Jump to content

Ozel saglik sigortasi

Recommended Posts

• İleti 60
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Insaf yahu! Kuzeydeki de koreli, guneydeki de. Guney balla borekle beslenirken, kuzeydeki bokunu yiyor. Guney acıyıp surekli yardım gonderiyor. O kadar dusmanca davranışa karşın hayvanla hayvan olmuyor. Guney kore markaları dünyanın heryerine satılıyor. En müreffeh ulkelerden biri. Hemen kuzeyinde yasayan kardeşlerine reva mı  bu? Bir manyak aile resmen esir almış milyonları. Üstüne bir de zirt pırt baska ülkeleri tehdit ediyor. Bizi bile tehdit etti bu dombili rus uçağı düşürüldüğünde.

Sitelerde Paylaş
9 hours ago, Robespierre said:

Bu şahane olmuş.

Mizah lan bu. o kadarını anlayamıyor musunuz?

Abi ne mizahı gözünü seveyim ya. Adamlar develet televizyonundan "sahada 40bin kuzey koreli taraftar vardı, brezilya'ya 8 tane atıp dünya şampiyonu olduk" diyor. Gariban korelilerin tabi dünyadan haberi yok, inanıyorlar. Bir de rusya ve cin dost ulkeler oldugundan onlara sadece 1-2 tane attık diye göstermişler. Diğer ülkelere karşı maşalla hep 7-8.

tarihinde malta erigi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
2 hours ago, malta erigi said:

Abi ne mizahı gözünü seveyim ya. Adamlar develet televizyonundan "sahada 40bin kuzey koreli taraftar vardı, brezilya'ya 8 tane atıp dünya şampiyonu olduk" diyor. Gariban korelilerin tabi dünyadan haberi yok, inanıyorlar. Bir de rusya ve cin dost ulkeler oldugundan onlara sadece 1-2 tane attık diye göstermişler. Diğer ülkelere karşı maşalla hep 7-8.

Buna pek inanmadım ama varsayalım ki gerçek olsun. Süper birşey değil mi bu? Devrimci ve yapısökümcü bir eylem! Harika! Bir futbol takımı şampiyon olduğunda ne olur? Taraftarı sevinir değil mi? E, adamlar harika birşey yapmışlar, şampiyon olmadıkları halde aynı sevinci kendi vatandaşlarına yaşatmışlar. 

Lan adama diktatör diyorsunuz, adam halkını mutlu etmek için yalan söylüyor be. Hay onun billurlarını gezdiren yesin.

Ülke değil çikolata fabrikası sanki anasını satayım.

Sitelerde Paylaş

Buna pek inanmadım ama varsayalım ki gerçek olsun. Süper birşey değil mi bu? Devrimci ve yapısökümcü bir eylem! Harika! Bir futbol takımı şampiyon olduğunda ne olur? Taraftarı sevinir değil mi? E, adamlar harika birşey yapmışlar, şampiyon olmadıkları halde aynı sevinci kendi vatandaşlarına yaşatmışlar. 

Lan adama diktatör diyorsunuz, adam halkını mutlu etmek için yalan söylüyor be. Hay onun billurlarını gezdiren yesin.

Ülke değil çikolata fabrikası sanki anasını satayım.

Neden fakirler peki?

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, seremın said:

Neden fakirler peki?

Ciddi mi soruyorsun bunu Seremın? 

Fakir ne demektir? Ülkede 250 bin Euro'luk arabaya binen olmadığı için mi fakir diyorsun KDHC'ye? Nedir bunun kriteri?

Kore sürekli olarak işgallere uğramış, yoksul bir ülke. Birden bire nasıl ve niçin zengin olsun? ABD gelip Kore'nin güneyini işgal etti, onları barbarca yöntemlerle Hristiyanlaştırdı. Ondan önce Japon işgali vardı. Böyle olaylar yaşayan bir ülkenin birden bire nasıl zengin olacağını düşünüyorsun?

Sitelerde Paylaş
36 minutes ago, Robespierre said:

Ciddi mi soruyorsun bunu Seremın? 

Fakir ne demektir? Ülkede 250 bin Euro'luk arabaya binen olmadığı için mi fakir diyorsun KDHC'ye? Nedir bunun kriteri?

Kore sürekli olarak işgallere uğramış, yoksul bir ülke. Birden bire nasıl ve niçin zengin olsun? ABD gelip Kore'nin güneyini işgal etti, onları barbarca yöntemlerle Hristiyanlaştırdı. Ondan önce Japon işgali vardı. Böyle olaylar yaşayan bir ülkenin birden bire nasıl zengin olacağını düşünüyorsun?

Abi ne 250binlik arabası? Millet aç aç! Sabah akşam küfrettikleri güney sayesinde karınları doyabiliyor. Hyundai bir dolu araç hibe etti ve ediyor. Ayıp ya valla ayıp.

Sitelerde Paylaş
3 hours ago, malta erigi said:

Abi ne 250binlik arabası? Millet aç aç! Sabah akşam küfrettikleri güney sayesinde karınları doyabiliyor. Hyundai bir dolu araç hibe etti ve ediyor. Ayıp ya valla ayıp.

Hay göktengri razı olsun o güneyden. O Hyundai'ler şimdi kimbilir kaç yetimin karnını doyurmuştur. Kırmızı Hyundai de göndermişler midir? Frambuazlı Hyundai. Onu bej Hyundai'nin üstüne yiyeceksin, fıstık gibi oluyor.

Sitelerde Paylaş
Just now, Robespierre said:

Hay göktengri razı olsun o güneyden. O Hyundai'ler şimdi kimbilir kaç yetimin karnını doyurmuştur. Kırmızı Hyundai de göndermişler midir? Frambuazlı Hyundai. Onu bej Hyundai'nin üstüne yiyeceksin, fıstık gibi oluyor.

Başak geçecek bir durum yok, gıda yardımı da yapıyorlar. Kuzey de o kadar düşmanca tavırlara rağmen kabul ediyor. Eli mahkum çünkü. 90'lardaki kıtlıkta neredeyse ülkede adam kalmayacaktı. Karnın tok, sırtın pek iken buradan partizanlık kolay. Bir de gariban kuzey kore köylüsüne sor bakalım. Yahu adamlar siyasi sucluya ceza verirken gelecek nesillerine, doğacak çocuklarına dahi ceza veriyor. Sen nasıl kabul edebiliyorsun böyle şeyleri? Geçmişten gelen bi sempati var bende komünistlere karşı ama böyle şeyleri görünce iyiden iyiye kıllanıyorum acaba komünizm düşmanları haklı mı diye. Çünkü normalde şeker gibi adamsın ama partizanlığa gelince manyak manyak şeylere taraftar oluyorsun.

Sitelerde Paylaş
3 hours ago, malta erigi said:

Başak geçecek bir durum yok, gıda yardımı da yapıyorlar.

Yalan söyleyeceğini düşünmüyorum ama bunu nerden çıkardın sen? Senin bu mesajının üzerine internette arattım, böyle bir bilgi yok. Bir sel felaketinin üzerine güneyli bazı stk'lar 170 bin dolar gibi bir para göndermiş. Ona da güneyli bir yumicik ağızlı bakan karşı çıkmış. 

Bu söylediğinde mantık hatası var zaten. Kuzey o kadar aciz durumda olsa, dağılır gider. Herşeyden önce Çin buna müsaade etmez. Çin güneye yerleşmiş olan batıcı azgınlığa karşı bir tampon olarak Kuzey'in düşmesine asla müsaade etmez. İş çok büyürse Rusya da KDHC'nin arkasında durur. KDHC'nin düşmesi ABD'nin kazanması anlamına gelir. Asya buna müsaade edemez.

Saçma sapan ABD propagandalarına nasıl inanıyorsun, ben de buna şaşıyorum. Bunlar yıllar boyu Stalin'e sövdüler, bugün Rus halkının en sevdiği lider yine Stalin çıktı. Ülkeyi açıkhava kerhanesine çeviren hain Gorbaçov ise en sevilmeyen adam Rusya'da. Sanıyor musun ki bunu KDHC'de görmüyorlar. KDHC görünen gelecekte ABD'ye asla teslim olmaz. Ama sizinkiler size gaz vermeye ve karikatürleştirdiği Kore'ye rüyalarında saldırmaya devam edecek.

Bizim zamanımızda ergenler Samantha Fox ile rüyalanırdı, Pentagon'un kokuşmuşları her gece KDHC ile rüyalanıyor. Ama anca rüyalarında olur o iş.

Bu arada, ben komünistim bro. Tabii ki KDHC'yi savunacağım. Gerçek komünizm bu değil deyip çıkayım mı işin içinden. E, bedevi şeytanlarından ne farkım kalır o zaman? Günahı ve sevabı ile komünistim kardeşim. Budur yani. 

Sitelerde Paylaş
7 hours ago, Robespierre said:

Yalan söyleyeceğini düşünmüyorum ama bunu nerden çıkardın sen? Senin bu mesajının üzerine internette arattım, böyle bir bilgi yok. Bir sel felaketinin üzerine güneyli bazı stk'lar 170 bin dolar gibi bir para göndermiş. Ona da güneyli bir yumicik ağızlı bakan karşı çıkmış. 

Bu söylediğinde mantık hatası var zaten. Kuzey o kadar aciz durumda olsa, dağılır gider. Herşeyden önce Çin buna müsaade etmez. Çin güneye yerleşmiş olan batıcı azgınlığa karşı bir tampon olarak Kuzey'in düşmesine asla müsaade etmez. İş çok büyürse Rusya da KDHC'nin arkasında durur. KDHC'nin düşmesi ABD'nin kazanması anlamına gelir. Asya buna müsaade edemez.

Saçma sapan ABD propagandalarına nasıl inanıyorsun, ben de buna şaşıyorum. Bunlar yıllar boyu Stalin'e sövdüler, bugün Rus halkının en sevdiği lider yine Stalin çıktı. Ülkeyi açıkhava kerhanesine çeviren hain Gorbaçov ise en sevilmeyen adam Rusya'da. Sanıyor musun ki bunu KDHC'de görmüyorlar. KDHC görünen gelecekte ABD'ye asla teslim olmaz. Ama sizinkiler size gaz vermeye ve karikatürleştirdiği Kore'ye rüyalarında saldırmaya devam edecek.

Bizim zamanımızda ergenler Samantha Fox ile rüyalanırdı, Pentagon'un kokuşmuşları her gece KDHC ile rüyalanıyor. Ama anca rüyalarında olur o iş.

Bu arada, ben komünistim bro. Tabii ki KDHC'yi savunacağım. Gerçek komünizm bu değil deyip çıkayım mı işin içinden. E, bedevi şeytanlarından ne farkım kalır o zaman? Günahı ve sevabı ile komünistim kardeşim. Budur yani. 

Yalan yok tabi, neden yalan soyleyeyim. Ben haberlerde seyretmistim ama yazılı olarak da var birşeyler: http://www.ibtimes.com/south-korea-will-continue-sending-humanitarian-aid-north-korea-despite-sanctions-2332976

ulkede muhalefet yok, devlet yayınları dışında medya yok, internet yok, gece elektrikleri kapatiyor şişko, kombiyi kapatan cimri baba gibi. Hesapta komunistler, bir sürü sokakta yaşayıp çöpten beslenen küçük çocuk var. 

tarihinde malta erigi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kuzey kore o kadar iyi ise neden vatandaşı olmuyorsun?:)

Gerçek komunizm bu değil demen daha akıllıca bir davranış olurdu.

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, Ten Ten said:

Kuzey kore o kadar iyi ise neden vatandaşı olmuyorsun?:)

Gerçek komunizm bu değil demen daha akıllıca bir davranış olurdu.

Burayı da KDHC gibi yapmak istiyorum belki. Olamaz mı akıllı bıdık?

Biz devrimciyiz. Çöl fareleri gibi davranmamızı bekleme.

tarihinde Robespierre tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Burayı da KDHC gibi yapmak istiyorum belki. Olamaz mı akıllı bıdık?

Biz devrimciyiz. Çöl fareleri gibi davranmamızı bekleme.

Babadan oğula geçen yönetim kuracaksan boşuna zahmet etme.

Kendini Kim il sung gibi tanrılaştırmak istiyorsun herhalde.Onun gibi kendi adına bir takvimde çıkartırsın.

Kuzey kore  yöneticileri gibi refah içinde yaşayıp halkını  sefil durumda sokacak isen boşuna zahmet etme.

Örneğin Doğu almanyadan batı almanyaya kaçışlar olurdu.Tersi hiçbir zaman olmazdı.

Komunizm isteğin bu ise hiçbir zaman gelmesin daha iyi.:smashfreak:

Komunizme karşı değilim yanlış anlaşılmasın.

Sitelerde Paylaş
7 hours ago, Ten Ten said:

Komunizme karşı değilim yanlış anlaşılmasın.

İyi ki karşı değilmişsin ha.

Türkiye'yi başı dik, çalışkan ve onurlu insanların ülkesi yapmak istiyoruz. Siz şeyhinizin, şıhınızın, reisinizin önünde tırtıl gibi sürünmeye devam edin. Bedevi bebelerinin anlayacağı bir şey değil bizim istediğimiz.

Sitelerde Paylaş

İyi ki karşı değilmişsin ha.

Türkiye'yi başı dik, çalışkan ve onurlu insanların ülkesi yapmak istiyoruz. Siz şeyhinizin, şıhınızın, reisinizin önünde tırtıl gibi sürünmeye devam edin. Bedevi bebelerinin anlayacağı bir şey değil bizim istediğimiz.

Türkiye nin kurtuluşu için önerdiğin model kuzey kore modeli ise al o modeli bir tarafına sok.

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, Ten Ten said:

Türkiye nin kurtuluşu için önerdiğin model kuzey kore modeli ise al o modeli bir tarafına sok.

Terbiyeni bozma, senin metabolizmanı bozarım! Dürrük!

KDHC'nın kendini işgalci batıya karşı koruması seni niye bu kadar rahatsız ediyor? Sen kimsin? Ne savunuyorsun? Ne anlatıyorsun? Emperyalizmin köpeği misin? Niye böyle havladın!

Sitelerde Paylaş

Terbiyeni bozma, senin metabolizmanı bozarım! Dürrük!

KDHC'nın kendini işgalci batıya karşı koruması seni niye bu kadar rahatsız ediyor? Sen kimsin? Ne savunuyorsun? Ne anlatıyorsun? Emperyalizmin köpeği misin? Niye böyle havladın!

Emperyalizmin köpeği değilim.

Kendini tanrıılaştıran komunist yöneticilerinde köpeği değilim.

Kuzey kore nin işgalci batıya karşı mücadelesini eleştirmiyorum.

Kuzey kore gibi komunizm geleceğine hiç gelmesin diyorum.

Kuzey kore  refah içinde yaşıyan bir ülke mi?Neden kaçışlar dışarı doğru?

Komunizmde yöneticileri tanrılaştırma var mı?

Yabancı sermaye ezmesin diye devlet kapitalizminede ezdiremem kendimi.

Savunacaksan komunizmini adam gibi savun.Pol pot da komunist onuda savunursun sen.

Terbiyemden şikayetçi isen ilk önce kendi mesajlarına dikkat et.

tarihinde Ten Ten tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...