Jump to content

15 Temmuz Tiyatrosu

Misafir

Recommended Posts

1 hour ago, sophistic said:

Ordunun millileştiğine inanmak da nasıl bir kafadır anlamadım. Nerede yaşıyorsunuz yahu? 

Anlatsam anlayacak mısın? Sen yazmak için karşındaki adamı seçiyorsun da benim yazılarım çöp mü? Ben de sana tenezzül etmiyom lan! Aç iki tane Teori dergisi öğren!

Sitelerde Paylaş
  • İleti 98
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Ne yani Tayyip Fethullahçıları temizledi öyle mi? Tayyip'in kendisi ne ki. Fethullahla AKP yi ayri mi görüyorsunuz? İt iti ısırdı o kadar. Siyasal İslam ne zaman Türkie'den temizlenir, bizim bayramımiz o gün olur. 

''Fethullah Gülen ile AKP'yi ayrı mı görüyorsunuz'' demenden kahvehane muhabbeti kıvamında seyredeceğin açık...  Feto örgütü, uzantıları ile ilgili hiçbir şey bilmiyor, okumuyorsunuz ama maşallah konuşunca mangalda da kül bırakmıyorsunuz...

Tayyip Fethullahçıları temizliyor şu an evet, arada kaynayanlar da oluyor maalesef. İt iti ısırdı, bunun aksini iddia eden de yoktur elbette. Zaten Fetoyu başımıza bela eden, palazlandıran bizzat AKP hükümetidir, temizlemesi de kendilerine nasip oldu ne diyelim... 

Bizi ilgilendiren kısım şu; Feto darbe ile devleti ele geçirseydi, yani darbe girişimi başarılı olsaydı, bugün hepimiz Tayyip'i mumla arıyor olurduk. Meclisi dahi bombalama emri veren, ABD güdümlü bir terör örgütünden bahsediyoruz, söz konusu akıbetimiz olunca siyasal islam deyip gevelemek çok hafif, basit kaçıyor... 

Tayyip için de fazla endişelenmeye gerek yok. Tayyip misafir. Cumhuriyet değerlerini yeniden kazanmak zaman alacak elbette ama, mümkün olacak. Referandum sonuçlarını, nasıl korktuklarını ve hileye başvurmak zorunda kaldıklarını gördük... Biraz geç oldu ama millet uyanıyor, bunu anlamak hiç zor değil...

tarihinde Latte tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Cahil cühela boş herifin tekisin!

Ot kafalı herif! Yazdığın osurukları çok değerli birşey sanıyorsun galiba. Yazsan ne olur yazmasan ne olur dingil! Ben sana yazma diyorum zaten!

Siktir lan perinçekin piçi...

Hoşuna gitmedi gerçekleri görmek değil mi it?

Sitelerde Paylaş

Ordunun millileştiğine inanmak da nasıl bir kafadır anlamadım. Nerede yaşıyorsunuz yahu? 

Bunlar da Tayyibin şuursuzlarının perinçek versiyonu. Otlanmış, bonzailenmiş mal sürüsü.. Bahçeliyle birlikte tayyipçilik yapan ayak takımı...

Bunlara sövmek bile zaman sarfiyatı...

Sitelerde Paylaş

Yok, o kadar emin ki darbe gecesi ve sonrasında olanlarla ilgili. Sanırsın yönetim kadrosundalar. Laf da söylenmiyor, hemen bir aşağılama. Fetö ve uzantılarını bilmek için alım olmaya gerek yok. Da benim anlamadığım Tayyipi bu denklemlemden çıkarıp nasıl milliyetçi yaptıkları. Neredeyse kahraman ilan edecekler. Ayıptır. 

tarihinde sophistic tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

sanki tayyip devlet kadrolarından fetöcülerden temizledi de yerine seni beni koyuyor. Fetö nur cemaatinin sadece bir kolu. Okuyucular, yazıcılar, yeni asyacılar şuan kadrolarda cirit atıyor. Hepsi de çok aydın insanlar!!! Değil mi? Askeriyede öyle olacak. Ama milli olacak yaşasın. Buna sevinmeliyiz!!! Girin bakayım devlette bir kadroya tayyipi yalamadan. Öğretmenlik alım sınavlarında sorduları soruları biliyor musunuz? Akademik camianin durumunu biliyor musunuz? Ne biliyorsunuz? Perinçek!!

Sitelerde Paylaş

Modern Türkiye istiyoruz. Saçma sapan geleneğe / dine dayalı abuk sabuk siyaset istemiyoruz. Siyaset ülke meseleleri ile ilgilensin istiyoruz. İran gibi / Orta Doğu gibi değil, Atatürk'Ün amaçladığı gibi Batı modeline dayalı bir ülke istiyoruz. Siyasi çatışma da Liberaller ve Halkçılar / sosyalistler arasında olsun istiyoruz. Yılların saçma sapan konularla heba edildiği "din" ekseninde ülke istemiyoruz.

- İnanç meselesi Bireyseldir ve sadece bireyseldir. Okulda, siyasette, kışlada istemiyoruz. Namaz kılacaksan Cami'de evinde kılarsın.

Görüntü olarak da modernite istiyoruz. Ülkenin gündemi gacıların peçesi, şalvarı olmamalı. Şalvarlı kadınlar da devlet kurumunda değil tarlada olmalıdır. mesele görüntü / imaj meselesi.

Böyle yani. Milleti canından bezdirmeyiniz.

15 Temmuz kahramanı / şehiti diye bir şey de yoktur. Ölenlerin hepsi AKP'lidir.

Savaşta ölen adama şehit denir. Kimin yaptığı, nasıl yaptığı, nasıl önlendiği konusunda bilgi bile olmayan yerde, AKP'li olduğu için ölen adamı mesela bir Kıbrıs Şehiti, Kıbrıs gazisiyle aynı kefeye koyamazsın.

-Saçmalık bitsin istiyoruz. 90'ların ortasından beri "din, Allah, Peygamber" kafamızı şey ediyorsunuz. Ahirete inanan inanır. Da siz hangi kafayla ahiret meselesini siyasete sokuyorsunuz bunu akıllı adamın anlaması mümkün değil. İran'da Ayetullahınızın yanına gidin orada yaşayın işte. Hindistan uydu üretiyor, Uzay mekiği üretiyor siz daha şalvar, 15 Temmuz derdindesiniz. Niye bu kadar malsınız yaw. Mal olmayın.

Sitelerde Paylaş

Darbe teşebbüsü olmasaydı fetöcüler Türkiye siyasetinden ve devlet kurumu kadrolarından kolay kolay temizlenemezdi. AKP'den önce DSP de fetöyü sıvazlamıştı ve Çiller - Yılmaz - Erbakan. Onlardan da önce Demirel. Herkes ne istediyse fetö'ya himmetle vermişlerdi ama kabak AKP'ye patladı. Erdoğan'ın hırsızlık yaptığının paralarını zulalarken kayıt edilmiş telefon görüşmeleri olmasaydı bu kavga çıkmayacaktı ve darbe teşebbüsü hiç başlamayacaktı. O zaman da milyonlarca fetöcü etrafımızda simsar gibi dolanmaya devam edecekti.

Sitelerde Paylaş

Bilmiyorum kardeş. Foruma gelip "anam babam beni ateist olduğum için istemiyo" diyen çocukların durumuna düştük.

- Ben öyle çok takmam bu tür şeyleri. Ama bir de Avrupalı açısından bak olaya. 80'lerde bir sürü Türk okuduktan sonra Fransa'da kalabiliyordu. Şimdi olmuyor. Yani eskisi gibi kendi ülkeni satıp satıp oralara gidemiyorsun. + Avrupalınında (aklı başında Avrupalının) beklentisidir. Diyorlar ki "Peki Müslümanlar niye böyle?" - Peki madem ki Müslümansın, niye ayağa kalkıp, Çin gibi, Hindistan gibi "İşte ben de buradayım, yavaş yavaş ilerliyorum, çaba harcıyorum, ülkemi de seviyorum, medeni ülkelerin arasında yer almak istiyorum" diyemiyorsun?

- Mesele bu. Dünyayı terk edelim, bütün ülkeleri boşaltalım (diktatörlere verelim) gemilerle herkesi taşısınlar, Hep beraber Avrupa + Kuzey Amerika'ya sığalım o zaman.

Yani nereye kadar?

Bıktım arkadaşım yaw. Bundan önce Erbakan, Erbakan gitti bu geldi. Sanki millet camiye / namaza gitmek istiyor. - Git Namazına. GİT! Siyasette din/Kitap Hz. Ali döneminden sonra olmadı. Orta çağda bile sembolik olarak vardı. Nasıl bir ilettir? kim düzenledi? fakirin fıkaranın aklına bunu kim soktu? ve nereye kadar? Ben bunu soruyorum.

- Osmanlı da yıkıldı ayrıca. Yok Osmanlı filan. Senin hayalinde var. Tarihte var. Bugün için yok. Parçalandı çünkü, Hanedan da Avrupaya kaçtı. Bu nasıl bir şizofreni nasıl bir manyaklıktır? Nelerle uğraşıyoruz?

(sağol dinlediğin için)

Sitelerde Paylaş

Darbe teşebbüsü olmasaydı fetöcüler Türkiye siyasetinden ve devlet kurumu kadrolarından kolay kolay temizlenemezdi. AKP'den önce DSP de fetöyü sıvazlamıştı ve Çiller - Yılmaz - Erbakan. Onlardan da önce Demirel. Herkes ne istediyse fetö'ya himmetle vermişlerdi ama kabak AKP'ye patladı. Erdoğan'ın hırsızlık yaptığının paralarını zulalarken kayıt edilmiş telefon görüşmeleri olmasaydı bu kavga çıkmayacaktı ve darbe teşebbüsü hiç başlamayacaktı. O zaman da milyonlarca fetöcü etrafımızda simsar gibi dolanmaya devam edecekti.

- AKP'yi kim temizleyecek? Dİn okullarını kim kapatacak? Çocuk yaşta evliliği kim engelleyecek?

/Sen cidden bu kafayla "Ben ülkeyim, ben ülke olacağım" diyebilir misin?

Sitelerde Paylaş

Milyonlarca fetöcü neredeymiş? Biz niye görmüyoruz? Üstelilk bu kadar fazla nufusa sahipler, beraber iktidara geldikleri akp'nin oylarına neden etki edemediler?

Sizin gibilere korkutmak için ortaya bu fetöcü öcüsünü saldılar. Senin gibi fikirsiz korkakları görünce işe de yaradığını anlıyorum.

Sitelerde Paylaş

Yok, o kadar emin ki darbe gecesi ve sonrasında olanlarla ilgili. Sanırsın yönetim kadrosundalar. Laf da söylenmiyor, hemen bir aşağılama. Fetö ve uzantılarını bilmek için alım olmaya gerek yok. Da benim anlamadığım Tayyipi bu denklemlemden çıkarıp nasıl milliyetçi yaptıkları. Neredeyse kahraman ilan edecekler. Ayıptır. 

Aynen... Tayyip o gürühun içinden yetişmiş, o güruhla birlikte semirmiş bir parazittir. Bu durumu yok sayıp tayyibi yalıyor beyinsizler. Herifler neredeyse perinçek abilerini bırakıp tayyibi şeyh ilan edecekler... Yakındır, gerçekleşirse yakışır...

Sitelerde Paylaş
3 hours ago, Phaselis said:

Bunlar da Tayyibin şuursuzlarının perinçek versiyonu. Otlanmış, bonzailenmiş mal sürüsü.. Bahçeliyle birlikte tayyipçilik yapan ayak takımı...

Bunlara sövmek bile zaman sarfiyatı...

Terbiyesizlik yapma be. Bir fikrin varsa yaz. Ne saçma sapan konuşup duruyorsun?

tarihinde Robespierre tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
2 hours ago, sophistic said:

Yok, o kadar emin ki darbe gecesi ve sonrasında olanlarla ilgili. Sanırsın yönetim kadrosundalar. Laf da söylenmiyor, hemen bir aşağılama.

Ya kusura bakma, ben seni Phaselis isimli denyo ile karıştırdım. Onunla atışırken araya girmişsin, seni o sandım.

Sitelerde Paylaş

Terbiyesizlik yapma be. Bir fikrin varsa yaz. Ne saçma sapan konuşup duruyorsun?

- Terbiyesiz filan değil. İllalah ulan sizden.

Atatürk gibi büyük bir insan çıkıp yıkılmış imparatorluğun yerine cumhuriyet kurmuş. 70 yaşındaki Kılıçdaroğlu Gandhi gibi yollara düşmüş. 25 gün boyunca 450 kilometre yürümüş. Alanda onu 3 milyon insan karşılamış. Hep bir yürekten "Hukuk istiyoruz, Adalet istiyoruz" denilmiş. Hala yok Feto şöyle, yok Ayetullah böyle. - Bende biliyorum Ayetullah'ın öyle olduğunu. Daha ne konuşuyorsunuz anlamadım ki. Dİn devleti, din devleti. - Din devleti diye bir şey yok! Camide, hoca ile namaz kılacan, sonra meclise gelip siyaset yapacan. Böyle bu iş. Deli sürüsüyle uğraşıp duruyoruz. Olacak iş değil. Ya yok olun ya da döneme uyum sağlayın. Dünya'da devlet olup da din devleti olan kaç devlet var. Say! yok 5+3, yok üçün biri. Allah Allah yaw

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, leonardo18 said:

- Terbiyesiz filan değil. İllalah ulan sizden.

Ben anlaştığımızı sanıyordum Leo. Bu kadar mı sıkıldın benden?

Fethullah Gülen kimdir Leo? Hiçbir fikrin var mı bu adamla ilgili? O yalancı batı medyasının palavralarını boşver. Sen bu adamlarla hiç yüzyüze geldin mi? Hiç bir Sızıntı dergisi eline alıp okudun mu?

1991 yılında Fem Dershanelerinde çalışıyordum ben. O zamanlar da ate idim. Profesyonel bir eleman olarak onların dershanelerinde çalıştım. Kim olduklarını, ne olduklarını biliyorum. Sen ne biliyorsun bu sürüngenler hakkında? Yalan dolan.

Kılıçdaroğlu yürüyormuş. Ulan adam PKK'lıları, Fethullahçıları serbest bırakın diye yürüyor. Değil Ankara'dan İstanbul'a, Çin'den Maçin'e kadar yürüse o iş olmaz! 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...