HarunPnar

Cinlerim var

Bu konuda 92 ileti var

Benim cinlerim var ve ben namazımı orucumu tutuyorum. Adım Harun. 1980 doğumluyum. Cinlerimi kullanıyorum. Tarikattayım

tarihinde HarunPnar tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benim cinlerim var ve ben namazımı orucumu tutuyorum. Adım Harun. 1980 doğumluyum. Cinlerimi kullanıyorum. Tarikattayım

Habis ruhlara dikkat ediniz ve Cinler aşırı yalancıdır. Onlar, sizi kandırıp kendilerine tapman için hamle yapabilirler ve tehtid edebilirler saldırabilirler intihara kadar surukleyebilirler aman dikkat, boyle işlerle uğraşmamanızı oneririm çok tehlikelidir ve tek başınıza bu işlere kalkışmayınız. ve Cinleri çağırıyorsanız Cinler ben müslümanım dıyosa bile güvenmeyiniz. paçayı kaptırabilirsiniz. 

benim tavsiyem Cinlerle uğraşmayın,çağırmayın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

cinleri kullanda forumdaki  ateistleri müslüman yap.:0_80cbc_37a71a73_L:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Habis ruhlara dikkat ediniz ve Cinler aşırı yalancıdır. Onlar, sizi kandırıp kendilerine tapman için hamle yapabilirler ve tehtid edebilirler saldırabilirler intihara kadar surukleyebilirler aman dikkat, boyle işlerle uğraşmamanızı oneririm çok tehlikelidir ve tek başınıza bu işlere kalkışmayınız. ve Cinleri çağırıyorsanız Cinler ben müslümanım dıyosa bile güvenmeyiniz. paçayı kaptırabilirsiniz. 

benim tavsiyem Cinlerle uğraşmayın,çağırmayın.

bu cinler hep de cinlere inanan insanlar üzerinde etkili oluyorlar; inanmayanlara hiçbir etkileri olmuyor. nedendir diye hiç düşündünüz mü?

örneğin burada cinlerin de, masala göre onları yaratanın da ağzına yüzüne tükürüyoruz; buna karşın birimize bile cinlerin yanaşmaması size ilginç geliyor mu?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu cinler hep de cinlere inanan insanlar üzerinde etkili oluyorlar; inanmayanlara hiçbir etkileri olmuyor. nedendir diye hiç düşündünüz mü?

örneğin burada cinlerin de, masala göre onları yaratanın da ağzına yüzüne tükürüyoruz; buna karşın birimize bile cinlerin yanaşmaması size ilginç geliyor mu?

İnanmayanlar zaten çoktan onlarla dost olmuşlardır, Cinlerin en büyük saldırısı, Gözükmek,karşınıza bi anda çıkıp Dikilmek,Sesler çıkarmak, Tehtid, Cilde saldırı, Yatağı sallaması, Kıyafetlerinizi koyduğunuzda kiyafetlerin bi anda üzerinde idrar bulanması, Camları kırması, kapıyı sertçe vurması, duvarlara veya herhangi bi yere vurup ses çıkarması, Rüyaya gelmesi, Evde sebepsiz yere ateş yakması, duvarlara ibranice yazılar yazması, sebepsiz yere ağlatması, gözünüze görüküp sonrada sağa sola gitmesi, hamile iken veyahut cocugunuza musallat olması değildir en büyük özellikleri Müslümana musallat olup onu dinden çıkarması veyahut bir Gayrimüslimi dinden uzak tutmasıdır ve inkarında onu daha da ileri gitmesine sebep olmasıdır ve vesvese verip insanı şüpheye düşürmesidir. Allah'tan ümit kestirmeye çalışır. mesala Müslüman zina yaptı, Allah beni affetmez dedirtir Allah'tan ümit kestirir. İçki içenede aynı şekilde bunlar asıl onların en büyük silahıdır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Cinler sizlere gözükmemesinin sebebi ve saldırmamasının sebebide zaten size çoktan musallat olup dinden uzak tutmuştur veya çıkarmıştır ama hala yanınızda bulunuyor ve sizin her an Musluman olma ihtimalinize karşı veyahut bi Müslüman olma isteyine karşı sizin yanınızda bulunuyor sadece sizin değil dünyadaki herkezin. Müslümana yaptıkları Sizlere yaptıklarının yanında hiçtir.

fakat korunmak çok kolaydır. Cinli bir eve gidersen ve Ezan okursan Kur'an okursan Allah'ı anarsan Felak Nas, Ayetel kursi, Kafirun vs... kaçtığına şahit olursun. sen onları okudukça Sus derler dayanamazlar ve kaçarlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İnanmayanlar zaten çoktan onlarla dost olmuşlardır, Cinlerin en büyük saldırısı, Gözükmek,karşınıza bi anda çıkıp Dikilmek,Sesler çıkarmak, Tehtid, Cilde saldırı, Yatağı sallaması, Kıyafetlerinizi koyduğunuzda kiyafetlerin bi anda üzerinde idrar bulanması, Camları kırması, kapıyı sertçe vurması, duvarlara veya herhangi bi yere vurup ses çıkarması, Rüyaya gelmesi, Evde sebepsiz yere ateş yakması, duvarlara ibranice yazılar yazması, sebepsiz yere ağlatması, gözünüze görüküp sonrada sağa sola gitmesi, hamile iken veyahut cocugunuza musallat olması değildir en büyük özellikleri Müslümana musallat olup onu dinden çıkarması veyahut bir Gayrimüslimi dinden uzak tutmasıdır ve inkarında onu daha da ileri gitmesine sebep olmasıdır ve vesvese verip insanı şüpheye düşürmesidir. Allah'tan ümit kestirmeye çalışır. mesala Müslüman zina yaptı, Allah beni affetmez dedirtir Allah'tan ümit kestirir. İçki içenede aynı şekilde bunlar asıl onların en büyük silahıdır.

tenor.gif

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Namazı, orucu anladık da...

Cinlerim var, onları kullanıyorum, ne demek ?

Açıklasanıza, bizim gibi aklı kıt(!) forumdașlara ...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ve şöylede ek bilgi vereyim hazır Cinler hakkında konuşuyoruz, Cinler, Şeytan olan Cinleri göremezler onlarda bizler gibi vesveseye maruz kalırlar. 

Bu verdiğiniz çok değerli (!) bilgileri nerenizden çıkarıyorsunuz ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu verdiğiniz çok değerli (!) bilgileri nerenizden çıkarıyorsunuz ?

Çünkü onlarda imtihana tutuluyor. İmtihan gereği Cinler Şeytanları göremiyolar. Kur'an-ı Kerim Cinler içinde geçerlidir. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

cinlerin müslüman olanları da varmış.

bunlar da musallat olmuyor biz kafirlere? oysa ki kafirlere azap ve şiddet uygulanması dininizin emirlerindendir. müslüman olan cinler de tanrınızı pek iplemiyorlar sanki?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

cinlerin müslüman olanları da varmış.

bunlar da musallat olmuyor biz kafirlere? oysa ki kafirlere azap ve şiddet uygulanması dininizin emirlerindendir. müslüman olan cinler de tanrınızı pek iplemiyorlar sanki?

Bir Müslüman, Müslümana veya Kafire şiddet uygulayamaz İslamda ole birşey söz konusu değildir.

Bir Kadın Müslüman veya Kafir, o çıplak veyahut bikini gibi şeyler giymiş sokakta geziyor veyahut başka biyerde, bir Müslüman çıkıp böyle giyiniyorsun diyip saldırır veya şiddet uygularsa veya bir zarar verir azarlar küfür eder ise, Allah'ın laneti o Müslümana olur. Allah o Müslümana lanet eder. ben her zaman ettiğim bir dua vardır Allah'ım lanetinden sana sığınırım, Lanetini kazanacak işlerden uzak durur, Rahmetini kazanacak işlerle meşgül olur, seni Gazaplandırmaktan sana sığınırım. diye. Kadının o şekilde giyinmesi günahı kendisinedir o onunla Allah arasında dır. Müslümanın yapacağı ona bakmamaktır şöyle diyemez, Giymesin kardeşim öyle diyemez.  Müslüman Allah'ın emrine uymakla yükümlüdür.

Şimdi, bizde Müslümanız fakat etrafa zarar veriyoruz değil mi, atıyorum kufur ediyoruz, dövüşüyoruz, gıybet ediyoruz vs. Cinlerin Müslüman olması onları saldırmaktan alı koymaz. Genelde Habis Olanları saldırır. bizlerin Allah'ın emirlerini mesala yapmamamız şu demek değildir Allah yok gibi haşa, Yaparken hep pişmanlık vardır veyahut sonradan pişman olur. Yerleri Gökleri Bütün Arşı Arzı kaplayacak kadar Günahlarımız bile olsa Allah'ın rahmetinden ümit kesmeyiz deriz ki ya Rabbi Amelimize güvenmeyiz,  senin Rahmetine sığınırız ve Güveniriz sen dilersen Cennete gideriz. ama aynı zamanda Amel işlemeye devam edip Derecemizi Allah katında sevilen kul olma yolunda devam ederiz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ve Ek olarak Müslüman uyarmalıdır o kadına diyeceğiz ki, Kardeşim yapma Allah Kadınların kapanmasını emrediyor vs. kapanmayı gösteririz ama diğer türlü döversek söversek rencide edersek Allah'ın lanetini kazanırız. İyi Geceler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bir Müslüman, Müslümana veya Kafire şiddet uygulayamaz İslamda ole birşey söz konusu değildir.

Tevbe 123

Ey inananlar, önce kâfirlerden yakınınızda bulunanlarla savaşın, onlar, sizde bir şiddet ve azim bulsunlar ve bilin ki Allah, hiç şüphe yok, çekinenlerle berâberdir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ve Ek olarak Müslüman uyarmalıdır o kadına diyeceğiz ki, Kardeşim yapma Allah Kadınların kapanmasını emrediyor vs. kapanmayı gösteririz ama diğer türlü döversek söversek rencide edersek Allah'ın lanetini kazanırız. İyi Geceler.

Ya dostum inanılmaz saçmasın..ille bi insanı rencide etmek için sövmek dövmek mi lazım belki kadın senin söylediğin herhangi bişeyden rencide olucak.bir de sana defalarca forumda dedim ki, kendine bi din kurmuşsun adı islam ama gerçekte olandan çok farklı..yani aç oku iyi insan ol iyilik yap kibarca insanları uyar falan filan.ama islam senin bu dediğin değil ki.yani hep ettiğin dua bile gazabından koru, lanetinden uzak tut falan.bu nasıl iş ya..islam diyo ki eğer biri dinden çıkarsa öldür onu.bu kadar açık bu kadar net.işte eşcinsele şöyle yap zina yapana böyle yap diye.yani uyar bi bak falan yok.ayrıca senin saydığın musallat hikayeleri falan psikolojik bi rahatsızlıktır.bu sanrıları yaşayan biri ya şizofrendir yada şizofrendir.bi zengin vardı abd de, adam bana 2 olağanüstü şey gösterene (evde durup dururken ateş yanması ve saydığın 10 şeyden ikisini) 250.000usd vericem diye.şimdi geçen röportaj yapmış bu adam diyo ki 32 senede yüzlerce kişiyle buluştum yüzlerce evde kaldım ama bi tane bile görmedim diye.ayrıca saadettin teksoy zamanında yapardı sonradan kameraman onların hepsini kuruyoduk ona göre ayarlıyoduk falan dedi( kıstas değil tabi bu canavar uzmanı hani aklında kalmıştır diye yazdım)..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tevbe 123

Ey inananlar, önce kâfirlerden yakınınızda bulunanlarla savaşın, onlar, sizde bir şiddet ve azim bulsunlar ve bilin ki Allah, hiç şüphe yok, çekinenlerle berâberdir.

Şimdi öncelikle bu ayet diğer ayetler kadar absürt olsada bunun iniş zamanı ve şartı göze alındığında savaş zamanı ayeti olduğunu biliyoruz.yani muhammed o zaman ne gerekiyorsa onu yazmıştır.bence asıl soru şu ayet tedir.hatta direk sorularla islam diye bi zombi sitesi sormuş ve bi o kadar insancıl cevaplamıştır.

"Dinini değiştireni öldürün." (Buhârî, Cihâd, 149) hadis-i şerifi doğru mudur?
-
 Bunun yanlış anlaşılması durumunda nasıl izah edilebilir?..

suat483 tarafından Cu, 17/11/2006 - 23:31 tarihinde gönderildi

Cevap

Değerli kardeşimiz,

Tebliğ insanı ızdıraplıdır; insanların doğru yoldan sapması, Allah'ın emirlerini çiğneyip O'na baş kaldırması, tebliğ insanını tâ can evinden vurur. İrtidatlar, onu iki büklüm eder ve tebliğ adına çaresiz kalıp eli kolu bağlandığı anlar, onu çileden çıkarır ve ona hafakanlar yaşatır.

Kur’ân, Efendimiz (s.a.s)'e hitaben:

"Onlar îman etmiyorlar diye neredeyse kendine kıyacaksın." (Şuara, 26/3)

derken, Allah Resûlü'nün tebliğ adına çektiği ızdırabı ve bu ızdıraptan doğan ruh hâlini resmeder. Esasen ızdırabının keyfiyet ve durumuna göre bu ruh hâli, her tebliğ insanında vardır ve olması da gerekir.

İrtidat dinden dönme demektir. Buna göre mürted ise, daha önce inandığı bütün mukaddesâtı inkâr eden insandır. Ve bu insan bir bakıma Müslümanlara ihanet etmiştir. Bir kere ihanet eden, her zaman ihanet edebilir. Onun için de bazılarına göre "mürtedin hayat hakkı yoktur." Ancak fıkıh âlimlerinin sistematize ettiği şekle göre, mürted hangi meseleden dolayı irtidat ettiyse, evvelâ ona o mesele en ince teferruatına kadar anlatılıp izah edilecektir. Belli bir süre takibe alınarak, takıldığı hususlarda iknaya çalışılacaktır. Bütün bunların fayda vermediği zaman da artık o insan İslâm bünyesinde bir ur ve çıban başı olduğu tebeyyün edince de ona göre muamele yapılacaktır. (1)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kapanmaz ise devam ederse, Ben diyeceğimi dedim uyardım sana kalmış. Allah'ım sen şahitsin. Bu kadar.

"Dinini değiştireni öldürün." (Buhârî, Cihâd, 149) hadis-i şerifi doğru mudur?
-
 Bunun yanlış anlaşılması durumunda nasıl izah edilebilir?..

suat483 tarafından Cu, 17/11/2006 - 23:31 tarihinde gönderildi

Cevap

Değerli kardeşimiz,

Tebliğ insanı ızdıraplıdır; insanların doğru yoldan sapması, Allah'ın emirlerini çiğneyip O'na baş kaldırması, tebliğ insanını tâ can evinden vurur. İrtidatlar, onu iki büklüm eder ve tebliğ adına çaresiz kalıp eli kolu bağlandığı anlar, onu çileden çıkarır ve ona hafakanlar yaşatır.

Kur’ân, Efendimiz (s.a.s)'e hitaben:

"Onlar îman etmiyorlar diye neredeyse kendine kıyacaksın." (Şuara, 26/3)

derken, Allah Resûlü'nün tebliğ adına çektiği ızdırabı ve bu ızdıraptan doğan ruh hâlini resmeder. Esasen ızdırabının keyfiyet ve durumuna göre bu ruh hâli, her tebliğ insanında vardır ve olması da gerekir.

İrtidat dinden dönme demektir. Buna göre mürted ise, daha önce inandığı bütün mukaddesâtı inkâr eden insandır. Ve bu insan bir bakıma Müslümanlara ihanet etmiştir. Bir kere ihanet eden, her zaman ihanet edebilir. Onun için de bazılarına göre "mürtedin hayat hakkı yoktur." Ancak fıkıh âlimlerinin sistematize ettiği şekle göre, mürted hangi meseleden dolayı irtidat ettiyse, evvelâ ona o mesele en ince teferruatına kadar anlatılıp izah edilecektir. Belli bir süre takibe alınarak, takıldığı hususlarda iknaya çalışılacaktır. Bütün bunların fayda vermediği zaman da artık o insan İslâm bünyesinde bir ur ve çıban başı olduğu tebeyyün edince de ona göre muamele yapılacaktır. (1) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.