Jump to content

Hadis tartismasinda masaya deve sidigi koydu!

Recommended Posts

Caner Taslaman ve Ebubekir Sifil Arasında Habertürk Canlı Yayınında Deve İdrarı Tartışması
Habertürk canlı yayınında "hadis tartışması" yapan Caner Taslaman ve Ebubekir Sifil arasında deve idrarı tartışması yaşandı. Bir hadisi çürütmeye çalışan Taslaman, bir kavanoz deve idrarı getirerek Sifil'den içmesini istedi.

https://www.haberler.com/caner-taslaman-ve-ebubekir-sifil-arasinda-9854963-haberi/

Sitelerde Paylaş

Caner Taslaman, böyle sunni dincilerle uğraşsaydı daha saygıdeğer bir yorumcu olurdu.

Ateistleri hedef almak, hele hele "ahlakı temellendiremezler" gibi iftira niteliğinde yönlendirmeler yapmak.., "müslüman, ateistle evlenemez" gibi bölücü fetvalar vermek, kendisi için büyük bir utanç vesilesi olmuştur.

Ülkede tehdit altında ve söz hakkı gaspedilmiş bir azınlığı din tartışmaya davet etmesi ise, zaten samimiyetsizliğini gösteriyor. 

Çünkü ateistlere "hodri meydan" diyebilmen için önce şartların eşit olması gerekirdi.  

tarihinde Mindsurfer tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Deve sidiği hadisi ise, sağlam hadisciler tarafından onaylanmış ve kuran'a da uygun bir olaydır.

14 asır boyunca islam ülkelerinde kabul görmüş bu olayları, işinize gelmiyor diye şimdi reddetmenin inandırıcı hiçbir tarafı yok.

Evet, 14 asır boyunca....! çünkü ikiyüzyıl sonra derlenip yayınlanmış olsa bile, islamın merkezi ülkelerde kabul görebilmesi için, geleneklerinde ve rivayetlerinde bunların varolması şarttır. aksi halde peygambere iftiradan dolayı idam edilirlerdi.

Oysa tam tersi, bu hadisci ulemalar, islam ülkelerinde her zaman korunmuştur. 

Bu yüzden o sidiği, her ikisinin birlikte içmesi daha uygun.

Sitelerde Paylaş

Yıllar ilerledikçe, toplum kültürleri geliştikçe islam dini muhammed'in sünneti sürekliliğinden kopuyor. Ebubekir Sifil gibi ilahiyatçılar, islam dininin muhammed'in varlığına ihtiyaç duyulmayan bir din olmasından korkuyorlar. Deve sidiği içme hadisini bu amaçla savunuyorlar.

Sitelerde Paylaş

Utanç, yüz karası, skandal... Daha ne diyeyim. Televizyonlarımız deve sidiği ile uğraşıyor bu kokuşmuş iğrenç pislik dogmanın başımıza tebelleş olması yüzünden... Bu rezil pisliğin içinde çırpınıyoruz. Bu yapışkan iğrenç dogmadan bir sıtkımız sıyrılmadı, bu kadar ahmak ve geri zekalıyız!

Milliyetimden bu kadar utanacağım aklıma gelmemişti, şoktayım aslında. Bu halk bir insan olabilir diye bir umudum Atatürk yüzünden vardı. Şu rezilliğe bak, adamın elinde deve sidiği, deve sidiği içilir içilmez bunu tartışıyorlar!!! Nasıl utanıyorum, nasıl kahroluyorum anlatamam. Atatürk devrimleri bu kadar mı boşa gidecekti!

Aslında Atatürk devrimlerinin daha henüz kılına dokunabilmiş değiller. Ama devrimler ileri gitmezse devrim niteliklerini yitirirler. Yerinde sayması da çok vahim bir durumdur. Salavatmatiğin teknolojik icat !!! sayılıp devletin bilim kurumunca desteklendiği utanç verici, yüz kızartıcı, yüz karası, başı öne eğdiren bir kepazelik. El içine çıkıp el yüzüne bakmak da artık rüya oldu, eller ağzıyla bile gülmüyor rezilliğimize, kepazeliğimize uyan başka taraflarıyla gülüyorlar!  

Sitelerde Paylaş

Yahu görünce nasıl şok oldum anlatamam! Utancımdan kahroldum. Sıradan bir counter cihazını duvara yapıştırmışlar! Bir de herif gelip haybeye butona basmasın, gerçekten salavat getirip de öyle mi basıyor düğmeye diye kamera da koymuşlar! Hıyar, öküz, kereste tipli herifler gelip mırıldanıp mırıldanıp butonu dürtüklüyorlar! Tabii bir de rahibe kılıklı salak tipli salak bakışlı geriler!

Nasıl utandım, nasıl yerin dibine girdim tanımlamak çok zor. Bu rezillikle el yüzüne bakmanın bir yolunu ben bilmiyorum. Utancımdan el yüzüne bakamıyorum. Dinden sonra milliyetten de istifa etmek gerekecek. Bu utançla gitmenin bir yolu kalmadı. Din, dil, milliyet her şey bırakılıp başka bir insan olunacak, başka çare kalmadı! 

Sitelerde Paylaş

Prof., Dr. gibi sahte ünvanlıların cirit attığı güzel  memleketimde bu muhteremler, yanılmıyorsam, öğretmenlik te yapıyorlar.

Bunlar mı  ülkemin geleceği olan gençlerimizi aydınlatacaklar ?

Bu arada Ebubekir Efendi´nin üslubu yerlerde sürünüyor, muhatabına mahalle kabadayısı gibi senli benli hitap ediyor.

Ulan salak madem ki savunuyorsun, yan çizecegine, erkek gibi içsene șu mereti !  

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yok da şimdi bu adam bu deve sidiğini nerden buldu getirdi? Deveciye deve işerken şişeyi tutuver bir zahmet demedi heralde!

Bu deve sidiği şişelenip satılıyor, kola gibi, gazoz gibi yahu, ben ne diyeyim şaşıyorum! Kepazeliğin rezaletin boyutları artık inanılmaz! Nasıl bir kabustur, nasıl bir Walking Dead senaryosudur, nedir bu yahu?

Hayır dünya bu iğrenç dogmaya daha ne kadar izin verecek ben anlamıyorum! Bu iğrenç dogma insanlığın başından ne zaman ittir olup gidecek? İnanılır gibi değil, kepazeliğin boyutu öyle böyle değil, deve sidiği şişelenip satılıyor yahu!!! Bunu düzenli içenler var, ne diye sünnet diye!!! Bu ne iğrenç kabustur, bu nasıl bir zombi karabasanıdır be!

Ben bu iğrenç çürümüş zombi hortlağın hâlâ bu çağda yaşamaya devam ettiğine inanamıyorum! Bu bir kabus olmalı! 

Sitelerde Paylaş

Yok da şimdi bu adam bu deve sidiğini nerden buldu getirdi? Deveciye deve işerken şişeyi tutuver bir zahmet demedi heralde!

Bu deve sidiği şişelenip satılıyor, kola gibi, gazoz gibi yahu, ben ne diyeyim şaşıyorum! Kepazeliğin rezaletin boyutları artık inanılmaz! Nasıl bir kabustur, nasıl bir Walking Dead senaryosudur, nedir bu yahu?

Hayır dünya bu iğrenç dogmaya daha ne kadar izin verecek ben anlamıyorum! Bu iğrenç dogma insanlığın başından ne zaman ittir olup gidecek? İnanılır gibi değil, kepazeliğin boyutu öyle böyle değil, deve sidiği şişelenip satılıyor yahu!!! Bunu düzenli içenler var, ne diye sünnet diye!!! Bu ne iğrenç kabustur, bu nasıl bir zombi karabasanıdır be!

Ben bu iğrenç çürümüş zombi hortlağın hâlâ bu çağda yaşamaya devam ettiğine inanamıyorum! Bu bir kabus olmalı! 

Bre Demo, meseleyi o kadar da dramatik yapmayınız. Atalarımız ne demiș; "Yattı balık, yan gider". Bugüne kadar hiç düzelememișiz ki, o yüzden bu ilkel tartıșmaların bu devirde yașanması gayet doğal. Bence bu tür curcunaları bütün millet hep beraber görsün ki, insanlar Anyaya mı yada Konyaya mı inandıklarını görsünler, değil mi ?. Bu Ebubekir Sifıl sefili "Her deve sidiği olmaz ve deve sütüyle beraber içilmeli" diyor. Bu salak tek gram bile içmemiștir, lâkin bunlar dinini savunmak uğruna her tilkiliği yaparlar. 

Anasını satayım; anlașılan bu memlekete Hollanda ineği yerine, Hollanda devesi ithal etmek gerekli. Anında köșeyi dönersiniz. :0_80cbc_37a71a73_L:

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yeni bir meslek doğuyor

Deve Oto Yıkama 

Araç başı 50 TL

Açıklama: Muhteşem deve sidiğiyle mükemmel temizlik. Evet bu mubarek sidikle arabanızı temizlemenin dışında nazar, kaza ve belalara karşı da koruyoruz. Ayrıca arabanızın yıkanmasını beklerken sebillerden ücretsiz bir şekilde deve sidiği içebilirsiniz. 

DEVE OTO YIKAMA 

NOT: İSLAMİ ŞARTLARA UYGUN ARABA YIKANMAKTADIR. 

Sitelerde Paylaş

Umeyme binti Rukayka'nın bildirdiğine göre, Hz. Peygamber (asm)'in Hurmadan yapılmış bir kabı vardı ve geceleyin ihtiyaç duyarsa, seriri (karyola, divan) altına koyduğu bu kabına bevl eder ve onu tekrar karyola altına koyardı. Bir gece yine aynı şekilde ona ihtiyacını giderdi ve kabı karyolası altına koydu. Daha sonra baktığında kapta idrar olmadığını gördü. Kaptaki idrarın nerede olduğunu sorunca, onu Hanımı Ümmü Habibe'nin Habeşistan'dan getirdiği hizmetcisi Bereke'nin içtiğini söylediler. Bunun üzerine ,Peygamber (asm) azı dişleri görününceye kadar güldü ve "Bundan sonra asla karın ağrısı duymayacaksın. "Büyük ölçüde kendisini ateşten korudu." buyurdu..

Deve sidiği faydalı olurda,peygamberin ki olmaz mı? Bereke,berekete kavuşmuş..Cenneti kazanmış..

(Azı dişleri görününceye kadar niye gülmüş orasını anlamadım..Ne versem yiyorlar,içiyorlar,bu kadar keriz nasıl biraraya toplandı diye içinden geçirmiş olabilir bana göre,tabi karnın ağrımayacak,cennetliksin diye dalgasını da geçmeyi unutmamış..)

Sitelerde Paylaş
5 hours ago, Beelzebub said:

Umeyme binti Rukayka'nın bildirdiğine göre, Hz. Peygamber (asm)'in Hurmadan yapılmış bir kabı vardı ve geceleyin ihtiyaç duyarsa, seriri (karyola, divan) altına koyduğu bu kabına bevl eder ve onu tekrar karyola altına koyardı. Bir gece yine aynı şekilde ona ihtiyacını giderdi ve kabı karyolası altına koydu. Daha sonra baktığında kapta idrar olmadığını gördü. Kaptaki idrarın nerede olduğunu sorunca, onu Hanımı Ümmü Habibe'nin Habeşistan'dan getirdiği hizmetcisi Bereke'nin içtiğini söylediler. Bunun üzerine ,Peygamber (asm) azı dişleri görününceye kadar güldü ve "Bundan sonra asla karın ağrısı duymayacaksın. "Büyük ölçüde kendisini ateşten korudu." buyurdu..

Deve sidiği faydalı olurda,peygamberin ki olmaz mı? Bereke,berekete kavuşmuş..Cenneti kazanmış..

(Azı dişleri görününceye kadar niye gülmüş orasını anlamadım..Ne versem yiyorlar,içiyorlar,bu kadar keriz nasıl biraraya toplandı diye içinden geçirmiş olabilir bana göre,tabi karnın ağrımayacak,cennetliksin diye dalgasını da geçmeyi unutmamış..)

Işemeli-sıçmalı ayin dedikleri bu olsa gerek :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...