Jump to content

Kafayı yemek

Recommended Posts

Bu kadınların seçme olayı biraz abartılmış. Sex and the city kıvamında olmuş. = ) Hayat acımasız. Hem psikolojik hem de maddi olarak erkeğe ve topluma muhtaç olan bir cinsin 'seçimlerini' romantik bir şekilde yorumlamamak gerek. İşin aslı herkes bir noktada birbirine muhtaç. Sosyal canlılarız.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 315
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Her şey beyninizde bitiyor. Dış görünüş her şey  olabilir. Dış görünüş hiç bir şey de olabilir.

Ama yinede  genetik olarak şanslı değilseniz bilin ki çok önemli bir artısı yok bu dış görünüşün. Yeri doldurulamaz değil kesinlikle ve teknolojide bu şekilde ilerlediği sürece sizin bir gün güzel,yakışıklı bir vücuda sahip olmanız bir rüya değil bundan emin olabilirsiniz.

sen forumun terapistimisin . her cümlenden yaşam enerjisi saçıyorsun :) .

Sitelerde Paylaş

O zaman birer hayvan gibi yaşayalım? İçgüdüsel olarak. Atatürk 90 yaşında 18 yaşında bir kızla birlikte olsaydı eğer ben saygı duymazdım. Çünkü doğru değil, etik değil. Alfa erkek falan geçin bunları. İnsanız biz, hayvan değil. Kim ne derse desin irademiz var. Savunulan şey bir müslümanın, peygamberinin 9 yaşındaki aişeyle beraber olmasını savunmakla aynı. Sana göre 18 çocukluk değilse, bazılarına göre de 9 çocuk yaşı değil. Sonuçta peygamber de zamanın alfa erkeğiydi değil mi? Ayrıca kadınları aşağılamadan da, becermek, s.kmek vs demeden de bazı şeyler açıklanabilir değil mi? Bu halinizle yobaz dincilerden farkınız yok bence.

Ben aslinda anibal'in dediklerini gayet iyi anladim.

Sadece, ben boyle yetismemistim. 90 yasindaki bir adam, 18 yasindaki biriyle yatiyor ve buna da "evrimimiz boyle, dogal bir durum" dense bile, ben bunu kaldiramiyorum. Bunlari gorunce, boyle bir dunyada yasamak istemiyorum gibi bir dusunce olusuyor.

Tabi Islam tarafindan beyni sikilen anibal gibi insanlarin bunlari kaldirabilmesi ve babam yasindayken gidip 18 yasindaki bakire ile yatmasi filan normal.

Sitelerde Paylaş
15 minutes ago, Paradoksiya said:

O zaman birer hayvan gibi yaşayalım? İçgüdüsel olarak. Atatürk 90 yaşında 18 yaşında bir kızla birlikte olsaydı eğer ben saygı duymazdım. Çünkü doğru değil, etik değil. Alfa erkek falan geçin bunları. İnsanız biz, hayvan değil. Kim ne derse desin irademiz var. Savunulan şey bir müslümanın, peygamberinin 9 yaşındaki aişeyle beraber olmasını savunmakla aynı. Sana göre 18 çocukluk değilse, bazılarına göre de 9 çocuk yaşı değil. Sonuçta peygamber de zamanın alfa erkeğiydi değil mi? Ayrıca kadınları aşağılamadan da, becermek, s.kmek vs demeden de bazı şeyler açıklanabilir değil mi? Bu halinizle yobaz dincilerden farkınız yok bence.

Bu o kadar basit değil. İnsan, yani en nihayetinde homo sapiens... Şöyle sorayım, bu investor'e de sordum, laba lube edip konuyu başka tarafa götürmeye çıktı, cevap veremedi.

Bir kadının, 18 yaşındaki bir kadının, 18 yaşında bir erkekle olması neden doğru, atıyorum 90 yaşındaki biri ile olması neden yanlış?

Bir şeylerin bazılarına göresi yok. 9 yaşında bir kız, fizyolojik olarak evliliğe uygun değildir, kesin bilgi, yayabilirsin. 

Bir kadın olarak belki, bir şeyin çok iyi farkında olmalısın. Becermek, s...mek falan, aslen aşağılamak değil. Belli bir süreçte, aşağılamak gibi bir sahte algıya ulaşılmış. Öyle, zira, mesela, hepmizin anasını bir becren, s...ken vardı, yoksa biz de yoktuk....

Seni emin ol çok iyi anlıyorum. Ama desem, hadi sokağaçıki bikini bölgeni aç ılgıt ılgıt esen rüzgara... Ne kadar iğrenç, ne kadar rezil bir şey istemiş olurum di mi? Peki, ya jinekolog olsaydım ve sen muayeneye gelmiş olsan, alt çamaşırını çıkar desem?

Yani, burada durum, bir aşağılama, şundan bundan ziyade, tamamen bize özel, kendi aramızda bilmsel bir anlatı olarak kabul et. 

Ve maaleseg, investor başta olmak üzere, burada olayı senşn kadar ince, hassas noktasından ve tam anlayabilecek cinsel olgunlukta kimse yok. Onlara bir takım gerçekleri gösterebilmenin yolu bu...

Evet, ne sormuştuk: 

Bir kadının, 18 yaşındaki bir kadının, 18 yaşında bir erkekle olması neden doğru, atıyorum 90 yaşındaki biri ile olması neden yanlış?

Sitelerde Paylaş

Sadece, ben boyle yetismemistim. 90 yasindaki bir adam, 18 yasindaki biriyle yatiyor ve buna da "evrimimiz boyle, dogal bir durum" dense bile, ben bunu kaldiramiyorum. Bunlari gorunce, boyle bir dunyada yasamak istemiyorum gibi bir dusunce olusuyor.

Tabi Islam tarafindan beyni sikilen anibal gibi insanlarin bunlari kaldirabilmesi ve babam yasindayken gidip 18 yasindaki bakire ile yatmasi filan normal.

Anibal'ı tanımıyorum. Kaç yaşında olduğunu, geçmişinde neler yaşadığını da bilmiyorum. Bu konuda uzman da olabilir. Dedikleri doğru da olabilir.(ya da doğal diyelim) Bana ters düşünceler. Her şeyi evrim böyle, doğal olan bu diye yaşarsak ahlak diye bir kavram kalmaz ortada. Ben eminim reşit olma yaşı 13 olsa, bazı insanlar evrim sonuçta diyerek 13 yaşındaki kızla da beraber olur(becerir de diyebiliriz.) Hiç kimse bana 50 yaşındaki insanın 18 yaşında biriyle olmasının doğru olduğunu kabul ettiremez. Ben 19 yaşındayım. 50 yaşındaki adamı midem almaz zaten. Ama bunu kabul eden kızlar varsa emin olun normal değildir. Yani 50 yaşında olup 18lik kızla yatmış olmak, erkeğin alfalığından değil, kadının anormalliğinden ya da iq seviyesinin iki basamaklı olmasından kaynaklıdır. Yoksa sanmıyorum 18 yaşındaki kızın dedesi yaşındaki adamı alfa erkek olarak göreceğini :)

Sitelerde Paylaş

Bu o kadar basit değil. İnsan, yani en nihayetinde homo sapiens... Şöyle sorayım, bu investor'e de sordum, laba lube edip konuyu başka tarafa götürmeye çıktı, cevap veremedi.

Bir şeylerin bazılarına göresi yok. 9 yaşında bir kız, fizyolojik olarak evliliğe uygun değildir, kesin bilgi, yayabilirsin. 

Bir kadın olarak belki, bir şeyin çok iyi farkında olmalısın. Becermek, s...mek falan, aslen aşağılamak değil. Belli bir süreçte, aşağılamak gibi bir sahte algıya ulaşılmış. Öyle, zira, mesela, hepmizin anasını bir becren, s...ken vardı, yoksa biz de yoktuk....

Seni emin ol çok iyi anlıyorum. Ama desem, hadi sokağaçıki bikini bölgeni aç ılgıt ılgıt esen rüzgara... Ne kadar iğrenç, ne kadar rezil bir şey istemiş olurum di mi? Peki, ya jinekolog olsaydım ve sen muayeneye gelmiş olsan, alt çamaşırını çıkar desem?

Yani, burada durum, bir aşağılama, şundan bundan ziyade, tamamen bize özel, kendi aramızda bilmsel bir anlatı olarak kabul et. 

Ve maaleseg, investor başta olmak üzere, burada olayı senşn kadar ince, hassas noktasından ve tam anlayabilecek cinsel olgunlukta kimse yok. Onlara bir takım gerçekleri gösterebilmenin yolu bu...

Evet, ne sormuştuk: 

Kendimden örnek vereyim o zaman. 19 yaşındayım. Güzel sayılırım, belki çok güzelimdir. Bir barda babam yaşında asılan insanlar oldu. Ve inan tek hissettiğim tiksinti. 90 yaşındaki bir adamın 18-19 yaşındaki adamı alfa olarak görmesi mümkün değil. Ali ağaoğlu mesela. Sevgilisi çok genç. Benden en fazla 2-3 yaş büyüktür. Adam 63 yaşında. Burda konu ali ağaoğlunun alfalığı değil bence. Kadının anormalliği.

Sitelerde Paylaş

Kendimden örnek vereyim o zaman. 19 yaşındayım. Güzel sayılırım, belki çok güzelimdir. Bir barda babam yaşında asılan insanlar oldu. Ve inan tek hissettiğim tiksinti. 90 yaşındaki bir adamın 18-19 yaşındaki adamı alfa olarak görmesi mümkün değil. Ali ağaoğlu mesela. Sevgilisi çok genç. Benden en fazla 2-3 yaş büyüktür. Adam 63 yaşında. Burda konu ali ağaoğlunun alfalığı değil bence. Kadının anormalliği.

Kadinlar bunu isteyebilir. Yani sen, 19 yasinda, Ataturk gibi super alfa bir erkekle yatmak isteyebilirsin. Ama benim sordugum soru, kiz istese bile, Ataturk yaparsa, ne dusunurdunuz idi.

Hala kiz secicidir, adam secemez filan diyor.

Sitelerde Paylaş
Just now, Paradoksiya said:

Oyle degil iste, mümkün. Örneği bol, surusune bereket. Ali agaoglu sadece zengin. Onun yanindaki de gold digger denen tiplerden. Alfalik parayla olan bir ozellik değil. Bir statü meselesi. 

Sitelerde Paylaş
8 minutes ago, investor said:

Zaten kaldıramıyor olmanda gene aynı evrimsel mekanizmaların sonucu.

Fakat, yerleşik hayatla birlikte, evrimsel seks hattımız, erkeğin iğfaline uğramış halde. Kadını, zorla, iradesi dışında, açlığa, yokluğa, kınanmaya, tecride falan mahkum ederek, erkekler kadının özgür iradesini ezip, zorbalıkla kadına erkek olarak kendilerini kabul ettirmenin yolunu buldular. Bu da aslen insan neslinin felaketi oldu, bu kadar güçsüz, bağışıklığı berbat, zayıf bir tür olmamızın temel sebebi bu. 

Baban yaşına geldiğinde, bu yazdıklarını tekrar düşün. 

Bir kadın, gayet kesin olarak, 18 yaşında da olsa, 70 yaşında da olsa, kaliteli döl verecek, kendini mutlu edecek ve çocuk büyütme süresince gereken desteği yapacak erkeği seçebilmek için gereken donanıma sahiptir.

Ha, erkeğin nacizane bir reddetme hakkı var. Emin ol o yaşa geldiğinde, 18 yaşındaki bir yeniyetme ile uğraşmayı reddetmek daha mutlu edecektir seni. 

Sitelerde Paylaş

Anibal'ı tanımıyorum. Kaç yaşında olduğunu, geçmişinde neler yaşadığını da bilmiyorum. Bu konuda uzman da olabilir. Dedikleri doğru da olabilir.(ya da doğal diyelim) Bana ters düşünceler. Her şeyi evrim böyle, doğal olan bu diye yaşarsak ahlak diye bir kavram kalmaz ortada. Ben eminim reşit olma yaşı 13 olsa, bazı insanlar evrim sonuçta diyerek 13 yaşındaki kızla da beraber olur(becerir de diyebiliriz.) Hiç kimse bana 50 yaşındaki insanın 18 yaşında biriyle olmasının doğru olduğunu kabul ettiremez. Ben 19 yaşındayım. 50 yaşındaki adamı midem almaz zaten. Ama bunu kabul eden kızlar varsa emin olun normal değildir. Yani 50 yaşında olup 18lik kızla yatmış olmak, erkeğin alfalığından değil, kadının anormalliğinden ya da iq seviyesinin iki basamaklı olmasından kaynaklıdır. Yoksa sanmıyorum 18 yaşındaki kızın dedesi yaşındaki adamı alfa erkek olarak göreceğini :)

Sana kimse bir şeyi doğru kabul ettirmeye çalışmıyor. 13 yaşla dediğimiz şeyin en ufak bir alakası yok. Konuyu saçma bir yere çekiyorsun. Müslüman kafasıdır bu.

Çok ahlaklı ve düzgünsün investor. Hayatında başarılar dilerim... Ama gerçekleri kaldıramıyorsun.

Sitelerde Paylaş

Sana kimse bir şeyi doğru kabul ettirmeye çalışmıyor. 13 yaşla dediğimiz şeyin en ufak bir alakası yok. Konuyu saçma bir yere çekiyorsun. Müslüman kafasıdır bu.

Çok ahlaklı ve düzgünsün investor. Hayatında başarılar dilerim... Ama gerçekleri kaldıramıyorsun.

Müslüman değilim. Fakat olsam da müslüman kafasıdır bu demek neyin nesi? Bana doğru gelmeyen bir konuyu eleştirdim. Benim konumun altında tartışıldığı için. Yoksa Anibal kimle yatmış, ne yemiş, ne içmiş umrumda değil. Burda herkes belli başlı insanları onaylamak mı zorunda? Kafalar pırıl pırıl.

Sitelerde Paylaş
Just now, Paradoksiya said:

Müslüman değilim. Fakat olsam da müslüman kafasıdır bu demek neyin nesi? Bana doğru gelmeyen bir konuyu eleştirdim. Benim konumun altında tartışıldığı için. Yoksa Anibal kimle yatmış, ne yemiş, ne içmiş umrumda değil. Burda herkes belli başlı insanları onaylamak mı zorunda? Kafalar pırıl pırıl.

Anibal'i değil, evrimsel biyolojiyi onaylamak zorundayız. Zihniyet meselesi.

Sitelerde Paylaş
5 minutes ago, Paradoksiya said:

Sana asılan birinden tiksinmen kadar normal bir şey olamaz zaten. 

Senin durumun, önüne sana erkek nasıl olurmuş gösterecek birinin çıkmaması, yaşı kaç olursa olsun. Bir şeyi unutmamak lazım, 70 yaşında çapkınlık yapmaya çıkan, hele bardan kız kaldırmaya çıkan, ancak ezik sünepenin biri olacaktır, bir kız olarak ne yapasın ki o sünepeyi? 

Alfa olarak görünmek, yani rol kesmek. Alfa olan, görünmez, onu yaşar, anında onun alfalığını kabul edersin. 

Bu bilgileri kızlara vermeyi sevmem, onları mutsuz etme riski büyüktür çünkü. Ama bir püf noktası söyleyeyim, bir erkeğin en doğru kız tavlama tekniği, kızın koynuna girdiği ana kadar erkeğin onu tavlamaya çalıştığını hissetmemesi ile şekillenebilir. 

Yani şöyle, kadın, erkeğekapılıp gittiğini anlamayacak, kendini ona sırılsıklam bağlanmış olacak bulacak. Neyse, fazla açmayalım, dediğim gibi, sana hiç iyi gelmeyebilir daha fazla detay. 

Sitelerde Paylaş

18 yasindaki birinden hoslandim. Surati bana bile cocuksu geldigi icin, acaba bu yaptigim dogru mu diye dusunuyorken, anibal'in 47-48 yasinda, 18 yasindaki bakire ile yatiyor. Daha sonra egitimli dedigim insanlar, buna gayet normal diyor.

anibal'i ben anladim. Ornegin ben 4-5 tane kadinla evlenmem. Cok guzel bile olsalar. Sizce bunu neden yapmiyorum? Nasil olsa cok dogal? Cunku kadina saygi duyuyorum. Ayni sekilde koskoca adam olsam, 18 yasindaki bakire ile cok istesem bile yatmam.

Sitelerde Paylaş

Yetiştirilme tarzınla bilimsel gerçekleri karşılaştırmaya çalışıyorsun. Şu etik değil, bu etik değil diyorsun. İyi de biz burda gerçeklerden konuşuyoruz, aslanın ceylanı yemesi etik mi?

Ali Ağaoğlu'ndan etkilenmiyorsun diye evrimsel psikolojiyi çöpe mi atalım? Yoksa karşı bir argümanın var mı?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...