Jump to content

Kafayı yemek

Recommended Posts

Bunu diyecegini biliyordum. Evet, seriatcilar yapiyor bunu burada. Biliyorum. Ama onlar umurumda degil. Onlar zaten sapik. Ahlaksiz.

Sen soruma cevap vermiyorsun. Sana soruyorum, Ataturk, 18 yaslarindaki 2-3 kiz ile evlenseydi, bunu normal mi karsilardin?

Saçma salak, hiçbir gerçek karşılığı olmayan ve üstelik direkt beni hedef almış bir soruyu yanıtlamam ben. Sen gerçekten beni Atatürk ve kişisel ahlaki kriterlerim üstünden test edebileceğini mi sanıyorsun? Hiç kimseyi edemezsin. 

Gerçekten sıktın.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 315
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Saçma salak, hiçbir gerçek karşılığı olmayan ve üstelik direkt beni hedef almış bir soruyu yanıtlamam ben. Sen gerçekten beni Atatürk ve kişisel ahlaki kriterlerim üstünden test edebileceğini mi sanıyorsun? Hiç kimseyi edemezsin. 

Gerçekten sıktın.

Basit bir soru soruyorum, uzatiyorsun, yanitlamam diyorsun. Yanitlayamazsin da zaten.

Sitelerde Paylaş

Cesaretin yok cunku.

Az daha gaz ver, ajite et, cesaretimi ıspatlamak için yanıtlarım belki...

Senin bir halt anladığın yok, neden yanıtlamadığımı ve yanıtlamayacağımı anlaman zaten mümkün değil. O kadar da yazdım halbuki.

Mesele Atatürk falan değil, senin onu zayıf noktam sanıp beni ahlaki kriterlerimle onun arasında sıkıştırdığını sanman ve test etmeye kalkman.

Bu uğurda soru zannedip önüme getirdiğin fantezilere bak: 

"Ataturk olmeden once, ulkeden 10 tane 18 yasindaki kizlarla group sex yapsaydi, ne dusunurdun? Ve neden?"

"na soruyorum, Ataturk, 18 yaslarindaki 2-3 kiz ile evlenseydi, bunu normal mi karsilardin?"

Sitelerde Paylaş

Bütün hayvanlarda durum aynıdır, biz de istisna değiliz. Bizdeki farklılık, fiziksel üstünlüğün yeterli olmaması. Bizim türümüzün popülasyonlarında sosyal statü fiziksel güçlülük ile belirlenmiyor. Ancak dürtüler aynı. Dişilerimiz hala o gümüş sırtlı gorili arıyor. O gümüş sırt bazen hugh hefner, bazen donald trump denen ibiş. Statü deyince yalnızca paradan bahsetmiyorum. O kadar basit değil. Sosyal statüsü yüksek olan, manitayı kapar. Ata demirer ünlü olmasaydı o evlendiği hatuna karşı şansı olabilir miydi? Hem de kadın evliyken kocasını bırakıp gitti ata'ya. 

Sitelerde Paylaş

Investor'un salakça davranıp, anlamadığı şey şu.

İnsan türünde seçici olan dişi. Yani atatürkün kaç karısı olmuş, kaçı kaç yaşındaymış falan bunlar boş, abes tartışma ve osuruktan teyyare. Çünkü atatürkün sen gel, sen kal filan demek gibi bir lüksü yok, tüm erkekler gibi. Eğer o kadınlar, kumalarının sayısı ve yaşa başa bakmadan 90 yaşında adamı tercih etmişlerse, seçmişlerse, ötesi osuruktan teyyare olacaktır. 

Aynı şekilde, tahminen bir ergen yada yeni yetme delikanlı olan Investor'un "Nasıl ya, biz elizabetle avunurken, kart domuz üçer beşer karıları götürüyor" diye haset etmesi, küplere binmesi, sayıklaması falanda çok doğal aslında. Bu güdü, onun sürüyü ele geçirip, dişilere sahip olma dürtüsünü kamçılayacaktır. Böylece, alfa bireyle bu yeni yetme sürekli çatışmada olacak, kazananın yeni lider olması, sürünün başında, genlerini ilerletenin hep en güçlü birey olmasını sağlayacaktı

Olay tamamen, evrim, hepsi bu. 

Sitelerde Paylaş
3 hours ago, investor said:

Basit bir soru soruyorum, uzatiyorsun, yanitlamam diyorsun. Yanitlayamazsin da zaten.

Yanıtlanacak bir şey yok..

Birisi, bir erkek çıkıp, zorbalıkla, kadınları kaçırıp, dövüp, sövüp edip neyse, para verip babasından satın alarak vs. yatağına dolduruyorsa, bu cinsel sapkınlıktan çok, gaspçılık, kölecilik, zorbalık vs. gibi ahlaksızlığın daniskası olur. 

Sorduğun soru da bu yüzden yanlış. Atatürk veya başka bir erkek, üç tane kadınla grup seks yapamaz, bunu terich edemez. Bunu ancak kadın tercih edebilir, o isteyebilir. 

Yani, üç kadınla atatürkün evlenmesi diye sayıklamak, angutluğun emaresidir, atatürk evleneceği kadını seçemez. Ama üç kadın atatürkle evlenebilir, bu da onların en doğal, en temel biyoloijk hakkıdır, hiç bir şekilde itiraz edilemez. 

O ufak kafan, almıyor bir türlü, kaç kadınla evleneceğim, yatacağım edeceğim diye hiç bir erkeğin seçme şansı yoktur. Ama kadının bu en büyük hakkıdır ve gaspedilemez. Kadın, erkeği istiyorsa, ötesi havagazıdır. Erkeğin tek hakkı, itiraz etmek, reddetmek olabilir, o kadar. Olmayacağına erkek karar verebilir, ama olmasına erkek karar veremez, hiç bir ilişkide. 

Ve dahası, kadın seçmişken, erkeğin itiraz etmesi, neslin geleceği için sakatlıktan başka bir şey getirmez. Elbette, başka bir kadına verilen söz vs. gibi durumları istisnai olarak söylüyoruz. 

Sitelerde Paylaş

Investor'un salakça davranıp, anlamadığı şey şu.

İnsan türünde seçici olan dişi. Yani atatürkün kaç karısı olmuş, kaçı kaç yaşındaymış falan bunlar boş, abes tartışma ve osuruktan teyyare. Çünkü atatürkün sen gel, sen kal filan demek gibi bir lüksü yok, tüm erkekler gibi. Eğer o kadınlar, kumalarının sayısı ve yaşa başa bakmadan 90 yaşında adamı tercih etmişlerse, seçmişlerse, ötesi osuruktan teyyare olacaktır. 

Aynı şekilde, tahminen bir ergen yada yeni yetme delikanlı olan Investor'un "Nasıl ya, biz elizabetle avunurken, kart domuz üçer beşer karıları götürüyor" diye haset etmesi, küplere binmesi, sayıklaması falanda çok doğal aslında. Bu güdü, onun sürüyü ele geçirip, dişilere sahip olma dürtüsünü kamçılayacaktır. Böylece, alfa bireyle bu yeni yetme sürekli çatışmada olacak, kazananın yeni lider olması, sürünün başında, genlerini ilerletenin hep en güçlü birey olmasını sağlayacaktı

Olay tamamen, evrim, hepsi bu. 

Ne sacmaliyorsun yahu? Sen istegin kadar kadinla yat, banane? Benim burada tartismam, senin 18'liklerle yatip, benim yatamamamin alakasi yok. Kac yasina gelmissin, hala kendini yeterli bir erkek olarak gormedigin icin, burada 18'lik bakireyle yattigini, 20 yasinda cocuk dogurmus kadinla yattigini filan yaziyorsun.

Tabi, Islam gencligini yok etti, sen de gencken bunlari yapamayip, kendini ezik hissettigin icin, simdi kendini ispatlamaya calisiyorsun. Bu yuzden benim, seni kiskandigimi filan dusunuyorsun. Herkes senin gibi sikiyle dusunmuyor, bunu anla.

Ayrica, ben de disinin secici oldugunu biliyorum. Ben onu sormadim ki? Ben disi secse bile, 90 yasindaki adam, bunu yaparsa, ne dusunursunuz diyorum.

tarihinde investor tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
3 minutes ago, investor said:

Ne sacmaliyorsun yahu? Sen istegin kadar kadinla yat, banane? Benim burada tartismam, senin 18'liklerle yatip, benim yatamamamin alakasi yok. Kac yasina gelmissin, hala kendini yeterli bir erkek olarak gormedigin icin, burada 18'lik bakireyle yattigini, 20 yasinda cocuk dogurmus kadinla yattigini filan yaziyorsun.

Tabi, Islam gencligini yok etti, sen de gencken bunlari yapamayip, kendini ezik hissettigin icin, simdi kendini ispatlamaya calisiyorsun. Bu yuzden benim, seni kiskandigimi filan dusunuyorsun. Herkes senin gibi sikiyle dusunmuyor, bunu anla.

Ayrica, ben de disinin secici oldugunu biliyorum. Ben onu sormadim ki? Ben disi secse bile, 90 yasindaki adam, bunu yaparsa, ne dusunursunuz diyorum.

Hala anlamadın salak gariban abaza...

Ben istediğim kadar kadınla yatamam, ancak beni isteyen kadınlarla yatabilirim, bunu bir o kafana sok. 

Evet, 18 lik bakireyle de, 20 yaşındaki çocuklu kadınla da yattım. Hepsi bu da değil zaten... Çünkü, onlar beni istiyordu, yeterince açık mı? Ve hepsi de gayet memnun, mutlu mesut olup devam ettiler hayatlarına. 

Ha, gençliğimde yaptıklarımı yazsam, herhalde, burası başka tür bir foruma dönerdi. Ah, aaah, kahpe gençlik... Okulun en güzel kızı, lisenin yani, ki 4. sınıftaydı, biz ikinci sınıftık. Bahçede gezerken camdan gör sen, fırla git, dolaş onunla, elinden tutup okula doğru yürüt, sınıf, hatta koca bölüm cama çıkıp tezahürat yapmıştı hatta.. Kimsenin bakmaya cesaret edemediği kızla hem... Neyse, ötesi bana kalsın, ama biz öyleydik gençliğimizde. Yani, sen cahilsin, bilmiyor, uyduruyorsun..

Bak, şapşallığı bırak, dişi 90 yaşındaki adamı seçiyorsa, emin ol bir bildiği vardır, senin asla bilemeyeceğin. Ve haklıdır, hakkıdır, sana falan, oturup kendi bokunu yemek düşer sadece. 

Ama diyorsan, ben erkek seçmeyi bilirim, en iyi kim kökler, hiç çıkarmadan hangisi kaç posta belini getirir, hangisi en iyi kanırtır, nasıl olanı nasıl ciğerine kadar s...ldiğini hissettirir, o zaman belki hal biraz değişebilir, anladın umarım?

Sitelerde Paylaş
4 minutes ago, investor said:

Ben dunyanin en guzel kizlariyla yatsaydim, yine mutlu olmazdim. Benim hayatimda amacim bu degil. Sen sikinle dusundugun icin, beni de oyle saniyorsun tabi.

Nerden nereye... Mutlu olmak için yattığımızı nerden çıkarıyorsun ki? Dahası, yatıp mutlu olmadığımızı, hem hatun kişi hemde benim açımdan, nerden çıkarıyorsun ki?

Bir kızla yatmak için bile amanda mutluluk falan diye bahaneler armaktır, sikiyle düşünmek. Kız lan bu, sikersin, mutlu olur, sende zevkini alırsın, olur biter. Bakarsın çocuğun falan olur, hatta büyür, boyundan bir karış büyük olur, gene mutlu olursun, mezuniyetine gidersin falan, böyle işte hayat. 

Sen, seni isteyen bir kadın bulamamış ve bu hissi, erkek olmayı yaşamamışsan, bu senin sorunun, beni enterese etmez. 

Sitelerde Paylaş

Nerden nereye... Mutlu olmak için yattığımızı nerden çıkarıyorsun ki? Dahası, yatıp mutlu olmadığımızı, hem hatun kişi hemde benim açımdan, nerden çıkarıyorsun ki?

Bir kızla yatmak için bile amanda mutluluk falan diye bahaneler armaktır, sikiyle düşünmek. Kız lan bu, sikersin, mutlu olur, sende zevkini alırsın, olur biter. Bakarsın çocuğun falan olur, hatta büyür, boyundan bir karış büyük olur, gene mutlu olursun, mezuniyetine gidersin falan, böyle işte hayat. 

Sen, seni isteyen bir kadın bulamamış ve bu hissi, erkek olmayı yaşamamışsan, bu senin sorunun, beni enterese etmez. 

Bu bakış açısı erkek için realist olabilir ama bu realite kadını aşağılayan, kadına değer vermeyen bir şey. Modern insanın bu ilkel cinsellik algısı değişemez mi? Erkek neden s*kilen bir şey değil. Dur tahmin edeyim; erkekler kızlardan güçlü ve etken olmak zorunda ki kızlar onları tercih etsin...

Sitelerde Paylaş
4 minutes ago, Pollini said:

Bu bakış açısı erkek için realist olabilir ama bu realite kadını aşağılayan, kadına değer vermeyen bir şey. Modern insanın bu ilkel cinsellik algısı değişemez mi? Erkek neden s*kilen bir şey değil. Dur tahmin edeyim; erkekler kızlardan güçlü ve etken olmak zorunda ki kızlar onları tercih etsin...

Konu göründüğünden daha karmaşık.

Kadın için tarihin iki dönüm noktası var. Birisi, yerleşik hayata geçiş. Bu kadının bir doğurma makinesi ve erkeğin kölesi, ciddi anlamda kölesi olmasına yol açan sürecin başlangıcı. Kadın, erkekle birlikte, hayatın her alanında bir varlık olmaktan çıkıp, tek varlık gayesi erkeğin dölünü sürdürmek olan bir rahim makinesine dönüşür, Kadın, teknik olarak, insan olma hususunda erkeğin çok önündedir. Fakat, bir de doğal seleksiyon vardır. Erkek, elbette genlerini sürdürmek ister. Ama ondan ilerde olan kadını elinde tutma ve genetiğini sağlama şansı bulamaz. Çünkü, kadının kendinden memnun olmadığını farketmesi zor değildir. Yerleşik hayatın dinamiği, kadının seçme kabiliyetini sakatlamıştır çünkü. Eskiden, rahatça birlikte olabilen dişi ve erkek bireyler, artık dişisi yerleşimde kalan, erkeği tarlada olan ve kopuk bir sürece girmiştir. 

Erkek bu durumda zorbalığını kullanır, kadını hapseder. Giyimine karışır, sokağa çıkarmaz, kimseyle görüştürmez vs. vs. malum, hala sürüp geliyor. 

Bu süreçte, insan olmaktan çıkarılıp bir vajina ve rahme indirgenen kadın için, olası tek ışık, kendine değer verilmesiydi. Bu da, aslında, köpeğine altın işlemeli, elmas kakmalı tasam alan erkekten fazlası olmadı. Kadına değer diye verdiği şey, ona tasma takmaktan ibaret oldu. 

Sonuçta, kadın erkek ilişkilerimiz arapsaçına döndü gitti. 

Ama kadın için, ikinci devrimsle nokta, doğum kontrolünün icadı oldu. Bu kadının bir rahim olmaktan kurtulmasına yol açtı ve yeni bir süreç başladı. Henüz ilerliyor, bekliyoruz, göreceğiz, nerelere varacak. 

Fakat, bu süreçte gözden kaçan, işte o elinden alınan haklarına bir teselli gibi sunulan, "Değer verme" martavalı. Kadının değere ihtiyacı yok, gözden kaçan bu.

Olması gereken, kadın hayatını sürdürür, erkek hayatını sürdürür, kadın bu süreçte, hayatına bakarak erkeğini seçer. Sonra hayatı birlikte sürdürürler. 

Yani, erkek veya kadın için, günü yaşamak, hayat için gereken aktiviteyi birlikte yapmak gereği vardır. Seks bu gereklerden sadece biridir. Atıyorum, gündüz av, yiyecke bulma, evi tamir etme vs. neyse birlikte yapılır, akşam seks meselesi halledilir. Ya da günün ortasında, taraflar istediğinde, olur biter. 

Yani, seks, hayatın bir parçası olmalıdır. Kadı, lider olan erkeğin yanında, onun en büyük destekçisi. Ama kararları veren, birlikteliği sürdüren, kadının yol göstermesi ile hangi taşı devireceğini bilen bir erkek olmalıdır. 

Kısaca, erkek veya kadın için, seks hayatın bir parçası olmalıdır. Hayatın anlamı değil. Kaldı ki, bir erkek bunu ne kadar başarır, seksi ne kadar böyle olağan yaşarsa, kadını da o kadar mutlu eder. Ve dahası, kadını, bir seks organı değil, bir birey olarak görür, o haliyle davranır. 

Kısaca, kadına değer vermek olayı, sanki bir bahşetme, bir ulufe dağıtma gibi sonuçlanıp, kadınların zararına sonuçlanıyor. 

Eee... Dedik ya, kız bu işte, yapacaksın ve yoluna devam edeceksin. Ama ön koşul ne? Kadın seçmiş olacak. 

Zira, kadının, aile bütünlüğü, birlikte uzun vadeli ilişki vs. her tür konuda, genetik, doğuştan gelen bir seçme mekanizması var zaten. Ona gereken, uzun vadeli ilişki ise, onu verecek erkeği seçecektir basitçe. 

Ve nedense bilinmeyen, karıştırılan husus.... Adriana lima... Bir tribün dolusu erkeğin önüne çıkıp, salınmakta, hepsini ohşşş etmekte, alayını kudurtmakta beis görmez, sırıta sırıta yapar. Ama yatağına giderken, tek bir erkeğin kolundadır. Ve hatta, görüldüğü kadarıyla, yapabilecekken, günde üç farklı erkekle iş görmez. Yani, kadınların öyle salkım salkım erkeğim olsun gibi bir derdi yok. Elbette, aynı zamanda bir kaç erkeği idare eden kadınlarda var, ama görülen odur ki, kadın tek bir erkekten beklentisini karşılayamıyorsa, eksiğini diğerlerinden kapatmayı tercih edebiliyor kolayca... Ve bu noktada, erkek, adam gibi erkek olursa, ötesine gerek kalmıyor. 

Sitelerde Paylaş

Olması gereken, kadın hayatını sürdürür, erkek hayatını sürdürür, kadın bu süreçte, hayatına bakarak erkeğini seçer. Sonra hayatı birlikte sürdürürler. 

Eee erkek onu seçmez kabul etmez ise ne olacak?

tarihinde Yurt tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Beni isteyen kiz, her zaman oldu. Ilkokulda, ortaokulda, lisede, universitede... Her gittigim yerde bir kiz beni istiyorsa, demek ki senin sandigin gibi biri degilmisim degil mi?

Neyse, seninle konusmak istemiyorum. Su kullandigin kelimelere, kufurlere bak ya. Gercekten midem bulandi.

Kucukken, insanlar midem bulandi derken, anlamiyordum. Mide, kotu bir sey yendiginde filan bulanir saniyordum. Ama simdi anliyorum.

Sitelerde Paylaş

Arkadaslar,

Anibal ile biraz konustuk ve sasirdigim hastalikli dusunceleri var. Bu benim kafami karistiriyor. Bilgili biri cevap verebilir mi?

Anibal'e gore, Ataturk olmeseydi ve 90 yasinda, 18 yasindaki kizlarla yatsaydi, bu cok normal olurmus. Anibal'in Ataturk'e karsi hic guveni sarsilmazmis. Bunun sebebi ise, kadinlarin suru liderine ait olmasiymis.

Sizce bu normal mi? Benim kafami karistiriyor. Evrimle gelmis olabiliriz ama su an erkeklerin birden fazla kadinla evlenmesi bana mantikli gelmiyor. Bunu yapan kadinlarin da kendine saygisinin dusuk oldugunu dusunurum. Evrimle geldik diye, ilkel mi yasamaliyiz?

Bu ne sapikca bir dusuncedir boyle?

Öncelikle başkalarıyla yaptığın özel görüşmeleri hakaret ederek burda paylaşman gerçekten çok çirkin bir davranış.

Atatürk 90 yaşında olsa bir peygamber gibi allahın emri veya bu sana cenneti kazandıracak gibi sözlerle 18 yaşındaki kızlarla olmazdı. Evet kadınlar ve erkekler lider vasıflı kişileri sever. Şimdi bu şartlarda 18 yaşındaki kadın da bunu yapabilir 60 yaşındaki de. Yani 18 yaşındaki bir kadının yaşlı bir erkeği isteyipte, erkeğin de bunu istemesinin neresi kötü bir şey Bahsettiğimiz kadın 18 yaşında 9 yaşında değil.

Ayrıca belirtmeliyim ki anibal yazılarında olayları o kadar yalın bir dille ve samimi anlatıyor ki yazılarını büyük keyifle okuyorum. 

Sitelerde Paylaş

O zaman birer hayvan gibi yaşayalım? İçgüdüsel olarak. Atatürk 90 yaşında 18 yaşında bir kızla birlikte olsaydı eğer ben saygı duymazdım. Çünkü doğru değil, etik değil. Alfa erkek falan geçin bunları. İnsanız biz, hayvan değil. Kim ne derse desin irademiz var. Savunulan şey bir müslümanın, peygamberinin 9 yaşındaki aişeyle beraber olmasını savunmakla aynı. Sana göre 18 çocukluk değilse, bazılarına göre de 9 çocuk yaşı değil. Sonuçta peygamber de zamanın alfa erkeğiydi değil mi? Ayrıca kadınları aşağılamadan da, becermek, s.kmek vs demeden de bazı şeyler açıklanabilir değil mi? Bu halinizle yobaz dincilerden farkınız yok bence.

tarihinde Paradoksiya tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...