var olmaz. Dönüşür. Sen ispat et o zaman allahın yoktan var ettiğini. Evet bekliyorum. Sivri sinek diyorsun da. Gökten zembille mi indi ilk sinek??

kün fe yekün......biz birşeyin olmasını murad ettiğimizde ol deriz oda oluverir.... Bir sey yoktan var olmaz. Dönüşür.iyide DÖNÜŞECEK MADDELER NE ZAMAN NASIL VAR OLMUŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ....

Sitelerde Paylaş

canım doğa sivri sinek yapmış...sizde mivri sinek yapın....sizden dinazor bekleyen yok....!!! neyani akılsız mantıksız iradesiz doğanın milyarlarca yılda yaptığını siz yüz yıllardır yapamadınızmı????????? çoookkkkkkk ayıp...

Senin tanrın yoktan 3-5 iPhone yaratıp gönderse hiç fena olmaz. Çok zeki ya, her şeye gücü yetiyor ya, her yerde ya :0_80cbc_37a71a73_L:

Sitelerde Paylaş

Senin tanrın yoktan 3-5 iPhone yaratıp gönderse hiç fena olmaz. Çok zeki ya, her şeye gücü yetiyor ya, her yerde ya :0_80cbc_37a71a73_L:

ATEİST BİR PROFESÖR yaratıcıyla konuşuyormuş.sen ne yarattın demiş...yaratıcı insanı yarattım demiş...ateist profesör ondan kolay ne var demiş...şuradan biraz toprak alacaksın.... yaratıcı demişki... dur bakalım o toprağıda ben yarattım....kısacası iphoneyi icat edenleride yaratıcı icat etmişşşşş:th_running1:

tarihinde gringer80 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...