Jump to content

15 Temmuz Tiyatrosu

Misafir

Recommended Posts

15 Temmuz Erdoğan ve ekibinin Perinçek ve ekibi ile beraber tezgahladığı,gaza ve oyuna getirilip ortada bırakıldığı bir tiyatrodur,hukuk ve insan haklarını katleden başta NATO'cuları,kendilerinden olmayanlara karşı yapılan tasfiyeleri meşrulaştıran bir ortam hazırlamak için,bu rapordo onu anlatmış ayrıntılı biçimde,okuyun derim,mobilden girenler pdf olarak indirsin daha kolay okumak için;

https://www.dropbox.com/s/5mi42zdyu93cd8t/Gercegin_Pesinde_17_Haziran_2017.pdf?dl=0

Şu ihraç edilen binbaşımız yazmış raporu;

tarihinde Laik Filozof tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 98
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

15 Temmuz olayı saçma sapan gerçekle en küçük bir alakası olmayan bir kurguyla başlık açılmış.

Akp ve tayyibin kendisi zaten Nato'un bir parçasıdır, kendi kendini saf dışı etseydi bugünkü tek adamlığa ulaşamazdı.

Tayyip ve Akp bütün gücünü Nato'dan alıyor, Nato yoksa Tayyip, Bop eşbaşkanlık ve Akp de olmaz.

Bu kadar net olan bir gerçeği sulandırıp tam tersi bir iddiayla açılan bu başlık sadece trol hesabıdır.

Ayrıca Perinçek kim ki orduya bu derece müdahale edebilsin, burası da tam bir safsatadan ibaret.

Bu başlık hiç kuşku oluşturmayacak kadar açıkça trol hesabıyla açılmış bizzat Natocu Akp tarafından yapılmış darbeyi yanıltmak tersi istikamete kaydırmak içindir.

Bu başlığın derhal kaldırılmasını talep ediyorum sayın yöneticilerden...

Sitelerde Paylaş

15 Temmuz olayı saçma sapan gerçekle en küçük bir alakası olmayan bir kurguyla başlık açılmış.

Akp ve tayyibin kendisi zaten Nato'un bir parçasıdır, kendi kendini saf dışı etseydi bugünkü tek adamlığa ulaşamazdı.

Tayyip ve Akp bütün gücünü Nato'dan alıyor, Nato yoksa Tayyip, Bop eşbaşkanlık ve Akp de olmaz.

Bu kadar net olan bir gerçeği sulandırıp tam tersi bir iddiayla açılan bu başlık sadece trol hesabıdır.

Ayrıca Perinçek kim ki orduya bu derece müdahale edebilsin, burası da tam bir safsatadan ibaret.

Bu başlık hiç kuşku oluşturmayacak kadar açıkça trol hesabıyla açılmış bizzat Natocu Akp tarafından yapılmış darbeyi yanıltmak tersi istikamete kaydırmak içindir.

Bu başlığın derhal kaldırılmasını talep ediyorum sayın yöneticilerden...

Perinçek ekibinin bayağı uzantıları vardır ordu ve bürokradide,ergenekon balyoz mağduru birçok paşa partisine üyedir mesela.,

Orada nasıl tezgahlandığı açıklanıyor tiyatronun

Sitelerde Paylaş

Perinçek ekibinin bayağı uzantıları vardır ordu ve bürokradide,ergenekon balyoz mağduru birçok paşa partisine üyedir mesela.,

Orada nasıl tezgahlandığı açıklanıyor tiyatronun

O kadar şey saydım hiç birine dokunmadan işi Perinçek'e getirdin, anlaşılan trollüğe devam edecem diyorsun, kendini rezil etmeyi bu kadar istiyorsan devam et.

Koskoca ordunun başındaki Natocu-Bop eşbaşkanTayyib'e laf yok ama Tayyip dışında herkes vatan haini peh peh...

Sitelerde Paylaş

Bugün muhafazakâr yoğunluklu bir siteye 15 temmuz kutlamaları aleyhinde bir yazı yazma gafletinde bulundum. Sosyal bir deney oldu benim için. Önce Beni Fetöcü ilan ettiler. Ben bi ara bunlara uyup cevap yazdım. Vatan haini ilan ettiler. Atatürkçuyüm dedim. Atatürk olsa sizin gibileri asardı dediler. Memleketi terket dediler. Sonra ben bunları dalgaya aldım. Vay sen şehitlerimizle dalga mı geçiyorum sizin gibiler ölsün dediler. Sonra ben ne yapıyorum bunlarla dedim. Eminim karşı karşıya olsak beni satırla doğrarlardı. Bunlar manyak. Kafayı yemişler.

Sitelerde Paylaş

Doğu Perinçek bu gün  Atatürkçülüğü savunmaktadır.Ordudada Perinçekçi değil Atatürkçü vardı.Ama Onlar Balyoz Ergenekon Askeri Casusluk davalarıyla tasfiye edildiler.Geriye kalanların çoğu FETÖ ve başka tür Siyasal İslam fraksiyonlarındandı.Zaten FETÖ büyük bir ihtimalle diğer siyasal İslamcılara güvenerek darbe teşebbüsünde bulundu.

Sitelerde Paylaş
39 minutes ago, yeniçeri53 said:

Doğu Perinçek bu gün  Atatürkçülüğü savunmaktadır.Ordudada Perinçekçi değil Atatürkçü vardı.Ama Onlar Balyoz Ergenekon Askeri Casusluk davalarıyla tasfiye edildiler.Geriye kalanların çoğu FETÖ ve başka tür Siyasal İslam fraksiyonlarındandı.Zaten FETÖ büyük bir ihtimalle diğer siyasal İslamcılara güvenerek darbe teşebbüsünde bulundu.

Darbeyi komuta edenler ise Natocu Laik komutanlardı.Yoksa bidiride "Bu Son Laiklik şansınızdır!" denmezdi.Natoya karşı olan Laik zabitler ise artık TSK dan tamamen denilecek kadar silinmişlerdir.

Sitelerde Paylaş

Bugün muhafazakâr yoğunluklu bir siteye 15 temmuz kutlamaları aleyhinde bir yazı yazma gafletinde bulundum. Sosyal bir deney oldu benim için. Önce Beni Fetöcü ilan ettiler. Ben bi ara bunlara uyup cevap yazdım. Vatan haini ilan ettiler. Atatürkçuyüm dedim. Atatürk olsa sizin gibileri asardı dediler. Memleketi terket dediler. Sonra ben bunları dalgaya aldım. Vay sen şehitlerimizle dalga mı geçiyorum sizin gibiler ölsün dediler. Sonra ben ne yapıyorum bunlarla dedim. Eminim karşı karşıya olsak beni satırla doğrarlardı. Bunlar manyak. Kafayı yemişler.

- "Atatürk konusunda karar verin artık" deseydin.

/ Diğer başlığa da yazdım. 15 Temmuz günü ve akşamı tam olarak ne olduğu bile belli değildir.

Mına koduklarım.

Sitelerde Paylaş

Darbeyi komuta edenler ise Natocu Laik komutanlardı.Yoksa bidiride "Bu Son Laiklik şansınızdır!" denmezdi.Natoya karşı olan Laik zabitler ise artık TSK dan tamamen denilecek kadar silinmişlerdir.

aynı bakış açısı ile:

tayyip demokrat bir insan olmasa, ikide bir de demokrasiyi övüp, kendilerinin türk demokrasinini nasıl geliştirdiklerinden söz etmez. değil mi?

Sitelerde Paylaş

15 Temmuz dört dörtlük bir darbe idi. Nato ve ABD köpeği olmayan, normal subaylardan meseleyi dinlerseniz, son derece iyi tasarlanmış bir darbe ile karşı karşıya olduğumuzu görebilirsiniz. Birçok yerde askeri birlikler, düzenli şekilde sevk edilmiş, kritik kurumlar ateş altına alınmış falan filan. Başarısız olması, onun darbe olmadığı anlamına gelmez.

Acemice darbe görmek istiyorsanız, sevgili Talat Aydemir'imizin yaptığı darbeye bakın. Birkaç yüz kişilik asker ile cumhurbaşkanlığı köşkünü sardı. Daha sonra yakalandı ve idam edildi süvarimiz. O darbeye kimse kurgu, tiyatro demedi. Şimdi çok ciddi hava ve kara kuvvetleri harekete geçirilmiş, yüzlerce insan öldürülmüş, beyefendilere beğendiremiyoruz.

Darbeye kulp takmayı politik bir tutum, AKP'ye karşı bir muhalefet yolu olarak görmeyin. O yol çıkmaz yoldur, sadece kendi kendinizi tüketirsiniz.

Darbe ile karanlık bir iki nokta vardır. O konularda şunu söyleyebilirim, devlet darbecileri kökten temizleyebilmek ve gizli hücreleri de tespit edebilmek için, biraz bunlara yol vermiş olabilir. Bunun sonucunda, muhtemelen sokak çatışmaları çıkabileceğini hesaplayamadılar. Nitekim bugüne kadar yapılan darbelerin hiçbirinde sokaklarda asker ile halk çatışmadı. Bu hesap dışı bir durum olabilir. Ama darbe planı ve darbe girişimi çok nettir. 

Bazıları Nato taraftarı subayların temizlenmesinden rahatsız olmuş. Niye rahatsız oluyorsunuz bundan? Hep anlatılan hikayeler vardır, asker büyük bir PKK grubunu kuşatır, sonra Ankara'dan bir emir gelir, askerler geri çekilip, PKK'lıları imha etmez. Herkes duymuştur böyle olayları değil mi? Hah, işte o geri çekilme emri verip PKK'lıları kurtaranlar hep Nato ajanları idi. Şimdi onlar güzelce foseptik çukuruna atılıyor. Milli bir ordu kuruluyor. Niye rahatsızsınız?

Natocular görevde iken, kolunda ABD arması olan Peşmerge birlikleri bizim toprağımızdan geçip "kobani" adı takılmış olan işgal edilmiş Arap topraklarına girdi. Natocuların sifonu çekilince, bizim ordu Suriye'ye girip Türkiye'nin çıkarlarını savundu. Hangisini tercih ediyorsunuz? Hangi taraf ağır basıyorsa, o taraftansınız. Ona göre hesabınızı yapın.

Sitelerde Paylaş
3 hours ago, bir_akil_insan said:

aynı bakış açısı ile:

tayyip demokrat bir insan olmasa, ikide bir de demokrasiyi övüp, kendilerinin türk demokrasinini nasıl geliştirdiklerinden söz etmez. değil mi?

Tayyip Demokrasiyi sadece Türkiye Cumhuriyetini Anadolu İslam Cumhuriyeti yapabilmek için araç olarak kullanmaktadır. Domokraside sadece çoğunluk görüşü değil azınlıkllarında görüş ve fikirleri dinlenir.

Sitelerde Paylaş

Tayyip Demokrasiyi sadece Türkiye Cumhuriyetini Anadolu İslam Cumhuriyeti yapabilmek için araç olarak kullanmaktadır. Domokraside sadece çoğunluk görüşü değil azınlıkllarında görüş ve fikirleri dinlenir.

aynı bakış açısı ile:

darbeci komutanlar, bildiride laikliği sadece kendi amaçlarını gerçekleştirebilmek için, kendilerinden olmayan laiklik yanlısı insanları yanlarına çekmek için araç olarak kullanmıştır.

Sitelerde Paylaş
6 minutes ago, bir_akil_insan said:

aynı bakış açısı ile:

darbeci komutanlar, bildiride laikliği sadece kendi amaçlarını gerçekleştirebilmek için, kendilerinden olmayan laiklik yanlısı insanları yanlarına çekmek için araç olarak kullanmıştır.

Bende aynen öyle düşünüyorum. Darbe teşebbüsü yapanlar FETO değil Natocu komutanların yönetiminde gerçekleşti.FETO nun emir ve komutasında olmuş olsaydı şayet Bildiri bambaşka bir şekilde olurdu.Ancak Bu Darbe Girişimi Pentagonun tam manasıyla yanlarında olmayışı açısından Domuzlar körfezi çıkarmasına benziyor.

tarihinde yeniçeri53 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Natocu yada Nato karşıtı olsun Türk Zabitanı hain olamaz.Natocudan kastımız Ordunun mükemmel Nato standartları ile her bakımdan techiz edilmesini yani Attan eşeğe binmek istemeyenlerdir.Yoksa ABD nin PKK ve PYD ile beraber Türkiye Cumhuriyetine karşı tutumuna Natocu Laik subaylarımızda karşıdırlar.

15 Temmuz ile Askeri Liselerimiz GATA mız kalktı .Matematik ve Fenden zerre kadar anlamayan İmam Mektepliler Yeni açılacak Milli savunma Üneversitesine Öncelikli ve tercihli olarak alınacaklar!Bundan sonrada İşid ünoforması giyerler.Kafada Siyah sarık sakal bıyık Siyah gömlek ve siyah nemaz şalvarı eldede pala! Yakışır!Zaten Türbanlı kadın askerlerle başladı bile

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...