Jump to content

Kafayı yemek

Recommended Posts

• İleti 315
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Ne şanssız adamım burayı okuyunca farkettim ben depresyonun en dibindeyim buradaki kişi kadar ilgilenen olmadı demek ki neymiş depresyonda bile kadın olacaksin yazık gercekten. 

İsmimi okuyunca ne anlıyorsun ?... Evet doğru yazdıklarım senin için. Senin gibi burada  kafası karışan herkes için. Namessar foruma girdiğimde senin konunu değil bunu gördüm. Seninkini görseydim sana yazardım . Böyle düşünme. Depresyonun en dibinde olduğunu düşünüyorsan bir uzmana danışmanı senden şiddetle istiyorum Sakın kendi başına gidip kafana göre antidepresan filan kullanma.  Tehlikeli, intihara meyilli yapabiliyor !! ayrıca burada pek yapılmıyor ama istersen arkadaş olabiliriz yalnızlık çekiyorsan  ??  Ek olarak bu konuyu büyüten de bir kadın değil bir erkek oldu yeşil gözlü sarı saçlı buğday tenli body yapmış bir erkek. Kendisi Alison Tyler ıda izlemeden duramaz (:  ...Kim acaba ???

tarihinde Senin İçin tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
2 hours ago, investor said:

Neden kadinlarin iyi bir sekse ihtiyaci var? Bir erkegin seks yapip yapmadigini anlayamiyorum ama bir kadinin anlayabiliyorum. Seks yaptiktan sonra davranislari degisiyor. Seks onlari cok mutlu yapiyor. Bunun sebebi ne?

Vazopressin demiştik yukarda bir yerde, iyi baksaydın...

Kadınların sekse ihtiyacı yok aslında, ihtiyaçları sperm. Üremek, hayatın anlamıdır. İyi bir sevişme, orgazm, erkeğin doğru erkek olduğunu, yani uygun spermlere sahip olduğunu garantiler. O yüzden, kadınlar doğru erkek olmadan, seks yapmadan yaşayabilir. 

Elbette, seksi üreme konseptinin dışında algılayan kadınlarda olacaktır, ama gene doğru erkek tanımı değişmez. Onlar için doğru erkek, ocuk yapılacak, sağlam olan değilde, uğraşturmayacak, kolayca çpe atılabilecek, vibratör niyetine kullanılabilecek kadar ucuz ve basit erkekler olacaktır. Velakin, o kadında, doğru erkeği bulunca, çocuk için yatacaktır.

Sekste en çok gözardı edilen şey, orada erkeğin kadına erkekliğini ispatladığıdır. İşte o yüzden öyle yılışık, yumoş seks değil, hatır hatır bir seks gerekir, erkeğin erkekliğini, dominantlığını ve kadına sahip olduğunu kanırtarak, zorlayarak gösterdiği. Tecavüzcüsüne aşık olan kadınların da gerçeği budur, garip bir şekilde. Umarım buradan hanzo, barzo, tecavüz eder gibi bir seks anlamazsınız. 

tarihinde anibal tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

anibal'ın dış görünüşü fazla önemsiz bulması dışında söylediği şeylerin altına imzamı atıyorum. "Erkek" kavramı insan uydurması, kültürel bir durum değil burda. İçgüdüsel bir gerçek.

-Güçlü

-Sorumluluk sahibi

-Özgüvenli

Bu üçünü elde ettiğin zaman, ekonomik başarı da geliyor, karşı cinsle başarı da geliyor. Peşinde köpek edebileceği onlarca kişi olan kadın, sizin peşinizi bırakmayabiliyor. Başkası olsa her şeye dırdır yapacak kadın, konu sen olunca "olsun, senle olalım yeter" kıvamına geliyor. Gözlemlediğiniz kadın-erkek dinamiklerini, sakat düşünceleri yırtıp atıyor.

Sitelerde Paylaş

Peki iyi bir seks yapmanin, kadin acisindan degeri ne kadar? Iyi seks yapan erkegi kolay kolay birakmazlar mi?

Turk Ateist, kadinlarin ask ile seks yapmak istediklerini soyluyor. Sen ise, erkegin kadini evire cevire becermesi lazim demistin. Hangisi dogru?

Kadınların hepsinin böyle yapmak istediğini değil de, böyle yapmaya ihtiyacı olduğunu söylüyorum aslen. Çok sık partner değiştiren, one night stand'den çekinmeyen, fuck boddy dedikleri şeyi yaşayan, pek de seçici olmayan ve kadının seks özgürlüğü kavramıyla pekiştirdiğini zanneden kadınların da esas ihtiyacı aşkla sevişmek. Öteki türlü ihtiyacı olan doyuma ulaşamıyor çünkü, bu kez zaman içinde bedenine saygıyı yitirmek, ne aradığını bilmemek gibi sorunlar yaşıyor. O yüzden yukarıda prezervatif çıktı, mertlik bozuldu dedim. Halbuki içgüdülerimizi yalın biçimde bulsak, duysak filan, daha kolay olacak, daha az yanılacağız.

Turk Ateist gayet doğru söylemiş aslında temel olarak. Yani, kadın seks yapmayı isteyecek, arzulayacak. Ama yaparken, sen onu evire çevire becereceksin. Yani öyle okşar gibi falan değil, malum şeyeder gibi. 

Elbette, farklı kızlar için, farklı aksiyonlar olacaktır. Bazısına çok dominant olman lazımken mesela, bazısının seksi yönlendirmesine müsaade etmen gerekecek. 

Bu şekilde, seks yaparsan, yani aşkla yatar ve kadını yeterince iyi becerirsen, tonla vazopressin salgılar ve sana bağlanır. Bu da 10-15 gün fazla idare eder. İyi becermek, sert, ayı gibi falan demek değil, temel gerek olarak, kadının sevişme olayından, şeyetme seviyesine atlaması olayı. Kadın erkeği erkek olarak, yani s....ci olarak hissedecek.

Çok fazla erkek dili olmuş doğal olarak ama temel olarak doğru. O dille devam etmek benim için biraz zor olsa da, ekleme yapayım dedim.

Becermek demişsin ya? Kadının en önce beynini becermeli erkek. Aslında yazdıklarında bunu söylediğin çok belli, o yüzden habire ayı gibi, tecavüz eder gibi değil demişsin, kadının tercihlerini gözden kaçırmayın diye uyarmışsın ama ayrıca vurgulamak istedim.

Neyse işte, kadın tutkuyla sevişen, kendisini çok istediğini her şeyiyle hissettiren erkeğe bağlı kalır, o da kendini belirtmekten çekinmez. 

Seks, ilişkiye ait hemen her şeyin yansıdığı alan olduğu için çok önemli. 

Sitelerde Paylaş

@Türk Ateist

Self-esteem ile confidence karistiriliyor olabilir mi? Self-esteem'i cok yuksek olan bir erkek, kadinlarla konusmaktan cekinmez. Ya da yuzlerce kisi onunde konusma yapabilir filan.

Kadinlar yuksek ozguvene sahip bir erkegi tam olarak neden isterler?

Türkçeleştirirsek özsaygı ve özgüven denen şey genellikle aynı şeymiş gibi algılansa da birbirinden farklıdır evet, karıştırılır. Haklısın.

Özsaygı genel olarak kendini sevme, değerli görme, kendini olduğu gibi görme ve kabullenme, kendine öncelik verme ve kendi ihtiyaçlarını karşılayabilme şeklinde tanımlanabilir. Bütün bunların sonunda kişide yeterlilik ve değerlilik unsurları gelişir. Bunlar özsaygının en temel iki unsuru.

Özgüven ise daha çok deneyimle elde bir durum. Diğerlerinin bizi nasıl gördüğü, nasıl değerlendirdiği, nasıl algıladığıyla da doğrudan ilgilidir. Çevrenin bizim hakkımızdaki düşünce, görüş ve geri bildirimleriyle oluşur daha çok. Bu geri bildirimler olumluysa, kişi de kendini olumlu algılar, yeterli görür; yeteneklerini, kapasitesini vs tanıyıp eyleme geçme yetisi kazanır. 

Tam da bu yüzden kadınlar özgüvene çok önem verir, farkında olsa da olmasa da özgüveni yüksek erkekle ilgilenip onu ister. Çünkü özgüven kolay gelişmez. Kişinin mevcut yetilerini farketmesi onları beceri haline getirmesi, kontrol edebilmesi vs vs deneyimle de doğrudan ilgilidir. Yani özgüveni olan erkek bir şeyleri biliyordur, öğrenmiştir, kendinden emindir kadın için. Bu da onu uyarır ve gidip onu deneyimlemek, bilmek, ondan yararlanmak, ona sahip olmak ister. "Ben bu işi biliyorum, o yüzden rahatım, ben de senin gibi seçiciyim, herkesle olmam" mesajını da alır kadın. Bu da ayrıca uyarır.

Ama bu özgüven kofsa, abartılmışsa da kolayca ve kısa sürede anlar ve arkasını döner.

Sitelerde Paylaş

Türkçeleştirirsek özsaygı ve özgüven denen şey genellikle aynı şeymiş gibi algılansa da birbirinden farklıdır evet, karıştırılır. Haklısın.

Özsaygı genel olarak kendini sevme, değerli görme, kendini olduğu gibi görme ve kabullenme, kendine öncelik verme ve kendi ihtiyaçlarını karşılayabilme şeklinde tanımlanabilir. Bütün bunların sonunda kişide yeterlilik ve değerlilik unsurları gelişir. Bunlar özsaygının en temel iki unsuru.

Özgüven ise daha çok deneyimle elde bir durum. Diğerlerinin bizi nasıl gördüğü, nasıl değerlendirdiği, nasıl algıladığıyla da doğrudan ilgilidir. Çevrenin bizim hakkımızdaki düşünce, görüş ve geri bildirimleriyle oluşur daha çok. Bu geri bildirimler olumluysa, kişi de kendini olumlu algılar, yeterli görür; yeteneklerini, kapasitesini vs tanıyıp eyleme geçme yetisi kazanır. 

Tam da bu yüzden kadınlar özgüvene çok önem verir, farkında olsa da olmasa da özgüveni yüksek erkekle ilgilenip onu ister. Çünkü özgüven kolay gelişmez. Kişinin mevcut yetilerini farketmesi onları beceri haline getirmesi, kontrol edebilmesi vs vs deneyimle de doğrudan ilgilidir. Yani özgüveni olan erkek bir şeyleri biliyordur, öğrenmiştir, kendinden emindir kadın için. Bu da onu uyarır ve gidip onu deneyimlemek, bilmek, ondan yararlanmak, ona sahip olmak ister. "Ben bu işi biliyorum, o yüzden rahatım, ben de senin gibi seçiciyim, herkesle olmam" mesajını da alır kadın. Bu da ayrıca uyarır.

Ama bu özgüven kofsa, abartılmışsa da kolayca ve kısa sürede anlar ve arkasını döner.

Kadinlar daha cok icgudulerine gore mi hareket ederler? Sadece iliski icin sormuyorum.

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, investor said:

Kadinlar daha cok icgudulerine gore mi hareket ederler? Sadece iliski icin sormuyorum.

Freud der ki, herşey üreme dürtüsünden ibarettir. Çok doğru olduğu söylenemez, şöyle ki, herşey kişisel üreme değilde, sürü olarak üreme dürtüsünden kaynaklanır aslında. Bu bağlamda pek çok şeyin sebebi, aslen sürünün üremesi olsa da, eylem ve amacı, dürtüsü vs. seksten farklı bir şeyler olur. Elbette bu gene çok kaba, çok düzayak bir tarif. 

Fakat, bilinen şey şu ki, üremeye dair her şeyi, tüm türlerde, tüm cinslerde içgüdüler yönlendirir. Bu süreçte, sürü bütünlüğünden sahsa, kişiye doğru sahayı daralttıkça, içgüdüler daha çok belirginleşir. Fakat, seks ile üreme olayını karıştırmakta sık yapılan bir hatadır, mesela, para kazanmak için seks yapan o anda seks değil, ticaret yapıyor olacaktır. 

Bu bağlamda, erkeğin traş olması, kadının süslenmesi, kırıtması, erkeğin boks yada futbol oynaması vs. vs. aslen temel içgüdüler tarafından yönlendirilen süreçlerdir. 

Sitelerde Paylaş

Arkadaslar,

Anibal ile biraz konustuk ve sasirdigim hastalikli dusunceleri var. Bu benim kafami karistiriyor. Bilgili biri cevap verebilir mi?

Anibal'e gore, Ataturk olmeseydi ve 90 yasinda, 18 yasindaki kizlarla yatsaydi, bu cok normal olurmus. Anibal'in Ataturk'e karsi hic guveni sarsilmazmis. Bunun sebebi ise, kadinlarin suru liderine ait olmasiymis.

Sizce bu normal mi? Benim kafami karistiriyor. Evrimle gelmis olabiliriz ama su an erkeklerin birden fazla kadinla evlenmesi bana mantikli gelmiyor. Bunu yapan kadinlarin da kendine saygisinin dusuk oldugunu dusunurum. Evrimle geldik diye, ilkel mi yasamaliyiz?

Bu ne sapikca bir dusuncedir boyle?

tarihinde investor tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

investor adlı ahlaksıza...

Sen önce birebir konuştuğun kişilerin dediklerini böyle uluorta paylaşmamayı öğren. Anibal zaten söyleyeceğini söyler, bunda bir şüphem yok. Yıllardır görüyorum, dobradır. 

18 yaşını geçmiş bir kız, o erkeği çekici buluyorsa olur. 

Sen evlendikten sonra başka bir "erkek"ten hamile kalıp evdeki adama bu çocuğu besletenlere söyle bu saygıyı. Kadınlar erkeklerden katbekat bağlıdır içgüdülerine, acımasızdır. Bence uzak olduğun için göremiyorsun bunları.

Sitelerde Paylaş

investor adlı ahlaksıza...

Sen önce birebir konuştuğun kişilerin dediklerini böyle uluorta paylaşmamayı öğren. Anibal zaten söyleyeceğini söyler, bunda bir şüphem yok. Yıllardır görüyorum, dobradır. 

18 yaşını geçmiş bir kız, o erkeği çekici buluyorsa olur. 

Sen evlendikten sonra başka bir "erkek"ten hamile kalıp evdeki adama bu çocuğu besletenlere söyle bu saygıyı. Kadınlar erkeklerden katbekat bağlıdır içgüdülerine, acımasızdır. Bence uzak olduğun için göremiyorsun bunları.

Anibal ile aramda gecen konusmalari mi soyledim ben?

Ben sadece bir ornek verdim ve onun bu konu hakkindaki dusuncesini soyledim ve bunu cok mantiksiz buldugum icin, buraya soruyorum, acaba bende bir sorun mu var diye.

Sen kime ahlaksiz diyorsun?

tarihinde investor tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Evet, sende bir sorun var. Cahillik.

Anibal'ın dediğini yazamazsın. O, burada olsa bu konu hakkındaki düşüncelerini paylaşmamayı tercih edebilirdi. Burada paylaşırken ona sordun mu?

Konuşmaları söylesen de söylemesen de fark etmez.

Sen salak misin? Anibal burada 20'lik kizlarla yattigini yaziyor. Anibal'in bunlari umursadigi yok. Yazdigim ise, bir ornek. Kafan basmiyor mu?

Sitelerde Paylaş

Arkadaslar,

Anibal ile biraz konustuk ve sasirdigim hastalikli dusunceleri var. Bu benim kafami karistiriyor. Bilgili biri cevap verebilir mi?

Anibal'e gore, Ataturk olmeseydi ve 90 yasinda, 18 yasindaki kizlarla yatsaydi, bu cok normal olurmus. Anibal'in Ataturk'e karsi hic guveni sarsilmazmis. Bunun sebebi ise, kadinlarin suru liderine ait olmasiymis.

Sizce bu normal mi? Benim kafami karistiriyor. Evrimle gelmis olabiliriz ama su an erkeklerin birden fazla kadinla evlenmesi bana mantikli gelmiyor. Bunu yapan kadinlarin da kendine saygisinin dusuk oldugunu dusunurum. Evrimle geldik diye, ilkel mi yasamaliyiz?

Bu ne sapikca bir dusuncedir boyle?

Etik-ahlak başka mesele. Biz elbette bu çağda bir sürü kadının bir adamla evlenmesini doğru bulmuyoruz, bunu yasalarla filan da yasaklıyoruz. Çünkü mutlaka istismarla sonuçlanır bu. İslam alemini de bu yüzden yerin dibine sokarız, değil mi?

Kısaca, anibal bu ve daha fazlasını gayet iyi bilir ve anlatır. 

18, hatta 16-17 yaşındaki bir kızın 90 yaşındaki süper alfa bir bireyle birlikte olmak istemesinin nedenini açıklamış aslen. Atatürk burada çok uygun bir örnek çünkü basbayağı alfa birey o. Böyle bir erkekle her yaştan kadın birlikte olmak ve ondan çocuk sahibi olmak ister, bu da içgüdülerle gayet kolay açıklanabilen bir durumdur.

90 yaşındaki adamın 18 yaşındaki bir kızla yatmak istemesi de son derece doğaldır çünkü o kız kesinlikle üreyebilecek yaşta, diri, sağlıklı, güçlü ve çekicidir. Biz bu durumu etik bulmayız sadece. Mevcut ahlak normlarımız böyle ve son derece de geçerliler. Çünkü yine istismar işin içine girer vs. 

Aslında biz, küçük kızlarla yatmak isteyen yaşlı adamların, bunu hangi dinamiklerle yaptıklarını biliyoruz. Kızların da neden o adamlarla yattıklarını biliyoruz. Atatürk gibi yüzde yüz alfa erkeklerle yatmak istemeleri, günümüzde sıklıkla rastlanan küçük veya büyük maddi çıkar, şöhret ve benzeri nedenlerden değil, doğrudan dişi içgüdülerdir. Çünkü evet, kadınlar sürünün güçlü ve başarılı liderine aittir, bu kod bir şekilde hala işler. Ama bu bütün kadınlar gidip o adamla evlenecek, adamın hareminde yer alacak, diğer kadınlarla da güzel güzel paylaşacak demek değildir bugün. Öte yandan, bunu da kabul edebilecek milyonlarca kadın vardır emin ol.

anibal'le konuşmanızı epeyce bir bağlamı dışında değerlendirmiş, anlamamışsın. 

Sitelerde Paylaş

Etik-ahlak başka mesele. Biz elbette bu çağda bir sürü kadının bir adamla evlenmesini doğru bulmuyoruz, bunu yasalarla filan da yasaklıyoruz. Çünkü mutlaka istismarla sonuçlanır bu. İslam alemini de bu yüzden yerin dibine sokarız, değil mi?

Kısaca, anibal bu ve daha fazlasını gayet iyi bilir ve anlatır. 

18, hatta 16-17 yaşındaki bir kızın 90 yaşındaki süper alfa bir bireyle birlikte olmak istemesinin nedenini açıklamış aslen. Atatürk burada çok uygun bir örnek çünkü basbayağı alfa birey o. Böyle bir erkekle her yaştan kadın birlikte olmak ve ondan çocuk sahibi olmak ister, bu da içgüdülerle gayet kolay açıklanabilen bir durumdur.

90 yaşındaki adamın 18 yaşındaki bir kızla yatmak istemesi de son derece doğaldır çünkü o kız kesinlikle üreyebilecek yaşta, diri, sağlıklı, güçlü ve çekicidir. Biz bu durumu etik bulmayız sadece. Mevcut ahlak normlarımız böyle ve son derece de geçerliler. Çünkü yine istismar işin içine girer vs. 

Aslında biz, küçük kızlarla yatmak isteyen yaşlı adamların, bunu hangi dinamiklerle yaptıklarını biliyoruz. Kızların da neden o adamlarla yattıklarını biliyoruz. Atatürk gibi yüzde yüz alfa erkeklerle yatmak istemeleri, günümüzde sıklıkla rastlanan küçük veya büyük maddi çıkar, şöhret ve benzeri nedenlerden değil, doğrudan dişi içgüdülerdir. Çünkü evet, kadınlar sürünün güçlü ve başarılı liderine aittir, bu kod bir şekilde hala işler. Ama bu bütün kadınlar gidip o adamla evlenecek, adamın hareminde yer alacak, diğer kadınlarla da güzel güzel paylaşacak demek değildir bugün. Öte yandan, bunu da kabul edebilecek milyonlarca kadın vardır emin ol.

anibal'le konuşmanızı epeyce bir bağlamı dışında değerlendirmiş, anlamamışsın. 

Benim sordugum bu degil. Bunlari anladim.

Sana net bir soru soruyorum: Ataturk olmeden once, ulkeden 10 tane 18 yasindaki kizlarla group sex yapsaydi, ne dusunurdun? Ve neden?

Sitelerde Paylaş

Benim sordugum bu degil. Bunlari anladim.

Sana net bir soru soruyorum: Ataturk olmeden once, ulkeden 10 tane 18 yasindaki kizlarla group sex yapsaydi, ne dusunurdun? Ve neden?

Bak bu tip sorular saçma sorular. Net soru diyorsun ama net soru falan değil, bildiğin hadis yazmak gibi. Bununla neyi ölçmeye çalıştığını tam olarak anlamadım. Günlerdir yazılıp çizilenler kendi etik değerlerimiz, ahlaki bakış açımız vb ile ilgisiz, çoğunlukla bilimsel yorumlar. Sen şimdi Atatürk gibi bir örnek üzerinden bizim seksle ilgili ahlaki değerlerimizi sınıyorsun. Kaldı ki anibal gerçekten de çok basit bir şeyi gayet de başarılı biçimde açıklamış.

Senin, onunla özel mesaj yoluyla yaptığın tartışmayı out of context yaparak genele taşıman hiç etik değil, beni Atatürk üzerinden uçuk bir fanteziyle test etmeye çalışmadan önce bunu düşün bence.

Sitelerde Paylaş

Bak bu tip sorular saçma sorular. Net soru diyorsun ama net soru falan değil, bildiğin hadis yazmak gibi. Bununla neyi ölçmeye çalıştığını tam olarak anlamadım. Günlerdir yazılıp çizilenler kendi etik değerlerimiz, ahlaki bakış açımız vb ile ilgisiz, çoğunlukla bilimsel yorumlar. Sen şimdi Atatürk gibi bir örnek üzerinden bizim seksle ilgili ahlaki değerlerimizi sınıyorsun. Kaldı ki anibal gerçekten de çok basit bir şeyi gayet de başarılı biçimde açıklamış.

Senin, onunla özel mesaj yoluyla yaptığın tartışmayı out of context yaparak genele taşıman hiç etik değil, beni Atatürk üzerinden uçuk bir fanteziyle test etmeye çalışmadan önce bunu düşün bence.

Neden sacma diyorsun anlamadim. Sen bu cagda, bircok kadinin bir erkekle evlenmesini dogru bulmuyoruz diyorsun. Neden bunu soyluyorsun?

Ataturk, bir alfa erkegi, suru lideriydi. Neden 18 yasindaki kizlarla yatmasini dogru bulmuyorsun? Ya da buluyor musun?

Sitelerde Paylaş

Neden sacma diyorsun anlamadim. Sen bu cagda, bircok kadinin bir erkekle evlenmesini dogru bulmuyoruz diyorsun. Neden bunu soyluyorsun?

Ataturk, bir alfa erkegi, suru lideriydi. Neden 18 yasindaki kizlarla yatmasini dogru bulmuyorsun? Ya da buluyor musun?

Israrla aynı şeyi yapmaya devam ediyorsun.

Atatürk yüzde yüz alfa erkeğine net bir örnek. Yüzde yüz alfa bir erkekle, yaşı kaç olursa olsun birçok dişi, hatta sürünün büyük çoğu onun tarafından döllenmek ister, bu çok doğal bir içgüdüsüdür kadının. 

Bunun dışında, alfa da olsa bir erkeğin 18 yaşındaki bir dişi bireyle yatmak istemesi, onu döllemek istemesi son derece doğaldır, bu bizi hiç şaşırtmaz. Nedenini biliriz.

O yüzden de Anibal,  Atatürk gibi çok sevdiği ve düşüncelerine güven duyduğu bir alfa bireyini ahlaken yargılamayacağını belirtmiş. Ona güvenim sarsılmazdı derken anlatmak istediği şey bu. 

Sense adamı ahlaksız, sapık, hastalıklı falan ilan ettin.

O senin anlayabileceğini düşünmüş ama yanılmış. Ben zaten Atatürk'ü karıştırmazdım, etik ve ahlaki değerlerimin ona duyduğum sevgi ve güven üzerinden test edilebileceğini tahmin etmekte zorlanmazdım. 

Senin bu yaptığını bize şeriatçılar ve onların malum eski yol arkadaşları yaptı bolca. Nedir yani, ya ahlaksız sapık ya da Atatürk tapıcısı mıyızdır?

Bilimsel bir sohbeti taşıdığın noktaya bak.

Sitelerde Paylaş

Israrla aynı şeyi yapmaya devam ediyorsun.

Atatürk yüzde yüz alfa erkeğine net bir örnek. Yüzde yüz alfa bir erkekle, yaşı kaç olursa olsun birçok dişi, hatta sürünün büyük çoğu onun tarafından döllenmek ister, bu çok doğal bir içgüdüsüdür kadının. 

Bunun dışında, alfa da olsa bir erkeğin 18 yaşındaki bir dişi bireyle yatmak istemesi, onu döllemek istemesi son derece doğaldır, bu bizi hiç şaşırtmaz. Nedenini biliriz.

O yüzden de Anibal,  Atatürk gibi çok sevdiği ve düşüncelerine güven duyduğu bir alfa bireyini ahlaken yargılamayacağını belirtmiş. Ona güvenim sarsılmazdı derken anlatmak istediği şey bu. 

Sense adamı ahlaksız, sapık, hastalıklı falan ilan ettin.

O senin anlayabileceğini düşünmüş ama yanılmış. Ben zaten Atatürk'ü karıştırmazdım, etik ve ahlaki değerlerimin ona duyduğum sevgi ve güven üzerinden test edilebileceğini tahmin etmekte zorlanmazdım. 

Senin bu yaptığını bize şeriatçılar ve onların malum eski yol arkadaşları yaptı bolca. Nedir yani, ya ahlaksız sapık ya da Atatürk tapıcısı mıyızdır?

Bilimsel bir sohbeti taşıdığın noktaya bak.

Bunu diyecegini biliyordum. Evet, seriatcilar yapiyor bunu burada. Biliyorum. Ama onlar umurumda degil. Onlar zaten sapik. Ahlaksiz.

Sen soruma cevap vermiyorsun. Sana soruyorum, Ataturk, 18 yaslarindaki 2-3 kiz ile evlenseydi, bunu normal mi karsilardin?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...